>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IO Rio 2016: Piłka ręczna mężczyzn [6-21 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Przydałoby się tutaj dodać garść statystyk, czyli ile karnych do tej pory było dyktowanych przeciwko Brazylijczykom:
4, 7, 3, 6, 2
Z czego te ostatnie 2 w meczu ze Szwedami, gdzie gospodarze zagrali trochę jakby na pół gwizdka, bo i tak grali o nic.
Co do Gigou:
-&gt;Karne
Fatalne karne wszystkich Francuzów z Tunezją, sam Michael 1/3
Katar 2/2, Argentyna 5/5 i jeden karny wykonywany przez Mahe, 6/7 z Chorwatami, mecz na styku, każda bramka bardzo ważna, 0/0 z Duńczykami, oba karne wykonywane przez Mahe.
-&gt;Z gry
1/2 ze skrzydła i 0/1 z kontry przeciwko Tunezji,
2/3 z kontry z Katarem,
1/1 z kontry z Argentyną,
1/1 ze skrzydła i 3/3 z kontry w meczu z Chorwatami,
W meczu z Duńczykami w ogóle nie wszedł na parkiet, był oszczędzany.
Przyjmując, że średnio Brazylijczycy powodują 4 siódemki w meczu, a Gigou rzuca przynajmniej tę jedną bramkę z gry, czy to ze swojej pozycji, czy też z kontry, to ten over 4.5 nie wygląda źle. W takim razie idę tropem Marcinsa i gram:
Brazylia-Francja 4 gole po 6. minutach, 5 w 12. ????
Guigou over 4.5 gola 1.91 betsafe✅✅✅ IZZI
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Piłka ręczna mężczyzn
Dania - Słowenia 1,71 Betsson ✅
Kurs mnie skusił. Słowenia była na drugim miejscu w naszej grupie i przegrała tylko z Niemcami. Jednak porównanie rywali w obu grupach wypada niekorzystnie dla naszej. Duńczycy musieli mierzyć się z mocniejszymi rywalami. Co prawda przegrali z Chorwacją i Francją ale jednak to zespoły na poziomie, na którym w naszej grupie zespołu moim zdaniem nie było. Oglądałem fragmenty spotkania Danii z Francją, gdzie mecz był bardzo wyrównany. Raz prowadziła jedna drużyna, raz druga. Bardzo dobrze gra skrzydłowy Svan, który jest bodajże najlepszym strzelcem. Słowenia z kolei w grupie grała nadspodziewanie dobrze. W drugiej linii jednak stracili Bombaca, który z powodu kontuzji został zmieniony na Miklavcicia. Co prawda mają dobrze grającego Zormana, ale odpadła im mocna alternatywa.
Kurs moim zdaniem mocno przesadzony na Danię. Zaczyna się faza pucharowa, gdzie przegrany odpada. Dania na pewno ma większe indywidualności i doświadczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
minglee 312

minglee

Użytkownik
Chorwacja - Polska Chorwacja -2,5 1,71 @Bet365
W obecnej formie nasza reprezentacja jest bez szans w starciu z Chorwacją która zaliczyła tylko potknięcie z Katarem ogrywając oprócz tego takie zespoły jak Francja i Dania, nie wiem jak wygląda sprawa z Michałem Jureckim ale jeśli nie zagra to nie ma co nawet dyskutować o tym kto wygra ten mecz, przegrana Polski w tym meczu różnicą mniejszą niż 5 będzie niespodzianką.
 
M 59

mixon

Użytkownik
Czy wy również nie możecie wytrzymać z komentarzem piłki ręcznej na TVP? Iwański To jest jakaś katastrofa...
No irytujący jest trzeba przyznać. Wczoraj co chwila wywoływał tych co nie wierzyli w naszą reprę, pokazując jakim to on jest prawdziwym kibicem ;)
Przy okazji mam pytanie dla osób mocniej siedzących w temacie. Dlaczego w tym turnieju drużyny ciągle wycofują bramkarzy? Najczęściej się to zdarza gdy drużyna gra w osłabieniu, ale wczoraj Chorwaci wycofywali bramkarza nawet grając w komplecie i grali 7 w polu.
Sam oglądam ręczną głównie przy okazji wielkich imprez w związku z występami Polaków, ale wcześniej czegoś takiego nie widziałem, albo zdarzało się bardzo rzadko i już nie pamiętam.
 
M 218

mhb

Użytkownik
No irytujący jest trzeba przyznać. Wczoraj co chwila wywoływał tych co nie wierzyli w naszą reprę, pokazując jakim to on jest prawdziwym kibicem ;)

Przy okazji mam pytanie dla osób mocniej siedzących w temacie. Dlaczego w tym turnieju drużyny ciągle wycofują bramkarzy? Najczęściej się to zdarza gdy drużyna gra w osłabieniu, ale wczoraj Chorwaci wycofywali bramkarza nawet grając w komplecie i grali 7 w polu.
Sam oglądam ręczną głównie przy okazji wielkich imprez w związku z występami Polaków, ale wcześniej czegoś takiego nie widziałem, albo zdarzało się bardzo rzadko i już nie pamiętam.
Zmieniły się przepisy, że zawodnik, których wchodzi za bramkarza nie musi mieć specjalnego zmiennika i w tym momencie bramkarz może zrobić zmiane z każdym co bardzo ułatwia cały manewr. Wczoraj Chorwacji wycofywali bramkarza nawet jak grali w komplecie, bo po prosru chcieli mieć przewagę zawodników, nawet ryzykując stratę łatwek bramki.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Ja jeszcze zacytuję dla lepszego zrozumienia dla kolegi, bo znalazłem ciekawe źródło.
Pierwsza modyfikacja jest związana z wycofywaniem bramkarza. Od tej pory zawodnik z pola, który zastąpi golkipera, w celu stworzenia przewagi liczebnej, nie będzie już musiał ubierać znacznika w kolorze koszulki, jaką nosi jego kolega stojący między słupkami.
Z drugiej strony, kiedy dana drużyna będzie przebywać na boisku bez nominalnego bramkarza, żaden gracz z pola nie będzie mógł wbiec w pole bramkowe i wcielić się w rolę &quot;ostatniej zapory&quot;. Jeżeli któryś z nich tak postąpi i odbije piłkę zmierzającą do bramki, rywale automatycznie otrzymają rzut karny.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Przy okazji mam pytanie dla osób mocniej siedzących w temacie. Dlaczego w tym turnieju drużyny ciągle wycofują bramkarzy? Najczęściej się to zdarza gdy drużyna gra w osłabieniu, ale wczoraj Chorwaci wycofywali bramkarza nawet grając w komplecie i grali 7 w polu.
Sam oglądam ręczną głównie przy okazji wielkich imprez w związku z występami Polaków, ale wcześniej czegoś takiego nie widziałem, albo zdarzało się bardzo rzadko i już nie pamiętam.
Przed IO w życie weszły zmiany w przepisach. Jednym z nich jest własnie brak konieczności zakładania znacznika przez zawodnika wchodzącego za bramkarza. Dzięki temu gra staje się bardziej płynna. Dla przykładu gdy dany zespół gra w osłabieniu, to zamiast te 5-10 sekund przed końcem kary robić szybką zmianę, żeby zawodnik z pola w znaczniku zbiegł na ławkę, to zespół cały czas gra szóstką w polu, a przy zakończeniu kary na boisku po prostu pojawia się bramkarz. Co do sytuacji, która Cię zdziwiła. Myślę, że coraz więcej trenerów będzie korzystało z podobnego rozwiązania przy niekorzystnym wyniku. Zdejmując bramkarza i wprowadzając drugiego kołowego zespół uzyskuje przewagę liczebną, tak jakby grał w przewadze z powodu osłabienia rywala. Mając przewagę liczebną oczywiste jest, że znacznie łatwiej powinno być stworzyć dogodną sytuację do rzutu. Nasi jednak bronili w tym meczu doskonale i nawet będąc 6 vs 7 spokojnie przesuwali i w głównej mierze dzięki temu wygrali.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Nie wiem jak jest, ale pierwszy raz się z tym spotykam, dla mnie bardzo dziwna sytuacja, bo jeszcze chwile temu kurs na czysty win Polski wynosił 3.50...
 
T 4

tomson_112

Użytkownik
pytanie do experta ???? (Macko)
w stsie (tak wiem podatek...) są dwa mega ciekawe zakłady na strzelców w meczu z Duńczykami. Mianowicie:
Karol +6,5 (1,9)
Dzidziuś - 4,5 (1,8)
Michał jak nie zagra to sts to rozlicza na plus, nawet jak zagra (a wg mnie nie jest to takie pewne, bo Tałant z fizjoterapeutami zdają sobie sprawę z tego, że po meczu z Danią czeka ich jeszcze jeden mecz - czy to o brąz czy o złoto - nieważne), to zakładam, że w niepewnym wymiarze czasowym to raz, a dwa, że jednak nie będzie aż tak bardzo dynamiczny w ataku jak zawsze, co wiąże się z tym, że odda mniej rzutów i może być mniej skuteczny jak zawsze (w meczach w których grał na IO ilość rzuconych bramek: (5, 3, 4)
Co do Karola, to jak Dzidziuś nie zagra to Karol dostaje więcej minut, jest w formie, jest liderem Polski na tych IO myślę, że warto.
(7, 10, 4, 8, 4) z tym, że tam gdzie rzucił po 4 bramki to mecze z Egiptem i Słowenią w obu gra trochę mniej.

Nie jestem jakimś wielkim znawcą szczypiorniaka, dlatego wszelkie sugestie mile widziane ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Michał jak nie zagra to sts to rozlicza na plus, nawet jak zagra (a wg mnie nie jest to takie pewne, bo Tałant z fizjoterapeutami zdają sobie sprawę z tego, że po meczu z Danią czeka ich jeszcze jeden mecz - czy to o brąz czy o złoto - nieważne), to zakładam, że w niepewnym wymiarze czasowym to raz, a dwa, że jednak nie będzie aż tak bardzo dynamiczny w ataku jak zawsze, co wiąże się z tym, że odda mniej rzutów i może być mniej skuteczny jak zawsze (w meczach w których grał na IO ilość rzuconych bramek: (5, 3, 4) Co do Karola, to jak Dzidziuś nie zagra to Karol dostaje więcej minut, jest w formie, jest liderem Polski na tych IO myślę, że warto. (7, 10, 4, 8, 4) z tym, że tam gdzie rzucił po 4 bramki to mecze z Egiptem i Słowenią w obu gra trochę mniej
1.W necie też takie bety znajdziesz.
2.STS - nie gra a under na plus ? Jesteś pewien ? bo wątpię...
3.Zagra = będzie gotów,a nie na pół gwizdka.
4.Bielecki nie jest raczej aż tak zależny od Jureckiego. Nie spodziewam się powtórki z Chorwatów, zależy od karnych...
p.s.na lijka linia po ost.wzrosła, wg mnie pochopnie
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Niemożliwe, to musiał być błąd. Jeżeli zawodnik nie zagra chociaż sekundę, to każdy zakład na jego bramki jest liczony po kursie 1.00. Co do pytania, to zauważyłbym, że Duńczycy powodują mało karnych, więc Kola może mieć tylko np. 2-3 sytuacje z siódmego metra. Co do jego rzutów z drugiej linii to nie oszukujmy się, ale Landin to inna klasa niż obecni bramkarze reprezentacji Chorwacji. Jednym słowem nie zdziwi mnie brak kolejnej kosmicznej ilości bramek Koli. Co do Dzidziusia, to podzielam zdanie Obserwatora. Jeżeli Michał się pojawi na boisku, to będzie oznaczało, że jest gotowy, a wtedy spokojnie może zrobić więcej, niż te 4 gole. Niemniej jednak polecam sprawdzać ofertę sts na zawodników, gdyż oni sami wystawiają swoją ofertę w ogóle nie wzorując się na bukach internetowych i dlatego często zdarzają się u nich promocyjne linie o jedno oczko w górę, bądź w dół.
Co prawda widziałem tylko 1 mecz Duńczyków, ale zewsząd słychać, że Landin jest bardzo daleki od swojej optymalnej formy. Ponoć w ćwierćfinale jaj firanka, wszystko wpadało...
Mimo to Landin to dalej Landin i w każdej chwili może odpalić.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Niemożliwe, to musiał być błąd. Jeżeli zawodnik nie zagra chociaż sekundę, to każdy zakład na jego bramki jest liczony po kursie 1.00. Co do pytania, to zauważyłbym, że Duńczycy powodują mało karnych, więc Kola może mieć tylko np. 2-3 sytuacje z siódmego metra. Co do jego rzutów z drugiej linii to nie oszukujmy się, ale Landin to inna klasa niż obecni bramkarze reprezentacji Chorwacji. Jednym słowem nie zdziwi mnie brak kolejnej kosmicznej ilości bramek Koli. Co do Dzidziusia, to podzielam zdanie Obserwatora. Jeżeli Michał się pojawi na boisku, to będzie oznaczało, że jest gotowy, a wtedy spokojnie może zrobić więcej, niż te 4 gole. Niemniej jednak polecam sprawdzać ofertę sts na zawodników, gdyż oni sami wystawiają swoją ofertę w ogóle nie wzorując się na bukach internetowych i dlatego często zdarzają się u nich promocyjne linie o jedno oczko w górę, bądź w dół.
Co prawda widziałem tylko 1 mecz Duńczyków, ale zewsząd słychać, że Landin jest bardzo daleki od swojej optymalnej formy. Ponoć w ćwierćfinale jaj firanka, wszystko wpadało...
 
D 12

denison

Użytkownik
Co prawda widziałem tylko 1 mecz Duńczyków, ale zewsząd słychać, że Landin jest bardzo daleki od swojej optymalnej formy. Ponoć w ćwierćfinale jaj firanka, wszystko wpadało...
Tyle ze nasi bramkarze tez do cwiercfinalu nic nie bronili wiec w kazdym meczu moze wysc dzien konia i bronic tak jak Wyszomirski z Chorwacja.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
Dla mnie finał Francja - Dania.
Dania dla mnie to pewniak. Jeden dobry mecz na tych mistrzostwach naszych szczypiornistów i już wszyscy biorą handicapy oraz zwycięstwo Polaków.
Uważam, że będzie dość wyraźne zwycięstwo Duńczyków.
Francuzów widziałem i grają naprawdę dobry handball. Wystarczyło spojrzeć na spotkanie z Katarem to jak czołg po przeciwnikach ...
Niemcy też się przejechali po Katarczykach, więc?/Macko18
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Landin podobno zmaga się z lekką kontuzją odwodziciela czy przywodziciela (nie pamiętam dokładnie), ale wspominali o tym w transmisji.
Co do meczu to próbuje Lasse Svan Hansen over 5,5 @ 1,81 Betsafe
Duńczycy bardzo dużo grają skrzydłami. Do tego nasza obrona z wysuniętym Jachlewskim powinna sprzyjać takiej grze. Svan aktualnie najlepszym strzelcem reprezentacji. Do tego ze skrzydła jest do bólu skuteczny. W ostatnim meczu ze Słowenią bodaj 8/9. Nie ma co się oszukiwać po za jednym meczem, to nie jest turniej naszych bramkarzy.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Panowie czy ktoś po ostatnim &#39;cudzie&#39; z Chorwacją planuje obstawiać dzisiaj ten mecz? ???? jeśli tak to idziecie patriotycznie w Polske czy obiektywnie w Danie? ????
 
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Ja czekam - może kursik podskoczy trochę ponad 4 i wtedy trzeba będzie wjeżdzać. Bieliecki nie rzuci już tylu bramek, ale może skupią się na nim i skrzydła+koło swoje rzucą. Ciężko będzie ale jezeli Polacy w siebie uwierzą i dojdzie dobra skuteczność Lijewskiego i Jureckiego bo wg mnie to głównie na tym będzie ten mecz bazował to wtedy widze w tym value. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom