>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IO Rio 2016: Tenis ziemny - mężczyźni [6-14 sierpnia 2016]

Status
Zamknięty.
B 21

barman022

Użytkownik
Mergea/Tecau 2,25 Bet365
Typ oparty na czuja analiza tutaj nie będzie jakaś długa, Rumuni grają nieźle w tym turnieju (jak i przed pokonainie gładko braci Bryan) pokonanie gospodarzy robi wrażenie, jak i Amerykanów którzy szli jak burza przez ten turniej, Mergea operuje 1bh jeśli dojdzie do crossowych wymian nie będzie odstawał od Nadala, gra płasko i agresywnie pod siatką bezbłędny, Horia Tecau będzie konstruował punkty swoim doświadczeniem- wybitny deblista, Lopez serwis słaby będzie tutaj najsłabszym ogniwem i myślę że może pomoc tym elementem Rumonom, kurs nieopłacalny na Hiszpanów, stawiam na deblistów z krwi i kości.
Nie zgodzę się co do Pary Mergea/Tecau, jeżeli chodzi o turniej przed IO to Pokonali Braci Bryanów(oni sami sobie układają turnieje jak chcą grać w danym turnieju,mimo że ten turniej wygrali rok temu), ale następny mecz przegrali. A w IO nie mieli aż takich przeciwników bardzo wymagających a jednak Nadal gra nadal na 2 frontach. A Twoja wypowiedź że kurs powyżej 1,6 jest nieopłacalny to rozumiem że grasz bardzo wysokie kursy czyli powyżej 4...??
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
A Twoja wypowiedź że kurs powyżej 1,6 jest nieopłacalny to rozumiem że grasz bardzo wysokie kursy czyli powyżej 4...??
Ale chodzi o ten przypadek, gdyż tutaj ~1.60 na Hiszpanów jest zupełnie nieopłacalne. Rumuni mają więcej, niż te 37.5% szans, więc value w takim becie nie ma. Marc z Rafą zawdzięczają finał w dużej mierze nieporadności Vaska. Podwójny błąd przy piłce meczowej, zepsute banalne woleje w ważnych momentach i jeszcze więcej innych nieudanych akcji. Obecność takiej pary jak Hiszpanie w finale IO pokazuje tylko jak jest wielka przepaść między deblami ATP i tymi narodowymi.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Ale chodzi o ten przypadek, gdyż tutaj ~1.60 na Hiszpanów jest zupełnie nieopłacalne. Rumuni mają więcej, niż te 37.5% szans, więc value w takim becie nie ma. Marc z Rafą zawdzięczają finał w dużej mierze nieporadności Vaska. Podwójny błąd przy piłce meczowej, zepsute banalne woleje w ważnych momentach i jeszcze więcej innych nieudanych akcji. Obecność takiej pary jak Hiszpanie w finale IO pokazuje tylko jak jest wielka przepaść między deblami ATP i tymi narodowymi.
A także jak słabymi tenisistami po prostu są debliści. Kubot/Matkowski to przecież &quot;debel ATP&quot; Herbert/Mahut, Cabal/Farah także. A jednak o medale grają sklejki singlistow Nadale, Sock/Johnson no i Rumuni ( Kanada to w zasadzie połączenie singlista, deblista ). Po prostu Io to turniej gdzie ci goście z singla grają na 100% bo medal to medal czy w singlu czy w deblu.
 
B 21

barman022

Użytkownik
A także jak słabymi tenisistami po prostu są debliści. Kubot/Matkowski to przecież &quot;debel ATP&quot; Herbert/Mahut, Cabal/Farah także. A jednak o medale grają sklejki singlistow Nadale, Sock/Johnson no i Rumuni ( Kanada to w zasadzie połączenie singlista, deblista ). Po prostu Io to turniej gdzie ci goście z singla grają na 100% bo medal to medal czy w singlu czy w deblu.
Tak naprawdę nikt z nas nie wie czy zawodnicy grają na serio czy nie, brak kasy ale zawsze można zarobić na bukach. Piszecie o deblach że tacy słabi, ale jednak u kobiet grają deble które jednak odgrywają role w WTA. A co do Finału Debla to zależy od singla jak będzie wyglądał ten mecz Nadala. Bo w dobrych porywach dojdzie do meczu Nadal-Del Potro i Monfils-Murray. My gracze jesteśmy malutkimi graczami w tej układance.
Trzecim razem zacytuj już kogoś poprawnie./Macko18
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Monfils - Nishikori ✅
Nishikori @ 1,61 Bet365
Turniej tenisowy wkracza w decydującą fazę. Wygrani dzisiejszych pojedynków powalczą o medale. Postanowiłem dzisiaj zagrać na japończyka Keia Nishikoriego. Będzie on toczył pojedynek z francuzem Gaelem Monfilsem. Mecz na pewno będzie bardzo ciężki i zacięty, długie wymiany, gemy na przewagi. Nikt nie odpuści tego meczu mając na uwadze duże szanse na medal. Panowie grali ze sobą 2 razy w ATP (i raz w IPTL) i oba mecze wygrał Kei Nishikori. Szczególnie mecz majowy w tym roku w Miami mógł zapaść w pamięć bo Nishikori obronił 5 piłek meczowych. I tutaj upatruje przewagi Keia. Potrafił odwrócić losy meczu ma przewage psychologiczną jest w dobrej formie ostatnio tylko porażka z Djokiem w finale Toronto. Z kolei Gael również ostatnimi czasy porażka tylko z Djokiem również w Toronto. Oczekuje bardzo zaciętego meczu i wygranej japończyka.

Co tu dużo pisać kto nie widział niech żałuje. Wyżyny tenisa, dramaturgia, w TB 3 seta 6:5 dla Monfilsa i jego serwis i... podwójny błąd. Ogólnie Kei 3 MP obronione znowu. Piękny mecz!
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
A ja wcale nie jestem pewien czy Del Potro wejdzie do półfinału :) Bautista to gościu który potrafi z nim grać. Argentynczyk w meczu z Sousa miał dziwny przestój w drugim secie. Wczoraj pokonał Taro ale to nie jest moim zdaniem zawodnik którego mozna porównywać z Bautista. Nie wiem tez czy słusznie ale obawiam się o Monfilsa. Wczoraj REWELACJA!!! mecz z Ciclicem który zamiatal forehandem jak wariat a jeszcze wiekszy wariat Monfils dobiegał do tych piłek i niejednokrotnie je odsyłał spowrotem ale... Nishikori jest strasznie niewygodnym przeciwnikiem dla Francuza który tez dobrze porusza się po korcie i potrafi dobrze taktycznie rozgrywać piłki. Obawiam się ze po wczorajszym mega wysiłku Francuza moze nie dac rady z Japończykiem.
 
rickross 71

rickross

Użytkownik
Del Potro J.-Bautista R. 2 2.30 bet 365 ⛔ 7-5 7-6
Cwiercfinal turnieju olimpijskiego w Rio takze kazdy idzie juz na calosc i nie bedzie odpuszczania.Zdziwilem sie gdy zobaczylem jak buki widza ten mecz.Del Potro wrocil po przerwie i gra na odziwo zaskakujaco wysokim poziomie.Nie potrzebowal duzo czasu by przypomniec sobie kilku starych sztuczek.Jednak jego poprzednie mecze w tym turnieju pokazuja,ze miewa wachania w trakcie.O ile na Djokovica potrafil sie spiąć i zagrać jedno z lepszych spotkan w sezonie to z Sousa i Danielem było inaczej. Moim zdaniem dziś takie odpuszczenie w meczu skonczy się dla niego opłakanie.Bautista ten sezon bardzo udany, 17 miejsce w rankingu wygrane w Auckland i Sofi a na AO bardzo dobra gra mógł przejść Berdycha w pamietnym meczu.Hiszpan już raz wygrał z Argentynczykiem i wydaje mi sie że od tego czasu Panowie podązyli w odmiennych kierunkach. Bautista stał się graczem aspirujacym o top10 a Del Potro jedzie w wysokiej mierze na nazwisku i dlatego takie kursy. Zagralem ten mecz dosc grubo jak na mnie gdzies za wypate Kowalskiego z Biedry. oby na plusie : )
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Monfils G. - Nishikori K.
Powyżej 22 gemy ::: 1,74 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 0:2 z lat 2014-2016. W obu spotkaniach padły 3 sety i tak szczerze na to samo liczę dzisiaj. Grali ze sobą już w tym roku w Miami i tam Gael miał kilka piłek meczowych, ostatecznie przegrał w 3 secie po tie-breaku. Dziś czas na wielki rewanż. Obaj są w świetnej formie, Kei gra od początku roku równo, na wysokim poziomie, przegrywał jedynie z czołówką typu Djokovic, Nadal. Tutaj tak szczerze nie miał go kto jeszcze sprawdzić, bo Ramos, Millman czy Martin ni jak mają się poziomem gry do Francuza.
Monfils po powrocie z powodu problemów zdrowotnych gra jak z nut. Wygrany turniej w Waszyngtonie, półfinał w Toronto (pokonanie Raonica czy Goffina) robi wrażenie, a wczoraj rozprawił się tutaj z Chorwatem Cilicem zwycięzcą US Open swego czasu. Mecz zapowiada się arcyciekawie, stawka to strefa medalowa.
Wynik: (4)6:7 6:4 (6)6:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 89

user18

Użytkownik
Widzę, że wywiązała się ciekawe dyskusja na temat 2óch spotkań ćwierćfinałowych. Otóż Panowie sprawa wygląda w ten sposób, że zarówno spotkanie Del Potro - Bautista-Agut oraz Mofils - Nishikori, to spotkania, w których wynik będzie wisiał na włosku, i wcale się nie zdziwię, jeśli zawodnicy stawiani w roli doga wygrają swoje spotkania. Każdy da z siebie maxa, bo strefa medalowa jest na wyciągnięcie ręki, także ja spodziewam sięzaciętych spotkań i warto poszukać jakiś overów gemowych czy też tie-breaków w tych spotkaniach.

Moje propozycje to:
Del Potro - Bautista-Agut

dokładny wynik: 2:1 Del Potro 4,00 ⛔

Tie-break w meczu 1,83 ✅

Liczba gemów powyżej 22,5 - 1,72 ✅

Koniec końców w moim odczuciu spotkanie wygra Argentyńczyk, prezentuje tu świetny tenis, jest pozytywnie naładowany, a żywiołowo reagujący kibicie wspierający go w każdym meczu, tylko go nakręcają. Juan Martin miewa przestoje w grze, pokazały to 2 poprzednie spotkania, jednak w decydującym secie potrafił się spiąć i pokazać klasę. Na podobny przebieg spotkania liczę i w tym wypadku, jestem jednak zdania, że w półfinale zamelduje się Del Potro.

Monfils - Nishikori
liczba setów powyżej 2,5 - 2,25 ✅ - taki typ wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem, obaj Panowie potrafią na korcie wyprawiać cuda, nie jestem w stanie powiedzieć kto wygra to spotkanie, klasyczny no bet w moim odczuciu, zacięta walka i 3 sety to mój scenariusz na ten mecz.

Swoje spotkania powinni także wygrać Murray i Nadal, aczkolwiek kursy żenujące, także nie warto się pchać, zwłaszcza Rafa może mieć ciężką przeprawę z reprezentantem gospodarzy i chyba warto poszukać czegoś w stronę Bellucciego, aczkolwiek ja odpuszczam to spotkanie.

Dodam jeszcze, że warto próbować moim zdaniem dziś grać na parę Mergea/Tecau 2,25. Moim zdaniem mecz typowe 50/50, Hiszpanie wcale nie prezentują tutaj jakiegoś zabójczego tenisa, już wczoraj byli blisko odpadnięcia z Kanadyjską parą, na szczęście dla nich po drugiej stronie siatki był Pospisil, który dał im mnóstwo prezentów. Nadal przystąpi do tego spotkania po singlowym spotkaniu z Belluccim, zapowiada się, że może to być wyczerpujące spotkanie, więc i sił na finał deblowy może nie wystarczyć, tym bardziej, że wraca po kontuzji. Jak dla mnie Rumuńska para zgarnie złoto olimpijskie, obaj Panowie to doświadczeni gracze deblowi, w cyklu ATP notują dobre wyniki i na pewno stać ich na zwycięstwo w tym spotkaniu, po takim kursie moim zdanie warto.

b365
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Olimpiada mężczyzn
Godzina: 17:00
Spotkanie: Johnson - Murray
Typ: Johnson +5 gema
Kurs: 2,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami ćwierćfinały w tenisie mężczyzn. Mój faworyt Nadal gra dalej więc to mnie cieszy ale dziś spróbuje przeanalizować inny pojedynek a mianowicie Amerykanina S. Johnsona z Brytyjczykiem A. Murray&#39;em.
Rankingów obu Panów nie ma co porównywać bo oczywiście wyżej jest A. Murray - 2 rakieta na świecie zaś S. Johnson 22 rakieta na świecie. Chociaż w ostatnich latach Johnson zrobił mega postępy w tenisie co oczywiście zawdzięcza wysoką lokatą.
Obaj Panowie rozegrali już po 3 spotkania na olimpiadzie i tak Johnson wygrał wszystkie spokojnie do 0 - z King 2:0, z Elias 2:0 i Donskoy 2:0 zaś Murray wygrał z Troickim 2:0, z Monaco 2:0 i z Fognini 2:1.
S. Johnson gra bardzo dobrze w ostatnim czasie, ma potężny serwis co bardzo mu pomaga wygrywać swoje podania. Mnie osobiście forma Murray&#39;a nie przekonuje dlatego stawiam na dodatni handicap w stronę Amerykanina, jeśli 1 serwis będzie mu siedział to myślę, że może doprowadzić do tie break a w nim może wygrać więc dla odważnych proponuje dać +1,5 seta po kursie 3,00. Lecz tutaj daje pewniej +5 gema dla Amerykanina. Czyli 6:4 6:4 i wchodzi.
Powodzenia.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Del Potro - Bautista Agut
TYp przegra pierwszego seta wygra mecz Del POtro kurs 6.00 williamhil
h2h 1:0 dla Hiszpana grali tylko raz na AO 2014 Roberto wygrał 3:2 mimi że przegrywał 2:1.Del Potro często przegrywa pierwszego seta bo wolno wchodzi w mecz , wczoraj przegrał z Taro Danielem dzisiaj może być podobnie.Bardzo kibicuję Argentyńczykowi ale wcale nie jestem taki pewien jego wygranej w tym meczu:)
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
12 Aug 19:00 Tennis. Summer Olympics 2016. Men. Singles. Quarter Final. R.Nadal vs T.Bellucci. To Win Match With Handicap By Games : Bellucci, Thomaz (+6). Odds: 1.41

12 Aug 21:30 Tennis. Summer Olympics 2016. Men. Doubles. Final. F.Mergea/H.Tecau vs M.Lopez/R.Nadal. Match Result : F.Mergea/H.Tecau To Win. Odds: 2.36

marathon

Dzisiaj gram przeciwko Refie, jak to sie skonczy zobaczymy. Cwiercfinal z Tomaszem, mysle, ze to nie bedzie szybki i gladki mecz dla Nadala. Bellucci jest w gazie, 2:0 z Goffin robi wrazenie ja tu widze zaciety pojedynek, Tomasz niesiony publicznoscia powinien sie wzbic ponad swoje umiejetnosci i napsuc wiele krwi Rafie.

Pozniej podmeczony Rafa gra final w debla ze swietnymi deblistami swiatowej klasy. Dla mnie to jest pojedynek, gdzie deblisci powinni pokazac, ze nawet najlepszy singlista nie jest w stanie z marszu wygrac Olimpiady, dlatego kibicuje Rumunom. Jest to bardzo solidna para i mysle, ze dzisiaj Hiszpanie nie beda w stanie im sprostac.

kurs bardzo zachecajacy, dla mnie value
 
zimon 59

zimon

Użytkownik
Rzadko sie wypowiadam na tym forum raczej czytam ale wiekszość gra suche typy poparte analizami pod dany typ.
Ja tutaj chciałbym dodać kilka kwestii, które zaobserowałem na przestrzeni tego roku i tego turnieju olimpijskiego.
Del Potro gra ze strony FH jak za dawnych czasów mocno i precyzyjnie czasem używa także BH który jest mniej agresywny a w wiekszości czasu slasuje w pod linie koncową. Ale przechodząc do sedna analizy w ostatnich meczach Rafael Nadal strasznie sie meczył, w ogole nie gra agresywnie czekając jakby na rywala. W dzisiejszym meczu Bellucii zagrał precyzyjnie i agresywnie 1 set i nie miał nic do powiedzenia Nadal. Szkoda ze tylko jeden set.
Del Potro to zawodnik który potrafi przez 3 sety swoj potęzny FH trzymać wiec uwazam ze wysokie piłki które Nadal bedzie mu odgrywał na jego pole jest w stanie konczyc winnersami. Wiadomo także ze Rafa jest znakomitym defensorem więc bedzie mecz na styku ale dla mnie to mecz który jest 50-50 także spodziewam sie 3 setów ale w moim odczuciu DelPotro jest bardziej zdeterminowany do zdobycia medalu po ostatnich kontuzjach oraz Nadal to zadownik który pasuje mu ze swoim stylem gry ( H2h na hardzie 4-3 dla DelPo) wiec moim typem jest
Del Potro @ 2.45 Unibet
Ps. Nadal zagra mecz półfinałowy jutro jako 5 mecz w ciągu 3 dni ( 3 single, 2 deble) . To też musi mieć jakieś znaczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dokladnie, zmeczenie Rafy, plus to, ze Delpo na tych igrzyskach gra naprawde dobrze sprawia, ze wg mnie on wyjdzie z tego pojedynku zwyciesko.. Nadal bedzie musial wzniesc sie na wyzyny, zeby tu wygrac z argentynczykiem.. Nie bedzie to easy mecz ale Stawiam na Delpo 2.3 Sportingbet

Do tego wg mnie fajny mecz i kurs :
Murray vs Kei Murray win 1.35 Sportingbet
Andy jak to on, czasem meczy sie strasznie z sredniej klasy graczami.. wygrana po tie breaku jak i to samo w meczu Keia.. Jednakze sadze, ze Japoniec z monfilsem stracil wiecej sił i zabraknie mu ich dzis w walce z niedawnym zwyciezca Wimbledonu.. Jak dla mnie Murray wygra złoto ponownie i ogra zarowno dzis Keia jak i w finale prawdopodobnie Delpo, chyba, ze Nadal sprawi niepodzianke(w co jednak watpie..)..

Obydwa typy weszly.. Mam nadzieje, ze ktos skorzystal z typow.. Mecz Rafy nie byl latwy, ale dzis az sie czulo, ze Delpo wygra.. ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Del Potro J. - Nadal R.
Del Potro J. ::: 2,36 ::: 2/3 Pinek ✅
Del Potro J. +1,5 seta ::: 1,50 ::: 2/3 Pinek ✅

H2H 4:8 z lat 2007-2013. Od tego czasu wiele się zmieniło, pamiętam ich finałowe spotkanie z turnieju w Indian Wells w 2013 roku gdzie bodajże Argentyńczyk prowadził 6:4 3:1 i ostatecznie przegrał spotkanie. Jednak Nadal wtedy miał fenomenalny rok (74-7), a samo finałowe starcie było rozgrywane w upale, do tego korty w Indian Wells nie są tak szybkie jak w Rio.
Na hardzie 4:3 dla Del Potro i wydaje mi się, że po dzisiejszym meczu powiększy tą przewagę. Po pierwsze Del Potro jak widać potrafi zmobilizować się na czołówkę, ograł tutaj Djokovica w 2 setach, na Wimbledonie Wawrinkę. W 2012 roku o mały włos przegrał półfinałowe starcie z Rogerem Federerem na trawie 6:3 (5)6:7 17:19. Pokonał w meczu o brązowy medal Djokovica w dwóch pewnych setach. To robi wrażenie i widać, że IO traktuje bardzo poważnie.
Serwis na pewno będzie po stronie Argentyńczyka, bo Nadal tutaj był już wielokrotnie łamany. Do tego jak wszyscy wiemy nie ma tej pewności w jego grze jak za lat świetności. Hiszpan jest mocny to prawda, nie da się tego ukryć, ale nie aż tak, żeby robić z niego w tym momencie herosa tenisa.
Do tego wszystkiego dochodzi ciekawy fakt, że Nadal grał tutaj w deblu, wygrał złoto, więc dochodzi atut zmęczenia i wydaje mi się, że też motywacja zmalała, bo już coś tutaj wygrał. Wywiady, konfetti, ukoronowanie to na pewno nie pomaga w skupieniu przed tak ważnym meczem jak dzisiaj. Liczę na wspaniały mecz obydwu tenisistów.
Wynik: 5:7 6:4 7:6(5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Czy jest szansa w ogóle zobaczyć jakieś skróty z meczów ćwierćfinałowych? To jest porażka że, tvp nie ma tego na stronie skoro inne mecze wrzucali ale finału debla i 1/4 już nie ma...
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Juan Martin Del Potro – Rafael Nadal 1 @ 2.34 Pinnacle 10/10j

W jednym z półfinałów męskiego turnieju olimpijskiego zmierzy się Argentyńczyk Juan Martin Del Potro z Hiszpanem Rafaelem Nadalem. Pojedynek, na który czeka cały tenisowy świat.

Popularny „Delpo” po wyeliminowaniu Novaka Djokovicia w 1 rundzie stał się jednym z głównych faworytów do złotego medalu. Zaś Nadal to moim zdaniem „czarny koń” turnieju. Miał dużo szczęścia w losowaniu i układzie drabinki. Chwała mu za to, że dotarł tak wysoko, ale patrząc obiektywnie to miał najłatwiejszą drogę ze wszystkich półfinalistów. Widziałem dwa spotkania Rafy w tym turnieju (z Seppim i Simonem) i naprawdę jego gra pozostawia wiele do życzenia. Dziś na jego drodze stanie Del Potro, który prezentuje solidną formę i to on powinien znaleźć się w finale.

W bezpośrednich pojedynkach między tymi graczami jest bilans 7-4 dla Nadala. Także ta statystyka pokazuje, że Argentyńczyk nawet za czasów świetności Nadal potrafił z nich rywalizować. Kolejna statystyka, czyli bilans z graczami leworęcznymi jest bardzo obiecująca dla Juana Martina, wynosi ona 53-22!

Hiszpan w tym spotkaniu prawdopodobnie będzie dążył do długich wymian. Ta strategia może się nie sprawdzić, bo skoro „Delpo” wytrzymywał wymiany z Djokoviciem to i z Nadalem powinien wytrzymać. Na serwisie dużą przewagę będzie miał Argentyńczyk. Jeśli będzie serwował na swoim normalnym poziomie to o wynik jestem spokojny, bo sytuacji na przełamanie Nadal powinien mieć sporo.

Nadal na pewno zostawi serce na korcie, niestety dla niego siła rażenia Argentyńczyka powinna być na tyle mocna, że dziś Rafie braknie po prostu argumentów tenisowych. Spodziewałem się wyrównanych kursów na to spotkanie, a i tak prawdopodobnie pograłbym w stronę Del Potro. Przy takim kursie jaki proponują bukmacherzy wchodzę naprawdę mocno w ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 192

delfi

Użytkownik
Del Potro - Nadal
Del Potro WIN 2.30 1j
Bet.365✅
Del Potro +1,5 g 1.90 1j Bet.365✅

Półfinał Igrzysk w tenisie męskim. Czarny koń Del Potro zmierzy się z wracającym po kontuzji Nadalem. Nadalem, który sam twierdził, że nie jest w 100% sprawny, który w ostatnim czasie wiele odpoczywał i rezygnował z wielu turniejów szykując formę na IO, który nie pokazuje już kosmicznego tenisa, jest gościem, który daje praktycznie w każdym secie przynajmniej jedną szansę na przełamanie. Wreszcie Nadalem, który będzie chciał wyciągać wymiany maksymalnie długo ale, który jednocześnie gra dosyć wysokie piłki, które Del Potro będzie kończył swoim forehandem. Del Potro, który gra agresywnie, mocno, płasko i dobrze kątowo, a przede wszystkim szybko. Nadal na igrzyskach w krótkim czasie zagrał wiele spotkań, bo wygrał złoto w deblu, dlatego taki natłok spotkań muszą wreszcie dać znać, a poprzedni rywale Hiszpana. Zresztą ostatnie spotkania z Belluccim czy Simonem były dużo gorsze w jego wykonaniu niż wcześniejsze ze słabszymi Seppim i Delbonisem. Dlatego taki kurs jest moim zdaniem naprawdę fajnym value i gram w Del Potro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Del Potro - Nadal
typ przegra pierwszego seta wygra mecz Del Potro
kurs 7 williamhill
Nie napiszę wiele taki wynik czuję.Nadal w świetnej dyspozycji wczoraj odwrócił przełamanie w meczu deblowym w decydujacym secie i jedno złoto już ma.
To na pewno doda mu skrzydeł.
Ale forma NADALA jednak odległa od tej z przed lat.
Sporto gra fantastycznie może fizycznie nie jest tak dobrze jak kiedyś ale mętalnie po tych wszystkich przejściach może być jeszcze silniejszy.
Argentyńczyk częściej przesypia pierwszego seta i wolniej się rozkręca i wchodzi w mecz niż Rafa.Jeśli Hiszpan wygra pierwszy set i dojdzie do decydującego to prawdopodobne że Rafie w końcówce zabraknie paliwa!!!!!
Wiele na to nie postawie kurs nie zachwyca i podejrzewam że gdyby Rafa wygrał pierwszego seta to coś więcej można bedzie ustrzelić na livie.
Typ bardzo ryzykowny stawka adekwatnie niska!!!!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
louisARMSTRONG szacun za nosa!
Genialny mecz, jeden z najlepszych w tym roku. Niezwykła dramaturgia pod koniec 3 seta, JMDP wychodzi na prowadzenie, po chwili je traci. Zaraz ma 40:0 i nie wykorzystuje żadnego BP, Nadal gra bajkę. W tie-breaku Hiszpan broni w spektakularny sposób piłkę meczową, ale zaraz traci podanie.
Jutro złoto bierze Murray, gramy do 3 wygranych setów. Andy miał dzisiaj spacerek, godzina i 20 minut. JMDP 3:10 i to moim zdaniem zrobi jutro różnicę. H2H 5:2 dla Murraya.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom