>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Interwetten

Status
Zamknięty.
shaker 2

shaker

Użytkownik
gralem...
spoko jest...
w sumie kursy srednie ale bukmacher jest w porzadku...

jedyny minus to taki ze pierwsza wyplata musi isc na konto bankowe;/ mimo iz np. ja swoj pierwszy depozyt wlozylem poprzez moneybookers...

a i podoba mi sie natychmiastowe egzekfowanie zakladow live... jezeli dany zaklad wszedl to od razu po tym jak wygrywamy zaklad pieniadze sa na koncie... nie wiem jak jest u innych bukow ale w bwin... chyba trzeba czekac do konca spotkania...
 
P 0

polak.

Użytkownik
Dowiedzialem sie, ze bedzie Polski Zloty a tym samym konto w polskim banku.
Zlozylem depozyt przez karte kredytowa i kur.. wszystko przegralem ????
 
T 0

tlen

Użytkownik
Po cholera zaczynasz nowy temat ? :;/: Wejdz na strone interwetten.com i wszystkiego sie dowiesz. WSZYSTKO PISZE DUZYMI BIALYMI LITERAMI NA CZARNYM TLE
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
tam chyba sie nie dowiem czy chcą skan dowodu ... a nie mam zamiaru do nich pisać ... a ty się juz tu nie udzielaj ...


jeżeli ktoś wie czy proszą o skan to niech pisze ???? PozDro
 
H 0

h2o.

Użytkownik
Dlaczego tak piszesz ? po co zakładać drugi temat ?
Jakieś masz chore pytania typu &#39;&#39;jaka jest minimalna wplata&#39;&#39; Jeżeli z takim pytaniem wyskakujesz to nic dziwnego że nikt nie chce ci pomóc. Ja wszedłem na strone i po doslownie 3 sekundach dowiedzialem sie jaka jest minimalna wplata poprzez MB.
Grałem w tym buku i wyplacalem pieniadze i nie trzeba bylo zadnych skanow. :;/:

To ja moze zaloze nastepny temat z zapytaniem czy mozna sie na stronie interwetten.com zalogowac, a jak tak, to jak to sie robi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom