>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IO Rio 2016: Koszykówka mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
c-bud 150

c-bud

Użytkownik
Jakiś bet na Litwa-Chorwacja?
Co myślicie o postawieniu na Chorwatów? którzy jak wygrają to awansują z grupy.
Litwa-Chorwacja
Zakład: 2
Kurs: 2.20
Stawka 5J/10J
A jak Litwa wygra to wychodzi z pierwszego a jak przegra z czwartego. Motywację mają pewnie niewiele mniejszą niż Chorwaci, chcą ominąć USA - muszą wygrać
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Australijczycy prezentują wysoką formę na tym turnieju. Przegrali jedynie z niedoścignionymi Amerykanami, a pozostałe mecze wygrywali gładko z Francją, Serbią, Chinami i Wenezuelą. W moim odczuciu powinni dziś ograć Litwinów, którzy również grają ciekawie natomiast ostatnie 2 mecze to dramat. Szczególnie porażka z Hiszpanią 109:59 rzuca się w oczy. Na tą chwilę tacy gracze jak Mills, Delevadeova, Bogut powinni zrobić przewagę i to oni mają więcej atutów po swojej stronie co za tym idzie szanse na zwycięstwo Kangurów rosną.

Australia - Litwa =&gt; Australia -3 =&gt; 1,90 ✅ 90:64
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
16/08/2016 23:45 CET
USA - Argentina over 190
1.95 (Pinnacle) ⛔
5/10

Przejrzałem ofertę na ćwierćfinały i ten bet zdecydowanie rzucił mi się w oczy najmocniej. Dwie ekipy, które mają dobre ofensywny i kładą lachę na defensywę. Obie ekipy spotykały się na IO 2012 dwa razy. W grupie było 127:96 dla USA, a półfinał zakończył się wynikiem 109:83 dla USA. Szkielet Argentyny jest podobny tylko cztery lata starszy, a USA gra kopiuj-wklej tamtego.

Argentyna gra wąskim, wiekowym składem i nie jest w stanie grać mocnej defensywy. Ich spotkania grupowe obfitowały w dużą ilość punktów, a teraz trafiają na hegemona ofensywnego w postaci USA. Myślę, że tu będzie ogromna ilość punktów i chłopaki powtórzą wyniki sprzed czterech lat i przekroczą barierę 190 punktów. Obie drużyny będą nakręcać się wzajemnie szybką grą i defensywy tu nie zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Australijczycy prezentują wysoką formę na tym turnieju. Przegrali jedynie z niedoścignionymi Amerykanami, a pozostałe mecze wygrywali gładko z Francją, Serbią, Chinami i Wenezuelą. W moim odczuciu powinni dziś ograć Litwinów, którzy również grają ciekawie natomiast ostatnie 2 mecze to dramat. Szczególnie porażka z Hiszpanią 109:59 rzuca się w oczy. Na tą chwilę tacy gracze jak Mills, Delevadeova, Bogut powinni zrobić przewagę i to oni mają więcej atutów po swojej stronie co za tym idzie szanse na zwycięstwo Kangurów rosną.


Australia - Litwa =&gt; Australia -3 =&gt; 1,90
Litwa tydzień przed IO wygrała dość wyraźnie z Australią. Dzisiaj Australijski były większymi faworytami niż jutro będą panowie i przegrały z Serbią.
To jest faza pucharowa i we wszystkich sportach drużynowych gdzie trafią na siebie dwie dobre ekipy to w tych pojedynkach będzie wszystko możliwe.
Dlatego jutro nie przekreśla naszych siatkarzy i piłkarzy z faworyzowanymi rywalami.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nie było Boguta, tym razem Valenciunas sobie nie poszaleje. Naszych nie przekreślam, Litwy nie przekreślam natomiast Australijczycy są dla mnie zdecydowanym faworytem tego starcia.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
W spotkaniu Hiszpania - Francja zapowiada się twarda walka z obu stron. Mimo tego, że ostatnio obie drużyny mocno punktowały to tym razem nie liczyłbym na zawrotne cyfry, gdyż stawką meczu jest półfinał Olimpijski. Niżej przedstawiam wyniki ostatnich 5 spotkań:
Hiszpania 92:73 Argentyna
Hiszpania 109:59 Litwa
Hiszpania 96:87 Nigeria
Hiszpania 65:66 Brazylia
Hiszpania 70:72 Chorwacja
Francja 97:100 USA
Francja 96:56 Wenezuela
Francja 76:75 Serbia
Francja 88:60 Chiny
Francja 66:87 Australia
Linia oferowana przez buka to 155,5, która w spotkaniach Hiszpanów została przekroczona 3-krotnie w 5 meczach - z Argentyną, która ma wiekowy skład i obrony tam po prostu nie ma, Litwą gdzie mieliśmy 50 punktowe zwycięstwo Hiszpanów i z Nigerią grającą bez ładu i składu w ataku oraz obronie. Natomiast w meczach z ekipami, które mają pojęcie co to jest defensywa nie było już tak kolorowo, gdzie Hiszpanie ledwo dobili do 70 punktów. Tym razem może być podobnie gdyż Parker i spóła w obronie potrafią zagrać na najwyższym poziomie.
Team Francuski zaliczył jedynie mocny over w meczu z USA gdzie gra toczyła się w rytmie up-tempo. Reszta spotkań to raczej kontrolowana gra Francuzów w wyważonym tempie nie licząc oczywiście znaczącej porażki gdzie dali się zaskoczyć świetnie dysponowanej reprezentacji Australii.
Przypomnę iż na wielkich imprezach MŚ i ME wyniki pomiędzy powyższymi ekipami zazwyczaj oscylowały w granicach 150 punktów i mniej...
152, 138, 165, 183, 125, 147, 152, 117, 155
Hiszpania - Francja =&gt; Under 155,5 =&gt; 1,90 ⛔ 92:67
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Australia - Litwa 1 po 1,6 betgun 4/10 +26 pkt Izunia ( jestem w szoku, że tak gładko poszło)

Jak dla mnie kangury są faworytem i do tego mamy fajny kurs. Szczerze liczyłem na więcej, że buki pójdą za marką koszykarską Litwinów, ale jednak dobrze śledzą turniej i kurs jest jaki jest. Australię gram od 2 meczu i dobrze na tym wychodzę. Ograli mocne Francję i Serbię i stoczyli równy bój z USA, najsłabszym od lat zawsze. Aussies grają ofensywnie a ich siłą jest zespołowość, są bardzo zgrani, grają szybką i widowiskową koszykówkę, widać chemię w ich grze. Mają całą piątkę z NBA, może nie są to gwiazdy ale solidni zawodnicy ligi i wielkie walczaki. Z ławki też mają ciekawych graczy, więc rotacja jest dobra. Litwa zaczęła dobrze ale grali z cieniasami, ogranie dziadków z Argentyny też nie jest wyczynem. W meczach prawdy zostali ośmieszeni przez Hiszpanów i pokonani przez rewelacyjną Hrwatską. Po za Valanciunasem trudno tam szukać wybitnych zawodników a i ten dziś przy Bogucie i Milsie se nie pogra za dużo. Reszta to solidni europejscy gracze ale nic więcej, w obliczu nadjeżdżającego australijskiego ekspresu mogą nie dać rady. Wiadomo to jest turniej i w grupach ekipy różnie podchodzą do tematu co wczoraj było widać ale według mnie nie ma co się sugerować meczami towarzyskimi ale tym co jest w Rio a tu dużo lepiej prezentuje się Australia i im zaufam
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Wiesz z liniami pkt to trochę loteria ponadto w Australii punkty rozkładają się na wielu zawodników, Bogut też często łapie faule więc nic pewnego ????
 
S 24

soupik

Użytkownik
Co myślicie o ako:
USA - HISZPANIA Hiszpania +18,5 (1.50)
Australia - Serbia Australia -2.5 (1.55)
AKO: 2.32

Krótko: USA i tak wygra jak zwykle, ale już nie raz pokazali, że warto grać handi na ich przeciwników. Myślę, że nawet jeśli do fazy playoff podchodzą poważniej niż do grupowej, co pokazali w meczu z Argentyną to Hiszpanów stać na przegraną mniej niż 15 oczkami. Ewentualnie można zamienić na Hiszpania over 80.5 za 1.51.

Australia w wyśmienitej formie, oglądam ich mecze i jestem pod wrażeniem. Wiele gwiazd które podchodzą do tematu poważniej niż gwiazdy z USA. Serbia - walczaki, pokazali to wracając z -19 do kontaktu w meczu z USA. To spotkanie powinno być na styku, ale myślę, że Australia ma więcej argumentów i wygra kilkoma punktami.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Olimpiada Mężczyzn
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hiszpania - USA
Typ: powyżej 185,5 pkt
Kurs: 1,82
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Hmm... To powinien być finał tych igrzysk ale nieoczekiwane problemy Hiszpanów w grupie dopiero 2 miejsce zmusiły ich do grania już w półfinale z Amerykanami i wiadomo, że szanse na zwycięstwo w tym meczu raczej żadne, chociaż wiadomo, że różne rzeczy sport widział.
Jednak mój typ to nie zwycięstwo a ilość punktów w tym meczu a dokładnie stawiam, że będzie powyżej 185,5 punktów. Czy to dużo? dużo ale nie na te drużyny.
Przed 4 laty mieliśmy taki finał i mecz zakończył się zwycięstwem przez Amerykanów ale uwaga na wynik 107:100 ! Łącznie łatwo policzyć 207 punktów.
Hiszpanie po falstarcie i 2 porażkach na samym początku turnieju 70:72 z Chorwacją i 65:66 z Brazylią zaczęła jakby odmieniona i gromi każdego przeciwnika (zapewne do dzisiaj) 96:87 z Nigerią, 109:59 z Litwą, 92:73 z Argentyną i 92:67 z Francją w ćwierćfinale.
Amerykanie tylko w 2 spotkaniach nie przekroczyło bariery 100 punktów mało im brakło do tego, na początku 2 słabych przeciwników i zabawa 119:62 z Chinami i 113:69 z Wenezuelą potem przyszły już poważne mecze z bardzo dobrymi drużynami i w sumie objawieniem tych igrzysk Australią 98:88(186 punktów) potem z Serbia 94:91(185 punktów) i z Francją 100:97(197 punktów) i w ćwierćfinale pokonali Argentynę 105:78(183 punkty).
Czy Hiszpania zwycięży USA grą defensywną? Wątpię, jedyna ich szansa to dotrzymanie kroku w ataku a wtedy w końcówce meczu mogą mieć szanse. Lecz muszą grać świetnie w ofensywie.
Przed nami świetnie zapowiadające się spotkanie z dużą ilością punktów. Myślę, że obie drużyny stać na zbliżenie się do 100 punktów.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dla mnie pewniak to Australia. Widziałem ich we wszystkich spotkaniach na tych IO i prezentują się bardzo dobrze. Nie widzę innego możliwości jak awans Australii do finału IO.
Wczoraj był kurs jeszcze 1,67 dziś już 1,40 nie opłaca się już brać, bo mimo wszystko Serbia to nie słabeusze i różnie się może potoczyć, chociaż fakt Australią w super formie.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
19/08/2016 20:45 CET
Spain (+13) - USA
1.95 (Pinnacle)
5/10
19/08/2016 20:45 CET
Spain - USA over 187
1.93 (Pinnacle)
5/10
Dla mnie te zakłady się pokrywają. Chcesz wygrać z USA? Musisz grać szybko, bo USA ma ogromne problemy z koncentracją i ustawieniem szyków w szybkiej koszykówce. Argentyna to świetnie pokazała i grając szybki basket prowadziła przez kilka minut, ale jednak wyszło, że maja stary skład i tragicznych rezerwowych. Potem zwolnili tempo, grały rezerwy obu ekip i praktycznie pewny over udupili w czwartej kwarcie, kiedy wrzucili śmieszne 35 punktów.
Obie ekipy przebiegły się w ćwierćfinałach po swoich przeciwnikach, ale na mnie większe wrażenie robi rozwalenie mocniejszej Francji, która była bezradna od pokonania wiekowej Argentyny.
Patrząc na Hiszpanów, to teraz albo nigdy (w 2008 i 2012 Hiszpania - USA to był finał IO). Navarro, Pau Gasol, Reyes odejdą po tym turnieju, a to złote pokolenie Hiszpanów i do dzisiaj kadra polega na starszym Gasolu. Hiszpania od trzech spotkań gra świetny basket i zdemolowali Litwinów, Argentyńczyków oraz Francuzów. Powinni się dzisiaj mocno postawić USA i mogą nawet wg mnie to wygrać. W każdym bądź razie mecz powinien być bardziej na styku, a wtedy grają Kyrie, Durant, Melo, George, którzy są o wiele lepsi w ataku od rezerwowych DeRozana, Barnesa, Greena, a to bardzo mocno zwiększą szansę na overa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Hiszpania v USA
Kevin Durant powyżej 6.5 pkt w 1. kwarcie @1.85 Unibet ✅

Wybieram ten typ. Analiza będzie krótka. KD w swoim zespole jest zawodnikiem, który bierze na siebie ciężar rzutów szczególnie na początku meczu. Poprzednio, gdy zagrałem taki typ linia była ustawiona 4.5 pkt. Dziś jest wyższa o dwa punkty, rywal też trudniejszy, ale nic sobie z tego nie robię. Wiadomo, że łuk jest bliżej kosza niż w NBA. Durant dysponuje świetnym rzutem z mid-range&#39;a. Powinien to pokryć. Dziwnie mi się pisze analizę pod taki typ. Dodam tylko, że w poprzednich meczach z Argentyną czy Francją rzucał w okolicach 10 pkt w pierwszej kwarcie, więc przekraczał tę linię przynajmniej w dwóch meczach. Dzisiaj ranga spotkania inna, ale nowy nabytek GSW to 4-krotny król strzelców NBA, więc kto, jak nie on?
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Mecz bez emocji, jakby towarzyski, kazde wieksze handi weszlo jak w maslo. Mysle, ze final bedzie zdecydowanie lepszym widowiskiem.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Gracze na poziomie NBA, a mecz jakby to była Euroliga. Dużo walki, mało ładnej gry. Hiszpanie dziś słabiutko w ofensywie, dlatego USA miało mecz cały czas pod kontrolą. Być może zajechali się w obronie. Jak dla mnie najgorszy mecz Amerykanów, zero polotu, widać, że cały czas to nie jest drużyna, a tylko zlepek gwiazd. Większość akcji to indywidualne popisy, trudno powiedzieć, co by było, gdyby nie odpalił Thompson ze swoimi trójkami lub gorszy dzień miał Durant. Finał zapowiada się ciekawie, bo wydaje się, że Australia może powalczyć, jeśli przejdzie dziś Serbów.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Australia v Serbia
Czas na drugi półfinał IO w Rio. Kangury podejmą Serbów. Kevin Durant wszedł idealnie, więc teraz gram innego zawodnika z NBA. Matthew Dellavedova to zawodnik, który w rotacji Cavsów zastępuję Kyrie Irvinga. Idę w stronę Delly&#39;ego, bo potrafi grać na tym turnieju z drużynami lepszymi. Z Serbią w poprzednim meczu w fazie grupowej rzucił ponad 20 punktów, a ze Stanami uzbierał ich 15. Linia zawieszona na poziomie 11.5 punktów. Delly potrafi rzucać za trzy. Do tego rzut z mid-range&#39;u nie jest najgorszy, bo to w końcu guard. Zadowala mnie linia i kurs. Mecz będzie pewnie wyrównany, a więc nie zostaną okrojone mu minuty tak jak np. w starciu z Wenezuelą.

Matthew Dellavedova powyżej 11.5 pkt @2.00 Unibet ⛔
Tragedia, nie tylko Delly, ale i cała gra Australii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom