>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Liga - Sezon [2017/2018]

Status
Zamknięty.
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Ale mam kaca po wczorajszym dniu. 4 kupony z pięknymi AKO wykolejone dosłownie na ostatniej prostej... Arka Nowa Sól przeszła sama siebie - porażka z zespołem, który przed tym meczem zdobył 1 punkt (słownie JEDEN!!!) w delegacji. No cóż, próbujemy dalej.



Na dziś już oferta dużo skromniejsza. Wbijam więc w swoje strony, bo tam czuje się najpewniej. Analiza krótka, bo mecz już o 11:00, więc niewiele czasu na zagranie.
(godz. 11:00) Radomiak II Radom - Centrum Radom 2 @ 2.85 forbet ⛔ 3-2
Szczerze - nie ogarniam kursów na to spotkanie. Pierwszy zespół Radomiaka gra w poniedziałek mecz ligowy w odległym Stargardzie z Błękitnymi, więc dziś rezerwy bez wzmocnień. Ponadto co rusz, z każdej strony słychać w mieście o problemach finansowych Radomiaka. Uważam, więc że awans rezerw do 4 ligi nie jest koniecznością (budżet klubu 4 ligowego to tak średnio ok. 200k). Centrum w MEGA formie. W środę w Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim pięknie &quot;pozamiatali&quot; 4-ligowy Mazur Karczew 4-0! Byłem na tym spotkaniu i zespół Darka Różańskiego rozegrał świetne zawody.
Fajnie zmontowany skrót tego meczu znajdziecie w tym miejscu
id=224336561482409;type=video
W zespole Centrum występuje Kacper Wnuk, wychowanek Radomiaka, który na pewno będzie chciał pokazać że w Radomiu popełniono błąd skreślając go niegdyś z kadry pierwszego zespołu. Ciekawy zawodnik - zresztą sami zobaczcie jego piękną bramkę z rzutu wolnego na 4-0 w powyższym filmie. Co jeszcze równie ważne dla tego typu... mecz będzie rozgrywany na terenie neutralnym, w Suskowoli.
Z racji tego, że w forbecie AKO3 na regiobety to dorzucam z 4 ligi - Wisłę II Płock (1.15) oraz Tomasovia Tomaszów Lub. (1.45)
Oby dziś z FARTEM!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
IV liga wielkopolska (południe), godz.16:00
Biały Orzeł Koźmin Wlkp. - SKP Słupca, Typ: X, Kurs: 3.20 (fortuna)
Dzisiaj ponownie ryzykuję i obstawiam remis w jednym ze spotkań tej ligi. Do wejścia wczorajszego typu po kursie 4.0 zabrakło niewiele, gdyż jedyny gol w meczu Rawia Rawicz - Pogoń Nowe Skalmierzyce padł w doliczonym czasie meczu (91&#39;).
Tak jak przy wczorajszym typie tutaj też napiszę, że jest ryzykowny, ale możliwy do trafienia. Biały Orzeł po rozegraniu 20-tu spotkań i zdobyciu 16 punktów zajmuje 14 miejsce. Słupczanie z dorobkiem 23 punktów plasują się dziesiątej pozycji.
Oba kluby osiągają wiosną słabe wyniki. Gospodarze w trzech meczach zdobyli zaledwie punkt. Wiąże się to z zimowym osłabieniem zespołu. Wraz z trenerem odeszło wielu podstawowych piłkarzy. Na ich miejsce ściągnięto grajków z niższych lig, a zespół do rundy wiosennej zaczął się tak naprawdę przygotowywać miesiąc przed startem. W Słupcy wyniki są jeszcze gorsze. Trzy spotkania i zerowy dorobek punktowy. W SKP też doszło do paru ruchów kadrowych, które osłabiły trochę zespół walczący o wejście do nowej IV ligi. Widać to po wynikach.
Kolejnym faktem, który wskazuje, że może być podział punktów są bilanse obu zespołów. Biały Orzeł u siebie = 2-2-5, SKP na wyjazdach = 1-1-7. To pokazuje, że oba zespoły mają problemy z odnoszeniem zwycięstw.
Ostatnią rzeczą, która tłumaczy mój typ są wyniki bezpośrednich meczów. Powiem tak: w większości sezonów jest sprawiedliwie, niezależnie od zajmowanych miejsc. Jeśli jesienią wygrywa Biały Orzeł to wiosną SKP. Jeśli w pierwszym spotkaniu jest remis to w rewanżu też (jakiś układ?)
Przykłady:
Sezon 2016/17: 2:2 i 2:2
Sezon 2015/16 0:2 i 1:0
Sezon 2014/15: 3:2 i 0:3 (dziwny walkower)
Sezon 2013/14 - Biały Orzeł grał w okręgówce
Sezon 2012/13 - 3:0 i 0:4
Dopiero w sezonie 2011/12 mamy odstępstwo i było 3:1 i 2:2 ale to już odległa historia. Nie będę już dalej wymieniał, ale patrząc na jeszcze starsze sezony moja teoria dalej się powtarza.
A jaki wynik był jesienią obecnego sezonu w Słupcy? 1:1 ???? Tak jak pisałem, typ ryzykowny, ale patrząc na obecną formę obu drużyn i historię spotkań remis jest dzisiaj możliwy. Być może to co wymieniłem to czysty przypadek, ale dla mnie grzechem by było gdybym nie spróbował.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
IV Liga podkarpacka
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko X2 @2,28 forbet ✅
0-0
Polonia słaby początek rundy wiosennej, Nisko natomiast coś tam kopie i punkty zdobywa. Patrząc na obecną formę to kurs na X2 jest o dużo za duży i grzech nie próbować.
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Hetman Zamość - Stal Kraśnik 3:0 ⛔⛔⛔
21.04 , 16:00
Typ : 2
Kurs : @2.55 forBet
Mecz na szczycie w Zamościu . Wicelider podejmuje u siebie Stal Kraśnik . Typuję wygraną gości , są poza zasięgiem wszystkich drużyn w tej lidze , pewnie zmierzają ku wygraniu rozgrywek . W Zamościu był pompowany balonik na awans i jutro on pęknie . Znam kilku zawodników z Zamościa i uważam , że nie dadzą rady ponieść presji jutrzejszego spotkania . Wobec nich są założone ogromne wymagania , od zarządu , kibiców . W internecie przeczytałem jakiś artykuł o tym meczu , i ktoś z Zamościa napisał &quot;pokażmy Kraśnikowi kto jest najlepszą drużyną w IV lidze &quot; . Usmiałem się , gdyby byli najlepsi , to by zajmowali fotel lidera , a nie że mają w tej chwili 10 punktów straty do jutrzejszego rywala . W Kraśniku wszyscy zawodnicy gotowi do gry , brak kontuzji , brak zawieszeń za kartki , pełna mobilizacja na jutrzejszy mecz , ale dla nich ten mecz będzie tak jak każdy inny ,oni wiedzą że nic NIE MUSZĄ , a w Hetmanie panuje ciśnienie że właśnie MUSZĄ wygrać jutro , i to spowoduje ich klęskę . To tylko piłka , tylko sport , różne rzeczy mogą się jutro wydarzyć , ale bardzo polecam ten typ .
Powodzenia !
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Hetman Zamość - Stal Kraśnik
21.04 , 16:00
Typ : 2
Kurs : @2.55 forBet
Mecz na szczycie w Zamościu . Wicelider podejmuje u siebie Stal Kraśnik . Typuję wygraną gości , są poza zasięgiem wszystkich drużyn w tej lidze , pewnie zmierzają ku wygraniu rozgrywek . W Zamościu był pompowany balonik na awans i jutro on pęknie . Znam kilku zawodników z Zamościa i uważam , że nie dadzą rady ponieść presji jutrzejszego spotkania . Wobec nich są założone ogromne wymagania , od zarządu , kibiców . W internecie przeczytałem jakiś artykuł o tym meczu , i ktoś z Zamościa napisał &quot;pokażmy Kraśnikowi kto jest najlepszą drużyną w IV lidze &quot; . Usmiałem się , gdyby byli najlepsi , to by zajmowali fotel lidera , a nie że mają w tej chwili 10 punktów straty do jutrzejszego rywala . W Kraśniku wszyscy zawodnicy gotowi do gry , brak kontuzji , brak zawieszeń za kartki , pełna mobilizacja na jutrzejszy mecz , ale dla nich ten mecz będzie tak jak każdy inny ,oni wiedzą że nic NIE MUSZĄ , a w Hetmanie panuje ciśnienie że właśnie MUSZĄ wygrać jutro , i to spowoduje ich klęskę . To tylko piłka , tylko sport , różne rzeczy mogą się jutro wydarzyć , ale bardzo polecam ten typ .
Powodzenia !
1444679162304357
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Abstrachując od typu na mecz, Stal Kraśnik raczej awansuje (co mnie cieszy bo będę miał blisko na mecze), bo nie wierzę że wypuszczą taką przewagę (choć niektórym się udawało np Karpatom Krosno w III Lidze). Czy Stal finansowo podoła w III Lidze? Bo w przeszłości sporo mówiło się o wycofaniach czy nawet likwidacji klubu. W kwestii sportowej także trzeba kogoś ściągnąć żeby jakoś w III Lidze to wyglądało.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Kraska Jasieniec - Sadownik Błędów 1 1.60
Propozycja z Regiobetów, z radomskiej klasy A. Sadownik już bez większych szans na utrzymanie, zaledwie 7 punktów w 16 spotkaniach i ostatnia pozycja w tabeli. Goście na wyjazdach legitymują się bilansem 0-0-8 (bramki 10-30). Kraska w grze o byt. Ostatnio pewnie zwyciężyła 5-0 zajmujący 9. pozycję Orzeł Gielniów. U siebie podopieczni Konrada Główki - notabene niegdyś trenera Mazowsza Grójec - grają całkiem solidnie - bilans 3-1-4 (bramki 16-9). Dodatkowo Sadownik dziś bez Karola Kawczaka, czerwona kartka w ostatnim spotkaniu z SKS Potworów. Mecz na środku tygodnia, ciekawe jaki skład zbiorą goście.
Górnik Łęczyca - Włókniarz Pabianice 1 1.60
Kolejny Regiobet, tym razem z ziemi łódzkiej - klasa okręgowa. Pojedynek 7 zespołu z zajmującym trzecią pozycję od końca Włókniarzem. Łęczyca u siebie z bilansem 6-2-1, Włókniarz w delegacji 2-0-8.
Małapanew Ozimek - Unia Kolonowskie 1 1.21
Na dokładkę &quot;Pewniaczek&quot; z opolskiego PP. Różnica klas. W lidze mierzyli się ze sobą na boisku Unii i Ozimek pewnie zwyciężył 4-1.
AKO: ~3.0 (dziś bez podatku)
Może ktoś z Was ma coś na dzisiaj z Regiobetów lub regionalnych Pucharów Polski?
 
O 36

ozim123

Użytkownik
Typy 25.04 - 4 liga podkarpacka

Izolator Boguchwała - Pisarowce ✅✅ 2:0
typ: 1
kurs: 1.50 (sts)

Wisłoka Dębica - Polonia Przemyśl ✅✅ 6:0 (!!!)
typ: X1
kurs: 1.38 (sts)

Piast Tuczempy - Igloopol Dębica ✅✅ 2:2
typ: X2
kurs: 1.57 (sts)
AKO: 3.25 ✅✅✅✅✅✅


Izolator po nieco słabszej jesieni, na wiosnę pokazuje ze wciąż liczy się w walce o 3 ligę notując 4 wygrane i 1 remis. Pisarowce prezentują się bardzo słabo, przegrali już wysoko z Wisłoką (0:4) oraz z drużyną z dołu tabeli Ropczycami (0:3) po za tymi wynikami na wiosnę 2 razy wygrali oraz 2 razy remisowali. Widać, że coś w tej drużynie się posypało i nie idzie im tak dobrze jak na początku sezonu.
Wisłoka na wiosnę praktycznie nie przegrywa, często remisuje. W 7 meczach bilans 2-4-1. Z kolei Polonia kompletnie zawodzi i chyba wypada z walki o awans, na wiosnę nie odniosła żadnego zwycięstwa....Ich bilans to 0-3-2.
Igloopol 4 z 5 meczy na wiosnę zremisował i pokonał lidera rozgrywek Sieniawę! Pokazują swoją moc na wiosnę i nie wiem skąd tak wysoki kurs na nich ze średnimi Tuczempami, które zapewne polecą z ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 110

radek9513

Użytkownik
Typy 25.04 - 4 liga podkarpacka
Izolator Boguchwała - Pisarowce
typ: 1
kurs: 1.50 (sts)
Wisłoka Dębica - Polonia Przemyśl
typ: X1
kurs: 1.38 (sts)
Piast Tuczempy - Igloopol Dębica
typ: X2
kurs: 1.57 (sts)
AKO: 3.25
Izolator po nieco słabszej jesieni, na wiosnę pokazuje ze wciąż liczy się w walce o 3 ligę notując 4 wygrane i 1 remis. Pisarowce prezentują się bardzo słabo, przegrali już wysoko z Wisłoką (0:4) oraz z drużyną z dołu tabeli Ropczycami (0:3) po za tymi wynikami na wiosnę 2 razy wygrali oraz 2 razy remisowali. Widać, że coś w tej drużynie się posypało i nie idzie im tak dobrze jak na początku sezonu.
Wisłoka na wiosnę praktycznie nie przegrywa, często remisuje. W 7 meczach bilans 2-4-1. Z kolei Polonia kompletnie zawodzi i chyba wypada z walki o awans, na wiosnę nie odniosła żadnego zwycięstwa....Ich bilans to 0-3-2.
Igloopol 4 z 5 meczy na wiosnę zremisował i pokonał lidera rozgrywek Sieniawę! Pokazują swoją moc na wiosnę i nie wiem skąd tak wysoki kurs na nich ze średnimi Tuczempami, które zapewne polecą z ligi.
Skąd kurs? Grają w środę i to na wyjeździe ???? Czyli prosto z pracy jadą na mecz ???? Nie ma aż takiej koncentracji jak grasz odrazu po robocie, ale ogólnie śmierdzi mi tu remisem. Resztę typów popieram, choć ta Polonia mi śmierdzi, ale Wisłoka jest mocna i w przyszłym sezonie będą walczyć o 3 ligę.
 
O 36

ozim123

Użytkownik
Skąd kurs? Grają w środę i to na wyjeździe ???? Czyli prosto z pracy jadą na mecz ???? Nie ma aż takiej koncentracji jak grasz odrazu po robocie, ale ogólnie śmierdzi mi tu remisem. Resztę typów popieram, choć ta Polonia mi śmierdzi, ale Wisłoka jest mocna i w przyszłym sezonie będą walczyć o 3 ligę.
W Tuczempach tez pracują. No jak widzisz tak jak mowilem Polonia nie istnieje na wiosne, dostać szóstkę to naprawdę szczyt. Będa leciec z kolejki na kolejke w dol nie wiem co tam sie w Przemyslu dzieje. Mialem juz dopisane Pilzno z remisem, ale w ostatniej chwili usunalem a szkoda bo byloby jeszcze wieksze ako na plus
 
R 110

radek9513

Użytkownik
W Tuczempach tez pracują. No jak widzisz tak jak mowilem Polonia nie istnieje na wiosne, dostać szóstkę to naprawdę szczyt. Będa leciec z kolejki na kolejke w dol nie wiem co tam sie w Przemyslu dzieje. Mialem juz dopisane Pilzno z remisem, ale w ostatniej chwili usunalem a szkoda bo byloby jeszcze wieksze ako na plus
Pracują, ale to zawsze inaczej się gra, wrócisz z pracy, zjesz jakiś obiad w domu i potem na mecz. Polonia miała się bić o awans, ale no cóż, najwyraźniej dobrze im w IV Lidze. Aktualnie Sieniawa raczej poza zasięgiem i to oni awansują do III Ligi. W przyszłym sezonie Wisłoka zaatakuje III Ligę, tylko oby nie skończyło się tak jak podczas ostatniego awansu.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Mialem juz dopisane Pilzno z remisem, ale w ostatniej chwili usunalem a szkoda bo byloby jeszcze wieksze ako na plus
To miałbyś sporo szczęścia, bo Pilzno dopiero w 87 minucie strzeliło bramkę na remis ????
Co do Polonii Przemyśl, mają zbyt wąską ławkę, żeby móc realnie myśleć o awansie, bo jak przychodzą urazy czy też kartki i pauzować muszą podstawowi zawodnicy to nie ma ich kim zastąpić. Od dwóch spotkań także poza grą jest Wanat, który ciągnie grę Polonii do przodu więc przez to tracą sporo argumentów w ofensywie.
Aktualnie Sieniawa raczej poza zasięgiem i to oni awansują do III Ligi. W przyszłym sezonie Wisłoka zaatakuje III Ligę, tylko oby nie skończyło się tak jak podczas ostatniego awansu.
Moim zdaniem jedyną drużyną, która może zagrozić w awansie Sieniawie jest Izolator, w tym sezonie już się o nich tak nie mówi w kontekście awansu jak w poprzednim a oni robią swoje i zbliżyli się do Sokoła już na 2 pkt. (tak wiem, mają o jeden mecz rozegrany więcej). Czy Wisłoka zaatakuję III ligę w przyszłym sezonie? Osobiście w to wątpie.
Jutro kolejne spotkania, jeszcze nie widzę nigdzie kursów na nadchodzący weekend ale myślę pójść w stronę Izolatora, Tuczemp i na pewno ciekawy kurs będzie na Wiązownice.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
To miałbyś sporo szczęścia, bo Pilzno dopiero w 87 minucie strzeliło bramkę na remis ????
Co do Polonii Przemyśl, mają zbyt wąską ławkę, żeby móc realnie myśleć o awansie, bo jak przychodzą urazy czy też kartki i pauzować muszą podstawowi zawodnicy to nie ma ich kim zastąpić. Od dwóch spotkań także poza grą jest Wanat, który ciągnie grę Polonii do przodu więc przez to tracą sporo argumentów w ofensywie.

Moim zdaniem jedyną drużyną, która może zagrozić w awansie Sieniawie jest Izolator, w tym sezonie już się o nich tak nie mówi w kontekście awansu jak w poprzednim a oni robią swoje i zbliżyli się do Sokoła już na 2 pkt. (tak wiem, mają o jeden mecz rozegrany więcej). Czy Wisłoka zaatakuję III ligę w przyszłym sezonie? Osobiście w to wątpie.
Jutro kolejne spotkania, jeszcze nie widzę nigdzie kursów na nadchodzący weekend ale myślę pójść w stronę Izolatora, Tuczemp i na pewno ciekawy kurs będzie na Wiązownice.
Wisłoka może namieszać bo są dobrze zarządzani i piłkarzy mają dobrych. Jednak wiadomo, to beniaminek i albo rozgryzą go teraz albo w przyszłym sezonie. Ewentualnie któryś ze spadkowiczów będzie chciał wrócić. Jednak wracając do obecnego sezonu, mimo wszystko mało kto oprócz Izolatora zagrozi Sieniawie, która kadrowo i finansowo jest raczej najmocniejsza w tej lidze. Jeżeli chodzi o twoje typy, popieram wszystkie i dołożyłbym od siebie Nisko. Sieniawa może stracić punkty w Ropczycach, ciężki teren.
 
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
RKS Radomsko - Polonia Piotrków Trybunalski
Typ: 2
Kurs: @4.75 forBet

Typ z Regiobetów na piotrkowską klasę okręgową. Dzisiaj o godzinie 15 dość ciekawy mecz, bo derbowy, lider RKS podejmie u siebie 3 w tabeli Polonię.
Dlaczego Polonia?
W Radomsku to co się dzieję w chwili obecnej to istny kabaret, w czwartek nastąpiła zmiana trenera,Tomasza Zadwornego zastąpił Rafał Ozga. Zarząd klubu nie był zadowolony z wykonywanej przez niego pracy, wiele mówiło się o tym, że zawodnikom nie po drodze z nowym trenerem. Co najlepsze jest to już 4 zmiana trenera w tym sezonie w Radomsku, a co jeszcze najlepsze Rada Drużyny wystosowała apel w którym proszą kibiców o doping, tylko który kibic z Radomska będzie dopingował gracza z Bełchatowa? ????
Polonia w rundzie wiosennej jeszcze bez porażki, 3 wygrane i remis, RKS jak na razie nie zachwyca, w ostatniej kolejce tylko remis z Włókniarzem Moszczenica 1-1, wcześniej wymęczone u siebie zwycięstwo z ostatnią w tabeli Kawalerią Tomaszów Mazowiecki 2-1.
Kto wie, może taki wstrząs podziała dobrze na drużynę, chociaż dla mnie to nie ma prawa bytu, radomszczanin będzie pracować z grupą ludzi z Bełchatowa, oj ciężko będzie.
Pilica Przedbórz - KS Kutno
Typ: 1
Kurs: @2.70 forBet

Tutaj dość krótko, walcząca o utrzymanie Pilica zmierzy się z drużyną która o swój byt może być już raczej spokojna, Pilica dużo wzmocnień na wiosnę, grają nieźle, lecz mają dużo pecha w tym sezonie. Dla nich to mecz o być albo nie być w 4 lidze, w ostatniej kolejce pewnie wygrali u siebie z Zawiszą Pajęczno 3-1.
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Ja po raz kolejny posłużę się aktualną formą drużyn, więc bez dłuższych opisów.
LKS Pisarowce - KS Wiązownica 2 @2,30 sts⛔
Gospodarze w 5 ostatnich spotkaniach zanotowali tylko 2 remisy, strzelając 3 bramki, tracąc ich aż 12. Co prawda były to mecze z drużynami z pierwszej dziesiątki, ale LKS nie jest też chłopcem do bicia.
Wiązownica ostatnie 5 spotkań = 11 punktów, 3 wygrane i 2 remisy. Bilans bramek 13-5. Liczę na ich zwycięstwo.
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Kłos Chełm - Hetman Zamość typ 2 @1.42 1:3
Hetman nadal wierzy w awans, więc każda porażka może przekreślić ich szanse na awans. Hetman ostatnio bardzo przekonująco wygrał ze Stalą która gra dziś z rezerwami Górnika (które mogą zniwelować przewagę Stali nad Hetmanem o kolejne trzy oczka).
 
O 36

ozim123

Użytkownik
Ostatnio na plus dzisiaj spróbuję tak:
Czarni Połaniec - ŁKS Łagów (świętokrzyska) 1:1
typ: 1
kurs: 1.35 (sts)

Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała (podkarpacka) 4:2
typ: 2
kurs: 1.70 (sts)

Wisłok Strzyżów - Sokół Nisko (podkarpacka) 2:1
typ: 2
kurs: 1.52 (sts)

Pisarowce - KS Wiązownica (podkarpacka) 3:1
typ: X2
kurs: 1.42 (sts)

AKO: 4.95
Drużyna z Połańca jest bardzo zmotywowana do walki o 3 ligę, po dzisiejszym remisie Neptuna chcą wykorzystać okazję i zrównać się punktami z liderem. Skład mają mocny, uzdolniona młodzież z kilkoma doświadczonymi zawodnikami myślę, że wykona u siebie dobrą robotę i pokonają średniaka Łagów.
Izolator udowadnia z meczu na mecz, że wciąż myśli o awansie już w tym sezonie. Na wiosnę grają dobrą piłkę, jadą dziś do Przemyśla do rozsypanej Polonii, muszą ten mecz wygrać. W Polonii zmiana na stanowisku trenera, myślę że za mało czasu miał trener Sawa żeby ugrać dzisiaj zwycięstwo. Liczę na czystą 2.
Nisko na świeżości, ostatnio pauzowali więc myślę że ruszą mocno na Wisłok, który jest pogodzony ze spadkiem a ostatni mecz, który grali z Głogovią pokazał że w najwyższej formie nie są, zdobywając bramkę na wagę remisu w ostatniej minucie.
Pisarowce ostatnio znów przegrali, natomiast KS pechowo w końcówce dał sobie wyszarpać zwycięstwo przeciwko Rzemieślnikowi. O Pisarowcach już pisałem, że wiosna jest słaba w ich wykonaniu, zabezpieczam mecz remisem jednak liczę na 3 punkty Wiązownicy.
 
O 36

ozim123

Użytkownik
Granica Stubno - Piast Tuczempy (podkarpacka) 2:0
typ: X2
kurs: 1.39 (sts)

Wisłok Wiśniowa - Głogovia Głogów Mał. (podkarpacka) 4:1
typ: 1
kurs: 1.15 (sts)

Busko Zdrój - Naprzód Jędrzejów (świętokrzyska) 3:0
typ: 1
kurs: 1.37 (sts)

Orkan Buczek - LKS Kwiatkowice (łódzka) 0:3
typ: 2
kurs: 1.90 (sts)

AKO: 4.16 Mało brakowało...
W Stubnie spotkanie dwóch zespołów walczących o utrzymanie w 4 lidze. Piast jest mocniejszy kadrowo i nieco lepiej spisuje się na wiosnę niż Granica. Podpieram ten mecz ze względu słabej formy wyjazdowej Piasta w tym sezonie.
Wisłok mocny zespół u siebie a w tej rundzie na swoim placu same zwycięstwa dodatkowo na wiosnę jeden z najlepiej punktujących zespołów w lidze. Do Wiśniowej przyjeżdża ostatni zespół tabeli Głogovia oraz najsłabszy zespół rundy rewanżowej nie widzę tu innego rezultatu jak zwycięstwo gospodarzy.
Busko walczy z Połańcem i Końskim o awans. W tej kolejce rywale zaliczyli wpadki remisowe, Zdrój będzie chciał to wykorzystać i powrócić na fotel lidera. Zdrój - najlepszy zespół w rundzie wiosennej w całym sezonie w meczach u siebie ma bilans 10-2-0 to przemawia za tym typem.
Kwiatkowice (6 miejsce) podejmuje dzisiaj Buczek (15 miejsce na 17). Typ swój będe opierać na tym, że na wiosnę Kwiatkowice mają świetny bilans 4-3-0 natomiast Orkan wszystkie mecze przegrał (!!!). Nie liczę tu na wielkie przełamanie.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Perła Złotokłos vs LKS Jedlińsk 2 (1.71) etoto ✅ 1-6
Niezrozumiały kurs jak dla mnie. Perła to jeden z outsaiderów 4 ligi mazowieckiej, gr. południowej. W ostatnich dwóch kolejkach przyjęli &quot;10&quot; od Broni Radom i &quot;6&quot; od Pogoni Grodzisk Mazowiecki. To zespół, którego start w rozgrywkach do końca stał pod znakiem zapytania. Z pewnych źródeł wiem, że chłopaki grają za friko. Goście to zupełnie inny poziom organizacyjny. Pan Kobylarczyk nieźle sypnął groszem, aby zbudować tą ekipę. Drogowiec posiada w swoich szeregach kilka ciekawych indywidualność jak choćby Michał Kucharczyk (niegdyś Radomiak Radom) czy zaciąg z Broni - typu Dobosz, Bojek czy Prasek. Ja nie widzę tu innego rezultatu jak wygrana gości.
Bug Wyszków vs Mławianka Mława 2 (1.4) etoto ✅ 0-4
Mławianka powinna zjeść Bug na śniadanie... Widziałem ostatni mecz Bugu z Łomiankami, tam powinna być dwucyfrówka.
AKO na czysto 2.1, można śmiało atakować za 500zł. Dajcie znać czy wam przyjęli kuponiki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom