>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2017 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Bohemians-Dundalk TYP 2 kurs 1,42 5/10 g.20.45 0:1 WIN
PS: Mecz przesunięty z piątku na prośbę gości gdyż grają 12 lipca Ligę Mistrzów z Rosenborg. O wynik tego spotkania byłbym mega spokojny gdyby nie mecz z Norwegami. Stąd stawka &quot;tylko&quot; 5/10. Generalnie forma Dundalk w ciągu ostatnich powiedzmy 3 tygodni jak za najlepszych lat tej ekipy. 4 zwycięstwa pod rząd, gole 15:0. Pozamiatane. Mam nadzieje że Drwale nie będą za bardzo odstawiać dzisiaj nogi obawiając się o kontuzję. Z Cyganami lubią grać bo w ostatnich ich 4 spotkaniach w tym i 2016 roku zawsze wygrywali. Nie zagra dziś tylko Connor Clifford. Widzę że po kontuzji odżył mój ulubieniec Robbie Benson który w piątkowym spotkaniu z Mewami bachnął 2 gole. To ten zawodnik który strzelił gola Legii. I to jakiego ! Wolej-marzenie.
Bohemians także gra ostatnio niezłą piłkę. Tylko co z tego, dzisiaj raczej nie powalczy. Są bez Dana Byrne i Georgia Poyntona.
Reasumując prolonguję strzelenia gola przez gości i spokojną kontrole meczu..

A teraz coś na co czekam cały rok. Mecze towarzyskie zespołów z Anglii i Szkocji z drużynami z Irlandii. Ćwierkam o tym zawsze bo tu naprawdę można sporo zarobić grając w miarę wcześnie bo tuż przed meczem kursy lecą maksymalnie w dół. Przypominam jak co roku że teamy z Irlandii szukające wszędzie trochę grosza mają podpisane kontrakty i klauzule na tego typu spotkania z tym że o terminie decyduje ten kto płaci czyli na pewno nie Irlandczycy
. Wtedy też dochodzi do kuriozalnych sytuacji o których jeszcze niżej wspomnę. Dzisiaj mamy dwa spotkania:
Cobh Ramblers-Norwich TYP over 3,5 kurs 1,54 6/10 g.20.30 0:5 WIN
PS: Niestety nigdzie w swoich &quot;Zbukach&quot; nie mogłem znaleźć opcji handicap -2,5. Myślę że głupi oddsmakerzy wystawili by linie ok 1,70. Pozostaje mi grać over 3,5 gola bo kurs na over 2,5 to żenada. Co do meczu to patrząc na oba zespoły to różnica gdzieś..256 klas. No może przesadziłem, gdzieś 115 klas. Manager &quot;Dziadów&quot; z Cobh powiedział że to będzie mega nauka dla ich graczy i każdy wynik przyjmie z pokorą. Przypominam że piłkarze z Cobh to 2 liga.
Kanarki...co ja będę pisał o tym zespole, mamy na tym forum masą zajebistych typerów z Anglii więc sami mogą się wypowiedzieć. Wiem tylko że manager Norwich zapowiedział że zagra wielokrotny reprezentant kraju Wes Hoolahan oraz reprezentant Norwegii Aleksander Tettey i przetestuje nowe nabytki, Bośniaka Mario Vrancica czy też Michaela McGoverna, bramkarza który jest reprezentantem Irlandii Północnej. Norwich nie ma żadnych potwierdzonych kontuzji, nie zagra natomiast na pewno Jacobs Murphy i Angus Gunn którzy grali w Euro-21 w Polsce.
St. Patricks-Hearts TYP over 2,5 kurs 1,58 5/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: Podobna sytuacja z tym że różnica klas zdecydowanie mniejsza niż w meczu Ramblers-Norwich. Patsi grają piach, muszą się pilnować w lidze a tu w niedziele grają wyjazd z..Cork. A tutaj jeszcze prezes każe im grać dzisiaj jakieś zawody piłki kopanej. Liam Buckley trener Świętych uważa że to będzie idealny mecz na odstresowanie swoich zawodników. Ciekawe czy jak Serduszka wygrają np: z 4:0 czy piłkarze Buckleya będą bardziej odstresowani czy nie ? Włodarze Patsów tak na marginesie poczynili zakupy i dzisiaj mają zagrać ich nowe nabytki. Znam te nazwiska ale nikogo to przecież tutaj nie obchodzi.
Goście w sobotę stuknęli na wyjeździe Livingston 1:0. Ich trener mówi że wynik ma drugorzędne znaczenie bo stawia na razie na motorykę, taktykę i zgranie, dlatego nie zagrałem handicapu -1,5 na Hearts tylko over 2,5 haha..dzisiaj zagra 6 nowych nabytków i jak zapowiada Ian Cuthro ich manager mają zagrać na pełnej kur..ie


A teraz o jednej z kuriozalnych sytuacji która już wkrótce nastąpi. W piątek swój ligowy mecz rozegra beznadziejna Drogheda która przegrała ostatnie 3 mecze z rzędu tracąc przy tym 12 goli. Celowo nie pisze z kim zagra bo to nieistotne. Istotne jest to że dzień później a właściwie kilkanaście godzin bo w sobotę o 16 rozegra towarzyski mecz z..Ipswich...hahaha..polewam totalnie bo to są właśnie te kuriozalne sytuacje. Chyba się domyślacie że trener Drogsów grając o życie wystawi w piątek na ligowy mecz u siebie z Harpiami (zatem zdradziłem wam z kim grają) które mają w tabeli tylko 1 punkt więcej od Droghedy optymalny skład. Więc kogo wystawi dzień później na spotkanie z Ipswich ? Chyba nie kobiety swoich piłkarzy ? Ten mecz to bank na jakiś wysoki handicap..myślę że spokojnie wejdzie też over 2,5 i 3,5.
Drogheda-Ipswich TYP -1,5 kurs ??? 9/10 g.16.00 8 lipiec (sobota)

 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Wczoraj wszedł pięknie typ z Ligi Europy gdzie Derry zostało ponownie rozjechane przez zespół trudny do wymówienia a co dopiero do napisania. A dzisiaj:
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Drogheda - Finn Harps
20:45 Galway - Limerick

IRLANDIA: Dywizja 1
20:30 Athlone - Shelbourne
20:45 Cabinteely - Cobh Ramblers
20:45 UC Dublin - Longford
20:45 Waterford - Wexford
Wybrałem dla mnie 3 interesujące mecze warte gry. Oto propozycje:
Galway-Limerick TYP over 2,5 kurs 1,70 4/10 g.20.45 3:1 WIN
Ścisk na dole zrobił się niemiłosierny. Galway ostatnie a Limerick jak przewidywałem przed sezonem pewne miejsce w środku stawki. Gospodarze na 10 spotkań u siebie w 8 zawsze strzelili minimum gola. Dzisiaj grają z rozrywkową ekipą która w delegacjach wykręca wysokie wyniki. W 10 spotkaniach bilans goli 12:14. Mało tego od kiedy Galway awansował do 1 ligi między tymi zespołami w dwóch meczach over 2,5. W lutowym towarzyskim meczu też.
Oba zespoły w pełnych składach, goście tylko bez Barry Cottera.
UC Dublin-Longford TYP 1 kurs 2,10 3/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Bet trochę ryzykowny bo spadkowicz z 1 ligi od końca maja gra aż miło (mecze: 3-2-0) ale przylukałem że jednak jego pięta achillesowa to gra na wyjazdach. Do tego w trzech spotkaniach od 2009 goście zawsze przegrywali na UCD Bowl. Studenci..wiele już o nich pisałem są nieprzewidywalni jak Janowicz, potrafią przegrać u siebie z jakimiś kwasami by za chwilę ograć np: aktualnego lidera Waterford. Dzisiaj kolejny test i sądzę że patrząc na sytuację w tabeli powinni wygrać.
Waterford-Wexford TYP 1/+over 2,5 kurs 1,75 4/10 g.20.45 2:1 WIN
Tu będzie ciekawie. Te mecze zawsze wywołują kontrowersje. Dwa bardzo zaprzyjaźnione ze sobą kluby zresztą niedaleko oddalone od siebie. W poprzednich latach te zespoły odwalały niezłe wałki byleby tylko zarobić u &quot;Zbuka&quot;. Zakładając że nikt nie spada z 2 ligi i że Waterford chce naprawdę awansować (na razie nie mają kasy na taką akcję ale pieniądze w każdej chwili mogą się znaleźć) kurs na czysty win 1,21 mało atrakcyjny. Zdecydowałem się na powyższe rozwiązanie z powodu że liderzy dawno nie stracili gola u siebie, to mecz przyjaźni a i przy dobrej koncentracji sami gospodarze powinni pokryć tą linię.
Składy, absencje, kontuzje w tych dwóch meczach 2 ligi ? Dajcie spokój..
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi

&quot;A teraz o jednej z kuriozalnych sytuacji która już wkrótce nastąpi. W piątek swój ligowy mecz rozegra beznadziejna Drogheda która przegrała ostatnie 3 mecze z rzędu tracąc przy tym 12 goli. Celowo nie pisze z kim zagra bo to nieistotne. Istotne jest to że dzień później a właściwie kilkanaście godzin bo w sobotę o 16 rozegra towarzyski mecz..Ipswich...hahaha..polewam totalnie bo to są właśnie te kuriozalne sytuacje. Chyba się domyślacie że trener Drogsów grając o życie wystawi w piątek na ligowy mecz u siebie z Harpiami (zatem zdradziłem wam z kim grają) które mają w tabeli tylko 1 punkt więcej od Droghedy optymalny skład. Więc kogo wystawi dzień później na spotkanie z Ipswich ? Chyba nie kobiety swoich piłkarzy ? Ten mecz to bank na jakiś wysoki handicap..myślę że spokojnie wejdzie też over 2,5 i 3,5.
Drogheda-Ipswich TYP -1,5 Ipswich kurs ??? 9/10 g.16.00 8 lipiec (sobota)&quot;

Podbijam bo nie znalazłem kursu na handicapy Ipswich:
Drogheda-Ipswich TYP over 3,5 kurs 1,51 7/10 g.15.00 0:5 WIN
Drogheda-Ipswich TYP over 4,5 kurs 2,15 4/10 g.15.00 0:5 WIN
Drogsi dostali wczoraj wieczorem lanie od Harfii. Gospodarze zagrają rotacyjnym składem z wiadomych względów. Bez żadnego nominalnego napastnika. Prawdopodobnie w ataku zagra tylko 19-letni Australijczyk Stephen Meaney. W tym roku rozegrał..2 spotkania. Mało tego..wchodząc jako rezerwowy. Ostatnio w 70 minucie 23 czerwca w meczu z The Hoops. Po jego wejściu z 2:1 zrobiło się 4:1 dla Shamrock. No ale to przecież nie jego wina..
Manager Ipswich zabiera do Droghedy wielu młodych graczy w tym dwóch zdolnych młodych piłkarzy z ich akademii piłkarskiej Bena Morrisa i Conora McKendry. Inni młodzieżowcy to Flynn Downes, George Fowler, Tristan Nydam i Pat Webber. Będzie również testował nowe nabytki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
15:30
Derry City - Sligo Rovers, typ 1, kurs 1,75 w premium, stawka moneta
Okazja do rehabilitacji po LE i ligowych niepowodzeniach, zaufam gospodarzom po kursie 1,75 za monetę. Powinni dziś sobie odbić ostatnie niepowodzenia (m. in. masakra w LE po której są mocno wk...uci ???? ). Kilka nieobecności u gospodarzy, goście bez osłabień. Jak dzisiaj Derka nie wygra to czołówka im odjedzie. Jak będzie? Początek za kilka minut. GL!
ft 4-0, do 30 min. można było dać na live, Derry się podniosło i oby to był dobry prognostyk na przyszłość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

Limerick-Charlton TYP over 2,5 kurs 1,44 6/10 g.20.45 3:2 WIN
Limerick-Charlton TYP over 3,5 kurs 2,18 3/10 g.20.45 3:2 WIN
PS: Kolejny mecz towarzyski. Goście przyjechali do Irlandii rozegrać 3 towarzyskie spotkania. Z Crumlin, Limerick i na koniec z U.C.Dublin. Uściślijmy może że Crumlin to miejscowość w Wielkiej Brytanii a dokładnie w Irlandii Północnej. I właśnie z tym amatorskim zespołem wygrali wczoraj 5:0 na stadionie Patsów. Trener Karl Robinson podkreślił że dzisiaj będzie testował dalej nowe nabytki zwłaszcza w linii pomocy. Ale dzisiaj mają również zagrać już starzy wyjadacze z najlepszym zawodnikiem Ricky Holmesem. Być może jak wczoraj zagra znowu wracający po kontuzji Algierczyk Almed Kashi. Naprawdę ciężko nawet na teraz parę godzin przed meczem ustalić mi kadrę na to spotkanie z The Blues ale wydaję mi się że każdy zawodnik gości jest dwie klasy lepszy od najlepszego z Limerick..
Skoro napisałem o Limerick to...ich manager może wystawić dzisiaj najsilniejszy skład bo piątkowy mecz z Shamrock został odwołany. The Hoops w czwartek o 21 będą grali u siebie mecz Ligi Europy z Młodym Bolkiem. To nawet dobrze dla mego typu bo bramkę mogą strzelić. Wiemy z autopsji że gospodarze dzisiejszego spotkania to raczej overowa ekipa więc powinno być dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Limerick-Charlton
Czołem Psychosocial, dzięki, że chce Ci się pracować w wakacje. Co do wczorajszego meczu to popatrzmy:
1. Kursy przedmeczowe na gospodarzy od 7,0 do 13,0
2. HT 0-2, jakie były kursy na 1 to można sobie wyobrazić
3. FT 3-2
Taka sytuacja ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
UC Dublin-Charlton TYP over 2,5 kurs 1,40 7/10 g.20.45 4:1 WIN

UC Dublin-Charlton TYP over 3,5 kurs 2,02 4/10 g.20.45 4:1 WIN

PS: Kolejny i ostatni już mecz rozgrywany dzień po dniu od poniedziałku drużyny z Londynu. Wczoraj Limerick wykręcił niezły wynik, mój typ wszedł natomiast takich jaj to ja się nie spodziewałem. Karl Robinson tłumaczył po meczu że po przerwie dał pograć słabszym zawodnikom i że grali dzień po dniu, stąd ta porażka i że w ogóle to super że gospodarze tak się spięli i że to wpłynie mentalnie na ich zawodników żeby nie odpuszczać &quot;wygranych&quot; spotkań, ble ble..polewam z tego faceta, haha..zatem ja osobiście go komunikuję za pośrednictwem naszego forum że dzisiaj raczej się znowu nie skompromituje gdyż Studenci mają mega ważne spotkanie w piątek w lidze gdyż grają z dziadami z Cobh (w sumie już nie takie z nich dziady bo w tym sezonie odmłodzili skład) i trener Dublińczyków na pewno wystawi rotacyjny skład. Wydaję mi się również iż Robinson pod presją publiki wystawi dzisiaj mocniejszy zespół niż wczoraj.

Chciałem napisać jeszcze o jednym spotkaniu.
Dzisiaj w eliminacjach Ligi Mistrzów gra Dundalk z Rosenborgiem. Nie obstawię tego spotkania ale napiszę parę wskazówek dla tych którzy będą chcieli napocząć ten mecz. Osobiście uważam że Norwegowie nie są już taką mocną ekipą jak rok czy parę lat temu. Mogę wysnuć nawet taką teorię że gdyby Drwale mieli formę sprzed roku to nie przegraliby dzisiejszego spotkania. Niestety Irlandczycy grają w tym sezonie słabiej. Widzę jednak dla nich w tym spotkaniu jakiś mały procent szans bo nie wiem czy ktoś to zauważył ale Rosenborg od maja gra totalną padakę na wyjazdach w lidze.
03.07.17 ELI Kristiansund Rosenborg 3 : 3
18.06.17 ELI Haugesund Rosenborg 1 : 0
28.05.17 ELI Valerenga Rosenborg 1 : 1
13.05.17 ELI Stabaek Rosenborg 0 : 0
Nie wiem czym to jest spowodowane ale taki BTS po kursie 1,96 jakbym miał więcej szmalu to bym łyknął
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
C 0

czambalala

Użytkownik
Witam,
Psycho co sądzisz o meczu Cork vs. AEK ? Celuje grubiej w bts i potrzebuje opinii eksperta ????
Do tego ciągle chodzi za mną przegrana w lidze zespołu Cork, jutro ważny mecz w LE a w niedziele liga z Bray. Kurs 5,80 na wygraną gospodarzy kusi, do tego jutro się wymęczą + duża przewaga pkt. na swoim podwórku i kto wie jakie nastawienie będzie przed rewanżem za tydzień. Warto spróbować?
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Mam nadzieję że moderatorzy nie będą mieli nic przeciwko że na temat L.E. odpiszę w tym miejscu.
EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Cork City-AEK Larnaca TYP Cork strzeli gola kurs 1,40 6/10 g.20.45 0:1 BOX
Cork City-AEK Larnaca TYP 1X kurs 1,38 5/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Ostatnimi czasy poziom reprezentacyjnej piłki na Cyprze się znacznie obniżył. Nie wiem czy idzie to w parze z klubowa piłką ale np: wczorajszy wyniki APOEL budzi we mnie tą wątpliwość. Również rewanżowe spotkanie AEK z gibraltarskim Lincolnem. Pierwszy mecz wygrali 5:0 ale w rewanżu ledwo zremisowali 1:1 strzelając wyrównującego gola z..rzutu karnego. Wszedłem specjalnie na stronę klubu przeczytać co miał na usprawiedliwienie trener. Powiedział że wystawił sporo zmienników i że zmęczyła ich..długa podróż
. Żenujące...
Korek gra w tym roku naprawdę fajną piłkę. Miałem wątpliwości czy przejdzie Levadię a tu proszę rozjechał ich w dwumeczu aż miło. Dzisiaj grają pełnym składem (tylko bez długoterminowych: Johnna Dunleavya, Johna Kavanagha i Alana Bennetta) i dla mnie mają znowu duże szanse nie przegrać tego spotkania !
Shamrock Rovers-Mlada Boleslav TYP BTS kurs 2,20 3/10 g.21.00 2:3 WIN
PS: Pisałem już kiedyś że The Hoops na wyjazdach i u siebie to dwie inne ekipy. Ale i tak zaskoczyli mnie dwumeczem ze Stjarnan. Wygrali dwa razy i nie dali sobie nawet strzelić gola. Brawo. Mało tego w pierwszym spotkaniu zdominowali totalnie Islandczyków. I to na wyjeździe. Mają cały skład oprócz Paula Corry. Na koniec info że na 100 % że te puchary to dla nich priorytet. Wnioskuję to z przełożonego ligowego meczu i oklepu od Sligo i Celticu między meczami w Lidze Europy gdzie wystawili rotacyjne składy.
Mlada Boleslav...dziwne ale na koniec sezonu sprawiali wrażenie że nie chcą..grać w pucharach. Zainteresowanych odsyłam do ostatnich ligowych spotkań w lidze czeskiej i sytuacji w tabeli. W towarzyskich spotkaniach wykręcali overowe wyniki i tracili zawsze gola. Przylecieli wczoraj a w przedmeczowej konferencji trener Dusan Uhrin powiedział że dziś wygrają i są pewni siebie. Grają tylko bez jednego kontuzjowanego zawodnika.
Reasumując Młody Bolek jest z pewnością faworytem w dwumeczu i mój typ temu przecież nie zaprzecza a próbuje tylko &quot;ograć Zbuki&quot; po sytym kursie..
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 St. Patricks - Derry City
21:00 Finn Harps - Bohemians

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Cabinteely
20:45 Shelbourne - Wexford
St. Patricks-Derry City TYP BTS kurs 1,62 5/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Dwie ekipy które mają o co walczyć. Pierwsi żeby nie spaść, drudzy o puchary. Motywacja jest spora bo Patsi, ten wielce zasłużony klub naprawdę mają coraz bardziej nieciekawą sytuację. Nie wygrali już od 8 kolejek. Z kolei Derry na wyjazdach też lipa, ostatni raz wygrali 10 marca a dzisiaj jakby zdobyli 3 oczka wskakują na pudło. Będzie chyba sporo goli bo te ekipy po prostu muszą dziś zagrać ofensywnie. Dla mnie najpewniejszy typ to obie strzelą.
Gospodarze bez zawieszonego za czerwień Ovena Garvena i Darena Dennehy a goście bez urazów.
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Shamrock Rovers-Burnley TYP over 3,5 kurs 1,45 7/10 g.20.00 0:4 WIN
Shamrock Rovers-Burnley TYP over 4,5 kurs 2,05 5/10 g.20.00 0:4 BOX
PS: O, to jest lokata ! Shamrock grał wczoraj w Lidze Europy i przegrał z Młodym Bolkiem 2:3. Na stronie Burnley nie ma żadnego info jakim składem wyjdą na The Hoops, za to są wiadomości ile też autografów rozdali piłkarze z Anglii. Wszak Jeff Hendrick, Robbie Brady, Stephen Ward, Jonathan Walters i Kevin Long to Irlandczycy. Co tu pisać, chyba wszystko jasne, Shamrock przegrał niedawno z Celtikiem 0:9 i to chyba cały komentarz do tego typu abstrahując że dziś na bank trener Koniczynek wystawi wielu rezerwowych.
Tak na marginesie proszę zauważyć że dotychczas dałem 8 typów na towarzyskie spotkania drużyn z Irlandii. Weszło 7, nie udało się tylko w meczu Patsów z Hearts.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sligo Rovers - Drogheda United
Typ: 1
Kurs: 1,69
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz piłkarski z najwyższej klasy rozgrywkowej w Irlandi i pojedynek zespołó z dołu tabeli, które walczą o utrzymanie. Tabela wygląda tak:

Sligo u siebie ma bilans 4 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek, natomiast Drogheda na wyjazdach zaliczyła dotąd 2 zwycięstwa, 1 remis i 7 porażek. Oba zespoły w słabej formia ale idę w stronę zwycięstwa gospodarzy, bo Drogheda prezentuje się jeszcze gorzej od rywala, zagra na wyjeździe i jest dość mocno osłabiona na to spotkanie. Goście od 21 kwietnia nie są w stanie wygrać spotkania, ich spotkania wyglądają tak:

Sligo Rovers zagra dzisiaj w swoim najmocniejszym składzie, w zespole nie ma żadnych absencji i trener ma do dyspozycji wszystkich graczy. Goście z kolei zagrają dziś bez obrońcy Farraghera (5 występów w tym sezonie), pomocników Hylanda (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Brennana (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastników Griffina (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Mastersona (5 występów w tym sezonie) a ponadto wątpliwe są występy obrońcy McGuigana (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnika Gallaghera (20 występów w tym sezonie). Stawiam tutaj na gospodarzy.
⛔ 1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Dywizja 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Langford - Waterford
Typ: 2
Kurs: 2,02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie 20 kolejki zaplecza irlandzkiej ekstraklasy. Do zajmującej obecnie piąte miejsce w tabeli drużyny Langford przyjeżdża lider Waterford. Gospodarze przystępują do tego pojedynku po serii sześciu meczów bez porażki (w tym trzy ostatnie wygrane przed wlasną publicznością). W tygodniu trzech zawodników rozwiązało kontraktu z klubem Enda Curran (najleszpy strzelec zespołu), Stephen Walsh i Mark Langtry (ostoja defensywy) co może mieć wpływ na dzisiejszą grę ekipy gospodarzy. Goście na wyjazdach nie prezentują się zbyt okazale jak na lidera, ich bilans 3-5-2. W longford gra im się ciężko co pokazują ostatnie mecze tych ekip. Waterford wygrał ostatnio na stadionie w Longford w październiku 2012 roku. W tym sezonie wydają się być na tyle silną drużyną, że powinni powalczyć z Dublinem o awans do elity, a takie mecze muszą wygrywać. Myślę, że wykorzystają osłabienie gospodarzy i przerwą niekorzystna passę gier w Longrord.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
wielki gracz napisał:
&quot;Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sligo Rovers - Drogheda United
Typ: 1...&quot;
Podbijam, &quot;on the paper&quot; jak dla mnie wszystko pasuje ???? , miałem ten mecz u siebie na kuponach już wcześniej. Co mnie niepokoi? Kursy na gospodarzy rosną. Czemu? Bo to Irlandia i wszystko jest możliwe? Zobaczymy jak będzie ????

edit. Skończyło się 1-1. Raportu pomeczowego jeszcze nie ma, ale ot Irlandia, miejscowi eksperci też zawiedzeni wynikiem (obstawiany był 2:0).

Napisał Slawgo
&quot;Spotkanie: Langford - Waterford
Typ: 2
Kurs: 2,02...&quot; i &quot;Myślę, że wykorzystają osłabienie gospodarzy i przerwą niekorzystna passę gier w Longrord.&quot;
Ja wiem, że literówki itd. , ale jak bym nie znał Irlandii to bym się zgubił ???? Do rzeczy, typu nie podważam, ale dla mnie granie zaplecza &quot;ekstraklasy&quot; irlandzkiej mija się z celem (patrz chociażby wyniki wczorajsze &quot;Muszelek&quot;) to po prostu loteria. Jeśli już grałem to za drobne ???? . Może i goście wygrają (czego koledze życzę), ale ja bym mocniej w ten mecz nie wchodził. Poza tym staram się grać tylko wtedy kiedy mam pojęcie o danym zespole/lidze w myśl zasady: nie oglądam, nie obstawiam, nie namawiam, to i nie podaję typów. Pytanie czysto merytoryczne (bez złośliwości) do Slawgo: ile meczy rzeczonej pary oglądałeś w tym sezonie? Abstrachując, ja na dzisiejsze pary w Division 1 nie jestem w stanie postawić choćby monety. No chyba, że mnie psychosocial przekona ????
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Siemano wszystkim. Skoro dzisiaj nie napisałem żadnej analizy ani nie podałem żadnego typu to..chyba wszystko jasne ? :grin:
A tak na poważnie wszystkie dzisiejsze spotkania nie do gry.
PS: Slawgo..zmień na Longford, szanujmy nazwę zespołów..
Pzdr !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Witam. Oczywiście, że nie śledzę każdej kolejki zaplecza irlandzkiej ekstraklasy, poprostu staram się szukać drużyn na których kurs jest w okolicach 2,00. Zajrzałem tu i tam i tak mi wyszło. Sorki za literówkę, ale na szybko pisałem ????
Typ wszedł to najważniejsze :p
Longford - Waterford 0:1 !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Bray-Cork City TYP BTS kurs 1,60 3/10 g.17.00 0:2 BOX Trzeba było słuchać lepszych ode mnie

PS: Przebieg tego meczu może mieć bardzo różne oblicza. Eksperci irlandzcy przewidują under 2,5 i niską wygraną Cork. 0:2 i 0:1 to najczęstsze dokładne wyniki na to spotkanie. Ja pójdę pod prąd i zagram BTS. Kluczem do tego typu będzie pytanie czy trenerzy obu ekip nie odwalą żadnej szopki i wystawią w pierwszym składzie swoje najlepsze armaty czyli Garego McCabe z Mew i Seana Maguire z Rebelsów. To dwóch najlepszych snajperów na teraz w Irlandii.
Bray to wesoła kapela która dużo strzela i traci, Cork strzela jeszcze więcej ale traci już malutko. I tu nasuwa się drugie pytanie, jak podejdą goście do tego meczu mając taką olbrzymią przewagę w lidze i w perspektywie rewanżowy mecz z Larnacą w czwartek. Inny ważna rzecz że gospodarze swój ostatni mecz grali..30 czerwca (0:3 z Dundalk, grałem to z dobrym skutkiem) więc sa wypoczęci i głodni piłki.
Meritum...lubię w życiu iść pod prąd więc spróbuję i w bukmacherce. Typ troszkę ryzykowny, fachowcy grają under i ja niby też ale wielu z nich wątpi w gola gospodarzy..zobaczymy jak będzie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Dywizja 1
Waterford-Cobh Ramblers TYP 1 kurs 1,45 5/10 g.20.45 4:0 WIN
Waterford-Cobh Ramblers TYP -1,5 Waterford kurs 2,25 3/10 g.20.45 4:0 WIN
PS: Mecz odbędzie się jutro. Gra lider z wiceliderem. Typ podaję dzisiaj ponieważ już dziś wiadomo że w zespole Cobh nie zagra łącznie 11 zawodników ! Długoterminowych, z nowymi kontuzjami i zawieszonych za kartki.
Za stroną Cobh:
&quot;However, the big thing on Henderson’s mind ahead of Friday is more injuries:
‘’Unfortunately, we have picked up more injuries and are literally down to the bare bones for this huge game which is really unfortunate’’
‘’This means we will again have to dig even deeper into to depths of our sporting souls and deliver the performance of our season if we are to get anything out of this game at such an important part of the season. We have organised our own doctor to travel with us on Friday just to see what kind of an 11 we can put on the pitch without putting players at further risk.’’
Stephen Christopher is suspended after picking up a red card against Cabinteely on July 7.
INJURIES: Jason Abbott, Charlie Fleming, Dean Swords, Kyle McNamara, Cian Coleman, Karl Caulfield, Kaka McCarthy, Ian Mylod, Anthony O’ Donnell i Ben O’ Riordan.
All injured players are doubtful pending pre-game assessments.
SUSPENSIONS: Stephen Christopher
&quot;
W zespole gospodarzy na dziś wszyscy zdrowi a po absencjach do zespołu wrócili Patrick McClean i Davy McDaid którzy zagrali już w ostatnim meczu z Longford.
To tylko 2 liga więc stawki znacznie zaniżone !
PS: Abstrahując od typu czy wejdzie bo to już inna historia takie info zwykle podaje się na forach zamkniętych lub płatnych więc doceńcie ten bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
21:00 St. Patricks - Bray
typ: bts, kurs: 1,53 w premium, stawka: miedziak.
To może ja zacznę ????
Dzisiejsze spotkanie dwóch overowych ekip, które nie mają problemów ze strzelaniem bramek, natomiast w obronie znacznie gorzej. Goście do dzisiejszego spotkania przystępują po 2 porażkach z czołowymi ekipami (z Cork i Dundalk) co wstydu im nie przynosi, ale 3 pozycja w lidze sama się nie obroni. Za plecami Mew czai się Shamrock i Derry więc trzeba uważać. Jeśli chodzi o gospodarzy to Święci też są na 3 pozycji, ... ale od końca niestety, a gdyby nie zwycięstwo z zeszłego tygodnia nad Derry, to byłoby tragicznie, a tak morale wzrosło. Z racji tego, że obie ekipy są w optymalnym składzie (u gospodarzy nie ma 3 graczy, ale to nie są znaczące osłabienia) i każdej zależy na zwycięstwie więc bts to był pierwszy pomysł jaki przyszedł mi do głowy. Myślałem też o overze, ale podobno pierwsza myśl jest najlepsza. Jak mój pomysł się sprawdzi w życiu? Odpowiedź na to pytanie przed 23. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Derry City
20:45 Galway - Drogheda
21:00 St. Patricks - Bray

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cabinteely - Shelbourne
20:45 UC Dublin - Athlone
20:45 Waterford - Cobh Ramblers
21:00 Wexford - Longford
Galway-Drogheda TYP 1 kurs 1,60 (w STS z S.O. jest 1,85 !, min. 3 mecze) 4/10 g.20.45 4:1 WIN
PS: Hit ligi irlandzkiej. Gra przedostatni z ostatnim zespołem więc emocji na pewno nie zabraknie. To na pewno będzie przepiękne spotkanie i już nie mogę się doczekać początku meczu. Na poważnie to nominalnie w życiu bym nie ruszył takie coś. Mało tego, widząc nawet że forma gospodarzy na pewno jest lepsza od gości. Nie zagrałbym tego nawet gdybym wiedział że kontuzjowanych jest 2-3 piłkarzy Drogsów. Ale zagrałem ponieważ kontuzjowanych jest na teraz ich aż..5. I przecież odszedł już z zespołu Sean Thornton a wątpliwy jest występ Seana Brenanna. Nie wiadomo czy zagra pozyskany z Limerick napastnik Chris Mulhall. W Galway nie będzie dwóch długoterminowców. Widzimy więc że goście są na dobrej drodze żeby dzisiaj przegrać.
UC Dublin-Athlone TYP 1 kurs 1,35 5/10 g.20.45 4:0 WIN
PS: W STS na to zdarzenie w Superofercie jest kurs 1,42. To jest dobry typ do dubla lub tripla. Studenciaki nie wygrali od 3 kolejek a dziś przyjeżdża do nich zespół który podejrzewam jest 10 razy gorszy od fińskiego Mariana. Kto oglądał środowy mecz Legii ten wie o co chodzi. Zakładam że Dublińczycy mając już 9 punktów straty do objawienia tej ligi czyli Waterford wygrają tą batalię w cuglach. Przepraszam bardzo, ja wiem że to 2 liga, niski poziom i amatorszczyzna w pełnej krasie ale brak 3 oczek gospodarzy w tym spotkaniu potraktuję jako totalną szyderę i błazenadę graczy ze stolicy.
Z innych spotkań bardzo dobrym typem jest BTS w meczu Patsów z Mewami który wyżej opisał mój szanowny kolega który często mnie wspiera typami za co ogromny szacunek czyli qowalsky6.
Z wyżej wymienionych pobudek nie będę analizował tego spotkania, napiszę tylko że gospodarze bez zawieszonego za kartki Owena Garvana oraz Gavina Peersa i Darrena Dennehy. Ale spokojnie oni nie grają już od dłuższego czasu. Ważne że zagra Chris Fagan a u Mew Gary McCabe który przyszedł z Shamrock i robi niezłą grę. Bray bez absencji. Zatem:
St. Patricks-Bray TYP BTS kurs 1,50 4/10 g.21.00 2:1 WIN
Proszę również pamiętać o moim wczorajszym becie Waterford-Cobh Ramblers. Analiza dwa piętra wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
IRLANDIA: Dywizja 1

Waterford-Cobh Ramblers TYP 1 kurs 1,45 5/10 g.20.45

Waterford-Cobh Ramblers TYP -1,5 Waterford kurs 2,25 3/10 g.20.45

PS: Mecz odbędzie się jutro. Gra lider z wiceliderem. Typ podaję dzisiaj ponieważ już dziś wiadomo że w zespole Cobh nie zagra łącznie 11 zawodników ! Długoterminowych, z nowymi kontuzjami i zawieszonych za kartki.

Za stroną Cobh:

&quot;However, the big thing on Henderson’s mind ahead of Friday is more injuries:

‘’Unfortunately, we have picked up more injuries and are literally down to the bare bones for this huge game which is really unfortunate’’

‘’This means we will again have to dig even deeper into to depths of our sporting souls and deliver the performance of our season if we are to get anything out of this game at such an important part of the season. We have organised our own doctor to travel with us on Friday just to see what kind of an 11 we can put on the pitch without putting players at further risk.’’

Stephen Christopher is suspended after picking up a red card against Cabinteely on July 7.

INJURIES: Jason Abbott, Charlie Fleming, Dean Swords, Kyle McNamara, Cian Coleman, Karl Caulfield, Kaka McCarthy, Ian Mylod, Anthony O’ Donnell i Ben O’ Riordan.

All injured players are doubtful pending pre-game assessments.

SUSPENSIONS: Stephen Christopher
&quot;

W zespole gospodarzy na dziś wszyscy zdrowi a po absencjach do zespołu wrócili Patrick McClean i Davy McDaid którzy zagrali już w ostatnim meczu z Longford.

To tylko 2 liga więc stawki znacznie zaniżone !

PS: Abstrahując od typu czy wejdzie bo to już inna historia takie info zwykle podaje się na forach zamkniętych lub płatnych więc doceńcie ten bet.

Dobre info i sam gram na Waterford. Kursy na wygraną gospodarzy lecą w dół. Mecza na szczycie ale goście za mocno osłabieni żeby coś tutaj osiągnęli. No nic pożyczam i powodzenia ???? Pozwolę sobie tylko dodać link do tej informacji o której pisałeś ????

http://cobhramblers.ie/?p=2269
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom