>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV Liga - [Sezon 2013/2014]

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Temat przeznaczony na dyskusje, informacje oraz analizy rozgrywek polskiej IV ligi.


Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
damian77 34

damian77

Forum VIP
@ Lech Rypin.
Warto bedzie stawiać na tą druzynę. Skład bardzo ciekawy..zasilony kilkoma zawodnikami z rezerw Wisły Płock. W Pucharze Polski zaprezentowali się nieźle ogrywając Calisię.
Więcej niebawem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
vde 119

vde

Użytkownik
Niby słusznie, Lech Rypin wygrał już dwa spotkania w Pucharze Polski. Ostatnio, pewnie 0:3 z Calisią, która jest w II lidze zachodniej... ale nie wiem czy oni chcą wygrać ligę jak ostatnio się wycofali z II...
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Również można zwrocic uwagę na Spartę Brodnice (kujawsko-pomorska)..Duże aspiracje na awans mają.Skład po mału umacniają.
 
zikos 13,9K

zikos

Użytkownik
Lech Rypin to bedzie ligowy średniak ,mają 2-4 piłkarzy ktorzy są w miare ograni na 4 lige ,ale to nie wystarczy zeby aspirowac o czołowe lokaty i awans ,musieliby solidnie sie wzmocnic przed kolejną rundą.
Sparta Brodnica moze i sie wzmocnila ,ale brak mlodziezowcow .Nie ma praktycznie zadnego dobrego ,przez ostatnie lata grali praktycznie w 10-tke ,bo co niektorzy nie mieli mieli nawet determinacjii.Wzieli mlodziezowca ktory w pierwszej kolejce jedzie sobie na wczasy i praktycznie zostają z czteroma z czego pisalem praktycznie zaden nie nadaje sie nawet na 4lige.

Nie wiadomo czy jakis buk bedzie dawał w tym sezonie nizsze ligii
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Raczej nie , tobet zostaje zamkniety 10 sierpnia i przechodzi do betsafe a oni w najbliższym czasie nie planują niższych lig. Jedyna możliwość to granie w bettigo jeśli już ktoś się uprze.
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
pisałem właśnie na czacie na tobecie odnośnie dostępności niższych lig w betsafe:
ja: czy wie Pan może coś o dostępności niższych lig polskich na betsafe tak jak to do tej pory było na tobecie? chodzi mi o 3 i 4 ligę polską
Artur: w chwili obecnej takie zakłady nie są dostępne. Z godnie z danymi przez nas uzyskanymi ligi te dostępne będą najpóźniej końcem roku.
i jeszcze jedno pytanie dlaczego w ogóle zamykają:
Artur: Nordic Gaming zostało jakiś czas temu zakupione przez Betsson Group i nasz zarzą podjął decyzjęo zamknięciu strony Tobet, gdyż nasze inne produkty takie jak właśnie Betsafe, Betsson są wystarczajace na plski rynek, dlatego też Gracze mogą spokojene korzystać z Betsafe o ile już nie majątam założonego konta
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
A miałem już sobie przygotowane pare drużyn na które można bedzie stawiać w IV lidze pomorskiej... wielka szkoda. Orientuje się ktoś może gdzię będzie można tą ligę właśnie stawiac ? Albo np jeszcze 3 lige pomorską..
Z góry dzieki za odpowiedź ????
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
A miałem już sobie przygotowane pare drużyn na które można bedzie stawiać w IV lidze pomorskiej... wielka szkoda. Orientuje się ktoś może gdzię będzie można tą ligę właśnie stawiac ? Albo np jeszcze 3 lige pomorską..
Z góry dzieki za odpowiedź ????
Z tego co się orientowałem to Betsafe ma mieć oferty na niższe ligi polskie więc po przejęciu nie powinniśmy wiele stracić (chodzi o możliwość stawiania tychże lig)
Pisali mi, że mają mieć je w ofercie.
Zobaczymy jak to będzie wyglądało, miejmy nadzieję, że dadzą nam się dalej bawić i zarabiać na niższych ligach ;)
 
M 3

morwa

Użytkownik
Rozmawiałem w tamtym tygodniu na czacie betsafe i koleś powiedział ,że pod koniec listopada ,a wtedy przecież już nie ma lig .Tak jak tu użytkownik americano96 piszę ,pewnie zaczną jak na moje od marca.
 
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
Rozmawiałem w tamtym tygodniu na czacie betsafe i koleś powiedział ,że pod koniec listopada ,a wtedy przecież już nie ma lig .Tak jak tu użytkownik americano96 piszę ,pewnie zaczną jak na moje od marca.
Dobre i nawet jakby zaczęli od marca :grin: gdyby tobet dalej istniał i miał w swojej ofercie 4 lige pomorską to bym po tych trzech kolejkach był znacznie bogatszy :razz:
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
w Listopadzie w tych naszych amatorskich ligach.

To nie wiem czy na każdym okręgu, ale będą z dwie-trzy kolejki.

Więc jeśli naprawdę ruszą od Listopada na betsafie jest szansa coś jeszcze ukłuć.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy w tym sezonie będzie możliwość obstawiania IV ligi??
Bo jak dobrze kojarze w ubiegłym sezonie nie było takiej opcji...
Niby Betsafe coś obiecało ale jakoś nie dali oferty...Buki naziemne III lige owszem ale IV nie widziałem.
Ma ktoś jakieś informacje odnośnie nadchodzącego sezonu??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom