>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Piłka nożna mężczyzn [4-20 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Argentyna - Algieria 1 po 1,41 Pinek 6/10 +2,5

Biano celestes po porażce z Portugalią są na musiku. Nie grali źle, brakowało wykończenia akcji no i fatalny błąd bramkarza na 0-2 dobił ich. Potencjał mają spory, nie jest to taka moc jak w 2004 i 2008 ale maja sporo ciekawych piłkarzy z Correą czy młodym Simeone na czele. Kreują sobie mnóstwo sytuacji, jeśli tylko nie będą pudłować tragicznie to z 2-3 ustrzelą. Algierie widziałem trochę z Hondurasem, przegrali 2-3, o ile w ofensywie jakoś sobie radzą i mieli przewagę to w obronie tragiczne błędy, bramkarz firanka, ogólnie z taką defensywą to nie widzę ich w konfrontacji z ofensywą Argentyny.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Panowie co sądzicie o meczu Meksyk-Fidżi?Patrząc na interwencje obrony i bramkarza w przegranym 0-8 meczu z Koreą to dziś Meksyk powinien ten wynik powtórzyć a nawet możliwa jest dwucyfrówka.
Zastanawiałem się skąd się Fidżi wzięło w Rio.Patrzę na wyniki z kwalifikacji a tam zwycięstwo z Mikronezją 38-0.Łącznie Mikronezja w 3 meczach straciła 114 bramek.Ciekawe kim ta Mikronezja grała.
Sorry za mały OT.
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Fidżi zastąpiło Nową Zelandię, bo ta została zdyskwalifikowana za nieprzepisowego gracza. Sytuacja jak w meczu Legia-Celtic.
 
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Dania - RPA 2 ⛔
kurs 2,75
bet365


Przyznam się, że Duńczyków z Irakiem nie oglądałem, ale statystycznie to nie oni byli stroną dominującą. Oglądałem za to RPA Z Brazylią i moim zdaniem zagrali bardzo mądrze, odcinali skutecznie Neymara a i mieli swoje sytuacje na strzelenie bramki. Mecz skończył się wynikiem 0-0, mimo, że RPA grało ponad pół godziny w 10. Dla buków delikatnym faworytem jest Dania, ja to widzę zupełnie inaczej. Po takim kursie tylko grać.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Dzisiejszego dnia zainteresował mnie mecz Niemców z ekipą Fidżi. Bynajmniej nie z powodu, że spodziewam się zaciętego i trzymającego w napięciu meczu, ale z faktu, że Nasi zachodni sąsiedzi do awansu potrzebują zaaplikować swoim rywalom dużą ilość bramek. Sytuacja w grupie jest dość skomplikowana otóż:
1. Korea Południowa 4 pkt 11-3
2. Meksyk 4 pkt 7-3
3. Niemcy 2 pkt 5-5
4. Fidżi 0 pkt 1-13

W tej kolejce Meksyk gra z Koreą, żeby Niemcy były pewne wyjścia z grupy i uniknąć ustawki rywali grających na remis muszą spiąć poślady i nastrzelać bramek. Póki co najskuteczniejszym zawodnikiem z Niemiec jest Gnabry strzelił 3 bramki. Niemcy mają kilku ciekawych,utalentowanych zawodników na tym turnieju m.in dwóch Benderów, Julian Brandt czy bardziej doświadczony Nils Petersen (21 bramek we Freiburgu w 2 Bundeslidze). Pytanie brzmi nie czy wygrają tylko ile. Ja tu wchodzę w over 8,5 2,18 óni ✅
Fidżi od Korei przyjęli 8 bramek, Meksyk 5 (nawet strzelili 1), ale Meksyk grał totalny piach w 1 połowie. Śmierdziało mi to, ale jestem daleki od snucia jakiś teorii spiskowych ;)
Jak szybko otworzą wynik to jestem spokojny o ten over, a dwucyfrówka też prawdopodobna.
Nigdzie nie znalazłem co jest po pkt i bezpośrednich meczach czynnikiem decydującym o awansie, ale podejrzewam jedno z dwóch, czyli bilans bramek lub liczba strzelonych.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Sprawa jest prosta, Niemcy wygrywają z Fidżi co najmniej 5 golami i awansują bez względu na wynik drugiego meczu. Dlatego w ich interesie jest jak najwyższa wygrana. Meksyk tez nie może liczyć na remis, bo w przypadku wysokiej wygranej Niemiec, to oni odpadają. Tylko Korea zadowoli się remisem, ale jakichś wielkich kombinacji bym się nie spodziewał.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Niemcy - Fidżi

Podobnie jak Misiu uważam, że warto przyjrzeć się temu spotkaniu pod kątem sytuacji jaka jest obecnie w grupie. Reprezentacja Fidżi po porażce 0-8 z Koreą Południową i 1-5 z Meksykiem jest już bez szans na awans. Dla nich jednak już sam występ jest olbrzymim sukcesem (Australijczycy przeszli rywalizować w Azji, a Nowa Zelandia została zdyskwalifikowana w półfinale, co otworzyło szansę przed Fidżi, które awans wywalczyło po karnych w finale turnieju eliminacyjnego z reprezentacją Vanuatu), a dzięki golowi zdobytemu przeciwko drużynie Meksyku i prowadzeniu do przerwy udało się napisać nowy rozdział w historii Fidżi. Bramkę tą zdobył jedyny piłkarz grający poza granicami Fidżi napastnik australijskiego Wellington Phoenix - Roy Krishna. Wątpię jednak żeby udało się powtórzyć ten sukces z Niemcami, ale kto wie. Myślę, że piłkarze z Oceanii mogą za wszelką cenę starać się o tego honorowego gola, co może tylko ułatwić Niemcom przedostanie się pod bramkę rywali. Nasi zachodni sąsiedzi potrzebują 5 goli aby wyprzedzić reprezentację Meksyku w przypadku kiedy Koreańczycy zremisują z Meksykanami (żeby wyprzedzić Koreę i znaleźć się na pierwszym miejscu potrzebują przynajmniej 8 goli). Jeżeli wygra któraś z tych drużyn, to do awansu wystarczy tylko zwycięstwo, ale na pewno Niemcy nie mogą tego zakładać. Myślę, że w ekipie niemieckiej nie zabraknie mobilizacji na to spotkanie i podrażnieni po dwóch remisach rozniosą Fidżyjczyków. Nie zdziwi mnie tu nawet dwucyfrowy wynik, dlatego chętnie korzystam z kursów na bramki Niemiec, które oferuje nam Betsafe. Warto również dodać, że Niemcy prezentują na tym turnieju bardzo ofensywny styl, czego efektem jest 5 bramek w 2 dotychczasowych potyczkach.

Mój typ:
Niemcy powyżej 7,5 gola @ 2,08 betsafe ✅
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Kolumbia- Nygeria 1 po 1,75 betgun 7/10

Sprawa jest prosta, Nygeria ma pewny awans z 1 miejsca nawet jak wtopi 100-0 więc jak murzyn nie musi to olewa. Pewnie wyjdą rezerwami, ponadto po co maja się stawiać kokainistom, Kolumbia ma całkiem fajną ekipe i powinni wykorzystać swoją szansę, kiedy czarni będą zajeci wykłócanem się o premie za finał ????
 
K 5

krzysiek09a

Użytkownik
Na dzisiejszy mecz Niemcy - Fidżi proponuję spróbować typu na strzelca bramek. Mam na myśli typ dostępny na bet trzy sześć pięć:

Strzelcy bramek - 2 lub więcej - Serge Gnabry kurs: 2.40 (bet trzy sześć pięć) ✅

Dlaczego?
- Szybki, przebojowy skrzydłowy
- 3 gole dotychczas w turnieju - 1 z Meksykiem po prostopadłym podaniu i wyjściu sam na sam z bramkarzem, 2 z Koreą - akcja ze skrzydła + gol z rzutu wolnego
- Niemcy raczej nie będą ociągać się z atakami i wg mnie powinni próbować najprostrzych i najskuteczniejszych środków, a więc powinni wykorzystywać swoich skrzydłowych, dotychczasowe gole strzelone przez Gnabry&#39;ego oraz jego styl gry idealnie mogą pasować do dzisiejszej taktyki Niemców
- Minus typu jest taki, że przy wysokim prowadzeniu Gnabry może usiąść na ławce już koło 60 minuty, nie strzelając tych 2 goli

PS. To mój pierwszy post na forum, więc wypada się przywitać. Cześć wszystkim i powodzenia w grze!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Dajcie spokój Brazylia w końcu odpali, dziś jak zaczną trafiać to się skończy 4-0 u siebie wyjdą z grupy, maja mase sytuacji tylko są nieskuteczni ale to nie może trwać w nieskończoność. Sedziowie też pewnie pomogą aby turniej nie umarł.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




1/4 finału



Oferta Sportingbet


Faza grupowa za nami. Niespodzianek nie brakowało. Brazylia dopiero w ostatnim meczu zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Przepadły za to już reprezentacje Argentyny i Meksyku co jest bez dwóch zdań wielkim rozczarowaniem i zarazem dużą niespodzianką. Meksyk to obrońca tytułu z 2012 roku w Londynie. Argentyna z kolei to był jeden z faworytów do złota, zespół z Angelem Correą, Giovani Lo Celso czy Jonathanem Callerim. Nie dali rady wyjść z grupy i musieli uznać wyższość Hondurasu i Portugalii.

Przed nami mecze ćwierćfinałowe i na rozkładzie mamy dwa hity, europejski i ten latynoski. Portugalia - Niemcy i Brazylia - Kolumbia. Faworyta nie sposób wskazać.
Macie już faworytów tych ćwierćfinałów? Czarnym koniem wydaje się być Nigeria z świetnym Etebo na skrzydle. Nigeria mnie oczarowała, ale także Korea Płd gra bardzo dobrze i po tym co wczoraj zaprezentowała Dania na tle Brazylii chyba nie powinna mieć kłopotów z awansem. A Wy jak sądzicie?

Zachęcam do dyskusji i pisania swoich propozycji z typami ;)
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Brazylia widać że się rozkręciła i powinna połknąć Honduras. Jednak kurs jest tak niski że lepiej tego nie ruszać. W drugim półfinale wszystko może się zdarzyć. Moim zdaniem w regulaminowym czasie gry będzie remis.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Brazylia v Honduras
O 18 gospodarze imprezy podejmą w półfinale reprezentację Hondurasu. Brazylijczycy złapali wiatr w żagle i cała ofensywna gra Canarinhos wygląda o wiele lepiej niż w fazie grupowej. Luan, Neymar, Gabigol oraz Gabriel Jesus raz po raz nękają obronę rywala. To właśnie postawienie na Luana mogło do efektownej gry Brazylijczyków dodać efektywność. Jednak największą gwiazdą tego turnieju jest gwiazda Barcy. Neymara przedstawiać nie trzeba. Na Brazylii jest ogromna presja, bo kibice w całym kraju chcą, żeby ci zdobyli złoto. Jak na moje, Neymar Jr dzisiaj także strzeli bramkę. Honduras gra zaskakująco dobrze, ale Brazylijczycy powinni to wygrać.

Neymar Junior strzeli bramkę @1.72 Bet365 ✅ 16 sekunda :gool: ! ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Final Brazylia-Niemcy. Mecz bedzie w TVP1 live o 22:30. To tak informacyjnie.

Teraz przejdzmy do typów. Myslicie ze Brazylia ogarnie wreszcie i wygra swoje pierwsze zloto IO w historii? Rozkrecili sie z meczu na mecz. Najpjerw dwukrotnie 0:0,potem 4:0, z Dania, 2:0 z Kolumbia i 6:0 z Hondurasem. Dzis jednak Niemcy to najbardziej wymagający rywal. A zNiemcami maja rachunki do wyrównania za ostatni Mundial na wlasnym terenie i pamietne 1:7!!

Jakis odważny jest co spróbuje cos wytypować? ???? kazda opinia mile widziana. Zachęcam do dyskusji.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Brazylia v Niemcy
Mecz będzie wyrównany. Też postawiłem over 2.5, do tego dorzucam BTS. Myślę, że któraś z drużyn wygra tu jedną bramką. 2:1 lub 1:2 dla przykładu. Nie potrafię wskazać zwycięzcy. Niemiecki skład wygląda na trochę bardziej doświadczony, piłkarze ograni w Bundeslidze. Z drugiej strony Neymar to światowy top, do tego dochodzą młodzi, gniewni Luan i dwaj Gabriele Jesus i Barbosa. To tyle, jeśli chodzi o ofensywę Brazylijczyków. Spodziewam się wyrównanego meczu. Jak będzie, przekonamy się już niedługo.
Powyżej 2.5 i BTS @2.20 Bet365 ⛔ 1-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom