>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Irlandia Północna - Niemcy] - 3 kolejka gr. C, 21.06.2016 r. godz 18:00

S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Irlandia Północna vs Niemcy UNDER 2,5 2@ Bet365
Po prostu nie wierze w to co widze, jest ktos kto wierzy , że Irlandia coś tu ustrzeli? ja wątpie, mecz będzie wyglądal tak samo jak mecz Irlandii z Polską czyli ciągły nacisk na Irlandie. Jednak nie jestem w stanie równiez uwierzyc ze Niemcy z druzyna ktora stawia bardzo skuteczny autobus beda w stanie wbic 3 gole. Dla mnie skromne 1:0 , 2:0
Swoją drogą gram również za drobne czysty X po kursie 5,50. Pewniak to to nie jest ale po takim kursie wg mnie zdecydowanie value
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
friendly 421

friendly

Użytkownik
Irlandia strzeli gola - nie 1,5 sts
Zacznę od tego, że kurs może nie jest zacnie wysoki, ale jak na to wydarzenie w zupełności wystarczający. Nie wierzę, że Niemcy jutro stracą bramkę. Po pierwsze przy obrońcach typu Hummels czy Boateng jest to naprawdę mało prawdopodobne. Wszyscy doskonale wiemy, że jest to piłka i tutaj może wydarzyć się wszystko, ale nasi zachodni sąsiedzi to zbyt solidny zespół. W fazie grupowej będą się z nami bili o bramki, dlatego nie pozwolą sobie na utratę chociażby 1 gola. Z mojego punktu widzenia Irlandia zdobędzie może 2 okazje podbramkowe, albo w wyniku kontry, albo głupiego faulu ze strony Niemców. Z samej gry nierealne jest przebicie się przez solidną, naprawdę potężną defensywę ekipy Joahima Lewa. Kolejnym aspektem jest to, że Irlandia generalnie zrobiła małą niespodziankę na tych ME, ale czym tutaj się kierować, pokonaniem Ukrainy? Widać, że ta ekipa była załamana, grali w pogodę gorszą niż chłopaki śmigający po kałużach w dzieciństwie. To nie mogło odzwierciedlać wysokich umiejętności, poza tym Ukraina jest w jakimś niewyjaśnialnym dołku i już się z niego nie podniosą, 2 bramki wpakowane tej ekipie przez Irlandię nie powinny w jakikolwiek sposób dawać nadzieję na zdobycie ich przeciwko Niemcom. Nie wiem czy są potrzebne jeszcze jakieś argumenty, w mojej opinii to naprawdę wartościowy bet i ma ogromne szanse powodzenia, będę w delikatnie galaktycznym szoku jeżeli pojawi się jakaś bramka na koncie Irlandii. Polecam Wam Panowie serdecznie! Udanych typów na przyszlość ;)
 
vilgar 18

vilgar

Użytkownik
Nie widzę w tym meczu innej opcji jak zwycięstwo Niemców i myślę że na 1-0 nie skończą...
Mój typ na ten mecz to Niemcy Handicap -2
 
D 95

diego-duncan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Niemcy - Irlandia Północna
Typ: Irlandia Północna nie strzeli
Kurs: 1,588
Bukmacher: Pinnacle

Niezwykle bogaty w kontekście ciekawych spotkań będzie dzisiejszy dzień. Wybierałem między zwycięstwem Czechów z Turkami, zwycięstwem Polaków z Ukraińcami i właśnie czystym kontem Niemców w rywalizacji z Irlandią Północną. Więcej o tych spotkaniach można poczytać w moim temacie, do którego link jest umiesczony w sygnaturze. Przechodząc do spotkania, po dwóch kolejkach grupy C skazywana na pożarcie Irlandia Północna jest praktycznie pewna awansu. Wystarczy, że nie przegra wyżej niż trzema bramkami z mistrzami świata. Korzystniejsza porażka lub remis niczego nie zmieniają, jedynie zwycięstwo sprawi, że Irlandczycy będą mieli pewne drugie miejsce a jeśli Polacy nie wygrają z Ukraińcami, nawet pierwsze. Z drugiej strony, Niemcy mają już pewny awans i raczej pierwsze miejsce w grupie, jeśli zwyciężą, to tylko wysokie zwycięstwo Polaków (wyższe dwoma bramkami niż zwycięstwo Niemców nad Irlandią) mogłoby im zwycięstwo grupy odebrać. W świetle tych faktów wnioskuję, że Irlandczycy schowają się za podwójną gardą i spróbują wykorzystać którąś z kontr, a może stałych fragmentów gry. Defensywę mają szczelną i przede wszystkim nie mogą przegrać czterema bramkami, więc raczej wykluczam wysokie prowadzenie Niemców i rozluźnienie, czego efektem mogłaby być bramka kontaktowa. Loew na konferencji zapewniał niemieckich dziennikarzy, że wyjdą z pierwszego miejsca. Wszyscy Irlandię skazywali, a ta na 90% wyjdzie z grupy. Widzę tu pewną analogię do euro 2012, gdzie po pierwszej kolejce chyba nikt nie sądził, że z polskiej grupy awansuje duet Grecja/Czechy. O różnicy klas nie będę nawet wspominał. Motywacja w szeregach Irlandczyków niesamowita, mistrzom świata może jej brakować. W środku pola będą dominować, ale ani Goetze ani Gomez nie są w szczytowej formie. Brak typowego napastnika w świetle szczelnej obrony i celu na ten mecz sprawia, że przewiduję tutaj mecz na 0:0, który może skończyć się minimalnym zwycięstwem Niemców. Polecam również poniżej 2,5 gola po 1,80; poniżej 1,5 gola po 3,10 oraz poniżej 1 gola do przerwy kurs 1,775.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Irlandia Północna - Niemcy
Typ: goście wygrają do 0
Kurs: 1,85
Bukmacher: betsson
Znalazłem bardzo fajny kurs na zwycięstwo Niemców. Bo o to że wygrają nie mam najmniejszych wątpliwości. Niemcy to drużyna turniejowa i rozkręcają się z meczu na mecz. Irlandia Północna to nie ten rozmiar kapelusza. Myśle że Irlandczycy się zamurują. Mój typ na ten mecz 2 lub 3 do 0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Muller powyżej 1,5 celnego strzału @ 2,05 Unibet 1strzal
Niemcy nie mogą zadowolić sie remisem, gdyż jak Polska wygra,spadną na 2. msce.Napastnik Bayernu jest głodny bramek, karne też jego a przy twardej grze IRL może jakiś będzie.Dłubacz nie zapowiada znaczących zmian, tak że zapowiada się ostrzeliwanie bramki przez większą część spotkania
Pzdr
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Zastanawiam się jak Nawałka podchodzi do tego meczu. Czy chce poklepać, bo wynik średnio ważny, gdyż 3 miejsce nam nie grozi na 99%. Czy może będzie to taki mecz jeźdźców bez głowy, czyli staranie o naklepanie jak największej ilosci bramek dziurawej ukrainie w nadziei, że Niemcy będą męczyli się nie mniej niż my z Irlandią.
 
P 22

polasios

Użytkownik
Niemcy są tutaj murowanym faworytem do zwycięstwa i raczej ciężko będzie Irlandczykom strzelić bramkę, więc wszystkie typy takie, jak: Niemcy i obydwie nie strzelą ✅(1.90 Betsson), albo Niemcy -1 ⛔(2.10 Betsson) wydają się warte rozważenia. Skład Niemców nie powinien zbytnio odbiegać od wcześniejszych spotkań. Być może zobaczymy drobną zmianę w ataku, gdzie zagra Mario Gomez.
Ciekawe kursy można znaleźć też przy rożnych.
Irlandczycy w dwóch meczach nabili 4 kornery (3 z Ukrainą i 1 z nami), z kolei Niemcy 14 (8 z nami i 6 z Ukrainą).
W związku z tym ciekawie wyglądają kursy na:
Poniżej 10,5 rożnych ✅ 2.10 (Betsson)
Poniżej 2,5 rożnego Irlandii ⛔ 2.05 (Betsson)
 
D 1,9K

dazol3

Użytkownik
Nie myślicie, że Niemcy celowo nie wygrają, żeby zająć drugie miejsce? Drabinka jest ułożona w taki sposób, że Niemcy zajmując drugie miejsce, w drodze do finału ominą uwaga uwaga..... Włochów, Francuzów, Anglików, a to jeszcze nie wszyscy, tymczasem zdobywając drugie miejsce, jedynym godnym rywalem wydają się być Hiszpanie bądź nawet Chorwaci, którzy jeśli ich pokonają, zepchną Hiszpanię do drugiej części drabinki, gdzie będa wszystkie najsilniejsze ekipy
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
A co powiecie na 0.5 over kartki dla Niemców? Całoroczny dał nam taka linię z kursem 1.53. Wyglada to nawet ok ????
Nie powiedziałbym.
Niemcy w zajebistym meczu z Ukrainą jeśli chodzi o tempo gry nie dali się złapać na kartkę. A co dopiero powiedzieć o dzisiejszym spotkaniu, gdzie Irlandia może z 2-3 kontrataki zrobi i tyle będzie z zaskoczenia defensywy. Wiadomo jakiś łokieć itd. może się zdarzyć, ale jakąkolwiek pomyłką czy promocją od bukmachera nie nazwałbym tego. Z resztą 365 już od dawna daje w Anglii 0,5 kartki na top ligi grający u siebie i najgorzej na tym na pewno nie wychodzą. Ośmielali się już do tego stopnia, że pół kartki oferowali na średniaka z Evertonu. Sam kurs typowo pod stawianie większej kasy i o to tutaj głównie chodzi.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Irlandia Północna – Niemcy Liczba popełnionych fauli na T.Krossie under 1,5 2,10 Unibet ⛔

Z Ukrainą Kross nie był faulowany, z nami tylko raz. Niemiec gra cofniętego rozgrywającego, a więc rzadko jest w bliskim kontakcie z przeciwnikami. Gra zazwyczaj w okolicy linii środkowej, a to nie jest groźne miejsce, by od razu atakować faulem. Irlandczycy powinni zagrać podobnie jak z Polską, a więc cofnięci. Tym bardziej powinien mieć więcej swobody z tyłu na rozprowadzanie akcji. Faulować to będą Ozila czy Mullera, którzy grają bliżej pola karnego, a nie Krossa.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Ciekawe czy Niemcy dziś nie zagrają na remis licząc na wygraną Polaków i z drugiego miejsca wejdą w bardzo łatwą drabinke. Wygrany z naszej grupy ma bardzo ciężką rozpiske, w 1/4Włosi a w 1/2 Francja lub Anglia. Z kolei drugi z naszej grupy gra ze Szwajcarami, potem ew. Hiszpanie ale mogą być Chorwaci i uwaga w półfinale mamy np. Walię czy Węgry albo Islandię albo kogoś tego pokroju a w najgorszym razie cienką Portugalię więc warto pokombinować;)
 
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Ciekawe czy Niemcy dziś nie zagrają na remis licząc na wygraną Polaków i z drugiego miejsca wejdą w bardzo łatwą drabinke. Wygrany z naszej grupy ma bardzo ciężką rozpiske, w 1/4Włosi a w 1/2 Francja lub Anglia. Z kolei drugi z naszej grupy gra ze Szwajcarami, potem ew. Hiszpanie ale mogą być Chorwaci i uwaga w półfinale mamy np. Walię czy Węgry albo Islandię albo kogoś tego pokroju a w najgorszym razie cienką Portugalię więc warto pokombinować;)
Mistrzowie świata będą chcieli remisować z Irlandia celowo żeby nie trafić na Włochów tylko na Hiszpanie bo będzie im łatwiej jak przejdą. Ludzie co wy macie w glowach.
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Serio. Będą grać na remis, w 90&#39; dostaną bramkę z dupy od Irlandii i nie wychodzą z grupy. W piłce nie ma takiego kalkulowania, a w szczególności Niemcy, którzy nie boją się żadnej reprezentacji i są jednym z czołowych faworytów.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Serio. Będą grać na remis, w 90&#39; dostaną bramkę z dupy od Irlandii i nie wychodzą z grupy. W piłce nie ma takiego kalkulowania, a w szczególności Niemcy, którzy nie boją się żadnej reprezentacji i są jednym z czołowych faworytów.
Śmieszy mnie to jak wszędzie czytam Polska jeszcze nie awansowała z grupy, wczoraj było czekanie na przegraną Słowacji, a nie widziałem nigdzie by ktoś rozpisał co musi się wydarzyć by ekipa z 4 punktami jak my nie wyszła z grupy.
Po wczoraj wygląda to tak, że:
- jak Portugalia nie wygra to awansujemy,
- jak Portugalia wygra a Austria zremisuje to wychodzimy
- gdy Czesi nie wygrają awansujemy
- jeżeli Włosi i Belgowie nie przegrają awansujemy
nawet, gdy przegramy z Ukrainą, tak samo Niemcy bez względu na wynik swojego dzisiejszego meczu.
Nawet nie rozpisuję tabeli przy tym jak ktoś miałby 4 punkty jak my,
bo te 4 opcje dają nam szanse na poziomie blisko 70% na awans przy przeganej z banderowcami.
 
Do góry Bottom