>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (17.08.2017)

Status
Zamknięty.
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
@Vidal, może źle to ująłem że pewniak ???? , ale jak na taki kurs to według mnie warto było spróbować, właśnie zaczęli grać więc pooglądam sam ten mecz, to jak ostatnio w LM Sporting grał ze Steauą, a kursy na X2 były po 3,9. No nic zobaczymy, ja pograłem lekko.

@tentyp1 co do meczu Altachu z Salzburgiem, to po prostu goście byli skuteczniejsi, mozna miec setki sytuacji ale nie wykorzystane się mszczą jak to się mówi. Maccabi to jednak doświadczenie w europejskich pucharach i zobaczymy, pewniakiem nie jest, ale według mnie powinna wywieźć tu chociaż remis.
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
[youtube]sG1RCfJXrXI[/youtube]
Polecam zobaczyć, co odwalił Topal w końcowce meczu z Vardarem ???? niezłe jaja. 1:0 to nie był tak zły wynik przed rewanżem, ale przy 2:0 mogą już nie awansować. Wystarczy jedna głupio stracona bramka i już są trochę w czterech literach, bo muszą wówczas strzelić właśnie cztery.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Takiego składu drewna &amp; opału jaki zaprezentowały zespoły Partizana i Videotonu, nie widziałem już dawno w takiej fazie pucharów...Oczy szczypały od patrzenia, a uszy piekły od dźwięku gwizdka, bo na boisku biegało 22 defensywnie nastawionych drwali. Powinni karać finansowo za taką kompromitacje piłki nożnej...

edit: Ale za to w ostatniej akcji spotkania Videoton miał piłkę meczową, ale nie strzelili ;) , ciekawszy byłby rewanż - Robson1416
 
jackhnatejko 7

jackhnatejko

Użytkownik
[youtube]sG1RCfJXrXI[/youtube]

Polecam zobaczyć, co odwalił Topal w końcowce meczu z Vardarem ???? niezłe jaja. 1:0 to nie był tak zły wynik przed rewanżem, ale przy 2:0 mogą już nie awansować. Wystarczy jedna głupio stracona bramka i już są trochę w czterech literach, bo muszą wówczas strzelić właśnie cztery.
Kurczę, bliźniacza sytuacja z meczu Young Boys vs CSKA Moskwa sprzed kilku dni, gdzie ruscy dosłownie rzutem na taśmę objęli prowadzenie. Dzisiaj wieczorem Legia z Tiraspolem padaka straszna, szkoda mi trochę Magiery. Dawno nie widziałem tak nieskładnej gry. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom