>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2016 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
C 272

cowboy

Użytkownik
3. Matematycznie...Finn Harps nie strzelił już od 5 kolejek gola. Przyznacie sami że prawdopodobieństwo że w końcu to uczymi jest coraz większe ?
taka mala uwaga... statystycznie - tak, szansa WYDAJE SIE wieksza, ale nie jest.

&quot;Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki.&quot;
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Dundalk i Cork to moje typy na dziś w półfinale Pucharu Irlandii.
Drwale chyba nie za bardzo chcą być uwikłani w jakieś dodatkowe powtórzone mecze grając przecież w Lidze Europy. Ten typ tak naprawdę gram też dlatego gdyż w ekipie gospodarzy w końcu wszyscy są zdrowi. Derka za to bez Ryana McBride i Maxa Karnera.
Z kolei Patsi to niewypał tego sezonu. Graja tragicznie jak na swoje możliwości a dotarcie aż do 1/2 zawdzięczają mega łatwej drabince. Pike, Limerick i Cobh..no bez jaj..Rebelsi dali czadu w 1/4 z Shamrock ogrywając ich na wyjeździe gładko 5:0. Wtedy nawet błazny przestały się śmiać. Dziś gospodarze bez Davida Cawley, Keitha Treacy i Jacka Bayly. Korek cały czas bez Johna Dunleavy i Alana Smitha.
Przypominam również że rok temu w finale spotkali się..Cork z Dundalk.
Zatem:
Dundalk-Derry City TYP 1 kurs 1,53 5/10 g.14.45 2:2 BOX
St. Patricks-Cork City TYP 2 kurs 1,62 4/10 g.16.55 1:3 WIN
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:30 Longford - Bray
20:45 Sligo Rovers - Finn Harps
IRLANDIA: Dywizja 1
19:30 Limerick - Waterford
Sligo Rovers-Finn Harps TYP BTS kurs 2,10 4/10 g.20.45
Sligo Rovers-Finn Harps TYP Harpie strzelą gola kurs 1,83 4/10 g.20.45
PS: Dzisiaj w roli zdecydowanego faworyta jest Sligo. Tak przynajmniej widzą to oddsmakerzy. Wygrali przecież niecały miesiąc temu z Cork i to w &quot;Piekle Czarownic&quot; ! Mało tego, dzisiaj do zespołu wraca ikona obrony Gavin Peers który dostał czerwona kartkę w meczu z Cyganami. 1,44-1,50 na przykład w bet365. Przypominam jednak że to jest to samo Sligo o którym pisałem w połowie lutego. Zbieranina uzdolnionej młodzieży U-21 i niżej z angielskich niższych lig ściągnięta przez Dave Robertsona. Pisałem wtedy również że to bardzo dobra inwestycja grać..przeciwko Bit O Red. I wyszło na moje. Sligo w swoich pierwszych 9 meczach nie wygrało żadnego spotkania ! Dopiero marcowe zwycięstwo z Longford spowodowało że w końcu odpalili i dziś mają się bardzo dobrze. Zmądrzał również manager który w ataku stawia coraz częściej na starego wyjadacza Raffaele Cretaro. Dalej jednak należy pamiętać że tą drużynę należy traktować jak..juniorów czy też u-23 czyli często mało rutyny i opanowania. Zatem grać na nich za już nawet 1,50..hmmm...wszystko zależy jak podejdą do tego meczu goście..czyli:
Harpie..do 8 lipca jakoś im szło a tu nagle bach ! 5 porażek z rzędu i zero strzelonego gola. W klubie nikt nie wie o co chodzi i łapią się za głowę. Skład ten sam od początku sezonu. I przecież te dwa zespoły grały sobie w lidze w moje urodziny czyli 3 czerwca i wtedy Harpie..gładko ograły Sligo 3:0. Długowłosy manager gości Ollie Horgan zapowiedział ofensywny styl więc powoli zbliżamy się do meritum i:
1. Jeżeli mam do wyboru grać po kursie 1,50 na Sligo, to wolę Harpie strzelą za 1,70. Kurs wiekszy a prawdopodobieństwo w tej pół-profesjonalnej lidze takie same. To samo tyczy się BTS-u.
2. Cały czas w bramce gospodarzy broni Michael Schlingermann. Cały czas to dla mnie marny bramkarz..a wystarczy mi tylko jeden wpuszczony przez niego gol.
3. Matematycznie...Finn Harps nie strzelił już od 5 kolejek gola. Przyznacie sami że prawdopodobieństwo że w końcu to uczyni jest coraz większe ?
4. I na koniec najlepsze wieści. Goście bez Damiena Mc Nulty. Ten lewy obrońca nie gra już od 3 kolejek bo dostał kontuzje z Wexford. Za to Sligo...pisałem na początku postu o starym wyjadaczu Raffaelu Cretaro. No to jest info że dzisiaj ma nie zagrać. Jest zawieszony. Mało tego, dzisiaj na pewno nie zagra Craig Rodden. A to przecież mózg pomocy i kapitan Sligo. Trenował parę lat temu w Carlisle i..Liverpoolu.
Reasumując kto chce niech gra na Sligo a ja postawiłem na BTS i goście strzelą gola. Pzdr/Psycho
Podbijam..BOX
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Psychosocial,

mam do Ciebie pytanie nt. trzech meczów w Premier Division. Chodzi o trzy wygrane gości: Shamrock, Cork i Derry - wszystkie te drużyny grają z drużynami, które już o nic nie walczą a same są w sytuacji, że muszą wygrać.

Podobnie sytuacja ma się w dwóch meczach w Division 1. Wygrane gospodarzy: UC dublin i Cobh.

Ciekawy jestem Twojej opinii o tych 5 meczach.

Pozdrawiam.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Psychosocial,
mam do Ciebie pytanie nt. trzech meczów w Premier Division. Chodzi o trzy wygrane gości: Shamrock, Cork i Derry - wszystkie te drużyny grają z drużynami, które już o nic nie walczą a same są w sytuacji, że muszą wygrać.
Podobnie sytuacja ma się w dwóch meczach w Division 1. Wygrane gospodarzy: UC dublin i Cobh.
Ciekawy jestem Twojej opinii o tych 5 meczach.
Pozdrawiam.
Witam.
Bohemians-Shamrock Rovers - The Hoops będzie ciężko wygrać to spotkanie. Te zespoły się bardzo nie lubią i na pewno Cyganie będąc najlepszą zgodą Patsów postawią warunki.
Galway-Cork City - Rebelsi nie mają innego wyjścia jak wygrać to spotkanie jeżeli cały czas marzą o tytule. Niewykluczony jednak w tym spotkaniu BTS.
Longford-Derry City - Goście ostatnio nie potrafią grać na wyjazdach ale takie mecze gdy w grę wchodzą eliminacje Ligi Europy należy wygrywać.
UC Dublin-Shelbourne - Nie mam pojęcia czemu Muszelki w tym roku tak kwaszą mając konkretny skład. 1,60 na Studentów ? Ja bym olał ale w tej lidze wszystko możliwe.
Cobh Ramblers-Cabinteely - Jeszcze jeden sezon wstecz dwa najsłabsze zespoły tej ligi o czym pisałem niejednokrotnie. A tu proszę, &quot;Dziady z Cobh&quot; jaki wystrzał formy. Nie mają szans na baraże a na pewno kasy na takie eskapady. Zaczną niedługo przegrywać ale czy już z amatorami z Dublina nie mam pojęcia.
Pzdr/Psycho
 
J 0

jahudra

Użytkownik
Finn Harps - Bray
Jakieś opinie o tym spotkaniu? Goście faworytem, kurs wysoki. Z drugiej strony w końcu kiedyś Harpie będą musiały się przełamać...
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik

Witam,to co zrobili Finn Harps w meczu ze Sligo w 90 minucie to mistrzostwo osiedla i okolic. Na live kurs 21 dalem ze wygraja zaraz przed rzutem karnym i co sie stalo to kazdy zainteresowany wie.dziekuje ,dowidzenia.Druzyna nie warta zlamanego szylinga.Nie wroze nic dobrego im w tej lidze po takich akcjach ????
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Finn Harps - Bray
Jakieś opinie o tym spotkaniu? Goście faworytem, kurs wysoki. Z drugiej strony w końcu kiedyś Harpie będą musiały się przełamać...
Witam. Bardzo ambiwalentny mecz do typowania. Z jednej strony zdecydowany faworyt to Mewy, natomiast z drugiej w tej dziwnej lidze aż kusi pograć np: Harpie strzelą gola za ok. 1,60.
Gospodarze dziś bez Ruairiego Keatinga, Kevina McHugha i Dave Scully. Ten ostatni to spore osłabienie bo to niezły pomocnik na tą ligę.
Goście bez ubytków.
Moja opinia to olać ten mecz. Za to zagrać jak ja tripel Holandia, Szwecja i Francja handi na podwojenie :grin:.
Pzdr/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Psychokolego, a warto dziś na Cork wyjazdowy postawić? Miałbym fajnego dubla ze Szkocją bo w Litwinów nie wierzę.....
Witam. Oczywiście że warto. Jednak mieszać reprezentacje z nieprzewidywalną ligą..czy warto ?
Osobiście polecam na dzisiaj kolejny tripel: Szkocja 1, Niemcy 1 i Rumunia X2 na kolejne podwojenie.
O Szkocji sam napisałeś, natomiast Czechy i Armenia mega osłabione..
Pzdr/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Dywizja 1
Waterford-Athlone TYP BTS/2 kurs 3,90 2/10 g.15.30 3:0 BOX
PS: Duży kryzys w zespole The Blues. Brak pieniędzy, kłótnie między działaczami i doszło do tego że z klubu parę dni temu zwolniono doświadczonego managera Roddy Collinsa który trenował prawie wszystkie zespoły w Irlandii. Głównym powodem miała być ich sromotna porażka w ostatniej kolejce ze Studentami u siebie..1:8 ! Ale oczywiście już nikt nie dodał że w tym spotkaniu Collins grał praktycznie juniorami gdyż inni gracze nie stawili się po prostu na spotkanie. Powód ? Jak już pisałem wcześniej kasa, kasa, kasa...
The Town to też niezły kwas ale..potrafili w ostatnim wyjazdowym spotkaniu przegrać z samym Limerick &quot;tylko&quot; 0:1 a wcześniej zremisować u siebie właśnie z tym U.C.Dublin z którym Waterford tak wysoko przegrał.
Typ bardzo ryzykowny. Można kombinować, grać czystą 2, X2 albo po prostu olać ten mecz. Tak naprawdę to do samego końca nie wiem kto dziś będzie grał u gospodarzy ale dla mnie klub zwalniając Collinsa strzelił sobie w nogę i jestem bardzo ciekaw tej potyczki.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:05 Dundalk - Cork City
21:00 Finn Harps - St. Patricks
Dundalk-Cork TYP BTS kurs 1,95 4/10 g.20.05 2:1 WIN
PS: Po mega przedziwnym niedzielnym wyniku czas na mecz na szczycie. Dzisiaj krótko bo jak wiecie kilometrowe analizy czasem nic nie dają.
Drwale po awansie do fazy grupowej Ligi Europy i wykręcaniu tam ponad przeciętnych rezultatów znacznie spuściły z tonu na rzecz Premier ale to było oczywiste. Nawet najlepsza ławka rezerwowych w tej lidze nie gwarantuje im utrzymania równej formy na tylu frontach. Liga Europy, Premier Division i FAI Cup..sporo tego. Dzisiaj podejmują od paru lat odwiecznego rywala w walce o tron. A trafiają w złym momencie bo akurat Rebelsi mają bardzo dobry okres. Ale Dundalk a w to bardzo wierzę na takie mecze potrafią się sprężyć. Do końca ligi zostało raptem 6 kolejek a tu proszę, gospodarze liderują tylko dwoma oczkami przed gośćmi. Mobilizacja zatem wręcz wskazana. Trzeba też zmyć plamę po wtopie u siebie 0:3 ze Sligo. Mniemam że był to ustawiony mecz ale to w sumie nie mój problem. Dzis oprócz Robbie Bensona i Patricka McEleneya wszyscy gotowi do gry a czy ten pierwszy zagra od 1 minuty zadecyduje trener.
Cork w swoich ostatnich 10 spotkaniach wygrał 9 razy. Przypomnę też ich wszystkie mecze z dzisiejszym przeciwnikiem w tym roku:
03.06.16 PD Cork City Dundalk 1 : 0
18.03.16 PD Dundalk Cork City 0 : 1
27.02.16 SC Cork City Dundalk 2 : 0
No no...będzie się dzisiaj działo. Nieprawdopodobna historia, w 3 meczach 3 wygrane Rebelsów a w bramkach 4:0 ! Dzisiaj nie zagrają tylko długoterminowi: John Dunleavy, Alan Smith i Gearóid Morrissey.
Meritum jest takie że nie jestem w stanie wytypować zwycięzcy aczkolwiek uważam że oba zespoły powinny zagrać bardzo ofensywnie stąd mój typ..
PS: Miało nie być kilometrowej analizy, haha a skończyłem jak zawsze. Najważniejsze żeby wszedł typ !
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Wexford Youths - Galway United
Typ: Wexford
Kurs: 3.2
Bet365
Wexford ma jeszcze szansę na pozostanie w lidze. Zostały im cztery mecze, w tym jeden z Finn Harps, czyli drużyną, którą muszą przegonić. Finn Harps grają za tydzień z Cork City - viceliderem, któremu raczej nie urwą punktów. Galway ostatni raz na wyjeździe wygrali... w maju.
Warto wejść na niedużą stawkę.
Wynik: 5:4
Co za mecz! Prowadzili już 5:0 żeby w niespełna 15 minut dać sobie wbić 4 gole... Uff.. Kurs na plus ????
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - St. Patricks
20:45 Cork City - Finn Harps
20:45 Derry City - Bohemians
20:45 Shamrock Rovers - Dundalk
20:45 Sligo Rovers - Longford
21:00 Wexford - Galway
Psychosocial - po porażce z Dundalk szansę Cork na Mistrzostwo zmalały ale nadal nic nie jest roztrzygniętę. Czy u siebie Cork z handicapem 0-1 to dobry pomysł?
http://www.betexplorer.com/soccer/ireland/premier-division/cork-city-finn-harps/Y5zY5kYJ/
Cork City-Finn Harps TYP over 2,5/1 kurs 1,50 5/10 g.21.00 2:0 BOX
Małe ryzyko jest bo zawsze może się skończyć 2:0

PS: Po wtorkowej porażce z Drwalami Rebelsi mogą zrobić tylko jedno żeby zdobyć tytuł. Wygrywać już wszystkie mecze do końca a najlepiej wysoko i liczyć na wpadki Dundalk. Zostało 5 kolejek dla tych obydwu zespołów. Gram taki typ z powodu wyższego kursu niż np: 1, -1,5 czy over 2,5. Małe ryzyko jest bo zawsze może się skończyć 2:0 ale uważam że Harfy mogą coś wcisnąć abstrahując że ich ostatnie potyczki zawsze pokrywały moja linię:
22.04.16 PD Cork City Finn Harps 3 : 1
30.09.11 DIV Cork City Finn Harps 5 : 2
15.04.11 DIV Cork City Finn Harps 5 : 0
23.07.10 DIV Cork City Finn Harps 2 : 1
Co mogę napisać o Finn Harps ? Mogę wiele np: to że powstali w 1954 i że nigdy nie zdobyli mistrza swego kraju za to byli 3 razy wicemistrzem. Albo że ich nazwa powstała z połączenia rzeki przepływającej przez Ballybofey i symbolu Irlandii czyli Harfy. No tak, ale na dzisiaj pozostaje mi napisać że to najsłabiej grająca ekipa na wyjazdach a Cork..najlepiej grająca u siebie. Takie są fakty.
Gospodarze bez długoterminowych Johna Dunleavya i Alana Smitha.
Goście bez Ruairiego Keatinga i Kevina McHugha.
Derry City-Bohemians TYP 1 kurs 1,60 4/10 g.20.45 2:1 WIN
PS:
1. Derka nie wygrała od 6 spotkań u siebie. Chyba nadszedł ten czas.
2. Derry bardzo zależy na pucharach. Zostało 3 kolejki. Ma dwa punkty przewagi nad Shamrock a dziś tamci grają z ..Dundalk. Po godzinie 23 może być ich już 5.
3. Prolongowałem niedawno że Bohemians postawi się mocno The Hoops. Do tego stopnia że nawet wygrali. A dziś może być odwrotnie. Powód ? O wiele bardziej wolą w Pucharach Derry niż Shamrock. Pisałem już nieraz dlaczego.
4.Gospodarze bez Aarona Barry. Goście bez Ismahila Akinade i Roberta Lopesa. A ten ostatni to doświadczony stoper i to on strzelił właśnie gola The Hoops..
PS: qowalsky6, Małolatów z Galway totalnie olewam, każdy wynik możliwy.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Cobh Ramblers
20:45 Cabinteely - Limerick
20:45 Drogheda - UC Dublin
20:45 Shelbourne - Waterford
Drogheda-UC Dublin TYP BTS kurs 1,57 5/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Trwa walka o premiowane miejsca gwarantujące baraże. Już z racji tego uważam że w tym meczu padnie sporo goli. To dwa bardzo ofensywne zespoły które naprawdę w tym roku chcą awansować. Wystarczy napisać że Drogsi w ostatnich 8 spotkaniach strzelili u siebie aż 13 goli. Ale to nic w porównaniu ze Studentami. Ci w ostatnich 8 wyjazdowych spotkaniach bachnęli.. 21 goli. Reasumując manager Droghedy Pete Mahon (który podpisał niedawno temu nowy dwuletni kontrakt) zapowiada dziś zwycięstwo a trzeba pamiętać że gospodarze przegrali dwa ostatnie mecze. Z kolei manager gości Collie O&#39;Neill nie wyobraża sobie również wygranej przy tak dobrej formie Dublińczyków. Ma ku temu powody bo ma dyspozycji wszystkich piłkarzy oczywiście z aktualnym liderem strzelców Gary O&#39;Neillem. Drogsi tylko bez Seana Brennana ale jak pisałem wyżej dwie porażki z rzędu spowodowało lekkie zaniepokojenie w klubie.
Shelbourne-Waterford TYP 1 kurs 1,57 4/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Po 27 kolejkach Muszelki i The Blues mają równą ilość 30 oczek. Patrząc na składy obu ekip to jest coś niesamowitego. Na papierze Shelbourne jest dwa razy lepsze. Przecież tam gra James English i Jamie Doyle którzy razem strzelili 18 goli ! Nie rozumiem czasem tego wszystkiego, wyjaśnienie może być tylko takie że to po prostu mega kwaśna liga. Wracając do meritum dziś na Tolka Park muszą udowodnić że są po prostu lepszym zespołem.
Waterford..nie chce mi się po prostu znowu o nich pisać. Zrobiłem to przy okazji ich spotkania z Athlone:
&quot;Duży kryzys w zespole The Blues. Brak pieniędzy, kłótnie między działaczami i doszło do tego że z klubu parę dni temu zwolniono w atmosferze skandalu doświadczonego managera Roddy Collinsa który trenował prawie wszystkie zespoły w Irlandii. Głównym powodem miała być ich sromotna porażka w ostatniej kolejce ze Studentami u siebie..1:8 ! Ale oczywiście już nikt nie dodał że w tym spotkaniu Collins grał praktycznie juniorami gdyż inni gracze nie stawili się po prostu na spotkanie. Powód ? Jak już pisałem wcześniej kasa, kasa, kasa...&quot;
I tyle. A jak wygrali potem 3:0 z The Town nie mam pojęcia.
Shelbourne bez długoterminowych: Aidana Collinsa, Grega Murraya, Adama O&#39;Connora i Jacka Tuite.
Waterford bez kontuzji.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,ciekaw jestem jak sadza znawcy, czy dojdzie dzis do sensacji i Longford zalapie punkty z Liderem Dundalk FC.nie takie numery sie widzialo,a zwlaszcza jak gra ostatni z pierwszymi.Dundalk gra juz w czwartek u siebie z Zenitem ,sa skazani na przegrana ale maja tez swiadomosc ,ze maja sanse na wyjscie z grupy wiec cala sila pojdzie na czwartek.Szkoda jednak dla typu ,ze gospodarze nawet z rezerwami Dundalk beda mieli klopot ,bo sa po prostu amatorami. Prosze jakies info jezeli ktos cos wie o skladach lub nastawieniu druzyn. Dziekuje
Kurs na Longford 17 bettson.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom