>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2018 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziwna ekipa ten Shamrock, lepiej chyba ich omijać.
Świetną robotę robicie w tym dziale.
Zobacz ich herb i wszystko jasne ???? Dodatkowo zawsze jest poprawka na derby w Dublinie. Cyganie spinają się na pojedynki ze Świętymi. Niuansów jest wiele dlatego trzeba czytać Psychosociala, on zna się na tej lidze najlepiej. Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Waterford
20:45 Dundalk - St. Patricks
20:45 Limerick - Derry City
20:45 Sligo Rovers - Bray
21:00 Shamrock Rovers - Cork City
Dundalk-St. Patricks TYP 1 kurs 1,45 7/10 g.20.45 5:0 WIN
Dundalk-St. Patricks TYP - 1,5 Dundalk kurs 2,25 4/10 g.20.45 5:0 WIN
PS: Drwale nie wygrali od dwóch meczów w lidze. Nie przypominam sobie w okresie gdy rządzą ligą żeby nie wygrali trzech razy z rzędu. Do tego Patsi im najzwyczajniej w świecie leżą. Ostatnie 3 spotkania to 3 zwycięstwa Dundalk a w bramkach..11:0. W dwóch wyjazdowych spotkaniach w tym roku padły dwa remisy (jeden w Pucharze Ligi gdzie Drwale prowadzili 2:0 i dali sobie wbić dwa gole jak dzieci). Tak abstrahując to generalnie uważam że gospodarze nie mają spadku formy. 20 kwietnia dwa razy wychodzili na prowadzenie z Derry ale Ci doprowadzali do wyrównania. Goście mieli wtedy dzień konia i wszystko im wychodziło. Potem pojechali do Cork...mieli swoje sytuacje i zaważyła dyspozycja dnia. Zatem przepraszam bardzo ale kurs 2,25 łykam w oka mgnieniu. Nie zagra Karolic Chvedukas i Sean Gannon.
Patsi to klasyczny średniak w tym sezonie ale i tak grają o niebo lepiej niż w poprzednim gdzie bronili się przed spadkiem. Na wyjeździe nie potrafią wygrać od 4 kolejek. Nie zagra Ryan Brennan.
Limerick-Derry City TYP 2 kurs 1,60 4/10 g.20.45 0:3 WIN
PS: Gospodarze w 5 ostatnich meczach u siebie:
17.04.18 PD Limerick Dundalk 0 : 3
14.04.18 PD Limerick Sligo Rovers 1 : 2
09.04.18 LC Limerick Cobh Ramblers 0 : 1
30.03.18 PD Limerick Waterford 0 : 2
19.03.18 PD Limerick Shamrock Rovers 0 : 1
Porażka z dziadami z Cobh to już hańba. Ostatnio zwyżka formy bo 4 oczka w 2 spotkaniach. No sorry ale z kulawym Shamrock i padaką z Bray. Derka stabilna, wykręca świetne wyniki i sygnalizuję walkę o Puchary. Od 12 marca łącznie z Pucharem Ligi wygrali 7 meczów z rzędu. Ostatnio dwa remisy z The Hoops i..uwaga na wyjeździe z Dundalk. Pisałem wyżej jak grali. Mam nadzieję że nie będzie niespodzianki bo przyznam szczerze że kurs jest za niski. Znam się na tym i powinien być minimum 1,8-1,9. Trudno.
Obie ekipy praktycznie bez absencji.
Shamrock Rovers-Cork City TYP 2 kurs 2,30 3/10 g.21.00 3:0 B0X
PS: Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Miałem grać podpórkę z kursem ok. 1,33 ale olać to. Rebelsi zajebista forma, 4 zwycięstwa z rzędu bez straty gola. Na drugim biegunie Shamsi którzy grają totalne dno. Karta może się w końcu odwrócić to wiadoma sprawa ale trzeba zaryzykować. Mój znajomy z Irlandii powiedział mi że na tamtym rynku najczęściej obstawiane dokładne wyniki na to spotkanie to 1:2 i 0:2. Nie wierzę w takie proroctwa i jak będzie to się zobaczy wieczorem.
Shams bez Trevora Clarka i Dana Carry a Korek bez długoterminowego Johna Dunleavy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie ma Psychosociala to z kronikarskiego obowiązku:
Cyganie vs The Blues - trochę osłabień u gospodarzy, a eksperci miejscowi wieszczą wygraną właśnie Bohs. Nie wiem o co chodzi. No bet
0-1 The Blues nie zwalniają.
Dundlak vs Patryki - The Lilywhites wściekli po porażce z Cork, powinni wygrać ale @ tylko 1.40
5-0 ????
Limerick vs Derry City - on the paper Candystripes powinni wygrać ale po @ 1.6 nie spróbuję...
0-3 Derka górą!
Sligo vs Bray - tam się może wszystko zdarzyć, może Mewy strzelą gola?
Strzeliły ???? 2-1
Shamrock vs Cork - no nie wiem, piłkarsko goście lepsi a kursy na nich @ 2.25 ? O czymś nie wiem? Poniedziałki - wałki ?
Do taśmy dam dnb na Rebel Army. GL!
3-0 taśma w piach, coś było na rzeczy ⛔
Jak na poniedziałek ???? może być ????
Edit Razem pisaliśmy ???? Sorry Psycho ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Derry City
20:45 St. Patricks - Shamrock Rovers
20:45 Waterford - Dundalk

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Galway
20:45 Shelbourne - UC Dublin
21:00 Finn Harps - Drogheda
21:00 Wexford - Cabinteely
Premier Division:
Bray-Derry City TYP 2 kurs 1,48 4/10 g.20.45 2:1 BOX
PS: Dwie skrajne ekipy na tym etapie rozgrywek. 16 marca Derka wypunktowała Bray 5:1 u siebie. I skoro ostatnio Derry miażdży Limerick u nich 3:0 a potem ten sam Limerick jedzie do Bray i ogrywa miejscowych 1:0 to..\w/
Inna sprawa to plaga kontuzji u Mew. Nie zagra John Sullivan, Jake Kelly, Darragh Noone, Aaron Greene i Conor Kenna. A wątpliwy jest również występ Aarona Dilona i Paula O&#39;Connora. Goście mają pełny skład. Nic innego tutaj się nie da wymyślić niż wygrana gości.
St. Patricks-Shamrock Rovers TYP BTS kurs 1,85 3/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: Powtarzam wielokrotnie że w Irlandii to jest mecz typu ŁKS-Widzew itp w Polsce :bomb:. Oni się po prostu nienawidzą. Po każdym golu kibice cieszą się w tych meczach jak małe dzieci :dance:. Nie wiem czemu np: Onet.pl uważa że najważniejsze derby to Shamrock-Bohemians ale to już ich sprawa.Wracając do meritum typuję BTS chociaż nieczęsto to się zdarza w tych pojedynkach. Nie ma sensu podawać absencji bo tu rezerwowy rezerwowego będzie pluł krwią byle by tylko dzisiaj wyjść na murawę.
Waterford-Dundalk TYP No Bet g.20.45
PS: Wybaczcie ale chyba za głupi jestem żeby spróbować wytypować tutaj wynik a jeszcze dodatkowo grać go za pieniądze. Najwidoczniej lata spędzone na obserwacji tych lig nic mi nie dało :stop:.
Dywizja 1:
Athlone-Galway TYP -2,5 Galway kurs 1,70 4/10 g.20.45 0:3 WIN
PS: Pisałem niedawno że Galway słabiej gra na wyjazdach i jeszcze nie wygrało w tym sezonie. To dzisiaj wygra pierwszy raz i liczę że będzie to niezłe mordobicie. Bilans goli ostatnich 3 spotkań Athlone to..1:18.
20.04.18 DIV Wexford Athlone 7 : 0
13.04.18 DIV Athlone Cobh Ramblers 1 : 4
06.04.18 DIV Shelbourne Athlone 7 : 0
Wexford ? Cobh ? No bez jaj..ja wiem że to nieszczęśliwy wyjazd i na razie pięta achillesowa Galway ale oni mają pakę na 1 ligę !
Tak na marginesie napisze wam również że z posady trenera zrezygnował Aaron Callaghan. Uciekł gdzie pieprz rośnie. Wy byście nie uciekli ? :cwl: Zastępczo Athlone trenuje Terry Butler który był wcześniej w kadrze trenerskiej.
Shelbourne-UC Dublin TYP BTS kurs 1,65 5/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: Gospodarze u siebie 4 mecze i 4 zwycięstwa. W bramkach 13:2. Goście na wyjazdach w 4 meczach, 3 zwycięstwa. W bramkach 7:3. Do tego w ich ostatnich 3 spotkaniach zawsze padał BTS:
23.02.18 DIV UC Dublin Shelbourne 2 : 1
04.08.17 DIV Shelbourne UC Dublin 1 : 1
16.06.17 DIV UC Dublin Shelbourne 1 : 2
Nie zdziwię się jak Muszelki wygrają te derby ale gole chyba padną z obu stron. Manager Shels Owen Heary powiedział że wystawi dziś bardzo ofensywny skład i że ich stadion to w tej chwili twierdza. W sumie ma rację ale Studenty dla mnie coś wcisną :p.
Gospodarze bez Arrana Molloya i Davida O&#39;Sullivana który jest najlepszym strzelcem zespołu. Nie zagra bo ma zobowiązania rodzinne. Studenci skład full wypas.
Finn Harps-Drogheda TYP BTS kurs 1,70 7/10 g.21.00 2:1 WIN
PS: Żebyśmy się źle nie zrozumieli. Każdy gra na własną odpowiedzialność ale ten bet zagrałem naprawdę ostro. Najwyżej będę później kwiczał :holidayspirit:. Mam powody by uważać że obie drużyny strzelą gola.
Harpie to taki zespół który w tym sezonie zawsze strzelał gola u siebie. Dwa że Drogsi to z kolei taka ekipa że na wyjazdach zawsze traci minimum gola. Tak sobie z ciekawości policzyłem to w ich ostatnich 15 spotkaniach na różnych szczeblach rozgrywek tylko RAZ nie dali sobie strzelić gola. Tylko że to był mega amatorski zespół Evergreen bodajże z Cork. Tracą ale też ich bardzo dużo strzelają. Na przykład w tym sezonie na wyjazdach w 3 spotkaniach...15 goli. W ogóle to notują mega dziwne wyjazdowe wyniki np: z Wexford 8:1, z Cabinteely 2:3, z Cobh 5:1 i ostatnio w Pucharze Ligi z Shelsami..2:7, hahaha..po prostu są zajebiści. Piszę to oczywiście z uśmiechem na ustach bo sami widzicie że trudno się połapać w ich wyjazdowych wynikach.
Absencje bez zmian. W obu ekipach parę ubytków. Niech moc będzie z nami w tym meczu !
Na koniec ich ostatnie ostatnie mecze:
26.03.18 DIV Drogheda Finn Harps 2 : 1
23.10.17 PD Finn Harps Drogheda 2 : 3
Wexford-Cabinteely TYP No Bet g.20.45
PS: Mecz-kupa więc wybaczcie ale go nawet nie dotknę patykiem chociaż mam sporo danych na temat tego niesamowitego spotkania. :footballfail:
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja tylko na chwilę ????
Patryki vs Szamroki - gospodarze mają szansę na rehabilitację po ostatnich &quot;występach&quot;, goście też dostali baty więc... Powinno być gorąco. Derby Dublina zobowiązują więc mój kierunek na to spotkanie to 1x @ 1,55 ✅ a do tego:
Mewy vs Derka - gospodarze mają trudną sytuację przed tym meczem. Candystripes bez osłabień w odróżnieniu do miejscowych. Ja spróbuję overa 2,5 po @ 1,70 ✅, bo mimo wszystko nie wykluczam gola dla Bray. A wtedy to już o over będzie &quot;łatwiej&quot; ????
Podsumowując wyszedł dubel po @ ~ 2,60✅, którego za miedziaka rzucę na stół. GL!
Edit
W Bray ft 2-1 ( ???? niespodzianka ale dla mnie :cake ???? , a w południowym Dublinie rządzi St. Patricks ft 2-0 :bell ???? czerwo u gości też pomogło).
PS Dali tych ikonek to się kolorowo zrobiło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
4 May 2018 8:45 pm St. Patricks Athletic -v- Shamrock Rovers Richmond Park

Both Teams To Score
@ 1,82 ⛔
Remis
@ 3,20 ⛔


Shamrock obudził się w najmniej oczekiwanym momencie. Seria głupio straconych punktów i nagle wygrana w poprzedniej kolejce z Rebelsami 3:0, może wiec coś w końcu ruszyło. Trzeba jednak podejść do tego z dystansem, bo po pierwsze przeciwnik jest jaki jest (Psycho wspomniał jak wyglądają mecze pomiędzy Patsami a The Hoops), po drugie słaba gra w tym sezonie na wyjazdach Shams- tylko jedna wygrana z Limerick 0-1, jeden remis i aż 5 porażek- bilans dupy nie urywa.
St. Paricks forma też w kratkę i według mnie powinni być nieco wyżej w tabeli niż są teraz, piszę tak może dlatego, że mam jakiś sentyment do tego klubu, bardzo często graja ofensywna i ciekawą dla oka piłkę. Dobry bilans domowy w tym sezonie- 3 zwycięstwa, 2 remisy i porażka na inauguracje sezonu 2:3 z Cork City.
O absencjach dobrze napisał Psycho.
Dla mnie tutaj spokojnie padają bramki z obu stron, dorzucam jeszcze remis.
Ciekawa opcja over 9 RR ✅ i może jakieś czerwo ✅ ???? ?​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Cork City-Limerick TYP -1,5 Cork kurs 1,64 6/10 g.15.00 2:1 BOX
PS: Również wysoka stawka tak jak we wczorajszym meczu Finn Harps-Drogheda (generalnie 2 liga wchodzi mi od jakiegoś czasu na 100%). Wracając do spotkania to gospodarze powinni gładko uporać się z The Blues. Wskazuje to chociażby pozycja w tabeli i ich twierdza czyli &quot;Piekło Czarownic&quot;:
27.04.18 PD Cork City Dundalk 1 : 0
17.04.18 PD Cork City Sligo Rovers 1 : 0
13.04.18 PD Cork City St. Patricks 1 : 0
19.03.18 PD Cork City Bohemians 3 : 0
12.03.18 PD Cork City Shamrock Rovers 1 : 0
23.02.18 PD Cork City Waterford 2 : 0
27.10.17 PD Cork City Bray 1 : 0
17.10.17 PD Cork City Derry City 0 : 0
29.09.17 FAI Cork City Limerick 1 : 0
Jak widać od wielu spotkań nie stracili nawet gola, wszystko..wygrywając. Limerick przegrał ostatnio u siebie z Dery 0:3..
Absencje bez zmian więc nie ma dramatu. Kto chce może ryzykować -2,5 handicap na Rebelsów za 2,70 !
W drugim spotkaniu gdzie Sligo będzie podejmować Bohemians w taśmie zagrałem BTS. Skusił mnie bardzo dobry kurs 1,90.
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
5 May 2018 8:45 pm Sligo Rovers -v- Bohemians Dublin Showgrounds
Bohemians Dublin To Score
@ 1,45 ✅

Over 2 Goals
@ 1,80


Bohemians Dublin strzeli w 2. połowie
@ 1,91 ✅

Both Temas To Score
@ 1,95 ⛔

Bohemians Dublin DRAW NO BET
@ 2,00 ✅



Szykuje się dość wyrównany mecz a główne typy na to spotkanie to bramki.
Sligo raczej lepiej radzi sobie na wyjazdach do tego sporo bramek traconych na swoim terenie- średnia to 1,63. Bit O&#39;Red na 14 rozegranych spotkań 13 razy tracili minimum jedna bramkę w meczu i tylko jeden raz zagrali na 0 z tyłu, strzelić coś powinni, bo Cyganie na rozegranych do tej pory 15 spotkań podobnie tylko raz zagrali na zero z tyłu, a w delegacji średnio tracą 2 bramki na mecz.
Typ na The Bohs to przede wszystkim zboczenie :p i po 4 spotkaniach bez zwycięstwa liczę w końcu na komplet punktów.
Ciekawie wygląda też over 9 RR i over 4.5 RR w 1.połowie.
Zastanawiam się jeszcze nad BTTS w First Division.​

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzisiejsze mecze mnie &quot;nie kręcą&quot;, co do Cyganów to mają chyba kilka osłabień, a dawni mistrzowie (tak, tak ???? ) ze Sligo jakieś 1x może wyciągną. Zaplecze w Irlandii to dla mnie black magic (nie oglądam po prostu) miejscowi dają overa, ale nie znam się, nie gram...
Edit
Cyganie wygrali ze Sligo (0-2), Longford przywiezie 3 pkt. po 1 golu. Potwierdza się zasada &quot;nie czujesz&quot; - nie graj. Mi wychodzi na zdrowie ...
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Dywizja 1
18:00 Finn Harps - Galway
18:00 Wexford - UC Dublin
Finn Harps-Galway TYP DNB 2 kurs 1,60 5/10 g.18.00 1:0 BOX :movember:
Finn Harps-Galway TYP BTS kurs 1,73 4/10 g.18.00 1:0 BOX :movember:
PS: Ze strony Harf:
&quot;Fin Menedżer Harpsów, Ollie Horgan, mówi, że gracze muszą szybko przejść od piątkowej wygranej nad Drogheda Utd, ponieważ jego drużyna stara się uzyskać wynik jutrzejszej gry League of Ireland First Division przeciwko Galway Utd w Ballybofey (kick-off 5.00). Przy większej liczbie urazów i zawieszeń, które czekają w ciągu najbliższych kilku tygodni, naprawdę przetestujemy małą drużynę Harps zgodnie z bossem Harps. &quot;Naprawdę dobrze było wygrać z Droghedą, a chłopaki zasługują na wielki kredyt za to, jak wrócili po tym, jak straciliśmy bramkę. Ale naprawdę musimy od razu to zbudować, ponieważ jutro wieczorem znowu będziemy w domu z Galway. Ale nasza lista obrażeń rośnie, więc naprawdę rozciąga nasz skład przynajmniej na kilka następnych gier. Nadejdą również zawieszenia i czekamy na wieści. Posłuchaj, Galway jest strojem w pełnym wymiarze godzin i naprawdę będziemy przeciwko temu, ale wciąż jest to gra, której potrzebujemy, aby uzyskać coś, jeśli chcemy pozostać w najlepszych drużynach w Dywizji. Galway wygrała w Athlone w piątek wieczorem, więc przyjadą tu również w poszukiwaniu trzech punktów. Mają wielu świetnych zawodników, takich jak Conor Barry, Alan Murphy, Ryan Connolly, Gary Shanahan i młody Conor Layng, więc będzie to duża prośba o coś z gry &quot;- powiedział Horgan.
Szybki zwrot z piątkowej nocy oznacza zmęczone ciała i dalsze obrażenia związane z Paddy McCourtem, podczas gdy Mark Timlin (ścięgno podkolanowe) jest niezwykle wątpliwe, a także obawia się Ciarana O&#39;Connora (ramię). To jest na czele Garetha Harkina, Adama Duffy&#39;ego i Liama Walsha, którzy byli na dłuższą metę.
&quot;Byłoby wystarczająco dużym wyzwaniem, aby zająć się Galway ze wszystkimi dostępnymi, ale będziemy musieli zastąpić Paddy&#39;ego {McCourta], a Mark [Timlin] naprawdę zmaga się z kontuzją ścięgna udowego. Tak jak Paddy, naprawdę nie powinien grać przeciwko Droghedzie. Paddy spisał się naprawdę dobrze, gdy w drugiej połowie rywalizował z Droghedą, ale z powodu trwającej kontuzji łydki przetrwał tylko ponad 20 minut. Ciaran O&#39;Connor zranił się w ramię w piątkową noc, więc musimy zobaczyć, jak jest jutro. Spójrz na te wszystkie rzeczy, które będziemy musieli poczekać i zobaczyć, co będzie dla nas dostępne, kiedy spotkamy się w Finn Park po południu. &quot;
Kontuzjowani: Gareth Harkin, Adam Duffy, Liam Walsh, Paddy McCourt
Wątpliwe czy zagrają: Mark Timlin, Ciaran O&#39;Connor&quot;
Galway bez żadnych nowych absencji z powracającym do gry Dannym Furlongiem. A to wypowiedź ich managera:
&quot;Mieliśmy dwa stosunkowo wygodne zwycięstwa w ciągu ostatniego tygodnia i pół. W trakcie tych gier rozpoczęliśmy grę w 17 różnych graczy. Uważam, że Finn Harps miał ciężkie gry i wykorzystywał w dużej mierze ten sam personel, więc mam nadzieję, że może to dać nam niewielką przewagę pod względem świeżości...&quot;

Wexford-UC Dublin TYP 1 kurs 1,50 3/10 g.18.00 0:8 WIN :hp:
PS: Studenci jak myślą o awansie powinni wygrywać takie mecze. Stawka niska bo to nieobliczalna liga.
IRLANDIA: Puchar Ligi 1/4
Derry City-Shelbourne TYP 1/BTS kurs 3,70 1/10 g.18.00 7:3 WIN :cwl:
PS: Bez komentarza.

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Bohemians
20:45 Derry City - Cork City
20:45 Dundalk - Sligo Rovers
20:45 Limerick - St. Patricks
21:00 Shamrock Rovers - Waterford

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Drogheda
20:45 Galway - UC Dublin
20:45 Shelbourne - Finn Harps
21:00 Wexford - Longford
Dundalk-Sligo Rovers TYP -1,5 Dundalk kurs 1,75 5/10 g.20.45 2:1 BOX
Athlone-Drogheda TYP over 3,5 gola kurs 1,55 5/10 g.20.45 0:1 BOX
Galway-UC Dublin TYP BTS kurs 1,65 4/10 g.20.45 2:0 BOX
Shelbourne-Finn Harps TYP Shels strzeli gola kurs 1,25 8/10 g.20.45 0:0 BOX

Reszta spotkań dla mnie nie do gry.

Edit: Najmocniej przepraszam ale takiego czegoś nie miałem dawno ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Bohemians
20:45 Derry City - Cork City
20:45 Dundalk - Sligo Rovers
20:45 Limerick - St. Patricks
21:00 Shamrock Rovers - Waterford

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Drogheda
20:45 Galway - UC Dublin
20:45 Shelbourne - Finn Harps
21:00 Wexford - Longford
Dundalk-Sligo Rovers TYP -1,5 Dundalk kurs 1,75 5/10 g.20.45
Athlone-Drogheda TYP over 3,5 gola kurs 1,55 5/10 g.20.45
Galway-UC Dublin TYP BTS kurs 1,65 4/10 g.20.45
Shelbourne-Finn Harps TYP Shels strzeli gola kurs 1,25 8/10 g.20.45
Reszta spotkań dla mnie nie do gry.
Cork bts nie wydaje ci sie
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
UP
nie mam czasu na &quot;nic&quot; ale...
Derry vs Cork - bts? Jak najbardziej możliwy ⛔+
Bray vs Bohs - over 1,5/kto wie? Może też bts?
Edit i to i to ???? w ht ✅
+
Szamroki vs Waterford - 1x ew. dnb
Edit na razie 1-1 ✅
ps Nie &quot;pacze&quot; na kursy, coś zmontuje z tych &quot;kierunków&quot;. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
11 May 2018 8:45 pm Bray Wanderers -v- Bohemians Dublin Carlisle Grounds

Bohemians to score second half
@ 1,65 ✅
Over 2 Goals
@ 1,55 ✅
Both Teams To Score
@ 2,03 ✅
Over 9 RR
@ 1,85 ✅


11 May 2018 8:45 pm Derry City -v- Cork City Brandywell Stadium

Over 9.5 RR
@ 1,90 ✅

Derry City DRAW NO BET
@ 2,10
11 May 2018 8:45pm Dundalk -v- Sligo Rovers Oriel Park

Over 9.5 RR
@ 2,14 ✅


Dzisiaj tak to widzę. Nie mam czasu na pisanie itd., wrzucam to co gram.
Pewnie pójdzie coś jeszcze na live.
EDIT:
Podbjam:
Derry City -v- Cork City

53&#39; 6-4 RR

Powyżej 14 RR
@ 1,78 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Waterford
20:45 Derry City - Dundalk
Bray-Waterford TYP 2 kurs 1,68 4/10 g.20.45 2:2 BOX
PS: Mewy oprócz jednorazowego wystrzału z Derry w tym sezonie grają dno. Przegrali w piątek u siebie z Cyganami 1:3. O gościach pisałem nieraz i każdy powinien już coś o nich wiedzieć. Grają fajny futbol i potrafią w tej lidze pokonać każdego a na pewno Bray. Mój typ spowodowany jest też multum absencji w drużynie gospodarzy. Ja naliczyłem około 6-7. Goście teoretycznie pełnym składem z powracającym z zawieszenia obrońcą Davidem Websterem który w tym sezonie kupiony został z Shamrock i jest podstawowym zawodnikiem. Stawiam w tym spotkaniu na dwa razy lepszych The Blues.
 
zeus. 6,7K

zeus.

Użytkownik
14 May 2018 8:45pm Bray Wanderers -v- Waterford United Carlisle Grounds

Waterford United &amp; Both Teams To Score
@ 4,50 ⛔⛔

Szkoda kuponu, bo bramka dla Bray w doliczonym czasie gry z rzutu karnego...


14 May 2018 8:45pm Derry City -v- Dundalk Brandywell Stadium

Over 2 Goals
@ 1,40 ✅
Both Teams To Score
@ 1,75 ✅
Over 9.5 RR
@ 1,95 ✅

Derry City DRAW NO BET
@ 3,00 ⛔


Dzisiaj spróbuje tak, chociaż po ostatniej dobrej serii ze stawkowaniem bez szaleństw i kupony puszczone za drobne.
Waterford powinien spokojnie ograć Mewy, bo poziom jaki reprezentują gospodarze to totalne nieporozumienie dodatkowo absencje o których wspomniał Psycho. Liczę jednak, że jakąś bramkę z przypadku mogą wtoczyć.
Drugie spotkanie na wyczucie, obie ekipy solidne i jeśli zbyt długo nie będziemy czekać na pierwszą bramkę to typy powinny siąść spokojnie. Jeśli chodzi o składy to Derry bez ubytków a Dundalk coś tam minimalnie, ale kogo to interesuje ????​

 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up!
Derka vs Dundalk: ) Mnie interesuje ???? dodam tylko, że na Brandywell gospodarze poczynaja sobie bardzo dobrze. Dzisiaj Candystripes mają kolejny ciężki mecz, ale jeśli utrzymają dotychczasowy poziom to przynajmniej nie powinni przegrać. Dukatow na to jednak nie postawie, zadowole się miedziakiem po @ 1,9 na typ 1x
PS
Mr Kenny Shiels ???? obyś się nie mylił co do swoich podopiecznych, tym bardziej, że skład optymalny ???? GL!
Edit
65 min. 1-3 kroi się pierwsza porażka Derry w tym sezonie na swoim stadionie. Dundalk lepiej się prezentuje. Miedziak raczej w piach...
Edit2
Adorjan dobija Candystripes na 1-4 w 91 min. Dundalk górą ???? ⛔
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
St. Patricks-Sligo Rovers TYP BTS kurs 2,27 3/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: Po takim kursie nie mogłem się opanować żeby nie zagrać. Składy nieistotne, ważne dla mnie jest to:
11.05.18 PD Dundalk Sligo Rovers 2 : 1
27.04.18 PD Waterford Sligo Rovers 1 : 1
17.04.18 PD Cork City Sligo Rovers 1 : 0
14.04.18 PD Limerick Sligo Rovers 1 : 2
02.04.18 LC Galway Sligo Rovers 0 : 1
Bit ORed nie strzelili tylko gola w &quot;Piekle Czarownic&quot; ale tam mało kto strzela (na ostatnich 9 ligowych meczów tylko Limerick bachnął).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom