>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia Pierwsza Liga / Dywizja 1 (2014)

Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Mecz towarzyski:
Shamrock Rovers-Q.P.R TYP -1,5 Q.P.R. kurs 1,65 8/10 g.16.00 0:4 WIN
PS: Co za debile, Shamrock grał wczoraj z Limerickiem
. Abstrahując, umowy przedsezonowe obowiązują więc grać trzeba..
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Mecz towarzyski:
Shamrock Rovers-Q.P.R TYP -1,5 Q.P.R. kurs 1,65 8/10 g.16.00 0:4 WIN
PS: Co za debile, Shamrock grał wczoraj z Limerickiem
. Abstrahując, umowy przedsezonowe obowiązują więc grać trzeba..
Zazwyczaj nie cytuję..ale głupota wystawiających kursy na ten mecz sięgnęła granic absurdu z czego trzeba się cieszyć. Mam nadzieję że ktoś pobrał.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
St.Patrick&#39;s-U.C. Dublin TYP BTS kurs 2,50 3/10 g.21.00 3:2 WIN
1. Ostatnie ich trzy mecze derbowe:
16.05.14 PIE UC Dublin St. Patricks 1 : 1
14.03.14 PIE St. Patricks UC Dublin 3 : 2
04.10.13 PIE UC Dublin St. Patricks 1 : 3
2. Studenci mimo naprawdę słabej formy potrafili strzelić gole takim tuzom jak Derry, Cork, Bradford, Sligo, Limerick a nawet Dundalk:
27.07.14 PIE UC Dublin Derry City 1 : 6
18.07.14 PIE Cork City UC Dublin 2 : 1
15.07.14 MIE UC Dublin Bradford 3 : 2
13.07.14 PIE UC Dublin Sligo Rovers 1 : 0
13.06.14 PIE Limerick UC Dublin 2 : 1
02.06.14 PIE Dundalk UC Dublin 5 : 2
3. To &quot;tylko&quot; irlandzka liga, gola może tu strzelić i stracić każdy. Gospodarze to aktualni mistrzowie i najlepiej grająca ekipa u siebie jednak na moja intuicję może się skończyć np: 4:1. Kurs 2,50 jest naprawde kuszący.
4. U Patsów nie zagra Mark Quigley , Ken Oman i James Chambers. U.C.D. bez Deana Clarka (buuuu...dobry grajek), Marka Langtry i Tomka Boyle.

PS: Z innych meczów wietrze również BTS w spotkaniu Dundalk-Limerick.
PS2: Athlone-Shamrock to mój typ dnia. Wygrają goście i tyle, kursy spadają ja złapałem go jeszcze za 1,50..
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
U.C. Dublin-Athlone Town TYP BTS kurs 1,70 5/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: Widzę dużą wartość dla mego typu. Każda drużyna myśli sobie na pewno że gra z cieniasem
. A prawda jest taka ze obie ekipy słabe jak koty. Obydwie nie wygrały również równo od 5 kolejek. Studenty sobie myślą że z kim mają nie wygrać jak z czerwona latarnią w tabeli ? Goście widzą że gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach stracili..14 goli..
U.C.D. dzisiaj bardziej osłabiony...nie zagra chyba dalej Clarke a oprócz niego Boyle i Langtry. Athlone w pełnym rynsztunku.
PS: Trzymamy kciuki za typ i czekamy do wieczora..
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Inne propozycje:
Cork City-Bray TYP -1,5 Cork kurs 2,10 4/10 g.20.45

Bohemians-Shamrock Rovers TYP X2 kurs 1,30 5/10 g.20.45
 
T 37

turkucpodjadek

Użytkownik
St Patrick&#39;s - Limerick typ X2 @ 3.0 bet365 0-1✅
Wg mnie skład Świętych bez C. Byrne 24/11,C. Forrester 23/10,C. Fagan 24/16 to już nie to samo .Dzisiaj na pewno nie wystąpi G. Bolger 18/0 i pod znakiem zapytania stoi występ J.Chambers 20/1.Mistrzowie Irlandii wiadomo,u siebie bardzo mocni ,ale nie jest to Real Madryt żeby wystawiać na nich kurs 1.30 przeciw zespołowi ,który może im urwać jak najbardziej punkty...
Limerick po dokonaniu w sierpniu zakupu trzech pomocników Ndo 0/0,Linch 3/1 i Djilali 3/0 ,których dwóch ostatnich gra w podstawowym składzie, doszedł jeszcze młody J.Doherty (16/2 Waterford 2 liga),co zwiększyło znacznie jakość gry zespołu co widać po wyniakach.W piątek 6 min brakowało im żeby urwać punkty dla lidera z Dundalk gdzie przegrali o-1.Trener gości Rusell powiedział po tym meczu ,że wyciągnęli odpowiednie wnioski z tej porażki i będą wiedzieć jak zatrzymać Patryków w drodze po obronę tytułu.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
St.Patrick&#39;s-Limerick TYB BTS kurs 1,95 5/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Kursy wystawione na zwycięstwo aktualnym mistrzów to jakaś kpina. Rano były 1,30 , teraz wzrosły do 1,40. Najwidoczniej oddsmakerzy poszli po rozum do głowy. Patsi dzis bez Bolgera, Omana i Chamersa..goście bez osłabień..przypominam że niedawno grałem:
Psychosocial napisał(a):
St.Patrick&#39;s-U.C. Dublin TYP BTS kurs 2,50 3/10 g.21.00 3:2 WIN
A Limerick jest na pewno lepsza ekipą od Studentów.
Następna ciekawa sprawa to taka że goście nie strzelili gola na wyjeździe już od czterech kolejek:
15.08.14 PIE Dundalk Limerick 1 : 0
27.07.14 PIE Sligo Rovers Limerick 2 : 0
11.07.14 PIE Athlone Limerick 3 : 0
27.06.14 PIE Cork City Limerick 3 : 0
Grają poza domem fatalnie ale ja się tym nie przejmuję..wierzę w matematykę..
Reasumując wierzę że będzie tu BTS, niedawno Limerick zabrakło 6 minut żeby zremisować z Drwalami a wiadomo jak gra dzisiaj ta ekipa. I uwierzcie goście mieli wtedy sytuacje, oglądałem skróty. Powodzenia..
Moje spokojne typy na dzisiejsza kolejkę:
20:45 Bohemians - Shamrock Rovers
X2
20:45 Cork City - Bray
1
20:45 Drogheda - Derry City
No bet
20:45 Sligo Rovers - Dundalk
X2
20:45 St. Patricks - Limerick
BTS
20:45 UC Dublin - Athlone
BTS
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/8-finału:
St.Patrick s-Shelbourne TYP 1
Dundalk-Galway TYP 1
Shamrock-Longford TYP 1
Derry-Malahide TYP 1

AKO 2,27 5/10 g.20.45-21.00 BOX

PS: Bez opisu ale wystarczy tylko zapytać a odpiszę szczegółowo na wszystkie spotkania łącznie z absencjami.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
czy to aby pewne, że Galway sobie odpuści puchar, może chcą się pokazać? jak podejście Dundalk?
Oczywiście że Galway powalczy ale nie sądzę że na tyle żeby nie przegrać . W Drwalach nie zagra Kelly i O&#39;Donell a u gości Conneelly i McDonagh. Gospodarze z taką forma celują nie tylko w mistrza..
Na koniec wypowiedź jednego z zawodników Dundalk:
“The FAI Cup is very important to us. Every competition is but the Cup is a little bit different and we all really enjoy it. We don&#39;t underestimate anyone and we know that Galway are going to be difficult opposition. They&#39;re a good side and they will be coming here to win but we&#39;re doing well so hopefully we can get the job done.”
 
walt 33

walt

Użytkownik
Psychosocial, moim zdaniem lepiej szukać jednego typu z większym kursem niż puszczać jakieś tasiemce z małymi kursami bo zawsze zdarzy się jakaś niespodzianka.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA FAI Cup 1/8, 2 mecz, w pierwszym 2:two:
Bohemians D.-Cork City TYP BTS kurs 1,70 5/10 g.20:45 1:0 BOX
PS: W pierwszym meczy było pełno emocji. Najpierw Cork nie wykorzystał rzutu karnego, by w końcówce spotkania doprowadzić do remisu. Jeżeli chodzi o oba zespoły to ostatnio się w końcu obudziły. Cygany nie przegrały 3 kolejnych spotkań:
22.08.14 FAI Cork City Bohemians 2 : 2
15.08.14 PIE Bohemians Drogheda 2 : 1
08.08.14 PIE UC Dublin Bohemians 0 : 0
Cork nie przegrał od 4 spotkań:
22.08.14 FAI Cork City Bohemians 2 : 2
18.08.14 PIE Cork City Bray 1 : 1
15.08.14 PIE Derry City Cork City 0 : 1
08.08.14 PIE Cork City St. Patricks 1 : 0
Niestety w ostatniej kolejce ligowej grając w przewadze od 32 minuty skompromitowali się zaledwie remisując z Bray 1:1.
U gospodarzy nie zagra Murphy i Beattie a w Cork Gaynor, Rafter i Lehane.
Reasumując nie mam pojęcia kto przejdzie dalej, myślałem że Cork odpuści Puchar na rzecz ligi ale jednak tu też chcą powalczyć. Stawiam na BTS.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA FAI Cup 1/8, 2 mecz, w pierwszym 1:eek:ne:
Shelbourne-St.Patrick s TYP Shelbourne strzeli gola kurs 1,75 3/10 g.20.45
Shelbourne-St.Patrick s TYP BTS kurs 2,00 3/10 g.20.45
PS: No bez jaj. 1,75 że Muszelki wcisną gola ? A niby czemu nie skoro udało im się to w wyjazdowym pierwszym spotkaniu ? Przepraszam bardzo ale tak dramatycznie grających Patsów jak w sierpniu to ja nie widziałem od bardzo dawna. Porażki z Cork i Limerick (u siebie
) i wymęczone 3:2 na własnym terenie z beznadziejnymi Studentami (U.C. Dublin) to sierpniowe dokonania aktualnych Mistrzów. No i oczywiście dochodzi remis w derbach właśnie z Shelbourne. Z Shelbourne...który spadł w tamtym sezonie do 2 ligi, odeszło z tego zespołu mnóstwo najlepszych zawodników a drużyna ta gra jakimiś dzieciakami (dodajmy że uzdolnionymi, mają aktualnie wicelidera). A co słychać w kadrach ? Obie drużyny w pełnych składach, gospodarze tylko bez napastnika Darrena Tinnelly ale on strzelił tylko jednego gola. Zagra za to Connolly i Coughlan którzy strzeli w sumie 13 goli. Reasumując Małolatom z Tolka Park będzie bardzo trudno dziś awansować ale gola powinni na otarcie łez ukłuć.
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
Bray-U.C. Dublin TYP over 2,5 kurs 1,70 5/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: Zdziwiony jestem. Mewy (Bray) nie wygrały od 13 kolejek ale lecą na nich kursy ? Do tego cała rozsypana pomoc i obrona a u gości zagra w końcu Dean Clarke

http://www.goal.com/en-ie/slideshow/653 ... of-ireland
Sami widzicie że to minimum 25 % wzmocnienia Studentów (U.C.D.)..Przejrzałem różne fora i wiele osób gra nawet na gości. Ja wybrałem over, uważam że gospodarze mogą coś strzelić, ich ostatnie spotkanie w Bray to:
28.03.14 PIE Bray UC Dublin 3 : 5
Ale zobaczcie też inne:
08.09.13 PIE Bray UC Dublin 1 : 1
08.06.13 PIE UC Dublin Bray 4 : 5
29.03.13 PIE Bray UC Dublin 2 : 2
31.08.12 PIE UC Dublin Bray 3 : 1
01.06.12 PIE Bray UC Dublin 3 : 1
16.03.12 PIE UC Dublin Bray 2 : 3
21.09.11 PIE Bray UC Dublin 4 : 0
08.07.11 PIE UC Dublin Bray 1 : 2
13.05.11 PIE Bray UC Dublin 2 : 1
25.03.11 PIE UC Dublin Bray 0 : 1
24.09.10 PIE Bray UC Dublin 2 : 2
27.08.10 FAI UC Dublin Bray 2 : 3
16.07.10 PIE UC Dublin Bray 4 : 0
07.05.10 PIE Bray UC Dublin 0 : 6
Reasumując stawiam na over 2,5 zwłaszcza że u drużyny z Dublina pauzuje dwóch obrońców Boyle i Langtry. Mewy bez..5 ważnych zawodników, pomocników i obrońców.
Dundalk-Bohemians D. TYP BTS kurs 2,10 4/10 g.20.45 3:2 WIN
PS: Yeeeeeeeee, co za tłuste kursiwo, bardzo mnie to ucieszyło. W ich ostatnim meczu na Oriel Park padł remis 1:1. Generalnie Cygany (Bohemians) grają o wiele lepiej na wyjazdach niż u siebie. Poza tym ich największa zgoda z Patsami (St.Patrick s) do czegoś ich zobowiązuje i zawsze stawiają się najlepszym zagrażającym aktualnym Mistrzom. Goście nie strzelili gola w lidze od dwóch kolejek i czas najwyższy na ten heroiczny wyczyn czyli zdobycie wyjazdowego bramki. Z osłabień obie ekipy bez dwóch dobrych kopaczy, O&#39;Donella i Kelly w Dundalk a goście bez Byrne i Murphy.
Reasumując Drwale prawdopodobnie wygrają ale liczę że stracą gola.
Athlone-Cork TYP 2 kurs 1,67 3/10 g.20.45 2:2 BOX
Shamrock-Sligo TYP 1 kurs 2,05 3/10 g.21.00 1:0 WIN
PS: I na koniec z Irlandii jeszcze te dwa mecze. Cork na papierze wygląda dwa razy lepiej od beniaminka. Sporo kontuzji po obu stronach z tym że nie interesuje mnie to za bardzo ponieważ goście skompromitowali się ostatnio u siebie z Bray (grając w przewadze nie potrafili wygrać a później w Pucharze z Bohemians) i liczę dzisiaj na pewne zwycięstwo Cork. No chyba że mają spadek formy.
W Dublinie The Hoops (Shamrock) cały czas wierzą przynajmniej na miejsce na podium więc dziś absolutnie muszą wygrać. Będzie ciężko Sligo do dobra ekipa ale już nie tak dobra jak zdobywała parę lat temu Mistrza. W Shamrock nie zagra zawieszony McCabe, O&#39;Connor i Brennan. Goście bez 4 zawodników...chyba nie muszę wymieniać nazwisk ?

Koniec elaboratu, Hough !
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA FAI Cup 1/8, 2 mecz, w pierwszym 1:eek:ne:
Shelbourne-St.Patrick s TYP Shelbourne strzeli gola kurs 1,81 3/10 g.20.45 0:1 BOX
Shelbourne-St.Patrick s TYP BTS kurs 2,05 3/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: No bez jaj. 1,75 że Muszelki wcisną gola ? A niby czemu nie skoro udało im się to w wyjazdowym pierwszym spotkaniu ? Przepraszam bardzo ale tak dramatycznie grających Patsów jak w sierpniu to ja nie widziałem od bardzo dawna. Porażki z Cork i Limerick (u siebie
) i wymęczone 3:2 na własnym terenie z beznadziejnymi Studentami (U.C. Dublin) to sierpniowe dokonania aktualnych Mistrzów. No i oczywiście dochodzi remis w derbach właśnie z Shelbourne. Z Shelbourne...który spadł w tamtym sezonie do 2 ligi, odeszło z tego zespołu mnóstwo najlepszych zawodników a drużyna ta gra jakimiś dzieciakami (dodajmy że uzdolnionymi, mają aktualnie wicelidera). A co słychać w kadrach ? Obie drużyny w pełnych składach, gospodarze tylko bez napastnika Darrena Tinnelly ale on strzelił tylko jednego gola. Zagra za to Connolly i Coughlan którzy strzeli w sumie 13 goli. Reasumując Małolatom z Tolka Park będzie bardzo trudno dziś awansować ale gola powinni na otarcie łez ukłuć.
Podbijam ;)
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Pilka nozna - 1.Irlandia - Boh.Dublin.-Bray
mecz
1 1.47 5.9. 20:45 2:1 WIN
-- --

Pilka nozna - 2.Irlandia - Waterford-Shelbourne
mecz
2 1.37 5.9. 20:45 1:3 WIN
-- --

Pilka nozna - 1.Walia - Connah s-Llansantffr.
handicap 1:0
2 1.68 5.9. 20:30 1:5 WIN
-- --

Całkowity kurs: 3.38 WIN
PS: Brak czasu na opisy..pracuję teraz po 12 godzin dziennie więc wybaczcie..Waterford osłabiony, Bray to już w ogóle, nie zagra: Dave Scully, David Cassidy, Michael Barker, Ismahil Akinade...i nie wiadomo czy zagrają: Eric McGill, Shane O&#39;Neill, Adam Hanlon, Philip Hughes i Adam Mitchell. TNS wiadomo, grałem na nich ostatnio i wygrali 6:1. Staty:
25.10.13 PRE TNS Connah&#39;s Q. 5 : 0
13.09.13 PRE Connah&#39;s Q. TNS 0 : 4
21.12.12 PRE TNS Connah&#39;s Q. 5 : 1
06.10.12 PRE Connah&#39;s Q. TNS 1 : 3

Pozdrawiam wszystkich

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dundalk - Derry City ▪ 08.09.2014
typ: 1 ▪ 1.53 @ Bet365
vs
Drużyna Derry do tego spotkania podejdzie bez kilku kluczowych graczy z
racji tego że 13.09 grają bardzo ważny dla nich mecz pucharowy przeciwko
drużynie Drogheda i w związku z tym wielu zawodników w dzisiejszym
meczu nie zagra. W drużynie Derry nie zagra Michael Duffy, który dostał
powołanie do reprezentacji Irlandi U21, jest to bramkostrzelny zawodnik.
Dean Jarvis jest zawieszony, gdzie Philip Lowry, Barry McNamee, Ryan
McBride, oraz Rory Patterson nie zostali powołani.
zaliczony !
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam:
IRLANDIA: FAI Cup 1/4:
Shamrock Rovers-Dundalk TYP Shamrock strzeli gola kurs 1,42 6/10 g.20.00 0:0 BOX
PS: Kursiwo trochę mało tłuste ale..
1. The Hoops znowu mają pecha w tym sezonie. Zaliczani byli teraz do grona ścisłych faworytów. Kto by przypuszczał przed sezonem że tak wystrzeli Dundalk i Cork ? Inaczej mieliby teraz wicelidera..
2. Pisałem już 666 razy że dla gospodarzy w tej chwili to jedyna droga do Ligi Europy. W lidze na bank Patsi nie odpuszczą 3 miejsca. Takie jest moje zdanie.
3. Goście zaoferowani są teraz bardziej zdobyciem Mistrza niż Pucharu. Już w ostatniej rundzie męczyli się z drugoligowym Galway u siebie ostatecznie wygrywając 2:1.
4. Moja następna rozkmina to taka że jest tylko jeden mecz. W przypadku remisu powtórka. A więc czy Drwalom mając na uwadze że do końca ligi pozostało dosłownie parę kolejek opłaca się remisować to spotkanie i grać kolejne ? Więc albo &quot;odpuszczą&quot; i przegrają albo wygrają. Ale nawet jak zwyciężą to wcale nie muszą wygrać do zera.
5. Staty:
13.07.14 PIE Shamrock Rovers Dundalk 0 : 1
24.03.14 SET Shamrock Rovers Dundalk 1 : 2
15.07.13 MIE Shamrock Rovers Dundalk 4 : 1
21.05.13 PUC Shamrock Rovers Dundalk 1 : 0
06.05.13 PIE Shamrock Rovers Dundalk 1 : 0
28.09.12 PIE Shamrock Rovers Dundalk 7 : 0
13.04.12 PIE Shamrock Rovers Dundalk 6 : 0
21.06.11 PIE Shamrock Rovers Dundalk 2 : 2
04.03.11 PIE Shamrock Rovers Dundalk 3 : 1
11.07.10 PIE Shamrock Rovers Dundalk 4 : 0
6. Wypowiedź trenera Fenlona:
Speaking ahead of the game, manager, Pat Fenlon said: “It’s yet another very big game for us. People keep reminding me how long it&#39;s been since Shamrock Rovers won the FAI Cup and we&#39;d love for this year to be our year again. But even if we win against Dundalk there is still a long way to go to get to that stage. So right now it&#39;s all about doing everything to get the win tomorrow night and secure our place in the semi-final draw. It&#39;s a great occasion to be involved in and we&#39;re well up for it.&quot;
7. Absencje:
Shamrock: David O&#39;Connor i Conor Dunne.
Dundalk: Stephen O&#39;Donnell (kapitan
) i Simon Kelly.
8. Opcji macie sporo, kto lubi większe ryzyko niech gra np: BTS za 1,85 a kto jest hazardzistą zwycięstwo gospodarzy za 2,80. Do niczego nie namawiam i powodzenia..
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Shelbourne-Shamrock II
mecz : 1
1.25
Bray-St.Patricks
mecz : 2
1.40
Athlone-Bohemians
mecz:strzeli gola : stg 1
1.35
Kurs ogólny: 2.36
 
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
Cork C.-Sligo R. TYP 1 kurs 1,62 7/10 g.20.05 2:1 WIN
PS: Gospodarze muszą wygrywać wszystkie spotkania do końca rozgrywek (pozostało 5 kolejek) i liczyć na dwie wpadki Dundalk (porażka i remis). Dzisiaj na drodze staje Sligo, jeszcze dwa lata temu mistrz Irlandii a aktualnie bardzo solidna ekipa z północy kraju. No tak, tylko goście dzisiaj tragicznie osłabieni. Nie będę wymieniał ile graczy jest kontuzjowanych, w każdym razie mnóstwo, chyba 5-6..najgorsze dla Sligo jest to że nie wiadomo czy zagra jak dla mnie jeden z najlepszych bramkarzy w tej lidze Gary Rogers. Śmiem zaryzykować tezę że gdy zabraknie go między słupkami to na 90% to goście są praktycznie bez szans. Ten 33 letni facet zaliczył w swojej karierze prawie 300 spotkań w samych tylko Drogsach i Patsach także doświadczenie ma ogromne. No ale jak napisałem wcześniej masażysta zadecyduje tuz przed spotkaniem czy wyjdzie na murawę ale nawet gdy zagra to nie wróże nic dobrego Sligo. Mają już praktycznie wakacje o czym świadczy ich ostatnia porażka u siebie z Droghedą. Jak to powiedział mój kolega który był akurat na tym spotkaniu że tak słabego Sligo nie widział od paru dobrych lat..gwoli ścisłości w Cork nie zagra kontuzjowany od dłuższego czasu Michael Rafter.

UC.Dublin-Dundalk TYP spotkanie/BTS 2/TAK kurs 2,45 5/10 g.20.45 0:2 BOX
PS: Panuje taka opinia że Studenci wymyślili sobie..grę w barażach
. Tak..brzmi to przezabawnie ale dla biednego klubu przy Uniwersytecie już nie. Otóż mniemam że chodzi o to że w dwóch barażowych spotkaniach będzie można zarobić parę funtów. Po sprawdzeniu tabeli może to i prawda bo proszę zobaczyć, w lipcu Studenty potrafili ograć w lidze takie Sligo czy w towarzyskim spotkaniu angielski Bradford i nagle bach, prawie same porażki. Mało tego, to była zawsze bramkostrzelna ekipa u siebie nawet jak przegrywała. Ostatnio coś słabo strzela u siebie..wydaje mi się że włodarze z Dublina nie wzięli od połowy lipca jednego szczegółu pod uwagę. Że ostatnie w tabeli Athlone powoli zacznie ciułać punkty i w tej chwili ma mecz rozegrany więcej ale tylko już punkt mniej. Ostatnie 5 remisów czerwonej latarni ma dla mnie wymowę i sygnał. Athlone chce się utrzymać. Dlatego też zdecydowałem się dzisiaj na takie rozwiązanie powyższego betu. Studenci nie oddadzą meczu za darmo bo grunt pali się pod nogami. Że Drwale stukną minimum dwa gole jestem mocno przekonany. Powód ? U gospodarzy nie zagra dziś absolutnie 3 kluczowych obrońców. Ale za to pomoc i atak ten sam co zawsze. Goście którzy w tym sezonie maja szanse na mistrza tylko bez długoterminowych Stephena O&#39;Donnella i Simona Kelly..
Derry-Athlone TYP Athlone strzeli gola kurs 1,50 5/10 g.20.45 1:1 WIN
PS: O gościach pisałem troszkę wyżej. Proszę spojrzeć:
19.09.14 PIE Athlone Bohemians 0 : 0
05.09.14 PIE Drogheda Athlone 1 : 1
29.08.14 PIE Athlone Cork City 2 : 2
18.08.14 PIE UC Dublin Athlone 1 : 1
15.08.14 PIE Athlone Shamrock Rovers 1 : 1
Z Cork 2:2 ? Z The Hoops 1:1 ? Z Drogsami 1:1 ? Naprawdę dla mnie jak na miejsce w tabeli te wyniki wzbudzają szacunek. A przecież Derry tak naprawdę podobnie jak Sligo ma już wakacje. Grają sobie na luzie i osiągają mega śmieszne rezultaty. Na przykład potrafią dostać w trąbę 0:5 od Dundalk w lidze by wygrać w Pucharze 5:0 z Droghedą. Abstrahując ich jedyny mecz w tym roku miedzy sobą to:
11.04.14 PIE Derry City Athlone 3 : 2
Reasumując gospodarze dziś bez dwóch zawieszonych za kartki piłkarzy a goście bez dwóch długoterminowych. I przypominam że gram tylko że Athlone strzeli więc 2:1 czy też 4:1 dla Derry nie robi mi różnicy.

IRLANDIA: Dywizja 1
Waterford-Longford TYP 2
Finn Harps-Shelbourne TYP 2
AKO 2,06 4/10 BOX
PS: Na temat meczu w Waterford nawet nie ma o czym pisać. Jak Longford nie wygra to nie ja się skompromituje tylko oni to chyba oczywiste. Goście ostatnio pokpili sprawę i w 6 spotkaniach zdobyli zaledwie 6 oczek. Dziś grają ze skłóconym między piłkarzami a zarządem Waterford i przegrają oni tylko nawet po złości zarządowi. Tak abstrahując gospodarze gdyby chcieli z tym składem który mieli mogli by nawet powalczyć w tym sezonie o baraże..ale nie chcą. Z ubytków...ech..napiszę tylko że u gospodarzy może nawet nie zagrać 5 zawodników a u gości kontuzjowany tylko długoterminowy Willie Tyrell i zawieszony Pat Sullivan.
Na temat drugiego meczu trochę myślałem bowiem dziś w drużynie gości czyli popularnych Muszelek sporo absencji. Nie zagra dwóch podstawowych obrońców i pomocnik. Ale po namyśle gram na nich ponieważ zapamiętałem po porażce Harpii u siebie z Shamrock II 0:1 ( było to pod koniec sierpnia) wypowiedź ich trenera który oznajmił że właśnie stracili szanse na grę w barażach i że skupiają się tylko na Pucharze. I proszę spojrzeć co się potem działo:
20.09.14 DYW Galway Finn Harps 3 : 0
17.09.14 FAI Finn Harps Avondale Utd 4 : 1
14.09.14 FAI Avondale Utd Finn Harps 1 : 1
06.09.14 DYW Cobh Ramblers Finn Harps 1 : 0
29.08.14 DYW Finn Harps Shamrock 2 0 : 1
Tak więc uważam że ten dubel ma spore szanse powodzenia.

I na koniec jeszcze meczycho z Wielkiej Brytanii:
Crusaders-Institute TYP 1 kurs 1,45 6/10 g.20.45 3:2 WIN
PS: Zagrałem ten bet ponieważ od początku sierpnia Krzyżowcy grają bardzo solidny futbol u siebie:
30.08.14 PRE Crusaders Glentoran 1 : 0
25.08.14 IRI Crusaders Glebe 6 : 1
16.08.14 PRE Crusaders Ballinamallard 3 : 1
Wydaje mi się że beniaminek z rogatek Londonderry zdecydowanie lepiej sobie radzi na swoim terenie. Do tego do składu Crusaders wraca dwóch kluczowych zawodników.
Dziękuje za uwagę
 
Do góry Bottom