>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher Unibet - Informacje

Status
Zamknięty.
D 5

dami21

Użytkownik
czy moze mi ktos powiedziec jak działa u nich ten Live chat ? zdaje mi sie że obsługują od 10:00 do 18:00 no ale teraz na stronie pisze ze chat niedostepny. Moze ktoś napisać dokladnie jak oni tam działają ?
Co tu mówić , czat rzadko działa i to chyba od 17 do 20 chyba . Co do kontaktu zadzwon pod bezplatny numer nawet z komórki i masz to samo ????
 
travism 190

travism

Forum VIP
Co tu mówić , czat rzadko działa i to chyba od 17 do 20 chyba . Co do kontaktu zadzwon pod bezplatny numer nawet z komórki i masz to samo ????
wolalbym rozmawiać na czacie ale ostatnio coś mnie już zaczynają irytować bo ten ich wydzial finansowy siedzi nad moja sprawą już od piątku i do dziś jak kasy nie było tak nie ma a 200 zł piechotą nie chodzi. Chyba jutro zadzwonie i wygarne co o nich myśle.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
ja wczoraj ok 20 sie kontaktowałem z chatem podalem imie nazwe uzytkownika i nr uzytkownika i po kilku ekundach jakas pani mi pomogła.
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
Ale sępią na tych promocjach...pytałem się na czacie i do końca wakacji na pewno nie będzie żadnych promocji dla nowych użytkowników... ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ale sępią na tych promocjach...pytałem się na czacie i do końca wakacji na pewno nie będzie żadnych promocji dla nowych użytkowników... ????
Wiesz, oni mają już markę wyrobioną i są znanym bukiem. Po co dawać promocję żeby potem banować klientów - mowa o naszym narodzie
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
ale nie wszystkich muszą banować :-D a poza tym to czym oni chcą przyciągnąć użytkowników? kursy wcale nie są duże, promocji nie ma, więc dlaczego niby miałbym dołączyć do nich a nie do innego buka. Ja rozumiem że mają kilka milionów użytkowników bo w tylu krajach się oferują, ale trzeba się rozrastać...
 
daviid 22

daviid

Użytkownik
nie orientuje się ktoś jak wygląda opcja powiadomienie SMS o wynikach?? czy dostaje sms o każdym meczu czy jak rozliczą kupon 1 sms za zeta?
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
czy Wy wiecie w jakich godzinach dostępny jest livechat ?
przez pół miesiąca, co nie wejdę to &quot;w tej chwili nieobecny ...&quot; :-|
 
Q 0

qret

Użytkownik
Wiecie może ile najdłużej może trwać zatwierdzenie kuponu?. Na live wysłałem 3 godziny temu i mimo że jest już dawno po meczu nadal mi nie zatwierdzili. Wg Pani Anety z mam być cierpliwy
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Zaoszczędziłeś dzięki temu ponad cztery stówy, ale to rzeczywiście żenujące. Pisałeś do nich w tej sprawie?
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Zaoszczędziłeś dzięki temu ponad cztery stówy, ale to rzeczywiście żenujące. Pisałeś do nich w tej sprawie?
Nie ma co pisać, filozofia tytularnego sponsora 1 ligi piłki nożnej jest co tu dużo mówić poniżej krytyki, inne firmy chętne są przyjmować zdecydowanie wiecej bez względu na to czy konto jest obłożone limitem czy nie.
 
M 0

mikels

Użytkownik
Nie wiem jak was ale mnie Pani Aneta z obsługi pięknie oszukała z tym, że bonusem można obracac 1x i x2. Niekompetentni, jak zwykle lepiej załątwiac z angolami.
 
K 0

kubustrek

Użytkownik
witam.ile trwa weryfikacja konta unibet?od dnia kiedy dostawli skany MB i dowodu? i czy mozna wysyłac pieniądze odrazu z unibetu prosto na konto.,czy tez trzeba tylko i wyłącznie przez money booker&#39;sa?co sie bardzej oplaca?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom