>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV kolejka PGE Ekstraligi (27-29.04)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (27 kwietnia)
Cash Broker Stal Gorzów - Grupa Azoty Unia Tarnów (29 kwietnia)
Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (29 kwietnia)
Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz (29 kwietnia)
 
C 57

cerebrum

Użytkownik
Max Drabik +7.5✅ 13pkt
IforBet 1.8
Max na torze w domowej Częstochowie powinien pokryć linię .Początek sezonu niemrawy 6,7 punktów ale w 3 kolejce już odpalił i zrobił płatny komplet w czterech startach. Rok temu w Częstochowie 7+1 w czterech startach .W play-offach w 2015 gdy Sparta jeździła jako gospodarz na obiekcie w Częstochowie 11 pkt w meczu z Tarnowem, 10 punktów w finale z Lesznem. Zna ten obiekt doskonali i potrafi na nim jeździć .Wobec słabszej dyspozycji Lebiediewa i Milika , może wystartować w tym meczu nawet 6 razy i spokojnie zebrać minimum 8 pkt.
T.Musielak - V.Milik 1✅ 6-3
IforBet 2.03
Czechowi tor w Częstochwie nie leży .Jego ostatnie wyniki na SPG Arenie to 2,0 i 6 pkt. Dodatkowo u progu sezonu nie prezentuje najwyższej formy dwa ostanie mecze to 4 i 5 punktów. Ma gorszy numer startowy niż do tej pory. Został przestawiony z nr 5 pod czwórkę do Macieja Janowskiego. Musielak robi swoję. Pierwszy mecz w Grudziądzu nie poszedł po jego myśli, ale w kolejnych zawodach 7 pkt. w Zielonce gdzie zdobył więcej punktów od do parowego Madsena i 6+3 w czterech startach na swoim torze w meczu z Tarnowem gdzie rywalą dał się objechac tylko w pierwszym biegu. Wyrównana para ,ale patrząc na to, że mecz rozgrywany jest na SPG Arenia, a Milik nie prezentuje najwyższej dyspozycji postawił bym na Tofika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
na szybciora bo nie mam czasu :
Doyle over 9,5 pkt fortuna @ 1,80:cash:
Lindgren liczba wygranych startów wiecej niz 2,5 TAK fortuna @ 1,50 :cash:
Zagar over 9,5 pkt fortuna @ 1,80 :facepalm:
Zmarzlik liczba wygrancyh startów więcej niz 2,5 TAK @ 1,40 :cash:
to sa mooje propozycje na dzisiaj
Doyle - musi się przebudzić bo póki co mocno rozczarowuje, mam nadzieje ze już doszedł do siebie, tutaj dzisiaj powinniec być srogi łomot. w parze z Holderem , przy 5x 2 pkt powinnien pokryć lini, ale myślę że spokojnie te dwie 3 zdoła zrobić
Lindgren - at home, tutaj pisac dużo nie trzeba, narazie najlepszy zawodnik w naszej lidze linia spokojnie do pokrycia
Zagar - zestawiony z juniorami, mocny punkt zespolu zaraz po Lindgrenie.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Toruń - Grudziądz 1 (bieg juniorski) @ 1,25 Forbet

Lokata i tyle, jeśli nie będzie jakiegoś defektu, taśmy, upadku to Torunianie powinni spokojnie ten bieg młodzieżowy wygrać. W STS mamy na to 1,05. Tak więc brać póki jest ;)
Jamróg under 0,5 wygranych biegów @ 1,40 Fortuna

Kuba to w tym sezonie wydaje mi się że będzie zawodnikiem tylko jednego toru, na wyjazdach będzie mu ciężko. Jeśli wygra jakiś bieg to będzie to bieg 3 gdzie ma teoretycznie najsłabszą obstawę. Później 2xKasprzak i 1xZmarzlik więc o zwycięstwo będzie ciężko.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Wrocław (+6,5) @ 1,55 fortuna
Częstochowianie nadzwyczaj dobrze radzą sobie w tegorocznych rozgrywkach, ale jechali z zespołami które były typowane w tzw. drugiej czwórce. W fenomenalnej formie jest Lindgren, który jedzie w innej lidze. Madsen czy Zagar nieco słabiej spisują się niż w poprzednim sezonie. Zwłaszcza Duńczyk zmaga się z jakimiś problemami sprzętowymi. Dyspozycja Musielaka czy Miedzińskiego jest zawsze niewiadomą. Gruchalski w tym sezonie spisuje się przyzwoicie, ale Lwy na pozycji drugiego juniora mają tzw. kewlar. We Wrocławiu doszło do przetasowań w parach i tym razem z juniorami pojedzie Fricke (Dróżdż będzie słupem). Wg mnie bardzo dobry ruch Dobruckiego, bowiem Milik ostatnio spisywał się nieco słabiej. Pewniakami wydaje się Woffinden oraz Janowski, którzy lubią częstochowski tor. O wiele lepiej zaczął jeździć Lebiediew, który w przeciwieństwie do Milika jeździ coraz lepiej. Wrocławianie mają ten atut, iż mają świetnych zawodników na rezerwie, którzy mogą wskoczyć do składu. Drabik świetnie zna ten tor i powinien być mocnym punktem Wrocławian. Z drugiej strony Wojdyło też pokazywał się z bardzo dobrej strony. Patryk jest w stanie, co najmniej raz objechać Gruchalskiego. Oba zespoły mają podobny potencjał, a Wrocławianie mają o wiele silniejszą siłe rażenia na pozycji juniorskiej. Myślę, że Wrocławianie są w stanie nawet wygrać to spotkanie, ale pójdę bezpieczniejszą opcją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom