>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2018 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
27 Feb 2018 8:45 pm Bohemians Dublin -v- Derry City Dalymount Park

Bohemians Dublin &amp; Both Team To Score
@ 5,75 ⛔


Oczywiście wiele osób może powiedzieć, że zboczenie co do Bohs itd., ale widzę tutaj spore szanse na wejście tego typu.

Zacznijmy od tego, że przed sezonem odeszło z Derry trzech podstawowych zawodników. Mowa tutaj o dwóch obrońcach: Aaron Barry, Dean Jarvis- obaj byli ważnymi zawodnikami pierwszej jedenastki (pierwszy powędrował do Cork City, Jarvis natomiast do Dundalk), grali w prawie wszystkich spotkaniach sezonu 2017. Kolejny ważny grajek to Barry McNamee- pomocnik, był najlepszym strzelcem Derry w poprzednim sezonie teraz wyst epuje w koszulce Cork City. Być może odejście trzech ważnych zawodników tłumaczy tak słaby początek sezonu Derry? Dodatkowo w dzisiejszym spotkaniu kontuzjowani są obrońcy Conor McDermott i Armin Aganovic.
Bohemians idealne wejście w sezon, bo wspominana już we wcześniejszych postach prestiżowa wygrana na inaugurację w derbowym spotkaniu z Shamrock Rovers 3-1, później co prawda zremisowane spotkanie na wyjeździe z Limerick 1-1, ale walczyli do końca i wcisnęli bramkę w 90 minucie, według mnie powinni jednak tamto spotkanie wygrać, bo byli zespołem zdecydowanie lepszym i przez większość meczu zdecydowanie przeważali.
Tak więc patrząc z czysto sportowej strony więcej szans na wygraną mają gospodarze- lepsze wejście w sezon, można powiedzieć, że bez ubytków w składzie na dziś, grają u siebie.
Jest jedno ale, na ostatnie 7, słownie: siedem spotkań z Derry City przegrali wszystkie!!! Może Derry ma patent na Cyganów? Może.. ale każda seria kiedyś się kończy, więc kiedy jak nie teraz?
Można pokombinować jeszcze coś z bramkami Bohs np. over 1.5 bądź zwykłym BTS. Nie wykluczone, że i w tym spotkaniu padnie jakiś over 9 RR.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mam nadzieję, że Derry (mimo dobrej postawy u siebie Cyganów) dziś zawalczy chociaż o remis, ale miedziaka bym na taki scenariusz nie postawił ???? bo to kierunek z gatunku &quot;życzeniowych&quot;.
Edit FT 0-1 Jaka miła niespodzianka, życzenia się spełniają ????
Dużo szczęścia miała ekipa z Derry, pod koniec karnego nie wykorzystali gospodarze. Uff... ale to nie koniec ciężkiego początku ligi dla The Candystripers. Już w piątek przyjedzie do nich Dundalk.
ak The Lilywhites nie pokonają Super Blues, to dla mnie i bukmacherów będzie to niespodzianka. Kursy też to odzwierciedlają niestety, a nie wiem czy handi nie będzie ryzykowne zważywszy na pogodę w Irlandii. Niemniej kurs obieram na wygraną gospodarzy, taśmy już zawierają takie rozwiązanie. GL!
Edit. FT 8-0✅
Nie wiem co wymyśli Kenny Shiels na piątkowy mecz w Derry, ale po takim spotkaniu (j.w.) w wykonaniu Dundalk, pewnie nie będzie spał zbyt spokojnie ????
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
I
IRLANDIA: Premier Division

20:45 Bohemians - St. Patricks
20:45 Limerick - Bray
20:45 Sligo Rovers - Waterford
21:00 Dundalk - Cork City
21:00 Shamrock Rovers - Derry City

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cabinteely - Cobh Ramblers
20:45 UC Dublin - Galway
21:00 Finn Harps - Shelbourne
Premier Division
Bohemians-St. Patricks TYP No Bet
PS:...
Limerick-Bray TYP 1 kurs 2,20 2/10 g.20.45 1:0 WIN
PS: The Blues po sromotnej porażce z Drwalami 0:8 (grałem to handicapem tydzień temu) powinni wygrać ze słabymi na początku sezonu Mewami. Działacze gospodarzy poszli po rozum do głowy i kupili defensywnego pomocnika z holenderskiego TEC Barry&#39;ego Maguire. Chłop grał wcześniej między innymi w Venlo, Den Bosch czy w Utrechcie. Obie drużyny bez osłabień.
Sligo Rovers-Waterford TYP No Bet
PS: Patrząc na formę obu ekip Waterford nie powinien przegrać ale kto go tam wie. Goście bez osłabień a gospodarze bez Rhysa McCabe. Dla mnie bankiem jest to że Waterford strzeli gola ale nie będę stawkował kurs 1,25 bo byście mnie wyśmiali.
Dundalk-Cork City TYP BTS kurs 1,80 5/10 g.21.00 1:0 BOX
PS: Wchodzę w ten BTS bez zastanowienia z paru powodów. Po pierwsze gospodarze chyba już naprawili celowniki. 8:0 z Limerick ? Nawet błazny przestały się śmiać. Po drugie Drwale nie mogą wygrać z Cork już od 7 bezpośrednich spotkań we wszelakich rozgrywkach. Po trzecie Cork cały czas ucieka w tabeli. Rebelsi, wiadoma sprawa krótko pisząc zajebisty zespół, haha. Dundalk bez Johna Mountneya a Korek bez Johna Dunleavyego i Josha O&#39;Hanlona.
Shamrock Rovers-Derry City TYP 1/BTS kurs 3,85 1/10 g.21.00 6:1 WIN
PS: Derka się obudziła wygrywając w ostatniej kolejce z Cyganami na wyjeździe. W tej samej kolejce The Hoops zapakowali Mewom 6 goli. Podoba mi się w tym spotkaniu over 2,5 ale poszedłem dalej. Goście bez naprawdę kilku zawodników bo 5 (nie chce mi się pisać ich nazwisk) a Shams tylko bez Grega Bolgera. Wieszczę tu po cichu mój typ.
Dywizja 1
Cabinteely-Cobh Ramblers TYP No Bet
PS: Co za gówniany mecz. Masakra.
UC Dublin-Galway TYP 2 kurs 2,40 4/10 g.21.00 1:1 BOX
PS: Tak jak pisałem wcześniej goście to główny kandydat do awansu i dziś mogą to udowodnić. Lubię Studentów ale sorry Galway ma naprawdę niezłą paczkę o której pisałem przy okazji meczu z Athlone. Gospodarze w pełnym składzie a przyjezdni bez Conora Melody. Kurs fajny więc zobaczymy czy ja się rąbnę czy &#39;Zbuki&quot; wystawiając coś takiego.
Finn Harps-Shelbourne TYP No bet
PS: Kto wygra tego nie wiedza nawet najstarsi Indianie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Sligo Rovers
20:45 Cork City - Shamrock Rovers
20:45 Derry City - Limerick
20:45 St. Patricks - Dundalk
20:45 Waterford - Bohemians
Cork City-Shamrock Rovers TYP 1 kurs 1,80 4/10 g.20.45 1:0 WIN
St. Patricks-Dundalk TYP 2 kurs 1,66 5/10 g.20.45 0:0 BOX
PS: Brak czasu na opisy. Korek po porażce z Drwalami w &quot;Piekle Czarownic&quot; powinien wygrać z bramkostrzelnymi Shamsami. BTS chyba też dobry typ choć Rebelsi tracą mało goli u siebie. W drugim meczu gram gości bo mają patent na Patsów i w ostatnich trzech spotkaniach wygrywali z nimi na miękko.
01.09.17 PD Dundalk St. Patricks 6 : 0
26.05.17 PD St. Patricks Dundalk 0 : 2
18.03.17 PD Dundalk St. Patricks 3 : 0
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Waterford United - Bohemian Dublin
Typ: 2
Kurs: 3,15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kolega dyles już świetnie to spotkanie opisał (w typach dnia). Ja też ten mecz gram tyle, że odważniej na zwycięstwo gości. Od siebie dodam tabele

Co tutaj więcej dodać, jest tak jak kolega wyżej napisał Waterford ma dzisiaj poważne problemy z absencjami.
Waterford zagra bez pomocników Holohan (4 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie), Feely (4 występy w tym sezonie), Comerford (4 występy w tym sezonie), Hery (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i O&#39;Hallorana (3 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastników Akinade (3 występy w tym sezonie) i Walsh (2 występy w tym sezonie). Bohemian z kolei na dzisiejszy mecz bez większych problemów i zagra w swoim najmocniejszym składzie. Spodziewam się, że tutaj kluczową sprawą dla końcowego wyniku będą te absencje w formacji pomocy w zespole gospodarzy. Według mnie Waterford nie poradzi sobie z zastąpieniem tych nieobecnych graczy w pomocy i tutaj pod tym względem przewaga będzie po stronie gości i to zdecyduje o ich zwycięstwie. Liczę, że więcej kreatywności i pomysłowości będzie po stronie zespołu z Dublina i to oni będą groźniejsi. Dla mnie bez wątpienia przy tych absencjach u gospodarzy groźniej na papierze na to spotkanie wygląda zespół Bohemian i liczę, że po raz pierwszy w tym sezonie przywiezie z wyjazdu 3 punkty. Waterford to beniaminek w tegorocznych rozgrywkach w najwyższej klasie i wystartował bardzo dobrze ale dzisiaj mają poważne problemy przed tym spotkaniem a Bohemian to etatowy uczestnik tej ligi, utytułowany i doświadczony tak więc przy tych kursach i problemach u gospodarzy zdecydowanie polecam pograć w stronę gości. Więcej o problemach Waterford można przeczytać na ich oficjalnej stronie tak jak kolega dyles pisał, link poniżej:
http://www.waterfordfc.ie/sse-airtricity-league-premier-division-waterford-fc-v-bohemian-fc/
⛔ 1-0
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Krótko, bo nie mam czasu więc tylko ewentualne kierunki/pomysły. Derry w końcu po wielu miesiącach powraca na Brandywell. Wszyscy kibice oczekują zwycięstwa, ale Candystripes dalej nie są w najmocniejszym składzie, dalej brakuje choćby nowego nabytku Aganovica. Oczywiście hurraoptymizm nie jest wskazany szczególnie po ostatnim laniu od Shamrock Rovers 6-1 (początek meczu nie zwiastował takiej katastrofy), lecz ewentualnym pocieszeniem i rehabilitacją będzie zwycięstwo nad ekipą z Limerick. Ja obawiam się tego meczu (oby niesłusznie) ale po kursie 1.6 na jedynkę się nie połakomie, bo forma gospodarzy to huśtawka nastrojów i wyników od początku sezonu. No może dla sportu ???? w taśmie do której dorzucę sobie typ na przełamanie w spotkaniu Bray. Mewy powinny coś w końcu ustrzelić. Kurs 1.4 też zniechęca, ale potraktuję te pomysły czysto zabawowo. GL!
PS Widzę, że popularnym typem jest wygrana Bohemians. Ciekawe, czy Cyganie czegoś nie odstawią?
edit
Niepotrzebnie się bałem ???? Derry - Limerick 5-0 ✅
Mewy strzeliły tego gola w końcu, ale i tak przegrały 1-2 ✅
Cyganie znowu wycyganili kolejny mecz przegrywając z Waterford, dobrze, że się nie połakomiłem na ten kierunek ????
Podsumowując ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Rozkład jazdy na dziś:
20:45 Bohemians - Sligo Rovers - Cyganie po 3 porażkach dziś zmierzą się ze Sligo. Keith Long wścieka się z tego powodu i zapowiada walkę o 3 punkty. Oczywiście Super Blues się w stolicy nie położą, ale liczę na to, że gospodarze chociaż tego spotkania nie przegrają. Dnb po @ 1,70 pobrałem sobie do taśm i wrzucę takoż do dubla lub piątkowego trebla.
FT 2-2 zwrot, szkoda...
20:45 Derry City - Bray - nie jestem obiektywny, jako kibic Candystripes chciałbym widzieć ich zwycięstwo. Eksperci z zielonej wyspy wieszczą taki scenariusz. Oby, ale boję się, że Mewy kiedyś w końcu się odblokują/przełamią. Mam nadzieję, że nie dziś.
FT 5-1 super ???? ✅
20:45 Dundalk - Waterford - chyba już koniec tego dobrego (? ???? ) dla beniaminka ligi. Mają świetne wyniki, ale w Dundalk ich dobra passa &quot;powinna&quot; się skończyć. The Lilywhites odprawili ostatnio mistrza z kwitkiem, nie widzę powodu aby nie stało się tak z beniaminkiem. 1 po @ 1,45 nie powala, ale w taśmie już mam ????
FT 1-0 wymęczyli ???? ✅
20:45 Limerick - Cork City - niby Cork, ale kurs nie powala więc no bet.
FT 1-1 niespodzianka? Mina ominięta ????
21:00 Shamrock Rovers - St. Patricks - derby, a jak derby to standardowo no bet. Ewentualnie remis też by &quot;pasował&quot;. W singlu nic nie położę.
FT 1-0 zacięte jak zawsze derby, brawo Psychosocial ????
I to tyle w telegraficznym skrócie ode mnie. A co na to eksperci?
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Sligo Rovers
20:45 Derry City - Bray
20:45 Dundalk - Waterford
20:45 Limerick - Cork City
21:00 Shamrock Rovers - St. Patricks

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - UC Dublin
20:45 Galway - Cabinteely
20:45 Shelbourne - Longford
21:00 Wexford - Drogheda
PS: Dzisiaj jest wiele ciekawych meczów i bitych faworytów ale jak to w życiu bywa mogą być niespodzianki. Dzisiaj odpuszczam podawanie składów, absencji etc. ze względu na małe zainteresowanie tą ligą chociaż liczba wejść na ten wątek jest naprawdę spora za co dziękuję wszystkim bo tak naprawdę każdy porządny typer doskonale wie ile czasu zajmują analizy. Jestem w domu cały dzień więc chętnie odpisze na każde pytanie (na temat osłabień również) a teraz do rzeczy.
Premier Division:
Bohemians-Sligo Rovers TYP No Bet
Derry City-Bray TYP 1 kurs 1,52 5/10 g.20.45 5:1 WIN
PS: Patrząc jaki Mewy grają piach i widząc że Derka na teraz to jednak zespół własnego boiska wynik może być tylko jeden. Manager Kenny Shields przestrzega przed optymizmem dając przykład że Bray to zmora dla jego ekipy (ostatnio u siebie dwa razy przegrali z nimi) ale dla mnie okoliczności były wtedy zgoła inne niż teraz (prawda Kowal ?).
Dundalk-Waterford TYP 1 kurs 1,45 5/10 g.20.45 1:0 WIN
PS: Tu mamy sprawę jasną. The Blues to zdecydowanie ekipa swojego boiska. Nowy prezes Waterford chce stworzyć tam potęgę ale póki co wydaje mi się że Drwale dziś dadzą radę. W ostatniej kolejce znowu zgubili punkty i to jest mój główny powód że stawiam na gospodarzy. 23 lutego stawiałem na Cork który wygrał 2:0 z Waterford. Miałem wtedy parę zdziwionych userów że stawiam na Rebelsów etc..a jednak udało się. Przy okazji pozdrawiam użytkownika LucaXX95 który napisał stek bzdur na temat tego meczu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-12-03-2018-poniedzialek.150827/#post-6621176
a w prywatnych wiadomościach gdy łaskawie zwróciłem mu na to uwagę i tak stwierdził że ma racje. Mylić się jest rzeczą ludzką więc go rozumiem.
Reasumując Waterford to fajna ekipa ale dziś chyba polegnie.
Limerick-Cork City TYP 2 kurs 1,35 6/10 g.20.45 1:1 BOX
PS: Tak wiem 1,35 żenada..więc siedzę już cicho..napiszę tylko że to by była sensacja jakby Korek nie wygrał.

Shamrock Rovers-St. Patricks TYP 1 kurs 1,90 3/10 g.21.00 1:0 WIN
PS: Dwie najbardziej znienawidzone przez siebie ekipy (chodzi o kibiców). Przenosi się to czasem na piłkarzy więc mecze te obfitowały często brutalną grą. Patsi się w tym sezonie wzmocnili ale niestety dla nich The Hoops również. Oglądałem ostatni mecz Cork z Shamrock (mogli spokojnie zremisować) i Ci ostatni bardzo mi się podobali stąd mój typ. Ciekawostką jest fakt że Shams nie mogą w ogóle ostatnio wygrać z rywalami zza miedzy. Trwa to już od 5 spotkań. Liczę dziś na przełamanie.
Dywizja 1:
Athlone-U.C. Dublin TYP -1,5 Dublin kurs 1,60 4/10 g.20.45 1:3 WIN
PS: Gospodarze to karykatura zespołu piłki kopanej. Powinno być gładkie zwycięstwo Studentów.
Galway-Cabinteely TYP 1 kurs 1,70 6/10 g.20.45 3:1 WIN
PS: Tu to jest perełka z kursem ! Albo ktoś jest ignorantem albo czegoś nie wiem. Wiem na pewno tylko to że przy starym regulaminie Galway grałby dalej w pierwszej lidze i że w stosunku do poprzedniego sezonu..wzmocnił się jak cholera. Nie będę ciągle pisał to samo, proszę się po prostu cofnąć do wcześniejszych postów i samemu zobaczyć kogo kupił. Cabinteely to czysta amatorszczyzna i grają tam studenci z południowego Dublina. Jeżeli Galway dziś nie wygra to jednak coś tam nie trybi bo dla mnie to pierwsza ekipa do awansu. 1,70 ? Łykam to a stawka &quot;tylko&quot; 6/10 bo to śmieszna liga.
Shelbourne-Longford No Bet
PS: Przyparty do muru zagrałbym BTS ale olewam.
Wexford-Drogheda TYP 2 kurs 1,70 3/10 g.21.00 1:8 WIN
PS: Drogsi są faworytem i basta. Wskazują to przedmeczowe sparingi i aktualne spotkania w lidze. Grali nawet ze sobą w lutym:
03.02.17 CF Wexford Drogheda 1 : 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
16 Mar 2018 8:45 pm Bohemians Dublin -v- Sligo Rovers Dalymount Park

Over 2 Goals
@ 1,80 ✅



16 Mar 2018 8:45 pm Dundalk -v- Waterford United Oriel Park

Dundalk
@ 1,45 ✅


16 Mar 2018 9 pm Shamrock Rovers -v- St. Patrick&#39;s Athletic Tallaght Stadium

Both Teams To Score
@ 1,90 ⛔


Zaraz startują więc nawet nie ma co pisać.
W Dublinie liczę w końcu na przełamanie Bohs zwłaszcza, że grają u siebie. Ciekawym typem może też być over 9 RR.
Dundalk powinien sprowadzić na ziemię beniaminka, wszystkie argumenty w tym spotkaniu za gospodarzem.
W trzecim spotkaniu idę w kierunku bramek. Dwie dobre ekipy i nikt nie odpuści. Może jakieś czerwo? Over 9 RR też wchodzi w grę.
Derry v Bray poszukam Over 9 RR.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
N 182

nafal

Użytkownik
@ Psychosocial
Pograłem Dundalk (fart w opór, limit szczęścia wykorzystany) i Galway. Bardzo dziękuję, reputka i like poszły
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Czekam na super typy z analizami od qowalskiego oraz psychosocial, panowie pomóżcie ludziom dziś w ten żałosny do typowania poniedziałek ????
Jesteście najlepsi oby tak dalej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czekam na super typy z analizami od qowalskiego oraz psychosocial, panowie pomóżcie ludziom dziś w ten żałosny do typowania poniedziałek ????
Jesteście najlepsi oby tak dalej!
Żaden ze mnie ekspert, ot czasami mam &quot;swoje&quot; zespoły na celowniku, którym kibicuje. Poza tym brak czasu ???? więc przepraszam ???? Dodatkowo mecze dziś ze względu na pogodę są odwoływane: Bray, St. Patricks, Wexford już na pewno. W takiej sytuacji to loteria i nie będę się wygłupiał. Proszę o zrozumienie...
Ps
W Cork i Limerick mecze mają się odbyć. Irlandzcy eksperci wieszczą 1 u mistrzów oraz under w spotkaniu Shamrock.
edit Cork 3-0, w Limerick 0-1 ???? Kierunki na plus
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Cork City-Bohemians TYP 1 kurs 1,42 6/10 g.16.00 3:0 WIN
Cork City-Bohemians TYP -1,5 Cork 2,07 4/10 g.16.00 3:0 WIN
PS: &quot;Zbuki&quot; znowu straszą ludzi podobnie jak w meczu z Waterford wzrostem kursów na Cork. Jest teraz 1,42. Idioci, piłkarsko gospodarze powinni wygrać chociaż jednym golem z Cyganami. Nie zagra John Dunleavy a w Bohemians Ryan Swan i Cristian Magerusan. Sprawdzałem pogodę, o 16 ma być 3 stopnie powyżej zera. Napiszę szczerze że polecam również granie nawet handicap.
Reasumując dla mnie to kolejny wybieg szczurów-oddsmakerów. Celowo zawyżają kurs żeby się wystraszyć i nie grać. Z Waterford i w meczu Galway-Cabinteely im się nie udało więc zobaczymy jak będzie za godzinę..

PS: Buahahaha...jednak miałem rację. Ludzi wystawiający kursy na ten mecz właściwie powinienem pocałować w rękę a nie rugać..
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
R 622K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sligo Rovers - Dundalk
Typ: powyżej 2,5
Kurs:
2,11
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Gospodarze w 6 kolejkach bieżącego sezonu z bilansem 8:11, goście z niespotykanym na takim etapie rozgrywek, po 6 kolejkach bilansem 10:0. Defensywa gości solidna i trochę nietypowa, patrząc na wcześniejsze mecze towarzyskie, czy superpuchar. Tam regularnie wpadały jakieś gole. Nawet w ostatnim towarzyskim z Portadown z Irlandii północnej stracili bramkę kończąc mecz 3:1. Liczę, że Sligo u siebie ustrzeli przynajmniej 1 bramkę, a resztę do overa dołożą gości. Patrząc historycznie na H2H w 10 ostatnich meczach między nimi over padł 7-krotnie. Liczę na kolejny mecz z minimum 3 bramkami.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejne spotkanie z Irlandią. Dzisiejsze spotkania jakoś do mnie nie trafiają. No może skusilbym się na zwyciestwo Cyganów, bo u siebie wypadałoby wygrać z Mewami. Eksperci miejscowi przewidują zwycięstwo gospodarzy i sporo bramek w meczu. W sumie odpowiada mi taki scenariusz, a że chciwy nie jestem pobralem sobie wczesniej 1-kę po @ 1,60 do taśmy, którą zamykają mi też zespoły z Irlandii, ale Północnej (Cliftonville i Coleraine z handi). Nie szaleje z typami, na stole rzucony miedziak, więc spokojnie (mam nadzieję) obejrzę sobie spotkanie polskiej reprezentacji. GL!
PS Liczę, że Psychosocial tradycyjnie walnie teraz elaborat i miłośnicy Irlandii będą usatysfakcjonowani, bo ja tylko wywołuje wilka z lasu ???? Ba, nawet w &quot;swojej&quot; ???? Australii nie mam czasu (tak jak dziś) meczu obejrzeć ... O tempora o mores...
Edit
Cyganie rzutem na taśmę wygrali to spotkanie 2-1, Cliftonville 3-0, Coleraine &quot;zaliczyło&quot; klasyczny &quot;łamak&quot; od 0-1 do 3-1 aby w 85 &quot;pogrzebać&quot; moje handi FT 3-2 więc taśma w piach ⛔ choć &quot;kierunki&quot; nie były złe ????
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Bray
20:45 St. Patricks - Limerick
20:45 Waterford - Shamrock Rovers

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Drogheda - Galway
20:45 Shelbourne - Cobh Ramblers
20:45 UC Dublin - Cabinteely
21:00 Finn Harps - Wexford
Dzisiaj nietypowo bo bez stawkowania co nie oznacza że nie siedziałem przed kompem pół dnia.
Powinien wygrać:
1. Bohemians
2. U.C.Dublin
3. Finn Harps
BTS:
1. Waterford-Shamrock Rovers
2. Drogheda-Galway
Over 2,5:
1. Shelbourne-Cobh Ramblers
PS: Chętnie odpisze na pytania. Składy, absencje, propozycje, sugestie...
UWAGA ! To mój 500-setny post więc proszę o brawa .
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Kowal dzisiaj pograłem po kursie 1,68, że Coleraine strzeli w obu połowach. Co o tym sądzisz? ⛔ 0:1/3:1
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
23 Mar 2018 8:45 pm Bohemians Dublin -2:1- Bray Wanderers Dalymount Park

Over 2 Goals
@ 1,45 ✅
Both Teams To Score
@ 2,00 ✅
Bohemians Dublin &amp; Both Teams To Score
@ 3,60 ✅


23 Mar 2018 8:45 pm Waterford United -2:1- Shamrock Rovers Regional Sports Centre

Over 2 Goals
@ 1,98 ✅
Both Teams To Score
@ 2,20 ✅


23 Mar 2018 8:45 pm Drogheda United -2:2- Galway United United Park

Both Teams To Score
@ 1,60 ✅
Over 2.5 Goals
@ 1,75 ✅
Over 3 Goals
@ 2,35 ✅


W pierwszym spotkaniu dwa ostatnie zespoły w tabeli. Bohemians gram, bo oczywiście zboczenie ???? i liczę w końcu na komplet punktów. Bray odpali- tylko kiedy?. Cyganie nie mają jakieś rewelacyjnej obrony i Mewy pewnie coś w tym spotkaniu niestety ustrzelą. Fajnie wygląda też over 9 RR.
Shamrock gra dobrze i przede wszystkim skutecznie, zespół wzmocnili i są w końcu z początkiem sezonu w czołówce tabeli. Waterford, jeśli chodzi o mnie to bardzo duże zaskoczenie na plus. Graja na prawdę fajna piłkę, nie pękają przed zespołami z czołówki. Bardzo dobra gra na własnym stadionie i wątpię aby dziś było inaczej. Bramki obu zespołów jak najbardziej do zrobienia. Podobnie widzę tutaj over 9 RR.
First Division. Jak zobaczyłem te spotkanie od razu wiedziałem co będzie tutaj grane. Galway generalnie rzecz biorąc wygra zapewne ligę więc oczywistym jest, że są najmocniejszym zespołem FD. Drogheda fajne wejście w sezon, dużo strzelonych bramek. Niby dlaczego dzisiaj miałoby być inaczej w tej profesjonalnej lidze ;) Poza tym over 9 RR też mi tutaj wychodzi.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom