>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2017 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Nareszcie piątkowy dzień chwały:
Waterford-Cobh Ramblers TYP 1 kurs 1,45 5/10 g.20.45 4:0 WIN
Waterford-Cobh Ramblers TYP -1,5 Waterford kurs 2,25 3/10 g.20.45 4:0 WIN
Galway-Drogheda TYP 1 kurs 1,60 (w STS z S.O. jest 1,85 !, min. 3 mecze) 4/10 g.20.45 4:1 WIN
UC Dublin-Athlone TYP 1 kurs 1,35 5/10 g.20.45 4:0 WIN
St. Patricks-Bray TYP BTS kurs 1,50 4/10 g.21.00 3:1 WIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
21:00 St. Patricks - Bray

Z racji tego, że obie ekipy są w optymalnym składzie (u gospodarzy nie ma 3 graczy, ale to nie są znaczące osłabienia) i każdej zależy na zwycięstwie więc bts to był pierwszy pomysł jaki przyszedł mi do głowy. Myślałem też o overze, ale podobno pierwsza myśl jest najlepsza. Jak mój pomysł się sprawdzi w życiu? Odpowiedź na to pytanie przed 23. GL!
No i fajnie, bts i over to były dobre pomysły ???? lecz wczorajszy wieczór miał tylko jednego bohatera: Psychosocial - kolego szacuneczek i gratulacje. &quot;Czytam&quot; Cię już będzie z 10 lat (a może i więcej? jak ten czas leci ???? ) i fajnie, że mogę od czasu do czasu &quot;gościnnie&quot; wspomóc Eksperta.
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Limerick-Sligo Rovers TYP 1 kurs 2,00 4/10 g.19.30 0:0 BOX
PS: Nie mam pojęcia skąd ten kurs. Wyjściowy był na poziomie 1,85 (też spory jak dla mnie). Spotyka się przecież bramkostrzelny średniak z zespołem pisząc delikatnie słabym.
The Blues gra ostatnio w kratkę. Ale wiem że u siebie strzela sporo goli. W ostatnich dwóch spotkaniach ligowych z Bray i Patsami bachnęli ich aż 7 w towarzyskim z Charlton 3 i do tego wygrali.
Bit ORed jest tak słabe że nie potrafiło wygrać niedawno na własnym terenie z ostatnimi w tabeli Drogsami. Na 10 spotkań wstecz wygrali tylko raz 1:0 u siebie z Shamrock i mieli wtedy furę szczęścia bo goście w dupie mieli to spotkanie bo cały czas myśleli tylko o rewanżu ze Stjarnan. Małolaty to również najgorsza ekipa wyjazdowa gdyż na 11 spotkań ugrali ledwo 4 oczka. O wzmocnieniach pomyśleli włodarze klubu i ściągnęli Rhysa McCabe, Benny Igiehona i Seamusa Sharkey. Mają jeszcze zatrudnić dwóch napastników, skąd nie wiadomo. O to sylwetki trzech nowych zawodników:
Benny is a big strong lad who will be a handful for defenders, but he&#39;s not just about strength and brute force. He&#39;s technically very good and he has any eye for goal. With a bit of luck he could have had at least a couple on his debut.
€œRhys has been coming along nicely. His goal last week will boost his confidence. Essentially, he&#39;s a creative central midfield player and that&#39;s where I see him making a big impact. He did very well when we moved him to a wide position last week, got his goal from there, and showed us that he can contribute in a number of positions, which is important.

€œSeamus came in and made a huge impression at the heart of the defence. His reading of the game, tackling and distribution were first class. It was a real boost for himself and for the team generally to get that sort of performance under his belt,” the manager adds.
Z kolei kierownik Neil McDonald z Limerick liczy dzisiaj na zwycięstwo. O to jego wypowiedź:
€œIt&#39;s a good game for us to play. We&#39;re going to try to have three undefeated games at home. We&#39;re going to try to score goals to win the game. We&#39;ve been working on it in training and I expect the players to implement that on Saturday
Obie ekipy w pełnych składach a w barwach gospodarzy może zadebiutuje nowy nabytek nowozelandzki skrzydłowy Henry Cameron który grał w sparingu z Charlton. Grał z powodzeniem parę lat w Blackpool. Na szpicy z kolei powinien zagrać 34 letni Brazylijczyk Tosi który słyszałem że jest niezłym wariatem.
Prolonguję dokładny wynik 2:1.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Dundalk-Shamrock Rovers TYP 1 kurs 1,52 5/10 g.18.00 0:1 BOX
PS: Gdyby mecz rozgrywano w Dublinie zastanowiłbym się czy grać na Drwali. Shamrock mimo wysokiego miejsca w tabeli jednak na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo. Na 10 meczów przegrał aż 7 i to z takimi tuzami jak Sligo, Drogheda czy Patsi. A dziś jadą do wicelidera i w końcu do tego Dundalk który czarował w tamtym sezonie. W końcu jest forma jak za dobrych lat. Od pamiętnej porażki u siebie z Cork 0:3 kolejne 5 zwycięstw rzędem (w bramkach 16:0 !!!) i dwa remisy z Rosenborgiem po 1:1.
Gospodarze tylko bez Chrisa Shieldsa który pauzuje za nadmiar żółtych kartek (dostał ostatnią w meczu z Cyganami w..92 minucie)
Goście Dana Devina i również zawieszonego za kartki Ronana Finna.
Reasumując The Hoops chyba nie podskoczą Drwalom i ciekaw jestem np: jakby teraz wyglądała ich konfrontacja z Cork. Dundalk nabrał kolejnego doświadczenia w eliminacjach do Ligi Mistrzów natomiast Shamrock się nie popisał przegrywając dwa razy z kretesem tracąc przy tym sporo goli. W ogóle to Koniczynki w 4 ostatnich spotkaniach czyli dwóch pucharowych i dwóch towarzyskich strzelili 2 gole tracąc..18...
Prolonguję dokładny wynik 1:0 lub 2:0.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Finn Harps-Derry City TYP BTS kurs 1,95 4/10 g.21.00 0:2 BOX
PS: Dzisiaj króciutka analiza bo jestem mówiąc delikatnie zniesmaczony wynikami w Limerick i Dublinie i pisząc oględnie nie rozumiem ich.
Harfy dzisiaj bez napastnika Danny&#39;ego Morrisseya ale jest obiecujący młody Anglik Eddie Dsane i bramkostrzelny pomocnik Sean Houston. Zespół wygrał ostatnie dwa ligowe mecze i morale jest duże. W ogóle to u siebie grają bezkompromisowo bo w ostatnich 10 spotkaniach nie zremisowali ani razu. Ollie Horgan manager jest pełen optymizmu a ja jeszcze zauważyłem ciekawą rzecz że Harpie również od 10 spotkań (podobnie jak nie zremisowali) ani razu nie strzelili jednego gola. Zawsze był to brak goli (5 razy) albo powyżej jednego (5 razy).
Derka na wyjazdach gra w kratkę ale liczę po wczorajszej niezrozumiałej porażce Drwali że dzisiaj zepnie poślady chociaż grali z Cyganami w piątek. Również ostatnio nie remisują w delegacjach a od 3 kolejek zawsze strzelają minimum gola. Zrobili to nawet w Danii w meczu z Midtjylland. Jednak ten dwumecz raczej przemilczę. Nie zagra dzisiaj lewy obrońca Aaron Barry ale to dla naszego typu bardzo dobrze.
Reasumując mam nadzieję że będą trafienia z obu stron a mój dokładny wynik który typuję to 1:1 lub 1:2.
Niezależnie od tego czy typ wejdzie czy też nie, robię sobie przerwę. Czas odpocząć od tego stresu, nerwów i przeżywania (jak szczur otwarcie nowego kanału) tych wszystkich typów. Pozdrawiam wszystkich serdecznie bo wybywam nad morze..
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co tu grać dzisiaj? Niby Patsi, ale po kursie 1,50? Co do Cork to pewniak, ale dziś bez czołowego strzelca. Mewy bts/over? Nie czuję tego meczu więc na siłę nie gram. W Dublinie derby, eksperci &quot;dają&quot; na Koniczynki, które zaskoczyły w meczu z Drwalami (osobiście wietrzyłem niespodziankę (x), a skończyło się jeszcze &quot;lepiej&quot; - wygrali na wyjeździe). Może dziś będzie niespodzianka w drugą stronę i padnie x? Jak ktoś chce to i po kursie 4,0 można złapać takie rozwiązanie - oczywiście dla sportu za przysłowiową monetę (minus) ???? przy piwku ????

edit
Znowu niespodzianka i znowu na maxa w drugą stronę, miały wygrać Koniczynki, a wygrali &quot;Cyganie&quot;. I znowu zamiast x, było 2. Taki los ???? Notabene po niezłych kursach ostatnio Szamroki wygrywają/przegrywają ????
ps w pozostalych meczach bez sensacji (jeśli chodzi o wyniki):
Patsi wygrali 1-0, Bray 2-3 - w 10 Mewy 2 gole strzeliły, Cork ledwo, ledwo, ale zwyciestwo wymeczyli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sligo Rovers - Dundalk
To spotkanie (za kilka chwil) może mieć 2 scenariusze. Wg. trenera gospodarzy Sligo zrobi wszystko aby chociaż zremisować, trener Drwali i zespół jest mega wkur.... po ostatnich wyczynach.
Można się przyjrzeć na live bo:
wariant 1 - mega męczarnie i under z remisem ???? - czyli mega niespodzianka,
wariant 2 - rzeź niewiniątek, a tak w tym sezonie wygląda gra Sligo.
Mecz do obejrzenia i ciekawe jak się skończy?
edit.
Wygrał wariant 1, FT 1-1, czyli niespodzianka ???? I jak tu nie kochać Irlandii?
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
18:00 Derry City - Limerick
Psychosocial chyba na wakacjach, to się trochę popanoszę ????
Rywale Derry do walki o 3 miejsce solidarnie ostatnio wtopili, dzisiejszy rywal gospodarzom od jakiegoś czasu po prostu nie leży. Jednak on the paper Derka ???? powinna dać sobie radę tak przynajmniej twierdzą kibice, zawodnicy, trener i ... eksperci. Nastroje w klubie dobre, trener zadowolony z ostatnich wyników, ale... kurs mnie trochę odstrasza. Co jeszcze? Dla odmiany trener Limerick trochę postękuje, że przychodzi im grać trudne mecze pod rząd (następny mecz z Dundalk), wierzy, że dziś jego podopieczni będą się bardzo starać, aby zachować czyste konto w tym spotkaniu. Już od wczoraj byli na miejscu aby się lepiej przygotować, a to w Irlandii rzadkość. Wobec tego mi po głowie chodzi under, ale jak będzie? Zaraz się &quot;zobaczy&quot; ???? Jakby &quot;ktoś&quot; &quot;coś&quot; grał to ze stawką bym nie szalał!
edit Super się postarali (Limerick) 1 min. i 1-0 ???? Ot głupi ja ... ????
9 min. 2-0 kompromitacja z moim pomysłem, szukałem &quot;czarów&quot; a tu masakra Panie ???? z Dundalk chyba też będzie oklep. Głupi ja do kwadratu ???? - 9 minut i 2-0 ????
Myślałem, że skonczy się szybko szansa na under, a tu proszę 3-0 dopiero w 85 min. jak ktoś grał to mozna bylo zamykać. W Dundalk wynik pewnie będzie podobny.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Cork vs Bohemians
Podobnie jak wczorajszy mecz dzisiejsze spotkanie ma jednego faworyta, co odzwierciedla kurs jaki nam operatorzy proponują. Co prawda brakuje Korkom 2 obrońców, ale i Cyganie mają swoje problemy. Oba zespoły bojowo nastawione, ale to gospodarzom pozostalo zdobyć 11 punktów w 11 meczach aby zostać mistrzem kraju. Czy Bohsi im dzisiaj się postawią? Mecz za chwilę, może dla odmiany ktoś ???? coś? ????
Jakiś szalony remis? ????

edit ... tam remis, pełna pula!
Kolejna niespodzianka, ft 0-1, kursy przedmeczowe na Cyganów &gt; 10,0 ????
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Cabintelly- Waterford
Fortuna
typ 1
@4,65

1:1 FT

Sytuacja obu drużyn wygląda bardzo podejrzanie, już wyjaśniam dlaczego.
Sezon 2015 2x wygrana Waterford , jeden raz remis i jedno zwycięstwo Cabintelly po @3,79. Nastepny sezon identyczna sytuacja z tym ze kurs na Cabintellow był @4,44 i znowu poszedł schemat. Ten sezon to 4 spotkanie w którym wypada schematycznie zwycięstwo Cabinów. Kurs poleciał z 5,50 na @4,65 - co już daje do myślenia. Goście dawno nie przegrali , przewage mają kolosalną na drugim zespołem bo aż 9 pkt, wiec wałek jak najbardziej wskazany.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Bray
20:45 Drogheda - Cork City
20:45 Dundalk - Limerick
21:00 Finn Harps - Galway
21:00 Shamrock Rovers - Derry City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Wexford
20:45 Cabinteely - Waterford
20:45 Shelbourne - UC Dublin
Witam po krótkiej przerwie
. Dzisiaj postaram się wam przybliżyć wszystkie mecze z Irlandii..wybór typów pozostawiam wam..
Bohemians-Bray
To jest bardzo ciekawy mecz z punktu..statystyk. Niesłychana historia bo Cyganie zdobyli 6 oczek w ostatnich dwóch kolejkach z Shamrock i Cork ! Mało tego oni wygrali na..wyjeździe ! Za to u siebie grają mega padakę i są na przedostatnim miejscu w tabeli. Bray...tu już w ogóle niesamowita historia. Ten zespół przegrał ostatnie 4 mecze z rzędu ! Tak sobie przejrzałem ich spotkania w ubiegłych latach i nie zauważyłem żeby Mewy przegrały 4 razy pod rząd. A aż 5 dokładając dzisiejszą porażkę ? Bo wszyscy eksperci grają dziś na Bohemians...ja łaskawie odpuszczę ten mecz pod kątem 1X2. Osobiście pograłem BTS i tego się trzymam.
Drogheda-Cork City
Co by nie pisać Cork w końcu przegrał, zeszła presja i dzisiaj znowu powinien wygrać bez problemu z najgorszą ekipą w Premier. Z czystego obowiązku napiszę że nie zagra równo po 4 graczy z każdej drużyny. Nazwiska mogę podać tylko wtedy gdy ktoś się zgłosi po odpowiedź
. Reasumując tu nie ma co się bawić i proponuję handicap -1,5 na Cork. Istnieje jeszcze jedna możliwość że Cork się skurwi i sprzeda to spotkanie ale wtedy pies ich jebał bo na to nic nie poradzimy. Pisze tak wulgarnie żeby podkreślić sytuację że formalnie -1,5 powinien wejść na miętko bo doskonale znam te ekipy.
Dundalk-Limerick
Czytam artykuły jaki to Dundalk ma spadek formy oraz wiele innych bzdur na ich temat. Gó wno prawda. Drwale po prostu stracili motywacje i tyle. Takiej przewagi po 23 kolejkach pierwszej drużyny nad drugą to ja nie pamiętam. Ale wszystko ma swoje granice. Gospodarze po dwóch beznadziejnych spotkaniach dla mnie wygrają dzisiaj wysoko. Ofiarą będzie Limerick który jak pisałem przed sezonem będzie w środku tabeli. To jest taki zespół który jak będzie zagrożony spadkiem nagle zacznie wszystko wygrywać. Zakład ? Ekspertów irlandzkich dziś nie posłucham. Piszą że Dundalk będzie się niemiłosiernie męczyć. Ja obstawiam minimum handicap -1,5 na Drwali. Ewentualnie 1/over 2,5. Obie ekipy bez ubytków.
Finn Harps-Galway
Od razu piszę że na głównym kuponie zagrałem że Harfy strzelą gola. Dla mnie to lokata dnia z tym że po prowincjonalnym kursie, haha. Wyobraźcie sobie ze Galway grało tydzień temu z Cork i dzisiaj zagra bez 5 zawodników z tamtego spotkania ! Nie zagra nawet podstawowy bramkarz Anglik Conor Winn. Mało tego oprócz tych 5 graczy nie zagra jeszcze 3 długoterminowych. Harpie bez Dannego Morrisseya (czy on się kiedyś będzie zdrowy ?) i nie wiadomo czy zagra Barry Molloy, Killian Cantwell i Paddy McCourt. Pytanie czy grać po dobrym kursie 2,20 zwycięstwo gospodarzy. Ja nie zagrałem
.
Shamrock Rovers-Derry City
Analiza będzie krótka. To dwie równorzędne ekipy na teraz. Jednak trzeba napisać że w ostatnich 6 spotkaniach 5 razy wygrywali goście i raz padł remis. Wchodzę w ten mecz opcją BTS. Miedzy tymi ekipami rozegra się walka o 3 miejsce czyli o Ligę Europy. Zostało chyba 9 kolejek, Derry ma 5 oczek przewagi ale mecz więcej. Stawiam na gole. The Hoops bez Paula Corry i Roberta Lopesa a Derka bez Nickiego Lowa.

Athlone-Wexford▶ Dwie potęgi rozstrzygną która zasługuje na ostatnie miejsce w tabeli a która na przedostatnie. Te ekipy są tak słabe że nie zdziwie się jakimś hokejowym wynikiem. Mimo że Wexford jest na razie ostatni i gra wyjazd daje mu więcej szans. Mój typ to BTS.
Cabinteely-Waterford
Olałem ten mecz. Goście powinni wygrać ale &quot;Biegacze z południowego Dublina&quot; mogą sprawić niespodziankę. Chce ktoś absencje ?

Shelbourne-UC Dublin
Muszelki tydzień temu w końcu wygrały z Longfordem a Studenci po raz kolejny skompromitowali się przegrywając u siebie 2:3 z Cabinteely. Ostatni raz kiedy dali sobie wbić trzy gole u siebie to czasy ich gry w Premier League chyba z Limerick więc żenada podwójna. Tutaj mała konkluzja. Doszedłem do wniosku że w tej lidze im biedniejszy klub tym lepiej gra. Chłopaki grając praktycznie za darmo pokazują wielką determinacje i wole walki stąd chyba taki &quot;dziwny&quot; układ sił w tabeli. Zaprawdę powiadam wam że ludzie w Irlandii łapią się za głowę patrząc kto zajmuje odpowiednio 1,2 i 4 miejsce w tabeli. Wracając do meritum stawiam w tym spotkaniu na BTS.
Reasumując te analizy zajęły mi ok. 3 godzin więc to do cholery doceńcie.
Pozdrawiam/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Puchar Ligi
17:00 Galway - Dundalk
20:00 Shamrock Rovers - Cork City
Galway-Dundalk TYP 2 kurs 1,50 4/10 g.17.00 0:3 WIN
Brak czasu na permanentną analizę bo niedługo mecz. To już półfinały chociaż najmniej prestiżowy Puchar. Bronią go Patsi którzy zostali ograni w 1/4 przez Korek. Gospodarze bez Jonaha Ayunga i Ronana Murraya a goście bez Dane Masseya i Thomasa Stewarta.
Chociaż Galway ograł ostatnio dwa razy Drwali u siebie w lidze stawiam na starych wyjadaczy. Mistrza nie obronią więc muszą zgarniać co się da.
Drugi półfinał stawiam 50/50 gdyż obrona Cork w rozsypce i trener ma dać pograć rotacyjnym obrońcom ale też i pomocnikom. Stawiam na BTS !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Szamroki vs Korki, typ remis, stawka moneta, operator dowolny
Na szybko (bo mi pierwotny tekst diabli wzięli). Krąże ostatnio nad meczami m . in. Szamrokow polując na niespodzianki, ale nie mogę się wstrzelić więc może dziś? Dlaczego? Bo puchary rządzą się swoimi prawami, goście piłkarsko mocni, ale dziś bardziej osłabieni od gospodarzy, nawet czytałem miejscowe opinie, że gospodarze mają duże szanse na zwycięstwo więc spróbuję symbolicznie x. GL
PS Drwali już pobrałem, dzięki Psychosocial, dobrze, że są jeszcze tacy społecznicy jak Ty, którym się chce udzielać na FB. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Szamroki vs Korki, typ remis, stawka moneta, operator dowolny

Na szybko (bo mi pierwotny tekst diabli wzięli). Krąże ostatnio nad meczami m . in. Szamrokow polując na niespodzianki, ale nie mogę się wstrzelić więc może dziś? Dlaczego? Bo puchary rządzą się swoimi prawami, goście piłkarsko mocni, ale dziś bardziej osłabieni od gospodarzy, nawet czytałem miejscowe opinie, że gospodarze mają duże szanse na zwycięstwo więc spróbuję symbolicznie x. GL
PS Drwali już pobrałem, dzięki Psychosocial, dobrze, że są jeszcze tacy społecznicy jak Ty, którym się chce udzielać na FB. Pozdro
Jak dla mnie bomba, per aspera ad astra, ft 0-0, taka sytuacja ????
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup
Brak czasu na analizy gdyż zaraz wychodzę na mecz. Poniżej moje prognozy na 1/16 Pucharu Irlandii którego tytułu broni Cork.
20:00 Cabinteely - UC Dublin TYP BTS kurs 1,75

20:45 Waterford - Shelbourne TYP 1 kurs 1,55

21:00 Finn Harps - Bohemians TYP 2 kurs 2,88

21:00 Shamrock Rovers - Glenville Bez komentarza

21:00 Wexford - Crumlin Utd TYP X2 kurs 1,50

PS: Abstrahując od tematu uważam że ŁKS ma dzisiaj szanse ograć Kluczbork. Gospodarze w pełnym składzie już z Krystianem Pieczarą mają dziś aż 3 nominalnych napastników. Gracze Kluczborka z racji braku kasy (na marginesie po spadku odeszło sporo piłkarzy) w 35 stopniowy upał udali się dopiero dzisiaj autokarem mając do przejechania prawie 160 km.
ŁKS Łódź-MKS Kluczbork TYP 1 kurs 2,25 3/10 g.17.00 1:0 WIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
20:00
Cabinteely - UC Dublin,
Pobieram typ na bts od Psychosociala, oba zespoły bez osłabień, oba potrafią strzelać bramki, oby to było otwarty mecz.O motywację gospodarzy jestem w miarę spokojny, w końcu to mecz drużyn z tej samej aglomeracji ???? Stawka: miedziak.

edit. Plus, dzięki Psychosocial!

21:00
Finn Harps - Bohemians
Pójdę na pewnego rodzaju niespodziankę chociaż w pucharach, to nie nowość i postawię monetę na remis w tym spotkaniu po kursie &gt; 3,10. Oba zespoły bez kilku zawodników, gospodarze zapowiadają, że postawią się Cyganom - ja spróbuję.

edit. 3-3 w 94 min. to Cyganie wypuścili zwycięstwo ???? plus

W Irlandii Pn gra dziś mój zespół (na wyjeździe) rozpoczynając sezon w NIFL Premiership, ale jeszcze nic nie postawię natomiast dopingować będę: Go Crusaders!

edit. Krzyżowcy wygrali 4-1 ????
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/16
Bray-Cork City TYP 2 kurs 1,67 5/10 g.20.00 0:1 WIN
PS: Mewy od 1,5 miesiąca prezentują poziom Droghedy czy też Sligo. Dzisiaj przyjdzie zmierzyć się nie dość że z obrońcą Pucharu to jeszcze Top One ligi. Mało tego te zespoły spotkały się niecały miesiąc temu na Carlisle Grounds i gospodarze nawet nie beknęli dostając gładki oklep 2:0. Wspomnę jeszcze że na 10 spotkań w Bray bilans jest tragiczny dla miejscowych i wynosi: 1 zwycięstwo, 1 remis i aż 8 porażek.
Ciekawa sprawa bo trener Bray Harry Kenny gorąco zachęca kibiców do przyjścia na to spotkanie bo pokaże jak się ogrywa Cork. Gadac oczywiście można wszystko ja uważam że goście powinni wygrać. Zagrają oni bez Alana Benetta i Johna Dunleavy a Bray bez Hugha Douglasa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/16

Dundalk-Derry City TYP 1 kurs 1,83 5/10 g.19.30 4:0 WIN
PS: Pucharów ciąg dalszy. Przy okazji trafionego beta z Galway w Pucharze Ligi pisałem że Drwale mistrza raczej nie obronią więc muszą zgarniać co się da.
Pierwszy mecz w drugiej rundzie i od razu mega wymagający rywal. Rok temu zagrali ze sobą dopiero w półfinale gdzie Dundalk wygrywając już 2:0 dał sobie wbić pod koniec meczu dwa gole a w powtórzonym spotkaniu w Irlandii Północnej wygrał 2:1. Derry to na teraz mega mocny klub, wygrał 4 meczu z rzędu w lidze w tym aż 3 na wyjeździe strzelając 8 goli i nie tracąc żadnego ! Zajmuje 3 miejsce lidze właśnie za Dundalk. Dzisiaj przy remisie nastąpi dogrywka i karne ale liczę bardzo na gospodarzy w 90 minutach.
Drwale zagrają cały czas bez Dane Masseya ale wraca do składu Thomas Stewart.
W Candystripes małe zamieszanie gdyż młody 21-letni napastnik Ronan Curtis dostał ofertę z jednego szwedzkiego zespołu z czego trener nie jest zadowolony gdyż uważa że to za wysokie progi dla tego gracza. Dzisiaj nie zagra na pewno Conor McDermott i Harrym Monaghanem a do składu wraca Nicky Low.
Reasumując to nie będzie łatwy mecz dla gospodarzy aczkolwiek wydaje mi się znając realia tej ligi że mistrz nie odpuści.
PS: Wczoraj dałem pierwsze typy z Irlandii Północnej więc proszę też tam czasem zaglądać. Może wam się opłaci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom