>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Irlandia-Szwecja, Belgia-Włochy] - 1 kolejka gr. E, 13.06.2016 r.

G 370

golkiper

Użytkownik
Narazie Euro slodko kwaśne. Raz sie uda raz nie. Ciężkie mecze do typowania szczególnie tego co lubie czyli rożne i kartki. Znalazłem wedlug mnie typ z lekkim value na mecz Irlandia Szwecja. Mianowicie Irlandia wiecej rożnych w ÓNI po 2,8. Nie wiem czemu Szwedzi sa tak faworyzowani, podczas kiedy ten zespół jest w 100% pod jednego wybitnego Zlatana. Poza nim ja tam nie widze specjalnie jakości. Irlandczycy maja solidnych zawodników większość to podstawowi gracze PL. Wiadomo jak graja kick and run ,duzo walki. Mecz typowo 50/50 a ze wzgledu na szybkich Waltersa i Longa myślę ze bedzie duzo górnych piłek na walke. Szwedzi prócz Ibry nie maja kim straszyc. W powietrzu ciezko im bedzir. Ja tu widze wartość i polecam typ.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja sobie idę dzisiaj 4fun na Buffona (zawodnik meczu) kursik @21 oraz 2 połowa doliczony czas 5+ @13 po kilkanaście zł oba bet365
Belgia w roli faworyta, na pewno będzie się działo pod bramką Włochów, ale i oni będą potrafili stwarzać zagrożenie.Reprezentacji Włochów chyba nie trzeba przedstawiać, lubią kalkulować, symulować, prowokować, kombinować, nie rzucają się na rywala, polegają na defensywie i potrafią szybko przechodzić do akcji uważam że Belgia jest idealnym rywalem pod grę Włochów (moim zdaniem) na których też jest niezłe kursiwo 3.1+/-
Liczę na objęcie prowadzenia przez Włochów po jednej z kontr i skupieniu się na obronie gdzie bramkarz z pewnością będzie miał trochę zajęcia, liczę także na cwaniackie urywanie czasu przez Włochów i odpowiednią reakcję technicznych przed ostatnim gwizdkiem.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja znalazłem fajny becik, który można spróbować za parę złotych. Candreva w tym ustawieniu będzie grał jako CPS czyli niezbyt normalnej pozycji jak dla niego. Bardzo ofensywny gracz, który będzie musiał wspierać obronę. Naprzeciw jego Hazard, który pod koniec sezonu odzyskał formę i grał dość dobrze. Candreva, który powinien podłączać się do ataków może nie zdążyć wrócić za Hazardem przez co może faulować. Wiadomo, tak faul to kartka. Do tego Hazard swoim krótkim dryblingiem powinien zawrócić mu w głowie. Kursik wysoki a Włosi raczej nie powinni przebierać w środkach, więc za jakieś 20 zł można spróbować ????

Candreva - kartka - tak - 4.75/uni ⛔
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Kolejny mecz o 21 Belgia-Włochy spotykają się dwa zespoły które w swoich składach mają sporo gwiazd których nikomu nie musze przedstawiać. Mój typ na ten mecz to pierwszy rzut różny do 10 minuty w Bet365 około 1,60. Jak do tej pory jak dobrze pamiętam w każdym meczu Euro bardo szybko były zdobywane różne. I tym razem mam nadzieje ze tez tak będzie, nie będę opisywał zawodników itp bo we wcześniejszych postach zostało to zrobione przez moich kolegów.
 
lucky-dice 54

lucky-dice

Użytkownik
Szybciutko, bo za paręnaście minut mecz. Belgia mając kilku wysokich grajków jak np. Fellaini czy Lukaku i bardzo mocno obsadzone skrzydła w osobach Hazarda i De Bruyne powinna szukać swoich okazji z dośrodkowań. Włosi ustawieni wąsko w oboronie i gęsto w środku pola, więc Belgia tym bardziej będzie próbowała zdziałać coś skrzydłami to i korki powinny powpadać. Włosi kilka też na pewno wywalczą. Do RR dokładam DNB w stronę Belgii. Znając wynik rywali z grupy to ten mecz powinien zakręcić się koło remisu, ale jeśli ktoś ma tu wygrać to moim zdaniem będą to Belgowie. Włosi bez Marchisio i Verattiego, a dodatkowo nie oszukujmy się, ale z przeciętnym atakiem sporo w tym turnieju nie namieszają. Belgia wygląda o wiele lepiej kadrowo i liczę dzisiaj na skromne zwycięstwo 1 bramką.
Powyżej 9 rzutów rożnych 1.61 ✅ 14
Belgia +0.0 AH 1.87 ⛔ 0:2
AKO: 3.00 Bet365
Belgia dokładnie 1 golem 4.00 ⛔
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
U nas pompuje się balonik? Typ co dopiero można powiedzieć o Belgii? Kolejna wielka impreza, mega skład, mega zapowiedzi a oni są tragiczni. Nie zdziwię się jak nie wyjdą z grupy. Myślałem że chociaż remis ugrają, a tu ich Włosi tak zaskoczyli, bo grali jak zawsze, typowo po makaroniarsku.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
U nas pompuje się balonik? Typ co dopiero można powiedzieć o Belgii? Kolejna wielka impreza, mega skład, mega zapowiedzi a oni są tragiczni. Nie zdziwię się jak nie wyjdą z grupy. Myślałem że chociaż remis ugrają, a tu ich Włosi tak zaskoczyli, bo grali jak zawsze, typowo po makaroniarsku.
Pakę mają bardzo mocną ale tam w ogóle drużyny nie ma. Każdy gra sam, to co mu się zachce. Zero pomysłu na grę, a jak już coś wymyślą (schodzenie do środka boiska) to klepią bez sensu ciągle to samo. Do obrony nikt się nie wraca oprócz Witsela. Ze słabszymi będą spokojnie wygrywać bo potencjał mają ale bardziej zorganizowane ekipy ich usadzą, tak jak Włosi dzisiaj.
 
candida 45

candida

Użytkownik
Pakę mają bardzo mocną ale tam w ogóle drużyny nie ma. Każdy gra sam, to co mu się zachce. Zero pomysłu na grę, a jak już coś wymyślą (schodzenie do środka boiska) to klepią bez sensu ciągle to samo. Do obrony nikt się nie wraca oprócz Witsela. Ze słabszymi będą spokojnie wygrywać bo potencjał mają ale bardziej zorganizowane ekipy ich usadzą, tak jak Włosi dzisiaj.
__________________
Pełna zgoda. Mocno liczylem na ten mecz, mialo byc wielkie widowisko, a wyszla wielka draka. Wlosi zgasili Belgow w zarodku, strzelili swoje i wytracali ich z rytmu, a Belgowie grali jak dzieci we mgle. Mieli sytuacje, Lukaku i Origi mieli swoje 100% szanse, ale pomoc dawała w tym meczu zdecydowanie zbyt mało. Obrona elektryczna. Belgia ma indywidualności, ale te indywidualnosci zdaja sie walczyc same ze soba, dopiero w drugiej kolejności rzucają wyzwanie przeciwnikowi. De Bryune i Hazard walczą o pozycje lidera, Fellaini z glowa w chmurach a Martens zawsze wybiera najtrudniejsze rozwiązania, jak gdyby chciał wypaść kreatywnie na tle kolegów.
Ta drożyna nie dojrzała od MS w Brazylii, nie widać po niej postępu. Z grupy awansują, ale to wszystko.
 
Do góry Bottom