>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Inwestycje długoterminowe

radek03 90

radek03

Forum VIP
Witam, tak jako wstęp, forum odstawiłem trochę na bok po tym jak swoje pieniądze postanowiłem lokować w inne miejsce niż bukmacherski światek, jednak ten dział mnie zainteresował, ze względu na własne zainteresowania;). Podziałałem trochę na interenetowym rynku w innym segmencie co przyniosło mi profity i tak jak pewnie każdy zastanawiam się nad inwestycją. (koniec wstępu :razz: ).
Działacie długoterminowo czy krótko? Przygotowuję się do rozpoczęcia przygody z rynkami od jakiegoś czasu, w oko wpadł mi choćby ten serwis: http://www.lse.co.uk/ , zbudowałem kilka kontaktów i z informacji mi znanych wynika, że zysk w krótkim terminie spotyka szczęściarzy i wąską grupę osób mających dostęp do poufnych danych (jakieś 4%?), jednak sprawa ma się inaczej w długim terminie. Spółki zaliczają drastyczne spadki w czasach kryzysowych, by w ciągu kilku lat odbudować swoją pozycję, takie trendy zaobserwowałem podczas analiz, zysk wyglądał naprawdę smakowicie. Mam zamiar zainwestować konkretną (jak dla mnie) sumę na te rynki właśnie na okres 5 lat. Ma ktoś tutaj doświadczenie w działaniu na brytyjskich rynkach? Sam posiadam już &quot;jakąś&quot; wiedzę, jednak wszelkie wskazówki mile widziane a sam temat inwestycji na tamtym rynku wydaje mi się ciakawy ???? .
 
Do góry Bottom