>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Liga - [Sezon 2012/2013]

Status
Zamknięty.
akselek 552

akselek

Użytkownik
IV liga lubelska
AMSPN Hetman Zamość - Roztocze Szczebrzeszyn @ 1.41 betsafe

Hetman to drużyna, która jeszcze nie dawno występowała w II lidze, jednak klub się rozpadł i zaczynali od zera. W 2 sezony zrobili 2 awanse.. W okręgówce odnieśli 28 zwycięstw w 30 meczach, zaliczając przy tym bilans bramkowy 134-13.
Mylisz dwa kluby. W II lidze występował KS Hetman Zamość, który do dnia dzisiejszego nie został reaktywowany. Natomiast AMSPN to zupełnie inny klub, z którego pochodziło dużo wychowanków grających dawniej w KS Hetman ;).
AMSPN Hetman Zamość
Hetman Zamość
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Mylisz dwa kluby. W II lidze występował KS Hetman Zamość, który do dnia dzisiejszego nie został reaktywowany. Natomiast AMSPN to zupełnie inny klub, z którego pochodziło dużo wychowanków grających dawniej w KS Hetman ;).
AMSPN Hetman Zamość
Hetman Zamość
Wiem, że to nie jest dokładnie to samo. Jednak nie chciałem się już tutaj wdawać w takie mniej istotne szczegóły ;). Oba kluby jednak mają bardzo duzo wspólnego. Prędzej chodziło mi o to, że w Zamość zasługuje na piłkę na wyższym poziomie niż obecnym.
Ale fakt, faktem że rację masz.
*****************************
Przy okazji podbijam swój typ, bo jest słabo widoczny na dole poprzedniej strony :razz:
AMSPN Hetman Zamość - Roztocze Szczebrzeszyn 1 @ 1.41 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Dwa mecze na tapecie, 4 liga opolska
Piast Strzelce Opolskie - GLKS Kietrz 1 1.50 Tobet✅
Uważam, że jest to bardzo dobry bet, szczególnie że kurs 1.50 jest wg mnie przeszacowany. Kietrz, Prudnik to mimo wszystko jedne z najsłabszych ekip tej ligi. Goście zanotowali bardzo słabe wyniki w meczach sparingowych gdzie przegrywali wysoko. Pierwszy mecz w ich wykonaniu był dramatycznie słaby, porażka 6-1 z beniaminkiem z Ozimka. Na stronie Ozimka jest filmik z bramkami, widać jak nieporadna była w tamtym spotkaniu defensywa Kietrza. W środę GLKS wygrał z Prudnikiem u siebie ale Prudnik ma tak słaby skład, że mogą się spodziewać oklepu w każdym spotkaniu. Z relacji znajomych wiem, że w Kietrzu zagrali beznadziejnie, na stojąco i w większości jakimiś juniorami. Więc na ten wynik zbytnio bym uwagi nie zwracał.
Piast Strzelce Opolskie zaczął sezon bardzo ciekawie, są liderem po dwóch meczach, a na uwagę zasługuje wygrana 8-0 na inaugurację. Wynik musi robić wrażenie, nawet w 4 lidze. Druga wygrana to mecz w Gogolinie.
Generalnie polecam ten typ ze względu na słabość gości. Wiem, że jeśli chodzi o ich optymalny skład to też są problemy i nie zawsze wszyscy zawodnicy grają. Będą mieć po prostu bardzo ciężko, a Piast może znów się pokusić o wysoką wygraną u siebie.
Pogoń Prudnik - Czarni Otmuchów 2 2.50 ✅
Odnośnie Prudnika, to kilka słów napisałem już wyżej. Z tego co czytam na lokalnych forach to ta ekipa osłabiła się niesamowicie i są pierwszym kandydatem do spadku jeśli nic się tam nie zmieni. W składzie gra dużo niedoświadczonych zawodników. Znajomy mówił, że z Kietrzem stanęli na swojej połowie i tylko głupio kopali piłki do przodu. Zresztą Kietrz dostał w weekend z Ozimkiem 6-1 a potem w środę gładko ogrywa Prudnik 4-1. Coś w tym jest, że gospodarze tego meczu są po prostu zbyt słabi na tę ligę. Dlatego kurs 2.50 na Czarnych biorę z ucałowaniem ręki. Czarni to ubiegłoroczny beniaminek. Po dwóch meczach mają 3 punkty, po wygranej na wyjeździe ze Spartą Paczków, która jest dobrą ekipą, co potwierdziła wygrywając z TOREM Dobrzeń Wielki, spadkowiczem z 3 ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 178

becks-59091

Użytkownik
4 liga podkarpacka
JKS 1909 Jarosław - Żurawianka Żurawica 3:2 ✅
Nie będę się rozpisywał bo nie ma sensu pisać zbytecznie pewnych rzeczy. JKS odkąd przyszedł grający trener Paweł Załoga spisuje się bardzo dobrze. Ułożył zespół, ma wizję jak ma wyglądać gra i to realizuje, trzeba dodać, że sam jest silnym punktem drużyny, gra w obronie na świetnym poziomie, do tego kapitalnie bite rzuty wolne. Runda wiosenna poprzedniego sezonu w wykonaniu jarosławian była świetna, nie przegrali 13 kolejnych meczów, teraz kontynuują serię, gdyż nie przegrali w trzech meczach nowego sezonu. Oglądałem obydwie drużyny w ostatnim czasie sporo razy. Jak dla mnie różnica jest znacząca. JKS gra sporo piłką, spokojnie konstruuje akcje, nie gra &quot;na szybko&quot;. Mają fajny zespół, gdzie nie brakuje wyróżniających się osób na tle innych czwartoligowców.
Natomiast Żurawianka od kilku sezonów słaba, w poprzednim sezonie była dla mnie kandydatem do spadku, jednak zdołała się cudem wybronić i na szybko zmontowała ekipę teraz, do końca nie wiedziała czy zagra w czwartej lidze, gdyż brakowało środków. Od ostatniego sezonu odeszło kilku naprawdę wartościowych zawodników. Jak choćby najlepszy strzelec Grzegorz Gierczak - 15 goli, Wojciech Pilawa - który świetnie spisywał się w pomocy i ciągnął drużynę, jego brat Piotr, wyróżniający się obrońca Szczęsny, trener Gorczyca oraz bramkarz Horodecki. Osłabienia na tle graczy którzy przybyli robią wrażenie, gdyż do drużyny nie dołączył nikt znaczący.
Zaskoczył mnie wynik pierwszej kolejki, gdzie Żurawica wygrała u siebie ze Strumykiem 3-1 ale później Strumyk przegrał 0-2 z Piastem i 1-2 u siebie z Pogonią, więc przyjmuje ten wynik spokojnie.
Dziś JKS będzie chciał u siebie znów wygrać, gracze obydwu klubów dobrze się znają i zawsze grają na pełnym zaangażowaniu.
Wszystkie atuty w mojej ocenie są przy gospodarzach. Kurs, który wystawił Betsafe jest do zaakceptowania, osobiście liczyłem ~1,35 więc spokojnie to pobieram.
Mam nadzieje, że ktoś po mojej analizie zdecyduje się zagrać i nie będzie narzekał. Będę na tym meczu to później opiszę jak to wyglądało.
Typ: JKS @ 1,45 ✅ ✅ Betsafe
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Kilka słów odnośnie wczoraj - łatwo nie było, JKS zagrał bardzo słabo. Zdobył bramkę dopiero w doliczonym czasie ale najważniejsze, że weszło ;) Myślę, że ktoś postanowił zagrać.
Resovia II - Przełęcz Dukla 4 liga podkarpacka
Nie mam czasu pisać, bo za chwilę muszę wyjeżdżać. Rezerwy Resovii zawsze mocne, w poprzednim sezonie do końca walczyli o awans. Drużyna gra na luzie, bez zbędnej presji. W każdym praktycznie meczu jeśli tylko jest możliwość gra kilku zawodników z pierwszego zespołu. Dziś na rozkładzie beniaminek, który do końca nie wiedział czy zagra w tej lidze. Po niezłym cyrku drużyna z Dukli nieźle rozpoczęła sezon, ma na koncie dwa zwycięstwa na wyjeździe. Dziś poprzeczka zawieszona wysoko i nie widzę Przełęczy w tym meczu. Ostatnio z Sokołem u siebie 1-3 - innym beniaminkiem, nie mieli w tym meczu za wiele do powiedzenia. Resovia II ostatnio u siebie 0-1 z Piastem, gdzie była lepsza - zawiodła skuteczność.
Kurs jaki zaproponował Betsafe jest jak najbardziej godny gry i Wam polecam.
Mecz dziś o 11:00
Typ: Resovia II @ 1,60 ⛔ Betsafe
Mieli 2-0 i posypało się w końcówce, w doliczonym czasie na 2-2 :/
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
IV liga świętokrzyska
Naprzód Jędrzejów - Unia Sędziszów 1 @ 1,70 / Tobet ⛔ 1-1
Do ciekawego pojedynku dojdzie dziś w Jędrzejowie. Spadkowicz z III ligi podejmie 8 drużynę poprzedniego sezonu - Unię Sędziszów. Oba zespoły rozegrały w obecnym sezonie po 3 mecze. Gospodarze pokonali Partyzanta Radoszyce 0-2, w drugiej kolejce odprawili z kwitkiem ostrowieckie KSZO 3-1, by w ostatniej kolejce dość niespodziewanie przegrać aż 0-3 w Ożarowie z tamtejszym Alitem.
Goście natomiast w pierwszej kolejce pokonali Nidę Pińczów 2-0, później przyszedł remis 1-1 w Łagowie oraz w ostatniej kolejce 3-3 z Hetmanem Włoszczowa. Warto zwrócić uwagę na ostatnie spotkanie. Unia do 70 minuta prowadziła 3-0, by ostatecznie podzielić się punktami ze swoim rywalem.
W dzisiejszym meczu w składzie gospodarzy zabraknie Łukasza Olszewskiego. Unia musi radzić sobie bez kontuzjowanych: Kamila Bratka oraz Grzegorza Samburskiego.
Doświadczenie przemawia za Naprzodem, o czym wspomniał nawet trener dzisiejszych gości. Do tego dochodzi atut własnego boiska, na któym nikomu łatwo grać się nie będzie, o czym przekonali się na własnej skórze zawsze mocni piłkarze KSZO. Dodatkową ciekawostką jest fakt iż mecz ten to derby powiatu jędrzejowskiego. Na trybunach zasiądzie zapewne komplet publiczności i piłkarze Naprzodu zrobią wszystko, aby zamazać plamę po ostatnim spotkaniu. Jak dla mnie zdecydowanie za wysoki kurs, więc jest value ;-)
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Victoria Żmudź - AMSPN Hetman Zamość @ 1.95 (IV liga lubelska) (0:2) ✅

No to jedziemy konsekwentnie na zwycięstwo drużyny z Zamościa. O drużynie gości rozpisywałem się na poprzedniej stronie (klik) i powiem szczerze, że chyba nie ma sensu znów przytaczać tych samych argumentów. W końcu przez kilka dni żadna katastrofa na klub nie spadła :razz:. Należy jednak dodać, że w ostatniej kolejce odnieśli pewne zwycięstwo 4-1 nad drużyną Roztocza Szczebrzeszyn. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z beniaminkiem IV ligi, drużyną Victorii Żmudź. Na wstępie zaznaczę że mecz nie odbywa się w Żmudzi tylko w oddalonym o ok. 30km Dorohusku. Nie mniej jednak Victoria grała tam już jeden swój mecz w obecnym sezonie, gdzie wygrała z drużyną Opolanina 3-0. W drugim swoim meczu nie podołali oni Omedze Stary Zamość, z którą przegrali 3-1. Ważną informacją jest fakt, że bramkarz drużyny Victorii obejrzał w tym meczu czerwoną kartkę, więc o ile znam zasady piłki nożnej, w środę w bramce stanie jego zmiennik, co teoretycznie nie jest dla nich najlepszą informacją ???? . Jako, że jest to beniaminek, a z okręgówek interesuje się głównie swoim okręgiem to ciężko powiedzieć mi coś więcej na temat tej drużyny. Istotną rzeczą, która zwróciła moją uwagę jest bilans bramkowy uzyskany przez Victorię w poprzednim sezonie. Jak na zwycięzce rozgrywek stracili bardzo dużo bramek. W 28 meczach, ich goalkeeper wyciągał piłkę z siatki aż 51 razy! Dla porównania, w pozostałych ligach okręgowych na lubelszczyźnie zwycięzcy lig tracili łącznie 24,20,13 bramek. Przypomnę tylko, że Hetman również jest beniaminkiem i w zeszłym sezonie strzelał średnio ponad 4 bramki na mecz (134 bramki w 30 meczach), a w tym sezonie po 3ech meczach mają ich już 11 ;). Ogólnie rzecz biorąc Hetman spisuje się jak do tej pory lepiej, dysponuje lepszą kadrą i jako faworyt ligi takie mecze po prostu powinien wygrywać, z czego jak do tej pory wywiązuje się bardzo dobrze ???? . Radzę szybko łapać, bo po takim kursie mamy mega value. Założę się, że kurs szybko poleci poniżej 1.50 :razz:

Do tego polecam zagrać na drużynę Unii Nowa Sarzyna (III liga lubelsko-podkarpacka). Podejmować będą u siebie &#39;rozsypaną&#39; Stal Kraśnik. Drużyna ma problemy ze składem, gra wielu młodych i niedoświadczonych zawodników. W czasie przerwy letniej, zarząd podał się do dymisji, po czym stwierdził że jednak jest szansa na funkcjonowanie klubu i zgłosili się do rozgrywek. Stal w 4 meczach odniosła 4 porażki (0-8, 0-4, 2-4, 1-3), gdzie poza Izolatorem nie grali raczej z żadnymi silnymi zespołami. UNS też do czołówki może nie należy, ale póki co spisuje się nienajgorzej i w 4ech spotkaniach 2 razy udało im się wygrać. Kurs 1.37 może nie powala, ale Stal Kraśnik jak dla mnie będzie typowym chłopcem do bicia i warto zainwestować w to spotkanie :cool:
(3:0) ✅
Pięknie! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
4 liga opolska
TOR Dobrzeń Wielki - Pogoń Prudnik 1 1.13 ;] ✅9/10 Tobet Betsafe jeszcze nie wystawił kursu; mam nadzieję, że będzie choć minimalnie wyższy
Czarni Otmuchów - Piast Strzelce Opolskie 2 ✅ 1.85 4/10
Tabela po trzech kolejkach przedstawia się następująco:


Odnośnie pierwszego typu nie ma sensu się zbytnio rozpisywać. Prudnik tak jak pisałem we wcześniejszych analizach gra słabo i póki co dostaje od każdego. Tym razem mają pecha bo grają na boisku bardzo dobrej drużyny. TOR to na Opolszczyźnie jednak uznana marka. Drużyna, która na zmianę awansuje i spada z 3 ligi. Generalnie jest to zazwyczaj ekipa zbyt dobra na 4 a za słaba na 3 ligę. TOR to przede wszystkim doświadczenie, w porównaniu z Prudnikiem to chyba jednak przepaść w tym momencie. Oczywiście w piłce nie takie sytuacje miały miejsce, ale gospodarze to spotkanie powinni spokojnie wygrać.
Drugie spotkanie, które polecam to mecz lidera ze Strzelec Opolskich oraz Czarnymi Otmuchów. Goście tego spotkania są zaskakującym liderem rozgrywek z niesamowitymi statystykami, które widzimy powyżej. Wygrywają pewnie. Z trzecim w tabeli Śląskiem Łubniany wygrali 8-0. Od tego momentu Śląsk już bramki nie stracił i wygrał dwa spotkania.
Czarni Otmuchów rozpoczęli sezon dobrze. Jednak z dostępnych mi informacji nie były to olśniewające spotkania w ich wykonaniu. Zresztą widziałem tę ekipę w poprzednim sezonie kilka razy i jest to typowy średniak tej ligi. Na lidera na pewno się zmobilizują, ale czy piłkarsko są lepsi? Nie. Dlatego lekko polecam zagrać 2 w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 5,8K

davccio

Użytkownik
⛔Vineta Wolin Hutnik Szczecin typ 1 betsafe 2:2
Vineta Wolin w zeszlym sezonie spisywała sie bardzo dobrze zwłaszcza na wiosne gdzie zakonczyli tuz za miejscami premiowanymi awansem. W przerwie letniej do zespołu dołączyło kilku obiecujacych zawodników ( miedzy innymi z Iny Goleniow ). Hutnik natomiast do samego konca walczył o utrzymanie co mu sie udało w pzerwie nie doszlo do wzmocnienia składu tazk wiec chyba znow hutnikow czeka walka o utrzymanie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna 4 liga mazowiecka pld, 1.09.2012 14:00
Wulkan Zakrzew - Pilica Bialobrzegi
typ: 2
1,75
Tobet
Analiza
Dzis w spotkaniu czwartej kolejki 4 ligi mazowieckiej z poludnia, Wulkan Zakrzew, w Wieniawie, gdzie rozgrywa swoje spotkania w roli gospodarzy, podejmie Pilice Bialobrzegi. Pilica to w tym sezonie glowny kandydat do awansu. W klubie nie wyobrazaja sobie tego aby w przyszlym sezonie nie grac na III - ligowych boiskach. Dzialacze z Bialobrzeg, wraz z trenerem zbudowali bardzo mocny zespol, jak na Iv- ligowe realia. Widac to chocby po pierwszych trzech rozegranych kolejkach. Pilica zgodnie z oczekiwaniami przewodzi ligowej stawce z kompletem punktow. Skladaja sie na to co prawda skromne wygrane z Victoria Sulejowek 1:0, Energią Kozienice 2:1 oraz 4:1 z Polonia Ilza. Wulkan w tym sezonie za cel postawil sobie utrzymanie w lidze. Zespol zostal oslabiony przed tegorocznymi rozgrywkami. Zakrzewianom nie wiedzie sie na poczatku tegorocznych rozgrywek, przegrali jak do tej pory wszystkie trzy spotkania. Wulkan byl gorszy od Jozefovii Jozefowo 1:2, Znicza II Pruszkow 0:1 oraz Szydlowianki Szydlowiec 0:1. Gdyby porownac sklady obydwu druzyn, to jak na IV lige, jest to porownanie miedzy &quot;niebem a ziemia&quot;. Pilica zdecydowanie przewyzsza Wulkan we wszystkich sztukach pilkarskiego rzemiosla jak i w organizacji klubu. Kurs 1,75 to promocja od Tobetu. Takiej okazji niemozna zmarnowac.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
IV liga warmińsko-mazurska
Błękitni Pasym - GKS Wikielec 2 2.20; X2 1.34 @Tobet
Błękitni Pasym - GKS Wikielec 2 2.25; X2 1.39 @Betsafe
Szybko i na temat. Skupię się wyłącznie na ekipie z Wikielca, bo na temat Błękitnych, poza ich pozycją w tabeli, zbyt wiele nie wiem. Analizując jednak ich spotkania to mieli dość trudnych rywali, bo wszystkich aktualnie znajdujących się w górnej części tabeli. Co ciekawe Wikielec poza Zniczem Biała Piska, grał z tymi samymi przeciwnikami. Efekt? Błękitni 16. miejsce w tabeli, 2 punkty i bramki 4-8, Wikielec - 13. miejsce w tabeli, 2 punkty i bramki 2:4. Wracając do GKS to drużyna ta zawsze słynęła z bardzo dobrej gry w defensywie. Drużyna składa się w większości z byłych zawodników iławskiego Jezioraka. Jest to doświadczona ekipa, grająca w niezmienionym składzie już praktycznie od kilku lat. W tym sezonie zdecydowanie najsilniejszym punktem będzie Remigiusz Sobociński - piłkarz, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. W ostatnich sezonach najlepszy strzelec II-ligowego Jezioraka. W drużynie jest też bramkostrzelny Marcin Karczewski - iławianin, od lat związany z klubem z Wikielca. Ponadto silnymi punktami są także - Sebastian Zajączkowski (miniony sezon w II lidze w Iławie), Paweł Szkamelski - środkowy pomocnik, wychowanej Jezioraka Iława, mający za sobą wiele spotkań w II lidze. Drużynę uzupełniają młodzi, dynamiczni gracze z Iławy i Wikielca. Wychowankowie zarówno Jezioraka jak i GKS. Skład jest naprawdę mocny, ale drużyna nie może &quot;zaskoczyć&quot;. Liczę więc na przełamanie i pierwsze trzy punkty. Kurs całkiem ciekawy, do tego można pokusić się o podpórkę. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Resovia II - Wisłok Strzyżów @ 4,0 (IV podkarpacka) tobet
Szukam w tym meczu niespodzianki. Wisłok to tegoroczny beniaminek, który wygrał rzeszowską okręgówkę z przewagą zaledwie jednego punktu. Jednak 4. liga to już wyższy poziom o czym piłkarze ze Strzyżowa przekonali się, zdobywając w pięciu meczach zaledwie punkt. W przeciwieństwie do rezerw Resovii mają kilku doświadczonych graczy. Resovia II w poprzednim sezonie zajęła trzecie miejsce w lidze, jednak po sezonie najlepsi gracze odeszli do pierwszej drużyny, a do drużyny z IV ligi doszło kilku zawodników, którzy ukończyli wiek juniorski. I skutki tej wymiany widać w ligowej tabeli, gdzie ci młodzi i niedoświadczeni zawodnicy w czterech meczach uciułali tylko jeden punkt. Także ze strzelonymi bramkami nie jest kolorowo: tylko dwie, podczas gdy Wisłok w jednym meczu więcej strzelił 6 goli. Mecz będzie rozgrywany w niedzielne południe, tak więc raczej w drużynie z Rzeszowa nie pomogą zawodnicy z pierwszego składu, którzy w tym czasie będą rozgrywać mecz w Elblągu.
Odległość także nie gra większej roli bo zawodnicy gości do Rzeszowa mają zaledwie 25 kilometrów, a więc 30 minut jazdy autokarem. Spotkanie będzie rozgrywane na głównej płycie stadionu uniwersyteckiego, co może dodatkowo zmobilizować gości.
Myślę że kurs na Wisłok jest zbyt wysoki i dlatego warto go pobrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2

sport83

Użytkownik
IV liga podkarpacka
Sokół Sieniawa - Kolbuszowianka
Przyznam, że nie miałem okazji oglądać gry tych drużyn i typ daję na podstawie relacji i statystyk.
Zarówno gospodarze jak i goście są beniaminkiem. Sokół w barwach którego gra kilku ciekawych graczy radzi sobie rewelacyjnie, za to Kolbuszowa dosyć średnio. Asem Sieniawian jest z pewnością Adamczyk sprowadzony z Boguchwały. Do tej pory w 5 spotkaniach strzelił 7 bramek (!), a cała drużyna już 18!!
Statystyki do tego spotkania: http://www.podkarpacielive.pl/statystyki/152,sokol_sieniawa.html?sezon=7
Typ: 1 (1.45 Betsafe)
Dodam jeszcze, że jeśli Sokół dziś wygra pozostanie samodzielnym liderem.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Dziś polecam mecz MKS II Kluczbork - Śląsk Łubniany (IV Liga, grupa: Opolska). Rezerwy II ligowego MKS-u zajmują 3. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów po 4 meczach. Śląsk jest na 11. pozycji i zgromadził 6 punktów.
Zespół MKS-u II w każdym meczu jest wzmocniony zawodnikami z pierwszej drużyny. Dziś na pewno trener Konwiński udostępni rezerwom bramkarza Abramowicza, Dawida Mehlicha, Bartłomieja Gawrona i Michała Sudoła. Ogromne wzmocnienia to bez wątpienia Abramowicz, Mehlich i Sudoł.
MKS stracił punkty tylko z Chemikiem KK, ale to raczej był &quot;wypadek przy pracy&quot;. Mecz zakończył się remisem 2:2. Śląsk w 1. kolejce poległ z Piastem Strzelce Opolskie aż 0:8, w 4. kolejce również przegrał, tyle, że 0:1 z OKS-em Olesno.
Zdecydowanym faworytem meczu jest MKS II, a Tobet wystawił na prawdę ciekawy kurs. Przed południem można było złapać jeszcze 1,70. Dodatkowym atutem MKS-u jest własne boisko, na którym piłkarze trenera Bieniasa są na prawdę mocni.
MKS II Kluczbork - Śląsk Łubniany / 1 - 1,65 ✅ 8:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 178

becks-59091

Użytkownik
SPORT83 - podzielam Twój typ co do Sokoła.
Widziałem obie drużyny i wiem co potrafią. Sokół ma lepszy kadrowo zespół, grają ciekawie. Kolbuszowianka z problemami, jednak z czasem może coś w tym zespole zaskoczyć.
Napisałbym więcej ale nie ma chyba sensu ;)
Jeszcze słowo co do liderowania - zapędziłeś się trochę. Jeśli Sokół wygra a Piast z Crasnovią to wówczas te dwa kluby mają po 16 pkt jak to miało miejsce po kolejce środowej więc będą liderem tylko na podstawie bramek ;)
 
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
Stal Szczecin-Ina Goleniów
Mecz w 4 lidze zachodniopomorskiej pomiędzy Stalą a Iną zostanie rozegrany o godzinie 18 w Szczecinie na boisku miejscowej Stali. Jest to mecz kończący 4 kolejkę rozgrywek tych rozgrywek. Widzę tutaj dosyć pewne zwycięstwo zespołu gospodarzy. Drużyna Stali do tej pory zgromadziła 6 pkt i zajmuje 9 miejsce ale w przypadku wygranej wskakuje na pozycję vice lidera,natomiast Ina na dzień dzisiejszy zamyka ligową tabelę z zerowym dorobkiem pkt.. Jeśli mnie pamięć nie myli Stalówka jest to zespół który większość pkt zdobywa na własnych śmieciach, także ogranie outsidera tegorocznych rozgrywek nie powinno być kłopotem. Zaznaczę jednak, że typ ten podparty jest analizą dotychczasowych wyników i drobnymi informacjami jakie można uzyskać na portalach piszących na temat tych rozgrywek.Tak więc

Stal Szczecin-Ina Goleniów 1 1,6 Tobet,Betsafe 6-2
Ten bet jest głównym typem na jutrzejsze kolejki z lig niższych,gram ten mecz łącząc go w ako z następującymi meczami (trochę kursy śmieciowe ale rozpoznawczo trzeba coś palnąć)które polecam,ale bez wdawania się w szersze opisy bo szczerze mówiąc kupon tworzę na podstawie statystyk. Jeśli ktoś ma ochotę zachęcam i życzę sobie i Wam powodzenia.
Sparta Brodnica - Gopło Kruszwica 1 1,3 4 liga Kujawsko-Pomorska 2-1
Unia Gniewkowo - Start Warlubie 2 1,3 (obecnie 1,2) 4 liga Kujawsko-Pomorska 1-2
Krajna Sępólno Krajeńskie - Unia Janikowo 02 1,41 4 liga Kujawsko-Pomorska 3-3
Stal Szczecin - Ina Goleniów 1 1,62 4 liga Zachodniopomorska 6-2
AKO 3,56
Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sparta 309

sparta

Użytkownik
Pare typów z których można coś ułożyć:
Pilica Białobrzegi - UKS Łady 1.35
* Gospodarze znakomicie rozpoczeli sezon 3-0-1
* Goście &quot;nieco&quot; słabiej 1-0-3
* Pilica to głowny faworyt do III ligi ze wzmocnionym składem
* UKS Łady od paru lat okupują koniec tabeli bądź jej dalszy środek
* Pilica jest mocna u siebie 2-0-0 w tym sezonie, w poprzednich dwóch wyglada to tak: 13-1-2 i 10-2-3 więc widać że boisko jest atutem tej drużyny.
Mszczonowianka - Victoria 1.40
* Mszczonowianka w tym sezonie komplet zwycięstw
* Victoria bilans 1-1-2
* Gospodarze w ostatnich sezonach czub tabeli
* Gracze z Sulejówka plasują się raczej w dole środka
* Tak jak w meczu wyżej po stronie gospodarzy dużym atutem jest własne boisko (1-0-0 w tym sezonie i 11-3-2 oraz 10-4-1 w poprzednich)
No i moja podlaska IV liga:
Gryf Gródek - Promień Mońki 1.40
Gródek przegrał jedynie u siebie w 2 kolejce z augustowską Spartą 0-3, ale Sparta początek sezonu ma jak nigdy, co mnie bardzo cieszy akurat ???? Pozostałe spotkania Gryf wygrał nie tracąc bramki. Przed sezonem uważany był za faworyta ligi, mocny a do tego wzmocniony skład ma powalczyć o awans. Co do Moniek...widziałem ich dwa mecze ze Spartą, u siebie i jak byłem na wyjeździe. U siebie cos grają, wyjazdy raczej nie zaciekawie. Gryf powinien potwierdzić swoją wyższość
Cresovia - Narewka 2.50
Cresovia przegrała dwa domowe spotkania i bedzie chciala sie pokazac przed wlasnymi kibicami, a raczej piknikami bo w Siemiatyczach ruch kibicowski zamarł dawno. Narewka po 4 kolejkach miała jednka komplet punktów i bilans bramek 13-2, ale nie grała z jakimiś znaczącymi ekipami. Ostatnio jednak pokazali iż są drużyną z poprzednich sezonów czyli nic wielkiego nie pokazują i tak tez przegrali z beniaminkiem Magnatem na wyjeździe 6-0. Wyniki te z początku to raczej przypadek lub jak kto woli szczescie. W ubiegłym sezonie Cresovia była 3 i otarła się o awans. W ostatniej kolejce przegrywali w Augustowie ze Spartą 1-0 ale gole w 79 i 92min dały im zwycięstwo a to podbudowuje. Dziś wygra lepszy a kurs warty gry.
Sparta Augustów - Sparta Szepietowo 1.85
No i na koniec mecz mojej Sparty. W Augustowie zmienia się na lepsze. Po fatalnej rundzie jesiennej kiedy zespół prowadził grajacy trener Sparta byłą po koncem tabeli ale to ze wyrzucił młodych zawodnikow bo na sezon potrzebował 15 dobrych i doswiadczonych wiele uzasadnia bo po licznych kontuzjach Sparty ławka to 1-2 zawodników. Na wiosne zespol objał Jacek Bayer, jeden z najlepszych byłych graczy na podlasiu, grał w Jadze, zaliczył tez epizod z reprezentacja. Sparta na wiosne przegrała jedynie 3 mecze. Start nowego sezonu to 3-1-1. Duzo mlodziezy ale jak sam trener podkresla kazdy wie co robi w zespole i nie ma tu pretensji gdy np Wilczewski siada na lawce a jest jednym z lepszych w skladzie od paru lat. 22letni zawodnik szybkoscia bije na glowe od paru lat, a wpuszczany w 2 polowie potrafi zabiegac rywala. Na meczach coraz wiecej ludzi, pilkarze czuja ze nie graja dla siebie a dla kibiców, którym po kazdym meczu dziekuja za doping. IV liga podlaska to region ubogi kibicowska i jedyna ekipa ktora w tym sezonie moze nas odwiedzic jest Szepietowo, stad tez pelna mobilizacja. Od początku sezonu dobry młyn i doping bez przerw. Dzisiejszy mecz to mecz sezonu dla kibicow. Reklama jak zwykle dala swoj efekt a raczej dopiero go da. Maja byc goscie, ma byc nasza oprawa. Pamietam ten sam mecz z przed roku na jesien gdzie Sparta była na dnie a Szepietowo na szczycie tabeli...rezultat? 4-0! Przy takich meczach pilkarze walcza o kazda pilke, a dzis powalcza zapewniam was. Ja w ten mecz z checia zainwestuje
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Jak co tydzień, o ile tylko kurs jest odpowiedni mogę polecić granie drużyny Hetmana Zamość z IV ligi lubelskiej. W najbliższy weekend zmierzą się z beniaminkiem Lutnią Piszczac, która jak na razie radzi sobie w kratkę (1-3-1). Oglądałem skrót z ich ostatniego meczu i trzeba przyznać, że drużyna troszkę nieporadnie radziła sobie w obronie. To woda na młyn dla formacji ofensywnej Zamościan, która w obecnych rozgrywkach jest niemal bezwzględna. Hetman (5-0-0) strzelił już 16 bramek tracąc tylko 1. Jak już wspominałem wcześniej, murowany faworyt do awansu, kadrowo zdecydowanie inny poziom niż pozostałe zespoły. Sprawa ogólnie wygląda tak, że nie bardzo należy patrzeć z kim gra Hetman, tylko czy kurs jest w miarę atrakcyjny :razz:. W zeszłym tygodniu mieliśmy 1.15, dzisiaj mamy 1.40 (był już spadek z 1.45) - co wydaje się być bardzo ciekawą propozycją do kuponu ;)
Lutnia Piszczac - AMSPN Hetman Zamosć 2 @ 1.40 (IV liga lubelska) (3:5) ✅
****
Edit: No i utrzymane 100% skuteczności z boisk IV-ligowych :razz:
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
dodam tylko ze jeszcze wczoraj zagralem na hetmana po kursie 1,65 a dzis juz w tobecie spadek do 1,32 woow ????
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Helena Nowy Sącz - Poroniec Poronin 2 1,60 tobet ✅ 0-6
Na jutro proponuję spotkanie z grupy małopolskiej (wschód). Ostatnia w tabeli Helena podejmuje u siebie lidera grupy - Poroniec Poronin. Goście są beniaminkiem rozgrywek jednak to zdecydowany faworyt do awansu. Wystartowali bardzo dobrze, teraz pora na kolejne 3 punkty. Poroniec to bardzo dobrze poukładany klub z dużymi aspiracjami i bardzo dobrą sytuacją finansową jak na tą ligę. W drużynie grają zawodnicy z pierwszoligową przeszłością (Artur Prokop, Robert Drąg) + grupa solidnych, ogranych zawodników na poziomie drugiej, trzeciej i czwartej ligi.
Helena to średniak tej ligi. Poprzedni sezon gospodarze zakończyli na 9 miejscu. Na pewno trochę zawodzą na stracie rozgrywek.
Dotychczasowe mecze obu drużyn:

Helena:

KS Tymbark (w) 4-1
Tuchovia (d) 0-2
Skalnik (w) 2-5
Sandecja II (d) 1-2
Rylovia (w) 1-3
Poroniec:
Orkan (d) 3-1
Olimpia (w) 3-0
Nowa Jastrząbka (d) 0-3 (walkower... afera z miejscem rozegrania meczu)
KS Zakopane (w) 1-0
Jadowniczanka (d) 3-1
To wszystko zdecydowanie przemawia na korzyść drużyny z Poronina. Beniaminek idzie jak burza (mała wpadka z walkowerem) pewnie pokonując swoich przeciwników. Jeśli goście nie wygrają tego meczu to będzie duża niespodzianka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom