>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV runda kwalifikacji Ligi Europejskiej (24.08.2017) REWANŻE

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Zapraszamy do analizowania spotkań rewanżowych IV rundy. Czeka nas sporo ciekawych pojedynków.

O meczu Legii w Mołdawii dyskutujemy w oddzielnym temacie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Videoton - Partizan
Tytułem wstępu.
Takiego składu drewna &amp; opału jaki zaprezentowały zespoły Partizana i Videotonu, nie widziałem już dawno w takiej fazie pucharów...Oczy szczypały od patrzenia, a uszy piekły od dźwięku gwizdka, bo na boisku biegało 22 defensywnie nastawionych drwali. Powinni karać finansowo za taką kompromitacje piłki nożnej...

edit: Ale za to w ostatniej akcji spotkania Videoton miał piłkę meczową, ale nie strzelili :wink: , ciekawszy byłby rewanż - Robson1416
Zgadzam się zdecydowanie. Oglądałem całe spotkanie i tylko gdyby nie fakt, że leży tam zainwestowany hajs to minuty dłużej bym tego nie śledził. Ale muszę od razu powiedzieć, że Videoton zupełnie inna bajka w starciu z Żirąde Bordo i tym trzeba się motywować w rewanżu.
Ciężko cokolwiek powiedzieć, ale jeśli Partizan gra u siebie taki syf i nie robi zupełnie nic ciekawego do przodu to jest to dramat tej drużyny. Rzucanie stu piłek w meczu na Djurdjevicia to nie jest liga serbska by działało na wszystkich nędznych rywali.
Sam mecz przerywany setkami gwizdków, pełno fauli pełno autów pełno wszystkiego tylko nie płynnej gry. Nikt nie mógł złapać większej przewagi w środkowej strefie, dominował chaos. Jeśli kogoś pochwalić to tylko widzę Danko Lazovicia z Vide, przerastał wszystkich 19 + rezerwowych grajacych w polu. Inna technika operowania piłką, inny zmysł rzucania piłek, szkoda że nie miał nikogo o podobnych zdolnościach przy sobie. Scepović dostający w pierwszej połowie cud malinę piłkę nie potrafi jej opanować i załadować do bramki czy to z woleja czy to z ziemi, obojętnie. Strasznie drętwa 9iątka.
@Robson widzę też do końca wytrzymał bo ta setka to była bajka po prostu. Oczywiście podawał Lazović. Idealne zabicie awansu, a tak Vide będzie musiał ostrożnie obchodzić się po raz kolejny z Djurdjeviciem, który co jak co, ale potrafi swoje piłki wykorzystać gdy dostanie dogodną sytuację. Chociaż mając dzisiaj Rolanda Juhasza na plecach nie miał nic z gry.
Wraca Varga i Sulijć za tydzień, Varga to doświadczenie więc środek pola tym razem będzie po stronie Węgrów w rewanżu. Sulijć będzie alternatywą na skrzydle zamiast jednego z chaotycznych murzynów. Generalnie Lazović to będzie klucz do awansu i ja jestem spokojny o rewanż. Choć żałuje, że nie brałem X2 dzisiaj pod uwagę bo to był bardzo spokojny i dobry kursowo bet.
Jak widzę już kursy na rewanż rzędu @2,5 na gospodarzy czyli DNBety od @1,8 w górę to nic tylko grać.
DNB zabezpieczy przed ewentualnym 1-1 bądź dogrywką.
Videoton dnb @1,9 1xbet

--------------------------------
INFO
Austria Wiedeń swój mecz z Osijekiem będzie rozgrywać na neutralu w St.Polten, 60 km od domu.
Powód? Koncert Robbiego Williamsa na stadionie w Wiedniu. ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Video u siebie na pewno zagra odważniej niż w 1 meczu, gdzie głównie starali się ugrać jak najlepszy rezultat. Wraca Varga i Suljic i to spore wzmocnienia. Myślę, że grać na awans się nie opłaca, bo na zwycięstwo jest trochę więcej, a tylko 0-0 może być tym zabezpieczeniem.
Najlepszym typem na jutro wydaje mi się jednak awans Vardaru. Fenerbahce sobie pokpiło i mają bagaż 0-2 i wprawdzie rewanż u siebie, ale ich gra defensywna jest na bardzo niskim poziomie. Rozegrali dwa ligowe i zakończyło się to remisami 2-2. Mistrz Macedonii na pewno może coś ustrzelić, a jak nie, to Turcy sami sobie władują jak trzeba będzie, a wtedy będzie potrzeba już 4 bramek. Oczywiście nie zdziwi mnie nawet nudne 0-0, ale jakoś nie widzę tutaj awansu przereklamowanych Turków. Na pewno LE to nie ich rozgrywki i wobec tego skupią się na lidze, gdzie nie mogą sobie pozwolić na kolejną wtopę jak w zeszłym sezonie, gdzie nawet nie weszli do eLM.
Kolejny typ dla mnie do zagrania to awans Zenitu. Ma być pełen stadion, więc piłkarze nie mogą odstawić aż takiej szopki. W lidze idzie bdb, w sumie Utrecht też ostatnio jakoś lepiej. Cały czas mam jednak gdzieś te mecze z Lechem, gdzie prawdę mówiąc - byli tylko tłem, którzy po prostu wykorzystali głupie błędy Lechitów. W 1 meczu Utrecht pokazał dobry poziom, ale nie wiem czy Rosjanie nie podeszli do tego zbytnio lekceważąco. Piłkarsko Zenit ich zjada, a rosyjskie zespoły na ogół nie odpadają w eliminacjach w europejskich pucharach.
Dla Macedończyków IV faza eliminacyjna to bez wątpienia sukces. Mają dwa zespoły i nareszcie po Superpucharze mogą zapełnić Telekom Arenę w Skopje do ostatniego miejsca. Ludzie z chęcią przychodzą na mecze pierw Wardaru z Fenerbahce, a teraz pełno będzie w meczu Shkendiji z Milanem, choć w 1 meczu już wszystko się rozstrzygnęło (6:0). Ale to nic, liczę na wesołą piłkę jak towarzyskie mecze ala Supermecz jak polskie ekipy grały na nowo otwartych stadionach. Z pewnością przy mniejszym zaangażowaniu gości z Włoch, Shkendija może strzelić co najmniej gola. BTS, czy over - biere.

Jak donosi stacja Sky, oraz jak zdradził poniekąd trener Vincenzo Montella (&quot;Będziemy próbować nowy system gry niezależnie od wykonawców&quot;), w rewanżowym meczu ze Shkendiją Tetowo w Skopje, drużyna Milanu ma wystąpić w ustawieniu 3-5-2. Rossoneri tym samym porzucą tradycyjne 4-3-3 i wypróbują nową taktykę. Oto przewidywany skład mediolańskiej ekipy na pojedynek w Macedonii:
Storari; Zapata, Bonucci, Romagnoli; Calabria, Zanellato, Locatelli, Mauri, Antonelli; Cutrone, Andre Silva
http://www.acmilan.com.pl
Tak pół żartem, pół serio to Macedończycy maja 2 zespoły w IV fazie eLE (Vardar - Shkendija), Albańczycy (Skenderbeu - Shkendija) też, a u nas tylko Legia.
----
Moje typy na tę rundę:
Vardar awans @1.85 ✅
Videoton wygrana @2.50⛔
Zenit awans @1.72✅
Maccabi wygrana @1.60⛔
Shkendija - Milan o3.5 @2.25/ BTS @1.90⛔⛔
Apollon wygrana @4.10⛔
Skenderbeu - Dinamo 0-0HT @3.05 ✅
uni
dubel
Ludogorets + Athletic wins @2.00 uni⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 12

denison

Użytkownik
Witam, super propozycje vidal ???? sam pobiore z tego zenit macabi i moze ten vardar chociaz troche obawiam sie bo turasy powinny ich zjesc i wydalic bo to niebo a ziemia pod wzgledem sportowym organizacyjnym finansowym ale pieniadze nie graja.. A dwie bramki zaliczki to sporo. Mnie zaciekawil mecz aek ateny club brugge - club przewyzsza grekow o glowe pod wzgledem pilkarskim, fajny dobry sklad, pamietam jak rozniesli nasza legie ale to bylo dawno temu a od tej pory sa tylko lepsi z tamtych zawodnikow pewnie juz nikogo nie ma albo wyjatki.. W lidze wygrywaja, pierwszy mecz przewazali a kurs na x2 to 1,53 wiec wedlug mnie mozna pobierac..
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
MIDTJYLLAND-APOLLON
pierwszy mecz 3-2
Witam, tydzien temu podalem 6 typow na ten mecz i wszystkie siadly, mam nadzieje,ze po raz kolejny uda sie zarobic jakies ochlapy...Widzac dzis w lidze mistrzow(patrz APOEL) co potrafia zagrac cypryjskie zespoly w obronie nie jestem az tak na hura z overami ale tu mamy LE oraz Dunskich jezdcow bez obrony czyli slynna druzyne hokeja na trawie, nazwy nie chce mi sie pisac , bo klawiatura trzeszczy, a wymawiajac idzie sie zgubic ale wazne ,ze typ ma byc na over i bts.
Dunczycy grali w weekend wyjazd z Odense, ktore bylo niepokonane od 4 spotkan i nieoczekiwanie wygrali 0-2 w koncowce spotkania, natomiast cypryjczycy tylko trenowali.
Sila ofensywna zespolow pozostaje rowna, oba zespoly nadal overowe,z racji wyniku pierwszego spotkania(3-2) takze podpisze sie pod post z pierwszego meczu i postanowie pograc:
1*⛔ MIDTJYLLAND i powyzej 2.5 kurs 2.62 @ bet 365
2*⛔ Obydwie druzyny zdobeda gola w 2 polowie kurs 3 @ bet365
3*✅ Obydwie druzyny strzela kurs 1.61 @ bet365
pozdrawiam i zycze milego ogladania oraz zyskow na koncie.
 
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Europa League 21:05

Austria Wiedeń@Osijek (1 mecz 2-1)

Dziś mecz rozgrywany będzie na stadionie oddalonym ponad 50km od St. Polten czyli biosko neutralne. Goście dostali 1500 biletów na stadion który może pomieścić 8k. Austria szczęśliwie wygrała w Chorwacji. Osijek w tamtym meczu zmarnował karnego tak mieli by już po 20 min 2-0 i los mógłby poprowadzić ich do spokojnego zwycięstwa. Teraz Osijek przystępuje do tego meczu z wypoczętym składem i zawodnikami którzy nie grali w 1 spotkaniu tj. Mudrazija, Barac (był prawie dogadany z Ajaxem co do kontraktu). Kurs na gości w tym wyrównanym meczu do spore value. Ja osobiście gram na rożne Osijek. Będą musieli zaatakować Austrię i odrabiać wynik i rożne napewno będą.

Osijek powyżej 4.5 rożnego 2.032 1xbet
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Osijek strzeli powyżej 1.5 gola - @3.10⛔ - Unibet - 0:1
Gospodarze, wbrew pozorom, nie grają na własnym stadionie. Osijek pokazał w meczu przeciwko PSV, że to nie są leszcze, Stefan. W pierwszym meczu z Austriakami Chorwaci byli bliscy wyjścia na dwubramkowe prowadzenie już w okolicach 20. minuty lecz Barisic rąbnął w słupek. Myślę, że zdobycie jednego gola przez dzisiejszych gości im nie wystarczy i będą próbować wbić chociaż jeszcze jedną. Gramy.
Shkendija vs Milan - bts + over 2.5 gola - @2.10⛔ - forBET - 0:1
Milan ma poeksperymentować dziś z formacją. Gospodarze na własnym stadionie czują się dość silnie. Straty z pierwszego meczu nie odrobią ale czy dobre zaprezentowanie się przed własną publiką w meczu z taką marką jak Milan nie będzie rekompensatą za brak awansu? Przedwczoraj Kazachowie pokazali jak winno się grać w takich meczach. Odpadli ale zagrali ofensywnie i przyjemnie dla oka.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
edit. 3-0 ⛔
Hmm... ja jestem przeciwnikiem uśmiercania pacjenta zanim faktycznie wyzionie ducha ???? . Co do samego typu zainteresowały mnie &quot;nagłe&quot; spadki na gospodarzy tego widowiska i co za tym idzie pojawienie się ciekawego kursu na gości (np. z bazowego 2.80 na 3.35).
Biorąc pod uwagę argumenty za wygraną gospodarzy (oprócz czysto sportowych) czyli: Olympiako Stadio Athinas Spyros Louis i jego kibice, temperaturę (mimo wieczoru 30 stopni C) i trener (doświadczony przecież: Jimenez) + sędziowie z Hiszpanii ???? (superkombinacja) to może coś jest na rzeczy?
Co mnie odpycha od jedynki? AEK zagrał dopiero 1 mecz w lidze, strzelec 1 - ej bramki (Almeida) wyleciał później z boiska z czerwem - gorąca portugalska krew. Innych super napastników w greckim zespole nie widzę (Giakoumakis Georgios i Livaja Marko dzisiaj są nieobecni).
Co mnie zachęca (oprócz kursu) na gości. Dobra postawa w lidze (np. wygrane ostatnio derby z Kortrijk), bramkostrzelni gracze ofensywni - dzisiaj będą obecni: Emmanuel Dennis Bonaventure, Vossen i Diably. Co prawda trener Ivan Leko nie ma zbyt wielkiego doświadczenia trenerskiego, ale w PAOK (u konkurencji z Aten) pracował jako asystent ???? .
Podsumowując &quot;krakowskim&quot; targiem dla &quot;bezpieczeństwa&quot; za monetę po kursie ~2,30 jestem w stanie pograć dnb w stronę Brugii.
PS I niech wygra lepszy ????

edit Jak ta Brugia nie chciała grać w pucharach! Moneta na minus, gratulacje dla kolegów, którzy poszli w kierunku Greków. Zrobili Belgom takie małe Plateje.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Shkendija Tetowo - AC Milan
Typ: 1X
Kurs: 3,68
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tej parze jest już wszystko jasne. Milan wygrał pierwsze spotkanie na własnym stadionie 6-0 i ten mecz to już tylko formalność, na którą włoski zespół musi się udać. Dla gospodarzy mimo tak wysokiej porażki w pierwszym spotkaniu jest to i tak bardzo ważny mecz. Ten macedoński klub z zespołem takiego formatu jak Milan się jeszcze nie mierzył i z pewnością będzie to wielkie święto i komplet publiczności na trybunach w tym spotkaniu. Co za tym idzie gospodarze mimo tak wysokiej porażki i tak zagrają dzisiaj z pełnym zaangażowaniem i motywacją. Goście z Mediolanu z kolei mogą podejść do tego meczu na luzie i bez wątpienia trener da odpocząć dziś wielu graczom z podstawowego składu. Oni już mają awans pewny więc po co się wysilać i łapać jakieś niepotrzebne kontuzje po wyniku 6-0 w pierwszym spotkaniu, tym bardziej, że Shkendija zagra i tak na maksa. Myślę, że Milan przejdzie obok tego meczu i będzie grał tak aby tylko to spotkanie odbębnić. Spodziewam się tutaj wyniku 0-0 a może nawet skromnego zwycięstwa gospodarzy 1-0. Milan i tak awansuje więc zbyt dużego zaangażowania w tym spotkaniu po ich stronie bym się nie spodziewał.
⛔ 0-1
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Sheriff Tiraspol - Legia Warszawa
Suma żółtych kartek - powyżej 3,5 @ 1.40 fortuna
Krótko. Mecz o awans, po pierwszym spotkaniu żadna z drużyn nie jest na straconej pozycji.U gospodarzy i gości próżno szukać wirtuozów futbolu. Oby dwóm drużyną zapewne zależy bardzo na awansie więc, liczę tu na &quot;walkę i kila dobrych fauli&quot;, nerwy w końcówce też mogą puścić.
Głównym arbitrem tego spotkania będzie Chorwat - Ivan Bebek, który w meczach pucharowych zwykł pokrywać taki overek.
W Warszawie zobaczyliśmy 4 żółte kartki, więc tu spokojnie powinniśmy zobaczyć również te 4, a myślę, że zobaczymy ich więcej.​
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Hmm... ja jestem przeciwnikiem uśmiercania pacjenta zanim faktycznie wyzionie ducha ???? .
Ależ ja nikogo nie uśmiercam. Jedynym trupem w mojej analizie jest Lizjasz z Aten - trochę już zapomniany (a szkoda!) mówca grecki. ????
Co mnie odpycha od jedynki? AEK zagrał dopiero 1 mecz w lidze, strzelec 1 - ej bramki (Almeida) wyleciał później z boiska z czerwem - gorąca portugalska krew. Innych super napastników w greckim zespole nie widzę (Giakoumakis Georgios i Livaja Marko dzisiaj są nieobecni).
Z tym, że ta kartka nie liczy się oczywiście w rozgrywkach europejskich i dzisiaj Hugo Almeidę zobaczymy na boisku.
Co mnie zachęca (oprócz kursu) na gości. Dobra postawa w lidze (np. wygrane ostatnio derby z Kortrijk), bramkostrzelni gracze ofensywni - dzisiaj będą obecni: Emmanuel Dennis Bonaventure, Vossen i Diably. Co prawda trener Ivan Leko nie ma zbyt wielkiego doświadczenia trenerskiego, ale w PAOK (u konkurencji z Aten) pracował jako asystent ????
Oczywiście, dobra postawa Brugii w lidze mi nie umknęła, jednak jest pewna różnica pomiędzy pokonaniem na wyjeździe Lokeren czy Kortrijk (niczego nie ujmując tym drużynom), a ugraniem czegokolwiek na gorącym terenie w Atenach, pomijając już, o czym kolega raczył wspomnieć, łatwą do przewidzenia postawę sędziego w tym meczu. ????
Podsumowując &quot;krakowskim&quot; targiem dla &quot;bezpieczeństwa&quot; za monetę po kursie ~2,30 jestem w stanie pograć dnb w stronę Brugii.
Może i bym się skusił gdybym nie widział pierwszego meczu. Jeden z zawodników Brugii powiedział, że nawet gdyby mecz trwał jeszcze dwie godziny to i tak nie zdołaliby strzelić bramki Grekom (grającym w dziesiątkę!) - tak świetnie zorganizowana w obronie była drużyna AEK. ????
PS I niech wygra lepszy ????
Ale ja się z nikim nie ścigam, kolego. Luz blues, w niebie same dziury. ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ależ ja nikogo nie uśmiercam. Jedynym trupem w mojej analizie jest Lizjasz z Aten - trochę już zapomniany (a szkoda!) mówca grecki. ????
Z tym, że ta kartka nie liczy się oczywiście w rozgrywkach europejskich

Ale ja się z nikim nie ścigam, kolego. Luz blues, w niebie same dziury. ????
Tu chodziło mi o pokazanie jakim nieprzewidywalnym jest zawodnikiem, nie pisałem, że dziś go nie będzie. Będzie sam... Ale jak to w piłce i życiu bywa - finis coronat opus. Pzdr
edit
Mr Crouchback, historia magistra vitae est, to był Pana dobry typ, ja historię (spotkania w Belgii) lekko potraktowałem i spotkała mnie zasłużona kara. Salut!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 FC Midtjylland - Apollon Limassol FC
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.60
buk: iforbet
Wynik:​


Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Apollon 3:2 i to oni są bliżej upragnionej LE. Gospodarze jednak potrzebują tylko jednego trafienia aby to oni byli w fazie grupowej. Jest to mecz w którym widzę sporo goli. Tak jak wspomniałem pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:2 i dziś spodziewam się podobnego wyniku. FC Midtjylland jak i Apollon w ostatnich spotkaniach ligowych naprawdę dużo strzelają bramek, ale również sporo ich tracą, spójrzcie sami:

20.08.17 SL Odense Midtjylland 0 : 2
17.08.17 EL Apollon Midtjylland 3 : 2
13.08.17 SL Midtjylland Nordsjaelland 4 : 3
06.08.17 SL Helsingor Midtjylland 2 : 1
03.08.17 EL Midtjylland Arka Gdynia 2 : 1
30.07.17 SL Midtjylland Randers 2 : 1
27.07.17 EL Arka Gdynia Midtjylland 3 : 2

17.08.17 EL Apollon Midtjylland 3 : 2
10.08.17 CF Apollon Nea Salamis 1 : 2
09.08.17 SC APOEL Apollon 1 : 2
03.08.17 EL Apollon Aberdeen 2 : 0
27.07.17 EL Aberdeen Apollon 2 : 1
20.07.17 EL Zaria Balti Apollon 1 : 2
13.07.17 EL Apollon Zaria Balti 3 : 0
05.07.17 CF Rapid Vienna Apollon 2 : 1
Typ bardziej poparty na statystykach obu drużyn, ale myślę, że warto spróbować. Jak widzimy obie drużyny mają potencjał w ataku, ale również mają problemy w obronie. Na tym etapie rozgrywek nie ma kalkulowania. Z pewnością nie będzie to spotkanie do jednej bramki, tu trzeba grać o swoje, a jeśli chce się awansować dalej czasami trzeba postawić wszystko na jedną kartę.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik

Fajna analiza. Coś innego ????
Co do typu...
Grecy są znani z żelaznej defensywny.
Na pewno zaczną spokojnie i na &quot;wyczekanie&quot; rywala. Brugia zawsze atakuje. Obojętnie czy grają ligowe spotkanie czy też w europejskich pucharach, czy u siebie czy na wyjeździe. Pamiętamy ich ostatni udział w Lidze Mistrzów i bencki od wszystkich i masę straconych goli.
Ja lubię Greków. Mam do nich słabość od pamiętnego euro2004. Ale co ważne: Grecy potrafią na boisku cierpieć. Belgowie niekoniecznie.

Oczywiście sporym handicapem są też kibice. Na pewno będzie ciekawa oprawa i zapewne będzie głośno. Widzę ten mecz tak: gol dla AEKu i po meczu. Grecy tego nie wypuszcza, a może uda im się z kontry strzelić kolejnego gola ????


Ps. Teraz spojrzałem dokładniej w kursy. Jednak biorę awans AEK Ateny. Może być też tak, że nikt nie będzie chciał zaryzykować w regulaminowym czasie gry i nastąpi dogrywka.

AEK ATENY - Awans @2.00
Unibet


✅✅✅

Brawo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Fajna analiza. Coś innego ????
Dzięki. Nie wiem jak to jest, ale jeżeli piszę maksymalnie merytorycznie, bez zbędnych ozdobników (Yeovil-Accrington, Derby-Preston), to typ nie wchodzi; ale wystarczy żebym zaczął coś bredzić o młodych, obiecujących północnoirlandzkich dramaturgach, baronessach cichodajkach, starożytnych filozofach, albo nieistniejących poetach z Leeds (teraz mogę się już przyznać--tego Archibalda Carey&#39;a to trochę, tak jakby, wymyśliłem) to typ wchodzi jak w masełko.
Nie wiem jak to działa, ale działa. ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga Europy Kwal
Godz: 19:00
Spotkanie Oleksandriya-Bate
Typ: 1/1
Kurs 4.10
Buk Unibet
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Europejskiej, ekipa Ukraińskiej Oleksandrijy na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Bate, gospodarze na wyjeździe ugrali dobry wynik, zremisowali po 1, i teraz na swoim stadionie wystarczy im bezbramkowy remis. Ja jednak w tym meczu postanowiłem zagrać na over w bramkach, gospodarze grają różnie,ale na swoim stadionie bramki strzelać potrafią, goście natomiast dwa ostatnie wyjazdy zagrali na 0 z przodu więc myślę że w tym meczu powinni co najmniej jednego gola strzelić, bowiem w poprzednich spotkaniach bramki strzelali i to po kilka. Na pewno w tym meczu niezwykle cięzko jest wytypować faworyta do awansu bowiem zależy jak obie ekipy rozpoczną to spotkanie, kto pierwszy strzeli bramkę na pewno przybliży się do awansu. W pierwszym meczu obie ekipy stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i myślę że tutaj będzie podobnie, jeśli tylko skutecznośc z obu stron będzie większa , mój typ na spore szanse żeby wszedł.
 
areck 213

areck

Użytkownik
Crvena Zvezda - Krasnodar
Crvena over 2,5 żk
2,05 rusek 1xbet

✅✅✅
7! żk Crveny :eek:
Klasycznie, w meczach o bardzo dużą stawkę typ na kartki.
Sędziuje Tobias Stieler, do tej pory w 6 meczach eliminacyjnych do LE pokazał 28 kartek (4,66 na mecz). Belgradzka Marakana, bardzo gorący teren, Crvena musi gonić wynik (0:1 na wyjeździe), walki nie zabraknie, dadzą okazje do kartkowania ;)
Wszystkim grającym u ziemniaków polecam over 4,5 żółtej w Sheriff - Legia (sts, fortuna, totolotek po 1,8).
Do jakiegoś dubelka jak znalazł. Sędziuje to Ivan Bebek naprawdę mocno kartkujący (ostatnie mecze 8, 3, 7, 4, 6) a dla Legii to mecz o życie i spięcie budżetu, dla Sheriffa zresztą również najważniejszy mecz w sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom