>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Islandia- Austria & Węgry - Portugalia] - 3 kolejka gr. F, 22.06.2016 r.

madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Węgrzy mają już awans na 100%.
A jak muszą wyglądać inne mecze, by portugalia awansowała z 3pkt z 3miejsca?
Dla Portugalii lepszym wyjściem, byłoby zajęcie 3 miejsca, a nie pierwsze, bo wtedy trafi do słabszej drabinki, a nie do Niemiec, Hiszpanii, Włoch.
jeżeli zajmą pierwsze miejsce bedą w slabszej drabince , jezeli drugie trafiają własnie na Anglików i ciezkiej drabinki.
Bo jeżeli zajmą miejsce mogą trafić na chorwatów lub ewentualnie na niemców , wiec jest wieksze ryzyko, uważam z Portuagalia bedzie grała o zwyciestwo i zajmą 1 miejsce
 
aman 139

aman

Użytkownik
Węgrzy mają awans, więc nie będą specjalnie szarżować. A co myślicie o Portugalii? Jeśli zremisują to wejdą z 3 miejsca, tam niby czeka na nich Belgia, ale potem drabinka jest dużo łatwiejsza. Zakładając, że wygrają z Węgrami, będą mieli pierwsze miejsce w grupie. A to oznacza Anglię na początek i dużo trudniejszą drabinkę później.
Mam na 2 kuponach wygraną Portugalii i zastanawiam się, czy nie kontrować remisu. Co Wy o tym sądzicie? Też wyczuwacie &quot;spisek&quot;?
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Myślę, że Portugalia dzisiaj się odblokuje i wysoko wygra, ponad 50 strzałów oddali w 1-szych dwóch meczach, a Węgrzy tak naprawdę byli silni słabością Austrii, z Islandią też nie błyszczeli. Moim zdaniem -1,5 za 2,40 w betssonie jak najbardziej do grania.
Zakładając, że wygrają z Węgrami, będą mieli pierwsze miejsce w grupie. A to oznacza Anglię na początek i dużo trudniejszą drabinkę później.
2 miejsce im da Anglię. Wygrana słabszą w teorii drabinkę ;)
 
mateee 7

mateee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Węgry - Portugalia
Typ: Węgry nie strzelą
Kurs: 1,653
Bukmacher: Pinnacle
właśnie super typ podałeś. tez się nad nim mocno zastanawiam ???? i nie wiem czy nie lepiej zagrać właśnie to niż ze portugal wygra. no i kurs wyższy ???? )

a tak co do tych dzisiejszych spotkań to co powiecie na taki dubel: Węgry nie strzela (1.60) i ovrr 1,5 gola w meczu Szwecja-Belgią (1.40) ? Kręci mi się po głowie by zagrać to grubo dzisiaj ???? ))
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wydaje mi się, że tak jest ułożone wszystko aby premiować drużyny z 1 miejsca. I taka sprawa, że jeśli Portugalia by miała remis to by chyba w ogóle mogła nie nie wyjść nawet z 3 miejsca.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Pomożecie mi? Chce zagrać w meczu Węgry-Portugalia under 2,5 bramki i over 7,5 rożnych Portugalii.Myślę,że scenariusz będzie podobny jak w poprzednich meczach Portugalczyków.Węgry zamurują,Portugalia będzie napierała,będzie dużo rożnych (z Islandią i Austrią mieli odpowiednio 10 i 11),Węgrzy są dobrze zorganizowani i nie powinni puścić więcej niż 1 bramkę,maks 2,strzelić raczej nie strzelą,choć kto wie.Jak myślicie? Czy lepiej odpuścić te bramki i zagrać same rożne?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Wegry v Portugalia / Nani strzeli gola @ 3,15 unibet ✅

Patrzac na kursy na strzelcow w tym meczu wyglada to jakby buki myslaly, ze 10 portugalczykow bedzie grac tylko i wylacznie na Ronaldo. Ronaldo oczywiscie swoje strzaly bedzie w tym meczu mial i jego bramka jest wielce prawdopodobna, ale mysle, ze jesli Portugalczycy chca wygrac ten mecz musza zagrac o wiele bardziej kolektywnie niz w meczu z Austria w ktorym pod koniec spotkanie przeksztalcilo sie bardziej w misje &quot;pomoz Ronaldo strzelic gola&quot; niz w &quot;wygraj mecz&quot;. Portugalczycy maja spory talent w ofensywie i powinni go wykorzystac. Wegrzy napewno skoncentruja sie na uprzykszaniu zycia najwiekszej gwiazdy Portugalii, wiec Nani powinien miec wiecej miejsca niz jego kolega. Mysle, ze Portugalczycy powinni wrocic do stylu jaki prezentowali w pierwszej polowie meczu z Islandia. Wykorzystywali boki, mieli sporo wrzutek na obu Ronaldo i Naniego ktorzy lacznie oddali sporo 15 strzalow (10 Ronaldo i 5 Nani). Nani w tamtym meczu strzelil gola i wyglada na to, ze nie ma na nim takiej presji jaka jest na Ronaldo ktoremu wyraznie nie idzie. Do tego zachowanie Ronaldo z dziennikarzem ktoremu zabral mikrofon i wyrzucic do rzeki pokazuje, ze presja jest bardzo duza i nawet taki gosc jak Ronaldo ma problemy by sobie z nia poradzic. Kursy na gola Naniego w meczu ktory Portugalczycy musza wygrac i zapewne beda cisna caly czas wyglada bardzo zachecajaco wiec gram.

https://www.youtube.com/watch?v=JnkIjzDUq6Q

????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 531

albuquerque

Użytkownik
To nie jest zadna presja, tylko efekt tego w co kiedyś ta stacja/gazeta chciala wrobic Ronaldo bez zadnych dowodow.
Albuquerque - a w co chciała wplątać ta gazeta ? wg mnie Ronaldo i spółka nie wytrzymują presji... przemęczenie sezonem też swoje robi - fakt też, że brakuje im jednak trochę szczęścia bo przy tylu interwencjach bramkarzy drużyny przeciwnej i pechowych słupkach ciężko powiedzieć, że grają na odpadnięcie... bo raczej ciężko trafić w słupek szczególnie z karnego - z Węgrami wyjdą pewnie ofensywnie, ale znając wyniki w pozostałych grupach mam nadzieję, że zagrają mądrze na zero z tyłu... wiedzą, że remis wystarczy im do awansu nawet z 3 miejsca - nie zależnie od wyniku drugiego meczu...
W gwałt na nastolatce.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Albuquerque - a w co chciała wplątać ta gazeta ? wg mnie Ronaldo i spółka nie wytrzymują presji... przemęczenie sezonem też swoje robi - fakt też, że brakuje im jednak trochę szczęścia bo przy tylu interwencjach bramkarzy drużyny przeciwnej i pechowych słupkach ciężko powiedzieć, że grają na odpadnięcie... bo raczej ciężko trafić w słupek szczególnie z karnego - z Węgrami wyjdą pewnie ofensywnie, ale znając wyniki w pozostałych grupach mam nadzieję, że zagrają mądrze na zero z tyłu... wiedzą, że remis wystarczy im do awansu nawet z 3 miejsca - nie zależnie od wyniku drugiego meczu...
W gwałt na nastolatce.
dzięki Albuquerque - nawet nie wiedziałem... tak czy inaczej do zachowań Ronaldo ciężko się przyzwyczaić ???? nie którzy już to tolerują, że coś mu odbije bo myśli, że jest bogiem - na szczęście rewanżuje się dobrą grą na boisku chodź nie zawsze - jednak ja mam kupon długoterminowy i na nim jest Portugalia, i oby jednak awansowali - jednak trzeba być w gotowości ???? na puszczenie kontr kuponu na żywo
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Portugalii i Islandii remis daje awans, bo oba zespoly beda miec po 3 pkt i bilans +0, a sa dwa zespoly z 3 miejsca, ktore maja po 3 pkt i bilans -2.
 
B 29

belcio

Użytkownik
Portugalia - Węgry
Portugalia over 7.5 rożnych
(1.83) bet365 8/10
Portugalia przed ostatnią kolejka grupową nie jest pewna udziału w 1/16 mimo że byli zdecydowanym faworytem tej grupy ale dotychczas nie potrafili wygrać żadnego spotkania mimo że w obywdu mieli przewagę ale drużyna nie tworzy kolektywu i to chyba jest ich największy problem i dzisiejszy mecz jest o być albo nie być w tych Mistrzostwach, od pierwszych minut będzie ostrzeliwanie bramki Węgrów a Ci będą czekać na kontrataki. Portugali w pierwszych dwóch meczach oddawała sporo strzałów ale z bardzo miernym rezultatem ale za to rożne przy takiej grze mnożyły się Portugali i mieli w tych wspomnianych spotkaniach 10,11 rożnych i podobną grę i ilość rożnych przewiduję na dzisiaj.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Ja sobie pyknąłem over 1,5 fauli Pepe, być może sporo roboty w obronie Portugalia nie będzie miała (choć kto wie) jakieś tam kontry powinni wyprowadzać, Pepe jak nie ma roboty lubi się też zapuszczać do przodu więc i tam może faulować.
2.10 unibet (przynajmniej po takim zagrałem koło południa)
 
S 406

skalp

Użytkownik
Islandia i Austria:
Analiza:
Siła ognia Austrii właściwie to Arnautovic, który ma chyba więcej twarzy niż Grey, potrafi zagrać mecz taki że wstyd za niego, a potrafi odpalić tak, że Shaqiri w Stoke się chowa przy nim. Islandia natomiast jest drużyną bardzo dobrze zorganizowaną, bramkarz jest najbardziej niepewnym elementem, i Arnautovic z dystansu może go ostro sprawdzić. Póki co ten gość dobrze odbija strzały prosto w niego i takie na refleks tóż obok niego, ale jego wyjścia i decyzje ogółem są bardzo kiepskie. Za to Islandia to bardzo dobra organizacja działań z tyłu [ Chyba nie widziałem żeby jakś drużyna tak się odbijała od drugiej jak Węgrzy od &quot;gejzerów&quot;]; silni, konsekwentni, asekurują jeden drugiego. Tutaj z stawianiem bym zaczekał do ogłoszenia składów, duże znaczenie będzie miało czy wyjdzie Halfredsson w pierwszym. W eliminacjach grał bdb, a tutaj póki co ławka.
wędka: remis, under 2.5
Portugali vs Węgry:
analiza:
Portugalia miała bardzo miernych rywali w grupie eliminacyjnej ale tam też mieli ciężkie przeprawy. Wniosek - umieją atakować ale słabo strzelają. Węgry natomiast są po prostu słabą drużyną, techniki mało, tempa mało, premium graczy brak, mało ruchliwy gabor między słupkami. Chwała im za ogranie Austrii, ale zagrali tak jak im bardzo słabo dysponowany rywal pozwolił.
Scenariusz: Węgrzy będą od czasu do czasu dostawali piłkę, głównie murując bramkę.
Portugalia za to, jak to oni będą atakowali jak fala na falochron. Tym razem spodziewam się, że woda jednak się przeleje.
wędka: Portugalia wygra, Portugalia wygra do zera, Portugalia z czystym kontem, both to score; NO, i moim zdaniem Dokładny wynik 0:1 ewentualnie zamknąć jak już jest korzystnie.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Węgry - Portugalia over 7.5 rogów Portugalia 1,87 Unibet ✅
Kto by się spodziewał, że Portugalczycy po dwóch meczach, w bądź co bądź
prostej grupie, uzbierają tylko dwa punkty. Ich oba mecze miały taki sam przebieg - ciągłego naporu na bramkę przeciwnika. Zawodnikom z Półwyspu Iberyjskiego brakuje skuteczności i pomysłu na pokonanie zwartej obrony przeciwnika. Choć Ronaldo dochodzi do sytuacji bramkowych nie są one dopieszczone. Atakując skrzydłami piłkarze trenera Fernando Santosa zgarniali dotychczas wiele stałych fragmentów z rogów boiska (11 z Islandią i 10 z Austrią). Dziś spodziewam się meczu, gdzie znów Portugalczycy będą zmuszeni do rozprowadzania piłki na skrzydła i ciągłego przebywania na połowie Węgrów. Madziarzy na ten mecz wyjdą z nadzieją udanej kontry, która dla Portugalczyków może okazać się biletem do domu.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Austria - Islandia

HT/FT - Austria/Austria 4.16 OddsRing

Ostatnia kolejka grupowa, o awans walczą wszystkie 4 zespoły w tej grupie, choć Węgrzy już prawie na pewno są w 1/8 finału. Zdarzyć się tu może wszystko. Jak wygra Austria z 4 pkt też będzie mieć pewny awans z 3 miejsca więc wszystko zależy od danej drużyny. Tu będzie walka na noże. Szybko zdobyty gol przez z którąś z drużyn, otworzy mecz. Kto przed turniejem typował, że po dwóch kolejkach ostatnia w tej grupie będzie Austria? Typowana na czarnego konia zupełnie nie sprostała roli faworyta w meczu z Węgrami i uległa stosunkiem 0:2. Wynik z Portugalią ciut lepszy ale Portugalia była wyraźnie lepsza. Wciąż wszystko leży w nogach Austrii. Wygrana prawie na pewno da im awans bo dwie ekipy z trzecich miejsc nawet raczej nie będą mieć po 4 pkt(wszystkie). A i Portugalia może nie wygrać z Węgrami i Austria by była na drugim miejscu. Alaba wygląda bardzo dobrze, w końcu może coś strzeli? W pierwszym meczu wyraźnie nie miał szczęścia. Drugiego widziałem tylko skrót. Był już zdecydowanie mniej widoczny, ale dzisiejszy rywal Austryjaków-Islandia to wiadomo nie ta półka co Portugalia. Idę tu w stronę Austrii bo mają lepszy skład, myślałem też nad overem bramkowym bo fajnym kursie lini 2.5, ale ktoś już mnie wyprzedził więc stawiam na Alabę i spółkę dziś! Pozdrawiam!
 
A 0

ayer86

Użytkownik
Jak dla mnie Portugalia dzisiaj odpali i spokojnie pokona Węgrów bez straty gola tym bardziej iż Węgrzy są pewni awansu dlatego są zmiany w składzie.
Prawo serii mówi ze dzisiaj musi odpalić Ronaldo, bo ma za dużo minut bez gola z zmiany w obronie Węgrów oraz w linii pomocy nie wróżą im za dobrze. Prawdopodobnie wejdzie handi (+1,5)????
 
F 1

fabcos

Użytkownik
Węgry - Portugalia
Podrażnieni Portugalczycy muszą w końcu udowodnić na co ich stać. Węgrzy żyją w błogim szczęściu, a dzisiejszy mecz może być dla nich potrzebnym zimnym prysznicem przed fazą pucharową.
Bez owijania w bawełnę. Rzuty rożne dzisiaj można grać w ciemno. Bilans Portugalii w dwóch poprzednich spotkaniach: 10-0 z Austrią, 11-2 z Islandią. Węgrzy ten bilans mieli wyrównany (5-3, 4-4).
Ciekawy handicap na dziś:

Węgry v Portugalia
Rzuty rożne - Handicap
Portugalia -5 ✅
2.10 Bet365

Powodzenia!
 
S 22

scyzor1984

Użytkownik
Według mnie będzie 0:0. Ten wynik gwarantuje na 100% trzecie miejsce w grupie dla Portugalii. Przy każdym innym remisie wszystko będzie zależało od meczu Islandia - Austria. Trzecie miejsce w grupie to mecz w 1/8 z Chorwacją natomiast zwycięstwo to albo z Anglią (drugie miejsce w grupie) albo najprawdopodobniej z Belgią ( pierwsze miejsce w grupie). Patrząc na to że istnieje ryzyko iż Islandia wyżej wygra z Austrią i będzie trzeba wtedy grać w dolnej połówce a Anglią to lepiej ten mecz zremisować i trafić na Chorwatów.
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
Według mnie będzie 0:0. Ten wynik gwarantuje na 100% trzecie miejsce w grupie dla Portugalii. Przy każdym innym remisie wszystko będzie zależało od meczu Islandia - Austria. Trzecie miejsce w grupie to mecz w 1/8 z Chorwacją natomiast zwycięstwo to albo z Anglią (drugie miejsce w grupie) albo najprawdopodobniej z Belgią ( pierwsze miejsce w grupie). Patrząc na to że istnieje ryzyko iż Islandia wyżej wygra z Austrią i będzie trzeba wtedy grać w dolnej połówce a Anglią to lepiej ten mecz zremisować i trafić na Chorwatów.
tak i uważasz, że drużyna, która przyjechała tutaj jako 1 z faworytów będzie sobie grała na 0-0 i w każdym momencie będą mogli stracić bramkę? I awansują z grupy nie wygrywając żadnego meczu ???? Takich bzdur się nie da czytać????
 
Do góry Bottom