>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Irlandia Północna (IFA Premiership) - 2014/2015

Status
Zamknięty.
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Portadown-Glenavon TYP 1 kurs 1,80 4/10 g.16.00 3:3 BOX gol na 3:3 w 97 minucie z karnego

PS: Po jednym zdaniu..gospodarze po dwóch wyjazdowych porażkach muszą w końcu się przełamać. Mogą to spokojnie zrobić mając u siebie doskonały, listopadowy bilans:
29.11.14 PRE Portadown Glentoran 3 : 1
15.11.14 PRE Portadown Glenavon 3 : 2
08.11.14 PRE Portadown Institute 4 : 1
Do tego dzisiaj w ataku Murray i mój ulubieniec Gary Twigg i wszystko jasne
.
Cliftonville-Crusaders TYP BTS kurs 1,50 4/10 g.16.00 0:1 BOX
PS: Mecz dwóch odwiecznych rywali. W tych derbach w ostatnim meczu na Solitude padł wynik 3:2. To będzie walka o każdy centymetr kwadratowy murawy i gole z obu stron.
Inne mecze olewam, ciekawi mnie tylko czy Linfield wygra 6 raz z rzędu..
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ballinamallard-Cliftonville TYP 2 kurs 1,80 5/10 g.20.45 30.12.2014 1:1 BOX
PS: Mecz odbędzie się jutro ale zagrałem go już dziś.Temu spotkaniu przyglądałem się już wczoraj. Vice-mistrzowie Irlandii Płn. przegrali dwa mecze z rzędu a takie coś nie zdarzyło im się chyba od kilku sezonów.
26.12.14 PRE Cliftonville Crusaders 0 : 1
20.12.14 PRE Glentoran Cliftonville 2 : 1
W tabeli spadli aż na 4 miejsce tracąc do odwiecznych rywali z tego samego miasta aż 7 oczek.
http://www.livesports.pl/mecz/WQarQtbq/ ... le;overall
Gospodarze to przeciętna ekipa z zachodniej części kraju która w tamtym sezonie zajęła dopiero 3 miejsce od końca ciułając na koniec sezonu zaledwie 30 oczek przy 70 punktach Cliftonville..mało tego, Ballinamallard ma chyba jakiś kompleks bo w ostatnich 10 spotkaniach gdy grali między sobą zawsze wygrywała drużyna ze stolicy:
25.10.14 PRE Cliftonville Ballinamallard 3 : 2
30.08.14 PRE Ballinamallard Cliftonville 0 : 4
08.03.14 PRE Cliftonville Ballinamallard 5 : 0
21.12.13 PRE Cliftonville Ballinamallard 1 : 0
12.10.13 PRE Ballinamallard Cliftonville 0 : 2
27.04.13 PRE Cliftonville Ballinamallard 2 : 1
23.02.13 PRE Ballinamallard Cliftonville 0 : 1
12.01.13 PUC Cliftonville Ballinamallard 4 : 2
15.12.12 PRE Ballinamallard Cliftonville 1 : 3
09.10.12 IRI Cliftonville Ballinamallard 5 : 0
Do gry w Red Army (to przydomek gości) gotowy jest król strzelców tej ligi Joe Gormley który w 23 meczach strzelił już 20 goli. Mało tego w ostatnich dwóch przegranych spotkaniach nie trafił ani razu więc czas najwyższy. To jego metryczka:
http://en.wikipedia.org/wiki/Joe_Gormle ... tballer%29
Wlazłem nawet na stronę gości i wyraźnie ich szef Tommy Breslin podkreśla że mimo dosyć długiej drogi i panującego zimna jadą po zwycięstwo. No właśnie ta jedyna rzecz która mnie trapi to minusowe temperatury i zła murawa boiska.
Reasumując przy optymalnych warunkach dla mnie bankowe zwycięstwo Cliftonville jednak biorąc pod uwagę mróz i troszkę słabsza formę stawiam na wymęczoną wygraną gości.
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
DUŻO ZDROWIA I RADOŚCI W NOWYM ROKU ŻYCZY SZYMI


Dałem tu przed chwilą Życzenia Noworoczne (te co teraz są na górze wkleiłem ponownie). Oczywiście zostały usunięte przez kolejnego &quot;mądrego&quot;. Ja oczywiście rozumiem że te życzenia dla wszystkich forumowiczów były w wątku który zresztą sam założyłem o Irlandii Północnej ale panie Moderatorze..puknij się pan w głowę i skasuj pan życzenia po Nowym Roku bo to naprawdę pachnie kpiną. I proszę mi nie pisać że od tego są odpowiednie działy, takie rzeczy robi się raz na rok więc chyba nic się nie stało ? Abstrahując od następnej dygresji że mam wieczną blokadę na &quot;Typy Dnia&quot;. Powód ? Niejaki mod chyba Grzesio za bardzo się zbulwersował gdy parę razy zapomniałem dodać bukmachera w typie. Sam jestem moderatorem na innym forum ale takie jaja to tylko tutaj. No i oczywiście na apel do tutejszych władz który dałem w dziale Administracji co nastąpiło ? Kolejny post usunięty chyba już przez jakiegoś młodego moda bo w nicku miał 92 (bo to chyba nie jego iloraz inteligencji ?).
Reasumując nie po to poświęcam swój bezcenny czas dając darmowe typy żeby ktoś je lekka ręką usuwał i robił sobie kpiny ze mnie.
Pzdr/Psycho
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dungannon-Cliftonville TYP 2 kurs 1,60 6/10 g.16.00 03.01.2015 1:1 BOX
PS: Ktoś pomyśli, no nie Psycho znowu gra na Cliftonville ! Paranoja ? Nie..już matematycznie nie pisząc o poziomie piłkarskim goście powinni w końcu wygrać. Po ostatnich 3 meczach w których vice-mistrz uciułał zaledwie jedno oczko doszukiwałem się nawet teorii spiskowej (bunt piłkarzy, brak kasy w klubie, niewypłacone premie etc..) ale nic takiego nie wykryłem. Dalej bramek nie strzela lider strzelców Joe Gormley. Ten grający z numerem 19 na koszulce piłkarz nie strzelił już od 3 spotkań gola. Wynika z tego taka luźna teoria że gdy on nie strzela to drużyna nie wygrywa. Mam nadzieję że w końcu się przebudzi.
Tak abstrahując poświęciłem trochę czasu i sprawdziłem kiedy ostatnio The Reds mieli takie wtopy. A dokładnie 2 września 2014 roku. Nie wygrali wtedy aż 5 meczów z rzędu ale UWAGA po tych wpadkach jak już zaczęli wygrywać to łącznie z pucharami ich bilans to 8 zwycięstw z rzędu w których strzeli 21 goli. Mam nadzieje że nie będę czekał aż 5 kolejek na ponowna wygraną i że nastąpi to już jutro zwłaszcza że gospodarze czyli popularne Jerzyki naprawdę nie są dobra drużyną.
Reasumując do typu głęboko nie namawiam bo i zawsze to wyjazd a i kurs marny (Zbuki chyba tez raczej przekonane o wygranej gości) ale ja osobiście gram go na 100 %
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Portadown-Institute TYP -1,5 Portadown kurs 1,73 3/10 g.20.45 2:1 BOX
PS: To zaległy mecz i przy zwycięstwie gospodarzy dołączają zdecydowanie do czołówki. Beniaminek z Derry w tym sezonie abstrahując że jest na przedostatnim miejscu w tabeli jakoś nie ma w tym sezonie patentu na Portadown:
08.11.14 PRE Portadown Institute 4 : 1
04.10.14 PRE Institute Portadown 0 : 4
Uważam że tacy zawodnicy jak Murray i McAllister którzy razem strzelili 21 goli nie pisząc już o moim ulubieńcu Garym Twiggu są w stanie pokryć ta linię. Jest tylko jedno ale..zastanawiałem się co się dzieje z Cliftonville i razem z moim drogim kolegą z innego forum doszliśmy do wniosku że dopóki nie wyrośnie trawa na stadionach Irlandii Północnej nie ma sensu obstawiać grubo tych spotkań. Z ciekawości obejrzałem jedną połową spotkania Dungannon-Cliftonville i byłem w szoku. Na początku myślałem że przed meczem Jeżyki wpuściły na boisko 1000 kretów. Do tego wszystko maksymalnie zmrożone i piłka podskakiwała jak w rugby. Dramat. Wniosek taki że poziom obu ekip od razu się wyrównuje jak grają na takiej murawie i gole są dziełem przypadku. Tyle..
Sprawdziłem dzisiaj oczywiście pogodę w Portadown i naprawdę nie jest źle. Pochmurno ale bez opadów i dość ciepło, wieczorem ok 5 stopni. Szansa opadów 5 %.
Tak wyglądała murawa w ich ostatnim meczu u siebie z Glenavon przy padającym śniegu. Nie było tak źle a jak wspomniałem wyżej dzisiaj ma nie padać..no i u nich jest trawa
.


 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Typy z Irlandii Północnej idą mi ostatnio mega dramatycznie. Dlatego podam dzisiaj tylko bez zbędnej pisaniny co gram ale uwierzcie że mecz był głęboko analizowany:
Glenavon-Dungannon TYP BTS kurs 1,53 3/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: Pogoda ładna, słonecznie wieczorem ok 2 stopni na plusie.
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Institute-Dungannon TYP BTS kurs 1,51 5/10 g.20.45
PS: Dwie marne drużyny. Tak marne jak ostatnio ja z typami na Wielka Brytanię. Bywa. Zagrany bet podyktowany tym że gospodarze nie licząc jednego meczu z Cliftonville od 8 kolejek zawsze strzelali minimum gola w tym na wyjeździe Portadown. Ale zawsze też dali sobie wbić co mnie bardzo cieszy.
Goście też nieźle, oprócz potyczki z Krzyżowcami na wyjazdach zawsze w ostatnich 5 kolejkach łupali bramy. Ich ostatni mecz H2H:
25.10.14 PRE Institute Dungannon 1 : 1
Nie chcę się zbytnio rozwodzić bo pisze elaboraty a mecze i tak nie wchodzą..zresztą kogo to obchodzi w jakich składach zagrają..ech..napisze tylko że tak jak wspomniałem na początku to dwa cieniasy więc może będzie tak że indolencja obronna przewyższy tą strzelecką..
Pogoda w Derry to ok 2 stopni wieczorem i może padać.
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Cliftonville-Warrenpoint TYP 1 2:2 BOX

Portadown-Ballymena TYP BTS 5:5 WIN

kurs AKO 2,16 4/10 g.16.00 BOX
PS: Pierwszego meczu to nie ma co opisywać, wicemistrzowie nie wygrali od 4 spotkań w lidze a dziś grają u siebie z ostatnią drużyną w tabeli która w ostatniej kolejce przegrała u siebie z Glentoran..0:5. Jeżeli w tym meczu gospodarze nie odniosą sukcesu to znaczy że grają komuś na złość.
W drugim spotkaniu wszyscy grają na Portadown ale mnie kurs 1,4 nie kusi i uciekłem w stronę BTS-u za 1,6. Dlaczego ? Ponieważ gospodarze maja dziurawą i kiepska obronę bowiem w ostatnich 9 spotkaniach u siebie stracili..14 goli i to nie z takimi tuzami jak Ballymena, bo nawet z jakąś regionalną Knockbredą w Pucharze Ligi. W ostatni meczu H2H w październiku padł wynik 2:1. Gospodarze ledwo wtedy wygrali, dopiero grając w liczebnej przewadze a gola wieńczącego dzieło strzelił oczywiście mój ulubieniec Gary Twigg 8 minut przed końcem.
Trzecim idealnym spotkaniem do tripla było wyjazdowe zwycięstwo Linfield, niestety mecz jest przełożony z powodu obfitych opadów śniegu w Ballinamallard.


Portadown-Ballymena TYP BTS
weszło po 2 minutach
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: IFA Premiership
Crusaders-Portadown TYP BTS kurs 1,65 5/10 g.20.45 6:0 BOX
PS: Chyba na dzień dzisiejszy dwie najlepsze ekipy. Lider i wicelider. Obie najbardziej bramkostrzelne teamy. Gospodarze w ostatnich 3 ligowych meczach strzelili 7 goli a łącznie z pucharowym 13 goli. Goście to chyba przejdą do historii bowiem w ostatnim spotkaniu z Ballymeną padł wynik 5:5 (w tym pojedynku 3 gole strzelił mój ulubieniec Gary Twigg) . Bez komentarza. W ich ostatniej potyczce między sobą na Seaview padł wynik 2:3 więc manager Krzyżowców dzisiaj zapowiedział srogi rewanż. Składy praktycznie bez zmian z ostatnich spotkań. Gole chyba padną, jedynym negatywnym czynnikiem to opady śniegu ale z plusową temperaturą.
Glenavon-Institute TYP BTS kurs 1,57 4/10 g.20.45 2:1 WIN
PS: W Lurgan również będzie padać ale w tym mieście niedaleko malowniczego jeziora Lough Neagh (powierzchnia ok. 400 km.kw. przy Śniardwy - 114 km.kw.) również w miarę ciepło. Co mnie skłoniło do zagrania na ten typ ? Goście mimo wielu wyjazdowych porażek od kilku kolejek potrafią strzelać gola w tym samemu Portadown i to dosyć niedawno bo 5 stycznia. Dobrą opcja jest również że po prostu goście strzelą po kursie 1,42. Popatrzmy:
05.12.14 PRE Glenavon Institute 1 : 1
08.10.13 IRI Glenavon Institute 4 : 1
06.04.10 PRE Glenavon Institute 1 : 2
13.02.10 PUC Glenavon Institute 2 : 1
19.12.09 PRE Glenavon Institute 0 : 1
20.12.08 PRE Glenavon Institute 1 : 3
30.09.08 PRE Glenavon Institute 0 : 1
Glenavon znając życie spokojnie strzeli 1-3 gole. W ostatnich 12 spotkaniach u siebie zawsze uprzykrzali życie rywalowi strzelając łącznie w tych meczach aż 20 razy.
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Institute-Dungannon TYP BTS kurs 1,51 5/10 g.20.45 1:2 WIN
PS: Dwie marne drużyny. Tak marne jak ostatnio ja z typami na Wielka Brytanię. Bywa. Zagrany bet podyktowany tym że gospodarze nie licząc jednego meczu z Cliftonville od 8 kolejek zawsze strzelali minimum gola w tym na wyjeździe Portadown. Ale zawsze też dali sobie wbić co mnie bardzo cieszy.
Goście też nieźle, oprócz potyczki z Krzyżowcami na wyjazdach zawsze w ostatnich 5 kolejkach łupali bramy. Ich ostatni mecz H2H:
25.10.14 PRE Institute Dungannon 1 : 1
Nie chcę się zbytnio rozwodzić bo pisze elaboraty a mecze i tak nie wchodzą..zresztą kogo to obchodzi w jakich składach zagrają..ech..napisze tylko że tak jak wspomniałem na początku to dwa cieniasy więc może będzie tak że indolencja obronna przewyższy tą strzelecką..
Pogoda w Derry to ok 2 stopni wieczorem i może padać.
I na dzisiaj:
Cliftonville-Glentoran TYP 1 kurs 1,95 3/10 g.16.00 1:1 BOX
PS: No i doczekałem się na The Reds jakiegoś arcy wysokiego kursu a do tego grają u siebie. No cóż nie będę się rozwodził i robił jak to mam w zwyczaju metrowej analizy. Gospodarze po zdobyciu tydzień temu Pucharu Ligi trochę odżyli. Glentoran to mocna ekipa i to zawsze derby ale jak zapowiedział Tommy Breslin manager Cliffów: &quot;We face an almighty challenge&quot;..więc do roboty bo gospodarze nie wygrali w lidze od..13 grudnia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: 1/8 Puchar:
Bangor-Crusaders TYP 2 kurs 1,60 5/10 g.16.00 0:2 WIN
PS: W pierwszym spotkaniu lider 2 ligi podejmuje aktualnego lidera Premiership. Bangor prawdopodobnie zobaczymy w przyszłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej ale póki co jak dla mnie za wysokie progi na dzień dzisiejszy żeby ograć Krzyżowców. Napiszę szczerze że na teraz goście to najlepsza ekipa grająca w Irlandii Północnej i dla mnie zdobędą mistrza na 90%. Gospodarze spotkali się stosunkowo niedawno bo w listopadzie w ćwierćfinale Pucharu Ligi właśnie z Crusaders i po przedziwnym spotkaniu wygrali w dogrywce. Przedziwnym ponieważ po 40 minutach Krzyżowcy kontrowali wszystko i wygrywali 2:0. I nagle po czerwonej kartce dla gości, gospodarze zwietrzyli szanse i rzucili się do szaleńczego ataku wyrównując stan spotkania na 2:2 by w dogrywce dobić rywala. Mam nadzieję że dzisiaj nie popełnią tego błędu abstrahując że pałają rządzą rewanżu za głupio przegrany mecz.
A teraz jak widzą tą potyczkę w klubie z Belfastu:
&quot;It&#39;s a rest from the League this week as attention turns to the Irish Cup and a game against Bangor at the Bangor Fuels Arena. Bangor are certainly no strangers to Crusaders this season as they have played them twice in other cup competitions and unfortunately lost both. Crusaders will want to address this and come out victorious on Saturday but Bangor will of course be going for the treble and will want to take the scalp of Crusaders again.
Crusaders go into the game on the back of a ten match unbeaten run but cup football can produce anything. They are without Declan Caddell who has started a three match ban so that wil mean Barry Molloy is likely to partner Richard Clarke in the centre of midfield. It should be a case of as you where once again for everyone else in the starting line up although Stephen Baxter may change a striker as he has been doing all season. Paul Leeman and Chris Morrow continue to train but are not ready yet for selection after injury. Crusaders will know exactly what Bangor are capable of having gone out of the League Cup and County Antrim Shield to them this season. They will know that this a cghance to avenge those defeats but more importantly progress in a competition they are capable of winning.
Bangor will be on a high knowing they have taken Crusaders twice this season and along with league form, they are currently top of the Championship by four points, they will feel another win is not out of the question. Gareth Scates will send his side out to play their usual tempo but will have to do without top goalscorer Jordan Forsythe who is out injured. Crusaders know though that Bangor have firepower throughout the team and will be wary of the attacking style they have. Bangor have beaten other Premiership opposition already this season and ran Cliftonville close in the Shield Final so they will be no pushover at all.&quot;
A tak widzą w klubie z Bangor:
&quot;Bangor might have beaten their Irish Cup opponents twice already this season, but manager Garth Scates and his staff know the size of the task facing them on Saturday. The Crues - presently topping the Premiership - will be looking to avenge those defeats which saw them knocked out of the League Cup and the County Antrim Shield.
With Jordan Owens and Paul Heatley piling on the goals for the visitors - they scored six without reply at home to Portadown without reply as Owens scored a hat-trick and Heatley two - though they struggled to find the net in a 1-1 draw at Dungannon last weekend - the Bangor defence are likely to be under pressure right from the off. And with Seasiders&#39; ace goalscorer Jordan Forsythe out of the frame as he struggles to recover from his ankle injury, it looks like a massive ask for Bangor to make it a hat-trick of wins.
Certainly, there will be no doubting the effort put in by the Seasiders on Saturday in front of what will hopefully be a big crowd, with lots of atmosphere, and the team will have been prepared meticulously by the &quot;backrom staff&quot;.&quot;
Cliftonville-Ballymena TYP 1 kurs 1,40 5/10 g.16.00 1:2 BOX
PS: Ten mecz powinien być prostszy. Gospodarze nie mają już dla mnie szans na mistrza i po zdobyciu Pucharu Ligi właśnie na terenie Ballymeny (24 stycznia wygrali tam 3:2) ich celem jest Puchar Irlandii Płn.
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dzisiejsza propozycja do jakiegoś dubla lub tripla:
Ballymena-Glentoran TYP BTS g.20.45 WIN
PS: Obie ekipy bardzo bramkostrzelne, przypomnę tylko niektóre mecze:
24.01.15 IRI Ballymena Cliftonville 2 : 3
10.01.15 PUC Ballymena Crumlin Star 4 : 0
03.01.15 PRE Ballymena Glenavon 2 : 4
26.12.14 PRE Ballymena Coleraine 4 : 3
06.12.14 PRE Ballymena Linfield 2 : 3
31.01.15 PRE Cliftonville Glentoran 1 : 1
03.01.15 PRE Warrenpoint Glentoran 0 : 5
26.12.14 PRE Linfield Glentoran 2 : 1
13.12.14 PRE Dungannon Glentoran 2 : 3
13.09.14 PRE Ballymena Glentoran 2 : 2
02.11.13 PRE Ballymena Glentoran 3 : 4
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Crusaders-Warrenpoint TYP -1,5 Krzyżowcy kurs 1,80 5/10 g.16.00 4:1 WIN
PS: Dla mnie najlepsza aktualnie ekipa w tym regionie powinna bez problemu ograć gości.
23.01.15 PRE Crusaders Portadown 6 : 0
10.01.15 PUC Crusaders Newington Youth 6 : 0
03.01.15 PRE Crusaders Ballinamallard 3 : 0
01.01.15 PRE Crusaders Linfield 2 : 1
01.11.14 PRE Crusaders Warrenpoint 3 : 0
26.10.13 PRE Crusaders Warrenpoint 2 : 0
14.01.12 PUC Crusaders Warrenpoint 3 : 0
Warrenpoint ogólnie ostatnio kąsa ale już z mocniejsza ekipą w Pucharze nawet nie beknęło:
07.02.15 PUC Linfield Warrenpoint 5 : 0
I na koniec zapowiedź ze strony gospodarzy:
It is back to Seaview on Saturday and a return to Danske Bank Premiership action as Crusaders welcome Warrenpoint Town on Match Day 29. Crusaders will want the win to extend their unbeaten eight game run in the Premiership while Warrenpoint Town are battling for survival close to the foot of the table to stay in the top league,
&quot;Crusaders head into the game full of confidence and with everything level in games played they lead the rest by three points and a large goal difference. Stephen Baxter could be in a position to recall Gavin Whyte who missed last week through injury but he will be unable to call on Declan Caddell and Colin Coates who are both out due to suspension. David Magowan could therefore return at Centre Half to relpace Coates while Barry Molloy or Timmy Adamson could take Caddells place. Josh Robinson again could be another injury doubt while Chris Morrow and Paul Leeman continue on the road to recovery. Again Stephen Baxter may choose to rotate his front men and and Stephen O&#39;Flynn could be in with a shout for a start after a goal mid week for the Reserves. It all means that Crusaders will field the usual strong starting XI and go for a win from the start,
Warrenpoint Town arrive at Seaview on the back of a 5-0 defeat to Linfield in the Irish Cup. Worse still their star player Daniel Hughes came off injured and may miss the game against Crusaders, Warrenpoint have found it tough in the Premiership this season with only five games won in total but they are a battling side who could cause an upset. Their form has certainly improved lately and in January they picked up eight out of a possible fifteen points in the Premiership. They know though that Crusaders have already beaten them twice this season and both by 3-0 scorelines and will look to address this.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: IFA Premiership
Linfield-Portadown TYP 1 kurs 1,65 7/10 g.20.45 1:2 BOX
PS: Bardzo wysoka stawka jak na mnie. Dlaczego ktoś pomyśli, przecież gra 2 z 3 zespołem w tabeli. Otóż moje miłe koleżanki i mili koledzy w tej chwili mistrz kraju to cały czas bardzo przyzwoity poziom który nie przegrał już od 10 kolejek u siebie, czyli od listopada na Windsor Park, natomiast goście to równia pochyła którzy o doskonałej grze na końcu tamtego roku najwyraźniej już zapomnieli.
Co do szczegółów trener Linfield ma bardzo prostą metodę na obronienie trofeum. Trzeba wygrywać wszystkie mecze u siebie i nie przegrywać na wyjeździe. Jak pisałem wcześniej temu zespołowi wbrew oczekiwaniom wyrósł bardzo groźny konkurent i też zza miedzy bo wszyscy spodziewali się że to Clifftonville a okazało się że to jest Crusaders który dla mnie ma na dzień obecny najmocniejszy skład.
W ostatniej kolejce Linfield ograł gładko Jeżyki na wyjeździe 3:0 a Portadown u siebie uległo Cliffom 0:2.
A teraz leci bomba czyli tak zwane klasyczne pierdol..nię..cie..otóż dzisiaj w drużynie przyjezdnych nie zobaczymy słownie dwóch..absolutnie najlepszych strzelców ekipy gości i na 90 % trzeciego

Proszę luknąć :
http://www.livesports.pl/mecz/ShL87Vnt/ ... op_scorers
Darren Murray
12 goli
Gary Twigg (mój ulubieniec)
12 goli
Mark McAllister
10 goli
Trzech absolutnie topowych napastników którzy na wszystkich 57 goli ligowych strzelili 34

To raporty z ostatniego spotkania:
http://www.bbc.com/sport/0/football/31473135
http://wyniki.interia.pl/mecz-portadown ... mid,528326
Widzimy w nich że Murray w ogóle nie grał, Twigg dostał czerwoną kartkę a McAllister zszedł po 32 minutach gry.
Wiedziałem o tym już dawno ale celowo czekałem z info o tym ostatnim i dziś na 90% nie zagra ponieważ na teraz nie ma go w podstawowym składzie.
Te fakty, plus forma obu ekip (Portadown w ostatnich 4 ligowych spotkaniach ugrało 2 oczka, przegrywając po drodze z Krzyżowcami 0:6) skłania mnie jak wspomniałem na początku do tak wysokiej stawki. Pamiętajmy jednak że to tylko Irlandia Północna chociaż -1,5 (okolice 2,80) tez bardzo mnie kusiło..
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Po wczorajszym wyniku z Belfastu odechciało mi się typować te rejony Europy. Szok i niedowierzanie..bo co tu innego napisać. Dzisiaj aż strach na coś tam grać dlatego zasugeruję tylko cichutko że ruszyłbym tylko:
Glenavon-Crusaders TYP 2 lub BTS g.16.00 3:7
PS: Jak już wspominałem wcześniej Krzyżowcy to dla mnie najstabilniejsza ekipa na teraz, natomiast Glenavon u siebie strzela zawsze gole, z tego co pamiętam chyba od lipca 2014 roku. Dlatego też te dwie propozycje..
Z innych faworytów polecam:
Lechia G.-Zawisza B. TYP 1 kurs 1,6 g.15.30
Swindon-Crawley TYP 1 kurs 1,32 g.16.00
Chelsea-Burnley TYP 1 kurs 1,22 g.16.00
Lokeren-Mouscron TYP 1 kurs 1,40 g.18.00
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: IFA Premiership
Ballymena-Crusaders TYP -1,5 Crusaders kurs 2,46 3/10 g.16.00 1:3 WIN
PS: Krzyżowcy jak tylko będą chcieli wygrają to spotkanie nawet więcej niż dwoma golami. Wszystko zależy od nich. Gospodarze z mocniejszymi ekipami w tym sezonie zawsze dostawali oklep.
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Mało czasu do meczu ale:
Cliftonville-Crusaders TYP 2 kurs 2,05 5/10 g.16.00 0:1 WIN
PS: Jestem przekonany na 90% że jeżeli dzisiaj Crusaders wygra mecz to będzie miało mistrza. Za tydzień dla mnie najpewniejszy mecz w miesiącu kwietniu czyli Crusaders-Glentoran (to będzie ustawka) i trzy oczka łatwo powędrują do Krzyżowców. Dzisiaj więc goście muszą się postarać o zwycięstwo..
 
Psychosocial 809,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: IFA Premiership - Grupa mistrzowska, 18 kwiecień 2015, sobota.
Crusaders-Glentoran TYP 1 kurs 1,6 7/10 g.16.00 2:0 WIN
PS: O tym meczu pisałem już 21 marca.
1. Gospodarze po 18 latach na 99,9 % zapewnili sobie tytuł mistrza kraju. Mają 9 oczek przewagi i 3 kolejki do końca rozgrywek a bilans bramkowy o 27 strzelonych więcej goli od Linfield. Więc żeby nie zdobyli tytułu musieliby przegrać wszystkie 3 spotkania a Linfield wszystkie 3 wygrać i to bardzo wysoko. Tak myślę że minimum z 8:0. Rzecz do zrealizowania niemożliwa ale oficjalnie mistrz jeszcze nie wyłoniony
.
2. 21 marca rozgrywane były zawody piłki kopanej w półfinale Pucharu tej krainy. Grający u siebie Crusaders podejmował..właśnie Glentoran i..przegrał 0:1. O dziwo wcześniej Krzyżowcy wygrali wszystkie 5 ostatnich meczów strzelając, uwaga..23 gole
. Co dawało średnią prawie 5 goli na jedno spotkanie obojętnie czy grali u siebie czy na wyjeździe
. I proszę, nagle nastąpił wielki kryzys w meczu pucharowym z Glentoran i chłopaki przegrali u siebie jak już wcześniej wspomniałem 0:1. A po tym meczu pojechali do mocnego wtedy jeszcze Coleraine i wygrali.. 5:1..
..sorry ja się nie dam nabrać na takie coś. To była dla mnie klasyczna ustawka między tymi drużynami. Powód ? Towarzystwo z Glentoran nie cierpi się mianowicie z Linfield..najgroźniejszym rywalem do zdobycia tronu obok Crusaders. I zrobią wszystko żeby Linfield go nie zdobył. Wtedy nie było jeszcze wiadomo jak potoczą się losy ale od razu spojrzałem na kalendarz i wiedziałem że 18 kwiecień to jest ten dzień kiedy Glentoran grzecznie odda punkty Crusaders w lidze.
3. Z pewnością na tym spotkaniu zorganizowana będzie wielka feta. Głupotą byłoby pomijając piłkarski poziom i to co napisałem wyżej nie wygrać tego meczu przez miejscowych. Zresztą spójrzmy na przepaść w tabeli:
http://www.livesports.pl/mecz/CvjDR4na/ ... le;overall
Tak naprawdę to dla Glentoran sezon się już skończył i mają w dupie jaki wynik osiągną w sobotę w Belfaście. Dla nich priorytetem jest finał z Portadown który odbędzie się 2 maja. Oczywiście w Pucharze Irlandii Płn.
4. Pisałem już z dwa miesiące wcześniej że Krzyżowcy mają najlepszą ekipę w lidze i zdobędą mistrza. Glentoran to zasłużony klub dla Irlandii Północnej ale w sobotę musi po prostu dla mnie przegrać. Kurs 1,6 biorę z pocałowaniem ręki jakiemuś laikowi który go wystawił. Spodziewałem się maksymalnie ok. 1,4. Oczywiście może zdarzyć się tak że Glentoran może ten mecz za puchar oddać na przykład w następnym sezonie bo gospodarze jak już pisałem mają mistrza na 99,9 % . No, zobaczymy co z tego wyjdzie, ja ryzykuję za wyższą stawkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom