>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IPTL 2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Garść newsów!
Agnieszka Radwańska nie zagra w tym sezonie rozgrywek. W drużynie Indian Aces zastąpi ją Genie Bouchard.
Składy drużyn zgłoszonych do International Premier Tennis League 2016:
Japan Warriors: Kei Nishikori, Fernando Verdasco, Kurumi Nara, Jelena Janković, Fernando Gonzalez, Marat Safin, Jean-Julien Rojer
UAE Royals: Tomas Berdych, Pablo Cuevas, Ana Ivanović, Martina Hingis, Goran Ivanisević, Thomas Johansson, Daniel Nestor

Singapore Slammers:
Serena Williams, Nick Kyrgios, Marcos Baghdatis, Kiki Bertens, Carlos Moya, Rainer Schuettler, Marcelo Melo
Indian Aces: Roger Federer, Feliciano Lopez, Ivan Dodig, Eugenie Bouchard, Thomas Enqvist, Mark Philippoussis, Sania Mirza, Rohan Bopanna
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wreszcie mamy to na co tak czekaliśmy, przynajmniej ja ???? Oferta na razie uboga, ale dobrze, że są chociaż kursy na całe mecze.

Japan Warriors-Indian Aces 17-30
Indian Aces 2.08 MarathonBet✅✅✅ IZZI

Gramy w Japonii i to powinien być w teorii atut Warriorsów. Jednak już w poprzednim sezonie bywały mecze, gdzie gospodarze przy swoich kibicach nie grali jakiegoś 120%, więc nie biorę tego jakoś bardzo pod uwagę. Patrzę jednak na potencjalne składy obu ekip i faworytami dla mnie są tutaj Hindusi. Podam potencjalne, aczkolwiek raczej prawdopodobne pojedynki w tym meczu. Mężczyźni to Felek kontra Kei, ewentualnie Dodig za Hiszpana. Panie to Genie kontra Janković, bądź Nara. Legendy Phillipousis z Safinem, męski debel Dodig/Boppana vs Kei/Rojer i mixt to Sania/Rohan kontra Rojer/Jankovic(?). Prosta kalkulacja. Japończycy wezmą męskiego singla, u Pań może być równo, ale oba sety w grze podwójnej widzę wyraźnie dla Asów. Do tego legendy, gdzie w tamtym roku lepiej pokazywał się Mark. Wiadomo, że w końcowym rozrachunku liczy się stosunek gemów, jednak biorąc pod uwagę takie 3-2 w setach na korzyść Hindusów dla mnie kurs 2.00+, a nawet coś koło tego, to bardzo ciekawa opcja na pierwszy dzień z IPTL ????
E: Teraz zauważyłem, że Kei jest przewidziany u Wojowników dopiero od soboty, a to tylko jeszcze bardziej zwiększa szanse Hindusów.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Indian Aces Men&#39;s Legend-UAE Royals Men&#39;s Legend Philippoussis-Johansson 3-6 Można i tak ????
UAE Royals 2.50 Unibet
✅✅✅
Po pierwsze muszę wspomnieć o minusie japońskiego turnieju, czyli o porze rozgrywania meczów. O ile drugi o 9.30 jest jeszcze znośny, o tyle pierwszy o 6.00 przynajmniej dla mnie jest czymś nieosiągalnym ???? Niemniej jednak na podstawie tego, co zdołałem obejrzeć, jak i samych wyników myślę, że można już coś stwierdzać. U Hindusów w pierwszym meczu jako legenda zagrał Philippoussis, zaś w sobotę szansę dostał Enqvist. Mark jest bardziej ograny po zakończeniu kariery, w tamtym roku bardzo dobrze grał w IPTL, więc pewnie to jego jutro ujrzymy przeciwko Ivaniseviciowi. Goran solidny, zaczął od 6-3 z Schuttlerem, a następnie zaliczył 6-4 z Safinem. Byli to mniej wymagający rywale, niż czekający na niego Kangur, ale są to za to tenisiści pokroju Enqvista, który także może zagrać. W samym IPTL Chorwat ma bilans 0-3 z Kangurem, z czego 2 mecze w tamtym roku i trzeci przed dwoma laty. 2 z tych pojedynków były wyrównane i wiele nie decydowało o losie meczu. Tylko raz Mark ograł legendę Royalsów zdecydowanie 6-2. Tutaj spodziewam się powtórki z 2/3 ich bezpośrednich pojedynków, czyli równej batalii możliwe, że zakończonej dopiero w shoot-oucie. Taki kurs mógłby być do przyjęcia, gdyby pewne już było, że to Philippoussis wyjdzie na kort, przy Enqviście te kursy będą odwrotne, więc uważam, że 2.50 w pojedynku legend Asów i Royalsów można spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Japan Warriors Men&#39;s Doubles-Singapore Slammers Men&#39;s Doubles 5-6 Bagieta ????
Singapore Slammers 1.80 b365
✅✅✅
Mamy już składy. U Japończyków Kei z Dasco, a u Singapurczyków Melo z Kyrgiosem. Na Kangura z Brazylijczykiem stawiałem już kilka razy w poprzednich sezonach. Kei z rzadka gra między liniami deblowymi, słabsza siatka, serwis też bez rewelacji, jedynie wymiany na plus. Dasco dobry deblista, ale bez regularności i współpraca z Japończykiem na razie mu nie wychodziła za bardzo. Osobiście dałbym tutaj Rojera za Keia. Nick z Marcelo to lepszy serwis i siatka, serwis też dobrze ogarniają. Ich zwycięstwo będzie tutaj bardzo potrzebne Slammersom. Prawie wyrównane kursy są tutaj dla mnie okazją i 1.80 próbuję z przyjemnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
UAE Royals Mixed Doubles-Indian Aces Mixed Doubles 3-6
Indian Aces 2.00 b365
✅✅✅
Drugi set w kolejności, więc już niedługo. Ostatnio to Martina z Cue wygrali 6-4 z Hindusami, jednak mnie to w 100% nie przekonuje. Rohan z Sanią grali już masę razy, mają przewagę zgrania i zrozumienia. Może Bopanna nie jest w wyśmienitej formie, ale dalej potrafi zagrać na wysokim poziomie. Drugi set w kolejności, więc chęć zwycięstwa powinna być jeszcze większa, żeby budować wynik. Gra na hinduską parę opłacała się w poprzednich dwóch sezonach, więc i teraz po kursie 2.00 uważam, że warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Gonzalez-Phillipoussis 6-5 pozdro600 ????
Phillipoussis 1.72 1xbet
⛔
Mamy już składy na pierwszy mecz, więc pora coś wybrać. Ruski wreszcie wychylił się z ofertą pre, więc warto tam rzucić okiem. 1.72 to sporo na Marka, który pod nieobecność Santoro jest najlepszą z legend rozgrywek. Bardzo solidny serwis i nawet niezłe wymiany, gdzie często dominuje slajs z bh. Kangur potrafi także skutecznie skończyć akcję winnerem. Naprzeciwko dzisiaj Gonzalez, który wczoraj rozegrał dopiero swój pierwszy mecz w IPTL. Ostatecznie zdecydowanie przegrał w shoot oucie z Shuttlerem. Ogranie w ostatnich dniach, jak i w ostatnim dłuższym okresie po stronie Marka, więc przy tym kursie idę w jego stronę.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Japan Warriors Men&#39;s Singles-UAE Royals Men&#39;s Singles 5-6
UEA Royals 2.65 Unibet
✅✅✅
Sprawa jest prosta. Wczoraj u Royalsów grał Cue i dostał oklep 2-6 od Dasco. Dzisiaj jednak wraca Berdych, Uni tego jeszcze nie ogarnęło. W tym wypadku taki kurs to spore value, gdyż przy założeniu, że to Czech zmierzy się z Hiszpanem, to właśnie ekipa Ivanisevicia jest faworytem w pojedynku singlistów. Bet daje na to 1.57, chcociaż wystawił ten mecz jako ostatni w ofercie, bo czekał na info własnie, czy gra Cue, czy Tomek.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Japan Warriors Mixed Doubles-UAE Royals Mixed Doubles 6-5
Japan Warriors 3.00 Unibet
✅✅✅
Kolejny kurs, który powinien inaczej wyglądać po ogłoszeniu składów. W mixcie Jankovic+Rojer kontra Ivanovic+Nestor. Przeciwko Anie w grze podwójnej już kiedyś grałem w IPTL. Do tego obecnie jest w mega słabej formie, co pokazuje wczorajszy wynik z Narą, gdzie dostała 0-6. Rojer z Jeleną już coś tutaj pograli i wyglądało to nieźle. Jankovic potrafi grac w debla i tutaj to Warriorsi są faworytami, więc kurs 3.00 to spore value.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Singapore Slammers Men&#39;s Singles-Japan Warriors Men&#39;s Singles 6-5
Singapore Slammers 1.65 Unibet
✅✅✅
Tutaj wystarczy napisać kto z kim gra i mamy jasność. U Slammersów Bagieta, u Japońców Hindus Gunneswaran. O Cypryjczyku wiele pisał nie będę. W IPTL rozkręca się i nawet w deblu potrafił nieźle pograć. Hindus za to jest tutaj chyba z powodu tego, że mecz rozgrywany jest w jego kraju. Może to sprawka sponsorów? Innej opcji nie widzę. Gość z poziomu niskich challków, jak nie niżej. Bet daje na singla Slammersów 1.28 i to i tak jest sporym kursem. Tu mamy 1.65, więc to jest must bet.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Indian Aces Mixed Doubles-UAE Royals Mixed Doubles 3-6 Po co trzy razy łamać z 15-40 jak można sobie podłubać w nosie?!
Indian Aces 1.72 b365
⛔
Nie przesadzajmy. 1.72 vs 2.00 w meczu gdzie naprzeciwko Sanii i Rohana wyjdzie Nestor i Ana? Uni dało nie znając dokładnych składów 1.37 vs 3.00 i to jest bardziej prawidłowe. Tak jak pisałem wczoraj, Ana nie potrafi jakoś super grać w debla. Wczoraj wyszedł jej jeden fajny return i ogólnie zagrała lepiej, jednak nigdy nie będzie wyśmienicie sobie radziła w poszerzonym korcie. O Bopannie i Mirzie pisałem w IPTL już wiele razy. Trzeci sezon wspólnej gry, rozumieją się już bardzo dobrze, oboje mają wysokie ratio wygranych gemów do ogółu rozegranych. Do tego Rohan jest najlepiej serwującym tenisistą w tej edycji. 1.72 to tutaj okazyjny kurs.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W finale rozgrywek triumfują Singapore Slammers gromiąc Indian Aces aż 30-14. Każdy z setów został zdecydowanie wygrany przez Marcelo Melo i spółkę. Kolejny bardzo udany pod względem tenisowym, jak i bukmacherskim sezon IPTL za nami. Oby za rok było podobnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Oby za rok było podobnie
Nie wiadomo czy turniej za rok w ogóle się odbędzie. W tym sezonie z 5 miast zrezygnowano do 3, gwiazdy jak Federer czy Williams zrezygnowały, wielu kluczowych sponsorów też podobno odeszło, a samo zainteresowanie turniejem jest dość niskie. Niby szefunio turnieju powiedział, że jest dobrej myśli, ale takie słowa to zawsze padają z ust różnych oficjeli i nie ma większego sensu brać ich na poważnie, a jak będzie naprawdę to zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom