>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2017 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
napisał Psychosocial:
&quot;PS: Wczoraj dałem pierwsze typy z Irlandii Północnej więc proszę też tam czasem zaglądać. Może wam się opłaci.&quot;

Wczorajsze mecze w Irl. Pn miałem na rozpisce, czasu zabrakło na &quot;tutaj&quot;, ale pierwsza kolejka bez niespodzianek.

Z dzisiejszych (pozostałych) meczy w pucharze, w którym wezmą udział pozostałe ekipy z PD przyjrzę się Patrykom, ale to jak urośnie na live, bo przedmeczowo to żart ???? . Drogsi i Galway wcale nie muszą mieć za to łatwej przeprawy. Pozdrawiam Psychosociala, Bóg zapłać za dobrą robotę ????

live
edit F..k, Patsi strzelili w 45 min. , chciałem po przerwie położyć żeton ???? ,

edit 2. Patsi wiadomo 2-0 (nie zdążyłem), Galway się &quot;przejechało&quot; 3-3 i czekamy na dogrywkę; ostatecznie po karnych Galway przechodzi dalej, Evergreen &quot;pękło&quot; zupełnie w 2 poł. z Drogsami.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
IRLANDIA: FAI Cup 1/16



Dundalk-Derry City TYP 1 kurs 1,83 5/10 g.19.30

PS: Pucharów ciąg dalszy. Przy okazji trafionego beta z Galway w Pucharze Ligi pisałem że Drwale mistrza raczej nie obronią więc muszą zgarniać co się da.
Pierwszy mecz w drugiej rundzie i od razu mega wymagający rywal. Rok temu zagrali ze sobą dopiero w półfinale gdzie Dundalk wygrywając już 2:0 dał sobie wbić pod koniec meczu dwa gole a w powtórzonym spotkaniu w Irlandii Północnej wygrał 2:1. Derry to na teraz mega mocny klub, wygrał 4 meczu z rzędu w lidze w tym aż 3 na wyjeździe strzelając 8 goli i nie tracąc żadnego ! Zajmuje 3 miejsce lidze właśnie za Dundalk. Dzisiaj przy remisie nastąpi dogrywka i karne ale liczę bardzo na gospodarzy w 90 minutach.

Drwale zagrają cały czas bez Dane Masseya ale wraca do składu Thomas Stewart.

W Candystripes małe zamieszanie gdyż młody 21-letni napastnik Ronan Curtis dostał ofertę z jednego szwedzkiego zespołu z czego trener nie jest zadowolony gdyż uważa że to za wysokie progi dla tego gracza. Dzisiaj nie zagra na pewno Conor McDermott i Harrym Monaghanem a do składu wraca Nicky Low.

Reasumując to nie będzie łatwy mecz dla gospodarzy aczkolwiek wydaje mi się znając realia tej ligi że mistrz nie odpuści.

PS: Wczoraj dałem pierwsze typy z Irlandii Północnej więc proszę też tam czasem zaglądać. Może wam się opłaci.

Trzeba zagrać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Limerick-Shamrock Rovers
20:45 Sligo Rovers-Bray
Dzisiaj jadę po bandzie. Dwa wysokie kursy i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Limerick-Shamrock Rovers TYP 2 kurs 2,30 3/10 g.20.45 0:2 WIN
PS: Dwie drużyny które przegrały w ostatnich dwóch kolejkach. O ile goście od 4 kolejek zdobyli raptem punkt i to mnie nawet nie dziwi bo pisałem już nieraz że The Blues grają w kratkę ale zaczną wygrywać gdy grozić będzie im spadek (na razie 3 oczka przewagi i 8 kolejek do końca) to dwie porażki The Hoops...uuu..ten zespół miał w tym roku z powodzeniem walczyć o europejskie puchary i czyżby znowu lipa ? 8 punktów straty i zaległy mecz. Czas na odrabianie punktów jest więc już dzisiaj. Stawiam zatem na zespół bardziej &quot;chcący&quot;, pod większą presją i bezkompromisowy (tylko dwa remisy na 24 spotkania). Determinacja powinna wyraźnie być po stronie przyjezdnych natomiast drugie dno to takie że Shamrock to cały czas słaba ekipa w delegacjach chociaż ich ostatnia wyjazdowa wygrana z Dundalk wprawiła mnie w osłupienie.
U gości nie zagra dzisiaj Sam Bone, Luke Byrne i Graham Burke, gospodarze już z kapitanem Shane Dugganem który pauzował w niedawnym pucharowym spotkaniu z Cobh wygranym przez The Blues 3:0.
Reasumując Shamrock łatwo nie będzie, Limerick powoli zaczyna palić się grunt pod nogami niemniej jednak zaryzykuję i pogram gości.
Sligo Rovers-Bray TYP 2 kurs 2,80 2/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Tu będzie krótko. W tym przypadku znowu spotykają się dwie drużyny które w ostatnim czasie nie zachwycają i nie potrafią wygrać już od 5 kolejek a goście to już w ogóle tworzą jakiś niepotrzebny cyrk. Po ostatniej wpadce Sligo z beznadziejnym 2-ligowcem Longford w Pucharze Irlandii postanowiłem zagrać dzisiaj Mewy. Mają o wiele lepszy skład i muszą w końcu odpalić a do tej pory grają jak gospodarze dzisiejszego spotkania. Czy przełamanie przyjdzie już dzisiaj tego nie wiem ale kurs 2,80 pobieram za małą stawkę w ciemno.
Małolaty zagrają bez zawieszonego Jamiego McDonagha a Bray cały czas bez Hugha Douglasa chociaż dobitnie o tym dowiem się przed samym spotkaniem.

A TERAZ PO PRZECZYTANIU TEGO POSTU ZAPRASZAM DO MEGO KOLEJNEGO W IRLANDII PÓŁNOCNEJ
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejne zmagania w Irlandii, a ja nie mam pomysłu bo:
- Cork znowu całkowitym pewniakiem, Sligo w strefie spadkowej, kurs na 1 - 1,25. Warto? edit nie było warto!
- Święci i Harpie po 27 pkt., razem nad strefą spadkową, dałbym na Świętych, ale po kursie 1,65 ? edit 4-0 bez problemów!
- Mewy vs Drogsi, czy gospodarze coś w końcu wygrają?, goście ostatnie miejsce w tabeli, kurs na 1 - 1,55. Kto da z siebie wszystko? edit wygrali 2-1!
- Galway i Szamroki, eksperci mówią, że 2, mi to śmierdzi remisem (3,40). Gospodarze w strefie spadkowej, goście twierdzą, że grają o puchary. edit do 89 min. było nieźle (1-1), a skończyło 1-2, brawo Psychosocial!
Może Psychosocial mnie oświeci co z tym fantem zrobić?
PS Na niższą ligę dziś nic nie stawiam.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Wprawdzie poprzedni mecz u siebie przegrany, a dwa wcześniejsze wygrane tylko jednym golem, ale jednak Cork w miarę często wygrywał &quot;w kotle&quot; (w perspektywie szerszej niż tylko bieżący sezon)z handikapem, więc można spróbować pograć na wyższym kursie. Bo to że w dwunastu meczach nie wygrał jedynie jednego meczu (11 wygranych) suhgeruje, że może w końcu nadejść kolejny nie wygrany. Wolę stracić stawkę obstawiając Cork(-1.5) niż grając po kursie 1,22. Oczywiście ryzyko jest nieco większe, bo wygrana jednym golem może mieć miejsce, jednak wchodzę w handi. Co do drugiej ligi wydaje mi się, że &quot;miedziaka&quot; można postawić na jakieś handi w kierunku studentów ze stolicy. Wprawdzie grają z Waterfordem, ale to nie jest jakaś potęga mimo miejsca w tabeli. UC DUblin(+1.5) z kursem 1.65 (jeśli ktoś ma dostęp do Pinnacle to nawet 1.73) brzmi dla mnie zachęcająco, ale...póki co nie zagram tego bo...
Oczywiście i ja liczę na komentarz Psychosociala ????
... w razie pomyślnych wiadomości odważę się na taki zakład ze stawką adekwatnądo słów Psychosociala (w tonie mniej więcej: to tylko najniższa liga, cuda za często siętu zdarzają ,więc gra tylko rekreacyjna)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:30 Cork City - Sligo Rovers
20:45 Galway - Shamrock Rovers
20:45 Bray - Drogheda
20:45 St. Patricks - Finn Harps

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Shelbourne - Cobh Ramblers
20:45 Waterford - UC Dublin
21:00 Wexford - Cabinteely
Cork City-Sligo Rovers TYP N0 BET
PS: Spora przewaga Rebelsów nad Drwalami i mikroskopijny kurs odstrasza od pogrania tego spotkania. Kusiło mnie pobrać BTS po 2,25 ale olałem temat bo to wróżenie z fusów.
Galway-Shamrock Rovers TYP 2 kurs 1,95 5/10 g.20.45 1:2 WIN
PS: To będzie krótka analiza.
Na ten mecz czekam zawsze od lat z utęsknieniem. Bo gram go ze znakomitym skutkiem. W dupie mam dzisiejsze składy, absencje ble ble..z czystego szacunku dla was napiszę że gospodarze bez urazów a w The Hoops zabraknie Szymona Maddena i Paula Corry. Ale o co chodzi zapewne zapytacie ? Otóż wytężcie wzrok bo.. W OSTATNICH 16 SPOTKANIACH LIGOWYCH I W 1 PUCHAROWYM ZAWSZE WYGRYWAŁ SHAMROCK. ZAWSZE. Dokładnie od 27 kwietnia 2009 roku. Bilans to 17-0-0. Kto nie wierzy niech sobie sprawdzi.
Koniec analizy i mam nadzieję że Shamrock potrzyma tą niesamowitą passę..
Bray-Drogheda TYP 1 kurs 1,57 4/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Grałem Bray już tydzień temu bo ileż można kolejek nie wygrać będąc tak wysoko w tabeli ? Wtedy się nie udało i na dziś to już 7 meczów ligowych bez wygranej Mew. Dzisiaj grają z czerwona latarnią Drogsami którzy mają 9 punktów straty do utrzymania a do końca ligi pozostało już tylko 8 kolejek. Ale ostatnio wygrali z Evergreen. W 1/16 Pucharze Irlandii z pracownikami kwiaciarni, sklepu mięsnego i rybnego. 4:0 !!! Uwaga i to na wyjeździe ! W nagrodę w 1/8 trafili na Cobh...Wracając do tematu, dla mnie się już nie utrzymają a dziś grają jeszcze bez 6 zawodników w tym 4 z podstawowego składu. Trener gości to już w ogóle to nie wie co robić i rotuje składem jak szalony. W ostatnim meczu z Cork w ciągu 11 minut zrobił aż 3 zmiany. Te desperackie kroki na nic się zdadzą także i dziś Drogsi przegrają kolejne spotkanie a gospodarze w końcu wygrają u siebie (przegrali z Pucharem 4 mecze pod rząd). Przynajmniej takie mam odczucie. Bray raczej bez 3 długoterminowych, Anthony Flooda (kiedyś znakomity strzelec Shelbourne), Dereka Forana i Keitha Buckleya.
Reasumując na pewno już zauważyliście że często używam słowa &quot;kompromitacja&quot; ale nic innego znowu nie powiem po tym spotkaniu gdy Mewy go nie wygrają.
St. Patricks-Finn Harps TYP 1 kurs 1,63 3/10 g.20.45 4:0 WIN
PS: Ten mecz bym formalnie olał ale z dwóch powodów dam go pod pręgierz opinii publicznej.
1. Patsi i to jeszcze u siebie to dla mnie dwa razy lepsza ekipa od Harf. Kadrowo i piłkarsko. Słaby sezon Patsów ale już odżyli, w ostatnich 4 spotkaniach ugrane 10 oczek. Harpie grają w kratkę i wykręcają jakieś idiotyczne i niezrozumiałe wyniki. Wyjazdowa wygrana 3:2 z Bray a tydzień temu przegrana u siebie z Galway 1:3, haha...
2. Liczba kontuzji piłkarzy z Ballybofey podniosła mi poziom percepcji i sprawiła że gram to spotkanie. Do paru kontuzjowanych doszło zawieszenia pomocnika Caolana McAleera i na teraz goście zagrają bez 4 graczy z pierwszej jedenastki ! Czy to coś da Patsom to się zobaczy bo to osobna historia wygrać jeszcze mecz. Gospodarze bez Darrena Dennehy I Gavina Peersa. Ale oni nie grają od kilku spotkań.

Z drugiej ligi zainteresowało mnie zwycięstwo Waterford nad Studentami czyli U.C. Dublin ale jak zobaczyłem kurs to sfilcowała mi się koszulka ze śmiechu. Dla Studentów na teraz to najważniejszy mecz do końca sezonu a tu kurs 1,40 ? Proszę mnie dobrze zrozumieć nie twierdzę że The Blues nie wygrają i nawet wyczytałem gdzieś że władze miasta znajdą kasę na 1 ligę. Chodzi mi że to mega śmieszna liga z odjazdowymi wynikami i trzeba naprawdę uważać co się tu gra..
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja jako wariat oczywiście ???? skuszę się na remis w meczu Galway - Shamrock po kursie 3,40, ale oczywiście za wakacyjną monetę. Taka ze mnie przekorna dusza, (Psychosocial będzie ze mnie polewał ???? ), jak nie pójdzie to płaczu nie będzie... GL!
edit. Do 89 min. bylo 1-1, a skończyło się 1-2, szczęście sprzyja lepszym! Brawo Psychosocial! Mistrz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
15:30
Derry City - Dundalk, typ x, kurs 3,40, stawka moneta (czyli symbolicznie)

edit. niestety minus, pozostaje przeprosić ????

Do końca ligii pozostało 8 spotkań, a mamy tu pojedynek 3 (43 pkt.) z 2 ekipą ( 50 pkt.). Lider z Cork (67 pkt. ) poza zasięgiem. Obie ekipy z niezłymi wynikami, dla Derry jest okazja do rewanżu po pucharowym meczu gdzie dostali (na wyjeździe, tydzień temu) 4 gole. Remis nie byłby (on the paper, ofc) złym rozwiązaniem dla obu ekip, chociaż lojalnie uprzedzam, że Dundalk jest lekkim faworytem (i takie są opinie miejscowych ekspertów). Więcej pisać mi się nie chce. Mam nadzieję, że ktoś te wypociny czyta? GL!
PS Nie napalać się bo to moje wariacje tylko!

edit. 4-0 w pucharze, 4 -0 w lidze, Derry uuuuu, nieładnie. No to 1 i 2 miejsce w lidze już znamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/8
20:00 Bluebell Utd - Cabinteely
20:45 Bangor Celtic - Longford
20:45 Cork City - Athlone
20:45 Drogheda - Cobh Wanderers
20:45 Shelbourne - Shamrock Rovers
20:45 St. Patricks - Galway
Shelbourne-Shamrock Rovers TYP 2 kurs 1,41 5/10 g.20.45 0:3 WIN
St. Patricks-Galway TYP 1 kurs 1,72 5/10 g.20.45 0:2 BOX
PS: Dwa przeanalizowane przeze mnie typy. Zacznę od końca i nie będę podawał absencji chyba że ktoś poprosi. W takich spotkaniach trenerzy i tak rotują niemiłosiernie składem i to że najlepsi zawodnicy są gotowi do gry wcale nie oznacza że wyjdą w podstawowej jedenastce. Abstrahując stawiam na dwa aktualnie o niebo lepsze zespoły które patrząc na ich formę powinny uporać się z rywalem. Krótka analiza bo i co tu więcej pisać ? O podbojach miłosnych pomocnika Shamrock ? O ruchach tektonicznych Ziemi, fazach księżyca i ich wpływie na stan murawy na Tolka i Richmond Park w Dublinie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Galway
20:45 Dundalk - St. Patricks
20:45 Limerick - Finn Harps
20:45 Shamrock Rovers - Cork City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Cobh Ramblers
20:45 Cabinteely - Longford
20:45 UC Dublin - Wexford
20:45 Waterford - Shelbourne
Bohemians-Galway TYP BTS kurs 1,80 5/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: Cygany jedne nie szczeliły gola już od dwóch kolejek ligowych a u siebie już od trzech. Prawdopodobieństwo że coś wcisną zatem duże. Goście będą dzisiaj cisnąć. Abstrahując że od 3 wyjazdowych meczów zawsze łupią bramę. A cisnąć będą dlatego bo widmo spadku zajrzało im realnie w oczy. Z kolei ostatnie ich dwa mecze to bts-y. Nosz kurde, ten BTS ciśnie się do gry jak cholera.
Bohemians bez trzech a Galway bez dwóch zawodników..nazwiska wymienię jak ktoś zapyta, podobnie jak przy innych analizach.
Dundalk-St. Patricks TYP 1 kurs 1,40 5/10 g.20.45 6:0 WIN
PS: Na papierze faworyt jest jeden. Pamiętajmy jednak że papier przyjmie wszystko i dlatego mam dwie obiekcje. Pierwsza to spora przewaga Drwali nad 3 drużyną w tabeli a druga to dobra forma Patsów. Podobno odpuścili Puchar żeby skupić się na lidze ale ja nie wierzę w te bzdury. To właśnie Galway powinno odpuścić a nie oni. Grałem jak pamiętacie ten mecz i utopiłem. No cóż najlepsi irlandzcy typerzy stawiają: 1:0, 3:2, 2:0 i 3:0. Zaufam im zwłaszcza jak sobie przypomnę co w ostatniej kolejce Dundalk zrobił na wyjeździe z Derry. Zrobił to co wczoraj Francuzi z Holendrami. Nawet wynik ten sam z tym że grali na wyjeździe.
Gospodarze bez trzech graczy a Patsi w pełnym składzie.
Shamrock Rovers-Cork City TYP BTS kurs 1,85 4/10 g.20.45 3:1 WIN
PS: Te zespoły grały 7 sierpnia ze sobą w Pucharze Ligi ale nie przywiązywałbym do tego wyniku żadnego znaczenia. To spotkanie to inna bajka. The Hoops potrzebuje punktów na gwałt bo cały czas nie ma nawet Ligi Europy. Jak pisałem na początku sezonu wzmocnili się a tu znowu lipa jak od paru zresztą już lat. Drużyny Cork nie muszę chyba przedstawiać. Oni już powoli szykują się do Mistrza. Ostatnie porażki w &quot;Kotle Czarownic&quot; ze Sligo i Bohemians 0:1 świadczą tylko o minimaliźmie i słabej koncentracji. Pisząc kolokwialnie mają już wyjebane na wszystko. Shamrock od 8 lipca do 4 sierpnia w różnego rodzaju spotkaniach (w tym z Celtikiem i Burnley) stracił na swoich śmieciach..20 goli. Grali z naprawdę z mocnymi ekipami bo jeszcze z Młodym Bolkiem, Bohemians i Derry ale jakieś konwenanse obowiązują. Reasumując gospodarzom &quot;zależy&quot;, goście mają to gdzieś ale są tak mocni że w każdej chwili mogą im zaaplikować nawet 2-3 gole. Zatem..
Po dwóch piłkarzy nie zagra z obu stron.
UC Dublin-Wexford TYP 1 kurs 1,40 4/10 g.20.45 1:0 WIN
PS: Studenci łupią dużo goli u siebie i módlmy się za to bo to co oni wyprawiają w tej śmiesznej lidze mając taki skład to jest blasfemia. Nadzieja jeszcze w tym że goście nawet przy tragicznej formie gospodarzy są trzy razy gorsi, haha. Zagrałem na kuponie Dublińczyków bo to będzie szczyt wszystkiego jak nie wygrają.
Gospodarze bez dwóch amatorów a goście bez osłabień.
Powinni dziś wygrać Waterford i Cobh ale nie wiem czemu na nich nie postawiłem i nie wyłożyłem kasy ;).
Ode mnie w spotkaniu Dania-Polska stawiam zdecydowanie na BTS. Polacy w każdym spotkaniu oprócz wyjazdu do Rumuni tracą gola. Dlatego że to ich najsłabsza w moim mniemaniu formacja. Dania oprócz jednego meczu z Czarnogórą u siebie również zawsze strzela od wielu spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/4
20:45 Bluebell Utd - Shamrock Rovers
20:45 Dundalk - Drogheda
20:45 Galway - Limerick
Dundalk-Drogheda TYP -2,5 Dundalk kurs 1,80 4/10 g.20.45 4:0 WIN
PS: Na wszelakie informacje na temat tego spotkania odpisze na priva. Odechciało mi się dawać analizy po ostatnich typach gdzie udało się zgarnąć cała pulę i zaznaczyć wszystko na zielono. Dlaczego ? Prawie 500 odwiedzin i 3 podziękowania..i to od super ludzi od miesięcy czy też lat czytających moje wypociny (qowalsky6, majekx i Kontekst). Szanujmy się..
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
IRLANDIA: FAI Cup 1/4
20:45 Bluebell Utd - Shamrock Rovers
20:45 Dundalk - Drogheda
20:45 Galway - Limerick
Dundalk-Drogheda TYP -2,5 Dundalk kurs 1,80 4/10 g.20.45
PS: Na wszelakie informacje na temat tego spotkania odpisze na priva. Odechciało mi się dawać analizy po ostatnich typach gdzie udało się zgarnąć cała pulę i zaznaczyć wszystko na zielono. Dlaczego ? Prawie 500 odwiedzin i 3 podziękowania..i to od super ludzi od miesięcy czy też lat czytających moje wypociny (qowalsky6, majekx i Kontekst). Szanujmy się..
Ja zawsze staram się podziękować jeśli skorzystałem z czyjejś pracy (niezależnie od wyniku, bo z tym przecież bywa różnie), osobiście nie raz pisałem, że nie podaję typów dla &quot;+&quot;, czy &quot;like&quot;, ale zwykłe &quot;dzięki&quot;, lub &quot;dobra robota, czytam, korzystam&quot; nie ukrywam, że sprawia mi przyjemność i podnosi morale. Może to jest już syndrom obecnych czasów, że duża część społeczeństwa przyzwyczajona jest do tego, że &quot;wszystko&quot; (to uproszczenie oczywiście) &quot;ma za darmo&quot;? Bo przecież Psychosocial od lat w piątek podaje/poda w dziale typy ????
Wracając do tematu: Cwierćfinał pucharu FAI: Galway vs. Limerick, Gospodarze czekają na ten puchar już 26 lat, nakręceni są na półfinał, ale najpierw trzeba pokonać The Blues. Z formą Galway ostatnio lepiej, chociaż dalej walczą o ligowy byt. Goście w tabeli 3 oczka od miejsca spadkowego, forma ostatnio gorsza, ale puchary - wiadomo rządzą się swoimi prawami więc za monetę spróbuję x poł. meczu/koniec spotkania ✅, a do tego dorzucę charytatywny mecz Derki z Harpiami z typem na over/bts (pisałem o nim wstępnie przy okazji spotkania Derry z Institute, w dziale &quot;mecze towarzyskie&quot; i nie chce mi się już tam go wklejać - notabene wyświetleń było ponad 100, a podziękował mi (za co dziękuję i pozdrawiam) kolega alex.bp ???? ). To tyle ode mnie - miałem napisać 3 słowa , a wyszło jak zawsze ????
edit
Galway ht 0-0 (ft 1-2), więc plus, w Derry bts na plus, ale over by nie wszedł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Limerick
20:45 Drogheda - Bohemians
20:45 Galway - Derry City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Shelbourne - Athlone
21:00 Wexford - Waterford
Bray-Limerick TYP BTS 1,60 5/10 g.20.45 1:1 WIN
Wexford-Waterford TYP 2 kurs 1,45 5/10 g.21.00 0:3 WIN
PS: Podbijam to co pisałem tydzień temu. Na wszelakie informacje na temat tych spotkań odpiszę na priva. Będzie ruch, zapytania i zainteresowanie to będą i wyczerpujące analizy na forum publicznym. Napiszę tylko że dziś kursy słabe ale w miarę pewne mecze bo tak mi wynika z wielogodzinnych wnikliwych rekapitulacji. Pozdrawiam wszystkich moich znajomych i tych..nowych ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
20:45 Galway - Derry City
Podobnie jak kolega Psychosocial, nie chce mi się rozpisywać za bardzo w dziale. Nie ma chyba zbyt wielu fanów tej ligi. Zainteresował mnie wzrost kursu na gości i brak ku temu przesłanek (wg. mnie ofc). Oba zespoły przystępują do tego meczu w optymalnych składach, Derry walczy o 3 miejsce w tabeli, Galway na przeciwległym biegunie, walczy o utrzymanie (teraz drugie miejsce od końca). Za monetę postawię, że &quot;Derka&quot; nie przegra dzisiejszego meczu po kursie ~ 1,50 (dnb). Operatora sobie wybierzcie sami, ja nikomu nic nie sugeruję - każdy ma swój rozum ???? Go Derry
ft 2-1, dla mnie ⛔ no cóż mam Derry na uwadze, co zabralo to odda ???? I to już za tydzień z Mewami
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
21:00 Finn Harps - Sligo Rovers

IRLANDIA: Dywizja 1
20:15 Cobh Ramblers - Cabinteely
20:30 Longford - UC Dublin

IRLANDIA: Puchar Ligi
16:00 Shamrock Rovers - Dundalk
Cobh Ramblers-Cabinteely TYP 1 kurs 1,65 4/10 g.20.15 0:3 BOX
PS: Ostatnia szansa dla &quot;Dziadów z Cobh&quot; Dla Waterford zostały dwie kolejki do końca a dla Ramblersów trzy. Z tym że Waterford ma na teraz 8 punktów przewagi. Zakładając że dziś gospodarze wygrają będzie 5 oczek straty. W ostatniej kolejce Cobh u siebie zmierzy się z...Waterford, więc kluczowa będzie następna kolejka (oczywiście cały czas zakładając że Ramblers dziś wygra). A w niej Waterford zmierzy się u siebie z Longfordem a Ramblers z na wyjeździe ze Studentami...
Wracając do meritum od połowy sierpnia studenci z południowego Dublina czyli zespół Cabinteely gra mega kupę abstrahując od ich H2H i powinni dziś gładko przegrać.
12.05.17 DIV Cobh Ramblers Cabinteely 2 : 0
08.10.16 DIV Cobh Ramblers Cabinteely 3 : 0
04.06.16 DIV Cobh Ramblers Cabinteely 2 : 0
25.07.15 DIV Cobh Ramblers Cabinteely 2 : 1
04.04.15 DIV Cobh Ramblers Cabinteely 1 : 0
W innych meczach prolonguję over 1,5 gola w spotkaniu Harf ze Sligo i zdobycie Pucharu Ligi przez Drwali ale tych dwóch zdarzeń na pewno nie zagram za kasę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
20:45 Galway - Derry City
Podobnie jak kolega Psychosocial, nie chce mi się rozpisywać za bardzo w dziale. Nie ma chyba zbyt wielu fanów tej ligi. Zainteresował mnie wzrost kursu na gości i brak ku temu przesłanek (wg. mnie ofc). Oba zespoły przystępują do tego meczu w optymalnych składach, Derry walczy o 3 miejsce w tabeli, Galway na przeciwległym biegunie, walczy o utrzymanie (teraz drugie miejsce od końca). Za monetę postawię, że &quot;Derka&quot; nie przegra dzisiejszego meczu po kursie ~ 1,50 (dnb). Operatora sobie wybierzcie sami, ja nikomu nic nie sugeruję - każdy ma swój rozum ???? Go Derry
ft 2-1, dla mnie ⛔ no cóż mam Derry na uwadze, co zabralo to odda ???? I to już za tydzień z Mewami
Powiedziałem &quot;a&quot; trzeba powiedzieć &quot;b&quot;. Jeśli dziś Derry nie wygra z Mewami, a Koniczynki pokonają Harfy, to moi pupile mogą się pożegnać już raczej z pucharami. Do końca sezonu pozostało już tylko (dla Derki) 5 kolejek, a za tydzień wyjazd do Kotła Czarownic w Cork. Wnioski: albo dzisiaj zwycięstwo, albo sezon na zmarnowanie. Zespoły w miarę optymalnych składach (jak ktoś chce szczegóły to odp. na priv.), warto się Mewom zrewanżować za ostatni (przegrany) mecz. Wobec tego - w imię zasad, dukat na zwycięstwo Candystripes, ja pobrałem jeszcze po 1,65. :mad: GL!
edit
Na razie gwałt na gospodarzach ht 0-3 ???? Strach się bać ????
Zazwyczaj tego nie robię, ale 4 bramki (bez straty własnej) to raczej cud ???? więc MINUS
edit 2
ft 0-5 to chyba moja największa typerska porażka w życiu. Niewielkim pocieszeniem jest szok miejscowych kibiców i ekspertów po tym piłkarskim Pearl Harbour, jaki zgotowali gospodarzom przyjezdni. Pozostaje przeprosić, tym bardziej, że stawkę dałem (jak dla mnie) wysoką.
Pozdrowienia dla Psychosociala za świetne typy! Może wkrótce się zrewanżuję, kiedy ruszy Australia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - St. Patricks
20:45 Derry City - Bray
20:45 Dundalk - Drogheda
20:45 Galway - Sligo Rovers
20:45 Limerick - Cork City
21:00 Shamrock Rovers - Finn Harps
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cabinteely - Athlone
20:45 UC Dublin - Cobh Ramblers
20:45 Waterford - Longford
21:00 Wexford - Shelbourne
Dzisiaj będzie po 1 zdaniu o meczach a zainteresowanych odsyłam do priva.
Bohemians-St. Patrick TYP NO BET
PS: Mam ambiwalentne odczucia. Największa zgoda w Irlandii ale czy Cyganie oddadzą punkt, punkty ziomom ? Jak nie, to Patsi przegrają.
Derry-City-Bray TYP 1 kurs 1,60
PS: Derka powinna wygrać to spotkanie. Nie wykluczam jednak BTS-u gdyż na 99 % drużyna z 4 miejsca też zagra w Pucharach (także qowalsky6, spokojnie). W obu zespołach nie zagra po 2 zawodników z pierwszego składu.
Dundalk-Drogheda TYP -2,5 Dundalk kurs 1,57 7/10 g.20.35 3:0 WIN
PS: To jest dla mnie pewny bet pod warunkiem że Drwale nie zagrają rezerwami a na to się nie zanosi. Drogsi dla mnie już spadli + dzisiaj sporo kontuzji (naliczyłem ok. 8). Nawet przy 4:0 lub 5:0 się nie zdziwię.
Galway-Sligo Rovers TYP BTS kurs 1,75 5/10 g.20.45 3:1 WIN
PS: Zamykam oczy i gram w ciemno ten typ. Do końca rozgrywek zostało 6 kolejek a kandydatów do spadku minimum 5 w tym właśnie Galway i Sligo. Będzie wojna na wyniszczenie. Wyżej wyceniam szansę Galway bo w bramce gości przy kontuzji naszego ulubieńca Schlingermanna stoi jakiś kelner Shaun Patton. Grał wcześniej w Donegal i Harfach a w Derry grzał ławę. Jednak małolaty się łatwo nie poddadzą i bramkę mogą spokojnie bachnąć.
Limerick-Cork City TYP 2 kurs 1,66
PS: Gospodarze bez ubytków, goście bez paru graczy. Olałbym ten mecz a nawet grał coś przeciwko Cork ale dowiedziałem się że do Limerick ma zawitać spora liczba kibiców przyjezdnych. Dzisiaj wygrywają i za tydzień mogą już świętować Mistrza u siebie.
Shamrock Rovers-Finn Harps TYP 1 kurs 1,50 6/10 g.21.00 4:1 WIN
PS: Martwiłem się jak zagrać ten mecz w miarę z rozsądnym kursem bo spodziewałem się go w granicach 1,30 a tu taka niespodzianka. Głupki wystawili 1,50. Widzę tylko w The Hoops zawieszonego Aarona Bolgera i dwóch terminatorów za to właśnie Harfy w osłabieniu bez 6 zawodników ale w tym 4 ze znakiem zapytania. Nie wiem o co chodzi z tym kursem. Ja rozumiem że Harpie bronią się przed spadkiem i gola mogą strzelić ale że nie przegrają ? Stawiam 3:1.
Z drugiej ligi do gry tylko:
Waterford-Longford TYP 1 kurs 1,66
PS: Wyczytałem że z okazji awansu do Premier ma być feta na stadionie Waterford.
&quot;MATCH DAY: Don’t “rain” on our parade! “Here comes the Sun” might be apt after all...&quot;
Będą zatem kiełbaski i baloniki a być może zwycięstwo miejscowych..
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
20:20 Cork City - Dundalk - gospodarze prawie wygrali ligę, gdyby dzisiaj zdobyli 3 pkt. to praktycznie mogą już świętować mistrzostwo na kilka kolejek przed jej końcem. A kursy na gospodarzy idą w górę, częściowo przyczyną może być półfinał FAI Cup rozgrywany za 4 dni z Limerick, a może miejscowi &quot;wiedzą&quot; coś więcej? Eksperci irlandzcy przewidują zwycięstwo gości. Ja jak to często u mnie bywa pójdę pod prąd, dam za monetę 1x po kursie 1,65.
edit. ft 1-1 ;) plus
20:45 St. Patricks - Shamrock Rovers - derby Dublina, bardzo ważne dla Świętych bo grozi im spadek. Na razie są 3 drużyną od końca. Dzisiaj &quot;powinni&quot; walczyć o każdy możliwy punkt jak diabły ???? Koniczynki mają mocne 3 miejsce w lidze (szczególnie, że Derry ich &quot;nie goni&quot; ???? ). Co prawda 1 października mają półfinał pucharu z Dundalk więc mają jeszcze sporo czasu do tego meczu, ale ja coś &quot;czuję&quot; dzisiaj remis i po kursie 3,40 (za monetę) powiem: &quot;sprawdzam&quot;.
edit ft 2-0 Walczyli za bardzo nawet ???? minus
Ogólnie stawki rozrywkowe, bo żaden ze mnie ekspert od Irlandii, a ostatnie moje wyczyny (m. in. nieszczęsne Derry) nie skłaniają do podążania za moim tokiem myślenia. Czyli wypada uczciwie powiedzieć: zasadniczo odradzam - qowalsky6 ????
PS Może Psychosocial zaraz mnie &quot;oświeci&quot; i dostanę z...ę od specjalisty ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witaj i już Cię oświecam :p
IRLANDIA: Premier Division
20:20 Cork City - Dundalk
20:45 St. Patricks - Shamrock Rovers
PS: Dwa zaległe, bardzo ciekawe spotkania. Abstrahując od tego że pierwszy mecz o prestiż a drugi to walka o utrzymanie i Ligę Europy to specyficzne potyczki..
Cork City-Dundalk
PS: Jak wiemy od paru lat o mistrzostwo walczy tylko Cork i Dundalk. W tym roku 1 miejsce zajmą w końcu Rebelsi. Także w tym roku te zespoły grały ze sobą 3 razy i zawsze wygrywał Cork. Ale na dzisiaj role się chyba odwróciły. To Drwale mają formę a Korek jej nie ma. Czy na pewno to nie jestem osobiście przekonany. Po prostu olewają mecze i tyle. Ale dziś będzie inaczej. Jedni i drudzy będą chcieli coś udowodnić na koniec sezonu. Gospodarze pokazać Dundalk kto tu dominuje a goście..no cóż wygrali 9 meczów pod rząd w różnego rodzaju rozgrywkach i z tego co widzę są nawet lekkim faworytem bukmacherów.
Cork bez Aleca Byrne i Johnna Dunleavya a Dundalk bez Johna Mountneya i Niclasa Vemmelunda.
Mój typ to BTS i jednak X2..a nawet czysta 2. Ostatnia szansa Dwali na godne pożegnanie z tytułem..
St. Patricks-Shamrock Rovers
PS: Tak jak w wielu ligach są zgody, układy i kosy tak i w Irlandii jest oczywiście to samo. No i mamy spotkanie dwóch...znienawidzonych przez siebie klubów. Jedni życzą drugim jak najgorzej a smaczku dodaje jeszcze fakt że Patsi dramatycznie walczą o utrzymanie a The Hoops jest w walce o europejskie puchary. Tu poleje się przysłowiowa krew. W ostatnich ich dwóch spotkaniach sędzia pokazał 2 czerwone i 12 żółtych kartek ! (wyniki to 1:1 na Tallaght Stadium i 2:1 na Richmond Park). Forma zdecydowanie przemawia za gośćmi. 4 wygrane z rzędu mówią same za siebie. Gospodarze w tym czasie przegrali dwa tygodnie temu wyjazdowe spotkanie z Dundalk..0:6. Tydzień temu w meczu &quot;zgody&quot; ulegli grając w osłabieniu od 15 minuty Cyganom 2:3. Poniekąd zdziwiłem się mocno tym wynikiem bo nawet kibice Bohemians głośno przebąkiwali że Patsi tego meczu nie przegrają. Stało się inaczej więc na przyszłość na takie układy trzeba mocno uważać choć z tego co pamiętam współpraca Waterford z Wexford układała się zawsze znakomicie (o meczu np: w polskiej lidze i ostatniej kolejce Lubin-Gdynia nawet nie wspomnę, haha).
St.Patricks dzisiaj bez Gavina Peersa, Darrena Dennehy i Barry Murphy a Shamrock bez Davida McAllistera, Paula Corry i Grahama Burke. Warto dodać że Patsi od dłuższego czasu mają problemy z bramkarzem. Proszę zobaczyć kto będzie dzisiaj w bramce:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Łukasz_Skowron
Mój typ to jednak BTS oraz X2. Nie wykluczam również zwycięstwa Shamrock. Liczę jednak że gospodarze powalczą bo nie wyobrażam sobie żeby tak wielce zasłużony klub spadł do 2 ligi i w przyszłym sezonie grał np: z Cabinteely. A więc tu zaryzykujemy:
St. Patricks-Shamrock Rovers TYP BTS kurs 1,62 4/10 g.20.45 2:0 BOX
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom