>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

iPKO a Przelewy24

P 0

patrol69

Użytkownik
Witam Serdecznie
Posiadam konto internetowe w inteligo, i chciałem wpłacic kase do buka za pomoca `przelewy24`.
Probował ktoś czy da rade tak zrobic ??
 
P 0

patrol69

Użytkownik
No i mam problem.
Chce wpłacic do expekt, wpisuje kwote, powtierdzam , wszystko ładnie, pięknie i .. czekam , czekam , czekam a po 15 minutach ze wypłata nie moze zostac zrealizowana.
W ogóle nie poproszono mnie o numer konta, dziwne to bo w takim razie skąd oni chca pobrać wpłacana kwote ??
---&gt;edit
A może firefox blokuje ??
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
jesli masz FireFox sprwdz czy nie masz ustwionej blokady , ja mialem podobny problem , ale usnolem blokade i prelew moglem wykonac , wiec pewnie blokada firefox jest tego przyczyna
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
no ja właśnie tez mialem taki problem,wczoraj probowalem kilka razy i zrezygnowalem.Dzisiaj pousuwalem blokady-patrze a wsobotty nie można przez iPKO przesylac pieniędzy:wowsdf:Ktoś wie dlaczego i czy tak jest czy tylko błąd MB?Bo jezeli tak jest zawsze to jakaś komedia jest:-|
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Witam Serdecznie
Posiadam konto internetowe w inteligo, i chciałem wpłacic kase do buka za pomoca `przelewy24`.
Probował ktoś czy da rade tak zrobic ??
Po pierwsze - Nie masz Inteligo ! iPKO to smieszna podroba Inteligo - konta prowadzonego przez PKO S.A . Teraz juz nie bedzie PKO Inteligo bo prawdziwe Inteligo pozwalo PKO BP i musza zmienic nazwe.
Przez przelewy24 nie zaplacisz raczej tym kontem, natomiast Inteligo jak najbardziej tak. Swoja droga, jak ty to swoje konto zalozyles? Nie wcisneli ci przypadkiem kitu i myslales ze zakladasz Inteligo..????
Teraz lepiej czym predzej zamykaj to konto - kpine i zaloz lepiej konto w mBanku, WBK albo Inteligo - najlepsza oferta
 
Do góry Bottom