>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Islandia- Węgry & Portugalia - Austria] - 2 kolejka grupy F, 18.06.2016 r.

szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Węgry under 1 1,884 pinnacle
Dla mnie dobra linia do gry, ponieważ Islandia straciła tylko gola z Portugalia, która miała bardzo dużo okazji.
Węgrzy mieli sporo szans na kontrataki z Austrią, grającą w 10 i jeden z nich zamienili na gola w wygranym 2-0 meczu. Islandia za dużo goli w ostatnich meczach nie tracili, Polacy w towarzyskim wbili im tyle co łącznie Turcja, Holandia i Czechy w grupie. Austria też miała dobre statystyki w obronie, ale Islandia gra inaczej niż Austria,
w ataku pozycyjnym Węgrzy tak dobre nie będą czuli się jak z kontry w ostatnim meczu.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jestem podobnego zdania. Ogólnie rzecz biorąc to pojedynek Austria - Węgry to był największy syf do tej pory w turnieju. Ilość strat obu zespołów nie do zliczenia, Węgrzy nie raz takie fatalne podania wykonywali, że aż żal było patrzeć. Najlepsze jest to, że Austria zagrała jeszcze gorzej. Pod względem fizycznym wyglądali fatalnie, taktycznie też wyglądało to tragicznie. Pierwsza bramka Węgrów była po takiej akcji, że nawet w polskiej ekstraklasie by to nie przeszło. Pal sześć tą wymianę podań, ale najlepszy był w jeszcze Fuchs wydawałoby się najbardziej doświadczony w defensywie nie trzyma linii pozostałych i daje Szalaiowi czystą pozycję, gdzie na 10 sytuacji 10 byłoby zakończone spalonym. Drugi gol też jeszcze większy ubaw, kto nie oglądał radzę sobie odtworzyć. Piłkarski kryminał. Jakby się skończyło na 0-0 nikt by nie miał pretensji do nikogo. I w taki oto sposób Węgrzy mają teraz 3 punkty i +2 bilans bramek. Wiadomo chwała im za to, że potrafili wykorzystać katastrofalną grę Austrii, ale dla mnie to nic nie zmienia w kontekście meczu z Islandią.
Islandia bardzo dobry mecz jak na debiut w imprezie. Początkowo stres zrobił swoje, ale im dalej w las tym coraz lepiej to wyglądało. Niby całą drugą połowę przesiedzieli pod swoją bramką jak to pokazują statystyki, ale w praniu nie wyglądało to aż tak fatalnie. Ba, mogli jeszcze załapać się na 3 punkty w samej końcówce. Remis z Portugalią na rozpoczęcie turnieju to bardzo dobra pozycja wyjściowa na kolejne spotkania. Aha i jeszcze jedno fizycznie wyglądało to bardzo dobrze, dość powiedzieć że Lagerback dał jedną zmianę w okolicach 70 minuty napastnika za napastnika i dopiero w 90 minucie skorzystał z drugiej. Mocno mnie to zdziwiło, pokazuje to jak dobrze wyglądają fizycznie. Przykładowo taki Bjarnson niesamowicie dobrze był przygotowany. Jedyne do czego można się przyczepić to pozycja bramkarza bo wyglądał bardzo słabo, ale póki fart trzyma jest dobrze.
Węgrzy niesamowity fart, że trafili na tak źle przygotowanego &quot;faworyta&quot;, &quot; czarnego konia mistrzostw&quot; Austrię. Islandia pokazała wszystko to czego zabrakło Austriakom. Wystarczy tylko to potwierdzić na boisku i Węgrzy nie mają czego tutaj szukać. Opcja z DNB&#39;etem po takim kursie bajka, chociaż samo zwycięstwo i kursy rzędu powyżej 2,50 też mocno kusi.

Islandia 0,0 azjan @ 1,83
365 ZWROT 1-1
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej w 100%.Islandczyków obserwuję już od dłuższego czasu i to jaki postęp oni zrobili to jest nie wiarygodne,Lagerback odwala tam kawał dobrej roboty.Czuję,że mogą namieszać jeszcze a z Węgrami DNB biorę w ciemno po tym co widziałem w pierwszej kolejce.
Islandia AH 0 @ 1,83 Pinnacle
 
Y 8

yulek

Użytkownik
Popieram kolegę wyżej w 100%.Islandczyków obserwuję już od dłuższego czasu i to jaki postęp oni zrobili to jest nie wiarygodne,Lagerback odwala tam kawał dobrej roboty.Czuję,że mogą namieszać jeszcze a z Węgrami DNB biorę w ciemno po tym co widziałem w pierwszej kolejce.

Islandia AH 0 @ 1,83 Pinnacle
Tez popieram typ. Ale troche sie boje co bedzie jesli islandia bedzie musial atakowac. To nie ich styl. Oni lubia grac z mocnymi przeciwnikami, ktore atakuja i wtedy oni moga grac na kontry. A wegry to zenada, malo atakuja i tez graja raczej na kontre.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik

Parc Des Princes w Paryżu dzisiaj będzie gościć ekipę Portugalii oraz Austrii. Portugalia zmierzyła się w pierwszym spotkaniu z Islandią, podczas którego padł remis 1:1, jednak faworytem tego spotkania okazał się rewelacyjny zespół z Islandii. Wszystkie oczy kibiców Portugalii skierowane były w stronę Cristiano Ronaldo, jednak jego rajdy nie był już takie efektowne jak w lidze. Zanotował on asystę przy trafieniu Naniego, jednak kibice oczekiwali znacznie więcej. W drugiej połowie meczu to Islandia przejęła kontrolę i mało brakowało do sensacji. Austria przegrała swoje pierwsze spotkanie z Węgrami 2:0. Austriacy grali słabo, bez polotu i z brakiem pomysłu na grę. Dzisiaj każdy zespół będzie chciał wygrać. Dobrze wygląda tutaj zakład na over 1,5 gola.
----&gt; Over 1,5 gola
----&gt; Kurs : 1.45
----&gt; Otobet
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Jestem podobnego zdania. Ogólnie rzecz biorąc to pojedynek Austria - Węgry to był największy syf do tej pory w turnieju. Ilość strat obu zespołów nie do zliczenia, Węgrzy nie raz takie fatalne podania wykonywali, że aż żal było patrzeć. Najlepsze jest to, że Austria zagrała jeszcze gorzej. Pod względem fizycznym wyglądali fatalnie, taktycznie też wyglądało to tragicznie. Pierwsza bramka Węgrów była po takiej akcji, że nawet w polskiej ekstraklasie by to nie przeszło. Pal sześć tą wymianę podań, ale najlepszy był w jeszcze Fuchs wydawałoby się najbardziej doświadczony w defensywie nie trzyma linii pozostałych i daje Szalaiowi czystą pozycję, gdzie na 10 sytuacji 10 byłoby zakończone spalonym. Drugi gol też jeszcze większy ubaw, kto nie oglądał radzę sobie odtworzyć. Piłkarski kryminał. Jakby się skończyło na 0-0 nikt by nie miał pretensji do nikogo. I w taki oto sposób Węgrzy mają teraz 3 punkty i +2 bilans bramek. Wiadomo chwała im za to, że potrafili wykorzystać katastrofalną grę Austrii, ale dla mnie to nic nie zmienia w kontekście meczu z Islandią.
W końcu Węgrzy to 20 drużyna w rankingu FIFA więc musimy od nich wymagać zwycięstw ???? A tak na poważnie to jak na razie razem z Irlandią z północy to najgorsza ofensywa turnieju. Naprawdę aż żal było patrzeć na te nieudolne próby kontry przy zerowej już obronie Austriaków. Tam powinno się skończyć ze 3,4-0, gdyby Węgrzy mieli jakieś minimalne pojęcie o ataku. Ich siła ognia to było coś na miarę naszych ataków z 1 połowy z Niemcami. Islandia przeszła próbę ognia wzorowo i teraz takich Madziarów zjedzą na śniadanie w defensywie. Kwestia tego, jak skutecznie zagrają pod bramką rywala. W eliminacjach teoretycznie nie grali nic wielkiego, ale strzelali gole i ich nie tracili, co jest najważniejsze. Ta drużyna jest cholernie konkretna i potrafi wygrać mecz jedną sytuacją. Wbrew pozorom mają kim postraszyć w ataku i moim zdaniem jak strzelą tą jedna bramkę to powinno być pozamiatane.
Ja bym tu poszedł w stronę, że obie nie strzelą gola. Nie widzę znów farta Węgrów z tak mizerną ofensywą. Kwestią pozostaje to, czy Islandia wciśnie tą jedną lub dwie bramki.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Portugalczycy po pierwszej serii spotkań nie mają powodów do zadowolenia, wynik meczu z Islandczykami z pewnością ich rozczarował. Drużynie z Półwyspu Iberyjskiego nie wróże jakiś fajerwerków w tym turnieju i nie spodziewam się żeby ugrali coś więcej niż ćwierćfinał :eek:, ale po tym jak zobaczyłem &quot;rewelacje elimincacji&quot; czyli Austrię w meczu z naszymi bratankami to naprawdę grzechem byłoby tu nie pogrąć nawet delikatnie na Portugalczyków 1/1,85 bet 365⛔⛔ podtrzymuje też to co pisałem ostatnio gra skrzydłami i atak z bocznych sektorów boiska to sposob Portugalii na zdobywanie bramek stąd ponawiam próbę..ov 9 RR 1,50 bet365✅✅to pewniak ale na ov 10 rr kurs 1,83⛔⛔ tez warto syknąć..
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Również stawiam na Islandie, choć nie wiem czy nie zbyt duży hurraoptymizm jest w stawianiu tak zdecydowanie na nich. W eliminacjach błysnęli w trudnej grupie, ale właśnie głównie z mocnymi rywalami. Pod koniec eliminacji tylko remisowali z Kazachstanem i Łotwą, a potem w towarzyskich spotkaniach wypadali również dość blado. Myślę, że jeżeli Węgrzy ustawią się z tyłu i będą kontrować to w ataku pozycyjnym Islandia może mieć kłopoty, a czas będzie pracował na rzecz Węgrów. Value jednak zdecydowanie na Islandie i sam spodziewałem się kursów w okolicach 2,3-2,4. Islandia DNB chyba najlepsza opcja, bo 0-0 nie należy wykluczać.
 
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Portugalia - Austria

Przykład Irlandii Północnej pokazał jak złudne mogą być wrażenia po pierwszym meczu turnieju.Austria zagrała fatalnie z Węgrami to fakt, ale przecież ta drużyna to rewelacja eliminacji i miała być czarnym koniem tego turnieju i myślę ,że stać ich na dużo lepszą grę niż z Węgrami.Różne mogły być przyczyny tak słabego meczu Austriaków,może przerosła ich presja oczekiwań, może mieli słabszy dzień tak czy inaczej nie wyciągałbym daleko idących wniosków po pierwszym nieudanym meczu.Dziś Austria zagra z Portugalią i myślę ,że to dla nich bardzo dobra informacja, bo dziś nie będą faworytem, presją będzie ciążyć na Portugalczykach.Alaba i spółka na pewno nie zapomniała jak gra się w piłkę i liczę ,że dziś zaprezentują taką grę jak w eliminacjach.
Typ: zakład bez remisu Austria 3,50 Óni

Co do drugiego meczu kurs 2,77 na Islandię wygląda super i nawet nie nie zastanawiam, Islandia to dużo lepiej zorganizowana drużyna niż Węgry i powinna dziś wygrać.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Portugalia-Austria
Typ: Portugalia over 1.5 bramki
Kurs:2.35
Betgun
Myślę że bardzo ciekawy typ. U kilku innych buków nie więcej niż 2.1. Popatrzmy na statystyki Portugalii z Islandią - 27 okazji, 10 strzałów celnych, 7 niecelnych, 10 zablokowanych. Islandia się murowała. Austria nie może sobie na to pozwolić po porażce z Węgrami a więc powinno być nawet łatwiej stwarzać sytuacje.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Portugalia v Austria / over 2,5 gola @ 2,28 ⛔
Portugalia v Austira / over 3 gola @ 3,45 unibet
⛔

Portugalczycy to jedna z tych ekip ktora drugie spotkania na wielkich imprezach gra bardzo dobrze. Ostatnie 8 wystepow i 7 zwyciestw + 1 remis. Lacznie strzelonych 24 bramki a stracone 5...to robi wrazenie. Statystyki oczywiscie nie graja, ale patrzac na uklad tabeli oraz biorac pod uwage pierwsze mecze obu ekip to tutaj gry na remis nie bedzie. Austria jeden wielki anty-climax. Widac, ze Austriacy nie dorosli do gry w finalach pilkarskich. Mysle, ze dzisiaj z Portugalia poprawia sie i zagraja lepiej niz z Wegrami ale czy bedzie to wystarczac na Portugalczykow, watpie. Do tego najwieksze gwiazdy Austriakow nie daja zespolowi tyle co w eliminacjach. Arnautovic co chwila szuka zaczepki, Alaba tez pod forma, do tego za malo gry zespolowej a za duzy indywidualnych wybrykow. Dla Austrii jest to mecz o wszystko, remis daje im jeszcze szanse ale przegrana praktycznie eliminuje ich z dalszej gry wiec powinni sie spiac. Portugalczycy tez raczej nie beda kalkulowac. Mysle, ze Portugalczycy wyciagna wnioski z pierwszego meczu choc prawde mowiac nie grali zle. Jesli dzisiaj pokaza podobna jakosc w grze to powinni wygrac ten mecz na luzie. Bramki dla mnie spokojnie do gry.

:-( mecz dobry, goli zabraklo
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Moim zdaniem Portugalia w 1 meczu przegrała na własne życzenie. Tak dominowali po 1 bramce, że zaczęli się bawić, być zdekoncentrowani i nieostrożni. 2 raz nie zlekceważą przeciwnika. Dla mnie gra Portugalii tak przed ME jak i w ostatnim meczu wyglądała całkiem dobrze.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Islandia vs Węgry

Betsson
over 2.5 gola - 2.75 ⛔
BTS - 2.15 ✅
over 0.5 do połowy - 1.60 ✅
Islandia over 0.5 gola - 1.43 ✅

Widzę że wszyscy w tym meczu widzą under, ja natomiast widzę dobre spotkanie i kilka bramek :razz:
Islandia w pierwszym meczu remis 1-1 z Portugalią, wydawać by się mogło że są skazani na porażkę jednak dzielnie powalczyli i zremisowali. Portugalia może miała swoje szanse i grała lepiej, jednak Islandia to co miała to wykorzystała.
Węgrzy wygrali 2-0 z Austrią, mecz był słaby jednak jak widać zdobyli 3 pkt i są blisko wyjścia z grupy co można uznać za sensację. Wiele osób spodziewało się że Węgrzy będą dostarczycielami punktów jednak jest odwrotnie.
Co mnie skłania do overu ? Może to i dla Was głupie jednak seria underów Węgrów. 4 mecze bez overu więc licze na przełamanie serii. Dodatkowo Węgrzy jeżeli dziś osiągną dobry wynik to wyjdą na 99% z grupy. Stać ich było na strzelenie 2 goli Austriakom to tym bardziej Islandii.
Islandia potrzebuje wygranej, czyli musi strzelać gole. Jako że ten zespół jest overowy co pokazały np. mecze towarzyskie warto spróbować :razz:

Dodatkowo widzę w H2H (choć sprzed wielu lat) że gdy grały ze sobą to padało dużo goli.
Nie wierzę żeby obie drużyny murowały bramki, może być to spotkanie podobne do Walia vs. Słowacja gdzie też wielu mówiło że under pewny tymczasem było 2-1. Dodatkowo Portugalia gra dzisiaj z Austrią więc jeden z głównych faworytów straci punkty więc tym bardziej jest o co grać i wygrać spotkanie.

Powodzenia :razz:

Mało zabrakło, jednak ogólnie to plus jest :razz: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 30,4K

atr

Użytkownik
Islandia-Węgry
Typ: over 2.5
Kurs:2.96
1xbet
Większość dotychczasowych meczów underowa ale wczoraj okazało się że jednak można trochę postrzelać. Islandia bardzo dobry lecz szczęśliwy remis przeciw Portugalii. Bardzo mocno defensywna taktyka przyniosła ale teraz nastawienie powinno być inne. Wszystkie 4 sparingi przed Euro w ostatnich 3 miesiącach z ich udziałem to zawsze co najmniej 3 bramki. W eliminacjach w obu meczach przeciwko Czechom czy Łotwie podobnie.
Węgry znakomite otwarcie ale mimo wszystko powinni wygrać nawet wyżej. W eliminacjach mieli również reprezentacje z północy - Norwegia i Wyspy Owcze 2-1 nie mówiąc już o defensywnych Grekach 3-4.
 
U 8

uzytkownik-130596

Użytkownik
W meczu Portugalia - Austria zmierzałbym w stronę rzutów rożnych gospodarzy.Portugalia po pierwszym meczu (w którym było widać, że zespół ustawiony jest mocno ofensywnie) czuje na pewno niedosyt. W spotkaniu z Islandczykami, gdzie tak na prawdę atakowali przez większość spotkania zdołali nabić 11 rzutów rożnych.
Nie widzę większych szans aby dziś gra się zmieniła i Portugalczycy z pewnością od pierwszych minut będą szturmować austriacką bramkę.
Ja w tym meczu widzę następujące możliwości (kursy -&gt; Winmasters):
Portugalia over 7 RR @2.12✅
Portugalia -2.5 RR @2.24 (typ bardziej ryzykowny)✅
Weszło pięknie ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Portugalia - Austria Poniżej 10,5 rzutów rożnych 1,87 Betsson ✅

Portugalia w spotkaniu z Islandią sama nabiła aż 11 rzutów rożnych. Tam jednak prowadzili niecałe 20 minut i niemal ciągle atakowali. Po drugie Islandia postawiła im się w obronie i musieli próbować ataków skrzydłami. Dziś wątpię, by Austria potrafiła powtórzyć wyczyn Wikingów. Łatwiej będzie przebić się środkiem i tędy powinno być granych większość akcji Portugalczyków. W środku pola ustawiał się ostatnio bardzo często Ronaldo, a to on powinien napędzać większość akcji. To z kolei zmniejsza ryzyko wybicia piłki za końcową linię boiska. Po trzecie myślę, że linia ta będzie atakowana jedynie przez graczy Fernando Santosa. Austriacy bardzo słabo zaprezentowali się na tle najsłabszej wydawało się drużyny w grupie. Portugalia grała z Islandią dość wysokim pressingiem i nie pozwalała na zbyt wiele rywalom. Dziś pewnie będzie podobnie.
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Islandia - Węgry
Ilość zmian w meczu: 5 uni @3,2 fortuna @2,99 (bez podatku) ⛔⛔ nie tym razem
Typ pod statystyki, z dużym prawdopodobieństwem wejścia ????
Jestem prawie pewny, że Węgrzy wykorzystają limit zmian. W eliminacjach do Euro w 9 meczach wykorzystali limit, tylko meczu z Grecją zrobili 2 zmiany. W barażu z Norwegią oraz w 1szym meczu z Austrią trener Storck wykorzystał wszystkie zmiany.
Skupmy się na Islandii. W 10ciu meczach eliminacyjnych wygląda to tak:
- 1zmiana z Kazachstanem (10%)
- 2zmiany (4mecze) (40%)
- 3zmiany (5meczy) (50%)
Większość meczy, w których trener Lagerback wykorzystał 3zmiany były rozgrywane w 2014r, wygrany mecz z Holandią (1:0 w 2015r) to już było murowanie bramy przez Islandczyków i dlatego 3zmiany zrobione, oraz w meczu bez historii z Kazachami (3:0 w 2015r).
Mecze w których zrobił 2zmiany to (Turcja, Łotwa, Czechy 2015r i z Holandia w 2014r) ORAZ pierwszy meczna Euro z Portugalią, w którym również zrobił 2zmiany. Przy wyniku 1:1, do tej pory się zastanawiam, czemu nie wprowadził trzeciego zawodnika? Nie nasz problem, Euro trwa dalej, a ja jestem przekonany, że dziś znów nie wykorzysta limitu zmian, i wpuść na plac boju tylko dwóch zmienników.
Dla mniej odważnych, można zagrać under 5,5 w stsie po @2,55 (bez podatku).
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Potrtugaia vs Austria Under 1,5 gola @3,22 Oddsring ✅

Portugalia:
Oni zawiedli w pierwszym meczu z Islandią. Byli bardzo bladzi, grali nerwowo. Niby dominowali, środek pola był ich ale co z tego skoro brakowało skuteczności w ataku. Technicznie zjadali Islandią, jednak to nie wystarczyło pomimo stworzenia sobie kilku sytuacji. W obronie też nie zachwycali, obrońcy wykazywali pewną niepewność , momentami się gubiąc. Uważam ten zespół za troszkę przereklamowany, pomimo tego że, są jedną z drużyn które wysoko mierzą w tym turnieju. Widać że, dużo zależy od dyspozycji ich lidera. A on jak na razie po prostu nic nie pokazał. Portugalczycy wygrali ostatnie 8 meczy na Euro co pokazuję że, nie znaleźli się tu przypadkowo. Ale aż, 4 z nich zakończyły się zaledwie 1 golem. Co jest bardzo dobrą wiadomością dla naszego typu.
Austria:
Po kapitalnych meczach eliminacyjnych, drużyna przegrała z cieńkimi Węgrami. Trzeba jednak powiedzieć, że Austriacy nie grali tak dobrze w meczach przygotowawczych. Nie dali sobie rady ze Szwajcarią, Turcją i Holandią, i po słabą formę przynieśli aż, na ten turniej. Oglądałem ich mecz z Węgrami i owszem dominowali, ale czerwona kartka Dragovica przesądziła chyba o wyniku. Obrona się nie popisała. Drużyna bd. osłabiona brakiem Dragovica oraz Junuzovica. Wątpię aby rzucili się do ataku bo wiadomo jak może się skończyć dla nich szarżowanie. Raczej zagrają defensywnie, bo potrzebują przynajmniej 1 pkt. w tej konfrontacji. A to że, prawdopodobnie ich przeciwnicy bd. dominować i grać więcej piłką nic nie przesądza. Wiadomo jak w Portugalii idzie ze skutecznością.

Max 1 gol !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik


Portugalia win @ 1.7 unibet⛔
Ronaldo to score @ 1.83 @ bet365⛔
Ronaldo 2 lub więcej @ 5.5 unibet⛔
Ronaldo zza pola karnego @ 8 unibet⛔



Pierwsze dwa typy grane solidnej, reszta dla rozrywki ????

Portugalia kiepsko zaczęła mistrzostwa,Islandia bardzo dobrze zaprezentowała się w defensywie, sprawiając spore problemy Portugalczykom.Austria zagrała bardzo słabo z Węgrami,a przed mistrzostwami również nie prezentowali zbyt wysokiej formy.Nazwiska i jakość przemawiają za Portugalią,i robi się mała masówka,ale nie widzę dzisiaj innej opcji.Portugalia potrzebuje zwycięstwa żeby zapewnić sobie awans,a w ostatnim meczu pierwsze miejsce w grupie.Kto ma ich do tego poprowadzić jak nie Ronaldo? Austria przegrała w pierwszym meczu,jeśli stracą bramkę nie będą mieli wyjścia,bd musieli zaatakować a to stworzy sporo miejsca dla ofensywy Portugalii,Ronaldo kiepsko spisał się w pierwszym meczu,a wiadomo jakie ma ambicje,dzisiaj bd robił wszystko żeby strzelić,a okazje powinny być, chociażby z wolnych ????
 
Do góry Bottom