>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (15-16.08.2017)

Status
Zamknięty.
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Tradycyjnie co roku gram awanse LM z naprawdę niezłym bilansem (letki plus ???? )
Proponuję:
Ako: 4.05 dziś pograne koło południa w Onibet grubo
Napoli - Nice 1.25
Sewilla - Basaksehir 1.25
Liverpool - Hoffenheim 1.40
Beer Sheeva - Maribor 1.85
Za Napoli przemawia doświadczenie, a to kluczowy argument w grach pucharowych. Nice to nie ogórki, ale jednak Napoli to dużo lepszy zespół.
Sewilla jak wyżej. Turasy taki niby czarny koń się robi, ale jednak myślę, że ten ich projekt w tym roku jeszcze nie wypali. Sewilla mimo, że straciła 2 kluczowych graczy , dalej ma mocną kadrę i to doświadczona ekipa, bardziej niż Napoli np., ograna w LE i LM także.

Liverpool - drużyna, która jest na mojej czarnej liście nr 1 jeśli chodzi o bukmacherkę, jednak myślę, że Kloop i jego doświadczenie dadzą awans. To nie mecze ligowe ze Stoke i tego typu podobnymi, gdzie po 1.30 są wtopy. Kadra jest tak mocna, a wyniki przedsezonowe, też na poziomie. Hoffenheim groźne na swoim terenie jeśli chodzi o Bundesligę, ale doświadczenie w europejskich pucharach zerowe.
Ostatnia para Beer Sheeva : w teorii najtrudniejsza para, ale wg. mnie może być najłatwiej. Oni ograli lepsze ekipy we wcześniejszych fazach niż Maribor. Budżety klubów podobne, jednak ja widzę ogromne &quot;valju&quot; przy kursach 1.85 - 1.85. Ten Maribor jest słabszy, niż ten z przed lat. Ich napadzior w mega formie i mistrz Izraela musi pomyśleć, aby go &quot;przykryć&quot;.
Opinie ? ????
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ostatnia para Beer Sheeva : w teorii najtrudniejsza para, ale wg. mnie może być najłatwiej. Oni ograli lepsze ekipy we wcześniejszych fazach niż Maribor. Budżety klubów podobne, jednak ja widzę ogromne &quot;valju&quot; przy kursach 1.85 - 1.85. Ten Maribor jest słabszy, niż ten z przed lat. Ich napadzior w mega formie i mistrz Izraela musi pomyśleć, aby go &quot;przykryć&quot;.
Zgadzam się. Maribor jest strasznie cienki. Jak oni liczą na zryw dziadka Tavaresa, to nie może się udać. Hapoel lekko szczęśliwie awansował, bo już 3-0 przegrywał z Ludo, ale taki rykoszet wpadł za kołnierz bramkarzowi i się udało dowieźć zaliczkę z 1 meczu.
Ja mam podobny kupon na awanse:
Hapoel Beer Sheva
Sevilla
CSKA Moskwa @2.85 uni
Ja grałem za ponad @3, ale Hapoel już zbity, bo były 50/50 na początku.
Nieważne. YB gra 1 mecz u siebie i to dla mnie dobre info, bo Dynamo zagrali w rewanżu tragedię i ten kuriozalny gol w doliczonym, bo klopsie bramkarza. Szok.
CSKA bardziej doświadczona ekipa i lepiej sobie radzi na wyjazdach. Wprawdzie nie zagrali nic specjalnego z AEK, ale Grecy to nie był zbyt wygodny rywal. Tutaj będzie dość dużo miejsca, bo Szwajcarzy preferują ofensywny futbol. Sztuczna to też dla nich nie jest aż taki przeskok, bo w Rosji też gdzieniegdzie na takich się gra.
Napoli pewnie awansuje, ale nie grałbym po 1.25
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
@Vidal
na temat pary Beer Sheeva dyskutowałem z userem @Grac45. Generalnie mamy podobny punkt widzenia, a powiem więcej, że to on mnie nakierował. Zresztą wspominał o tym w temacie &quot;Dyskusje LM) ????
Awans CSKA ciężko niby bo YB nieźle pogrywa naprawdę, zwłaszcza u siebie. CSKA super doświadczenie o czym też pisałem we wcześniejszej rundzie, jednak martwi mnie ta obrona, to są dziadki już... Podobno AEK nieźle sobie pogrywał, a ruskie stałe fragmenty wykorzystali. Nie oglądałem jednak tych spotkań.
W życiu bym nie postawił na Olympiakos. Dla mnie Rijeka może spokojnie zrobić awans.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Moim zdaniem najbardziej wyrównane mecze to:
Apoel - Slavia
Slavia gra dobrze, wróciła na wysokie czeskie tory i zaowocowało to grą w eliminacjach Ligi Mistrzów, jak uzyska korzystny wynik na Cyprze nawet remisowy to u siebie powinna pyknąć Apoel.
Hapoel Beer Sheeva - Maribor
Ja bym tego Mariboru tak nie skreślał, mówicie że Tavares to dziadek ale na ten zespół z Izraela może spokojnie wystarczyć szczególnie w meczu rewanżowym na terenie Mariboru grunt dla słoweńskiego zespołu nie zawalić 1 spotkania.
YB Berno - CSKA
Szwajcarzy 1 mecz grają na swoim terenie gdzie idzie im bardzo dobrze i to będzie dla nich test bo jeśli CSKA wybroni się na ich terenie to w Moskwie faworyt będzie tylko 1 lecz Dynamo Kijów już się przekonało o sile YB Berno ale jak się ma Sulejmaniego oraz Horaue to można szaleć.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Moim zdaniem najbardziej wyrównane mecze to:

Apoel - Slavia

Slavia gra dobrze, wróciła na wysokie czeskie tory i zaowocowało to grą w eliminacjach Ligi Mistrzów, jak uzyska korzystny wynik na Cyprze nawet remisowy to u siebie powinna pyknąć Apoel.

Hapoel Beer Sheeva - Maribor

Ja bym tego Mariboru tak nie skreślał, mówicie że Tavares to dziadek ale na ten zespół z Izraela może spokojnie wystarczyć szczególnie w meczu rewanżowym na terenie Mariboru grunt dla słoweńskiego zespołu nie zawalić 1 spotkania.

YB Berno - CSKA

Szwajcarzy 1 mecz grają na swoim terenie gdzie idzie im bardzo dobrze i to będzie dla nich test bo jeśli CSKA wybroni się na ich terenie to w Moskwie faworyt będzie tylko 1 lecz Dynamo Kijów już się przekonało o sile YB Berno ale jak się ma Sulejmaniego oraz Horaue to można szaleć.
Slavia gra dobrze, bo?
Ledwo przeszli Bate, tylko dzięki bramce wyjazdowej. Zlepek dobrych graczy, którzy póki co nie pokazują nic wielkiego. W lidze idzie im słabo u siebie wygrana 1:0 po karnym z Teplicami, i 0:0 z Ostravą w ogóle liga czeska też nie jest jakimś wyznacznikiem jednak, nie widzę, żeby byli w jakiejś dobrej formie.

Jeśli chodzi o zadanie na temat YB i Dynamo, nie oglądałeś meczu rewanżowego. Dynamo z głupią taktyką defensywną, cały mecz liczyli na to, że YB nic nie zrobi, zlekceważyli ich, dostali bramkę na koniec spotkania na 2:0, to Kijów przegrał tą rywalizację, nie YB ją wygrało.

A co do Mariboru, to naprawdę ich liga to żaden wyznacznik, tak wiem, wygrywają wszystko, ale co z tego jak poziom ligi jest słaby, dodatkowo jak piszesz &quot;ten zespół z Izraela&quot; pokonał u siebie i ostatecznie ograł Ludogorets, który był faworytem do gry w LM, a pokonanie Islandczyków i Zrinjskiego z BiH, nie sprawiają, że Maribor stanie się lepszą drużyną, a swoją drogą, jakby Zrinjski strzelił karnego na początku spotkania dwumecz potoczył by się inaczej, ale to już gdybanie.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Slavia gra dobrze, bo?
Ledwo przeszli Bate, tylko dzięki bramce wyjazdowej. Zlepek dobrych graczy, którzy póki co nie pokazują nic wielkiego. W lidze idzie im słabo u siebie wygrana 1:0 po karnym z Teplicami, i 0:0 z Ostravą w ogóle liga czeska też nie jest jakimś wyznacznikiem jednak, nie widzę, żeby byli w jakiejś dobrej formie.
Jeśli chodzi o zadanie na temat YB i Dynamo, nie oglądałeś meczu rewanżowego. Dynamo z głupią taktyką defensywną, cały mecz liczyli na to, że YB nic nie zrobi, zlekceważyli ich, dostali bramkę na koniec spotkania na 2:0, to Kijów przegrał tą rywalizację, nie YB ją wygrało.
A co do Mariboru, to naprawdę ich liga to żaden wyznacznik, tak wiem, wygrywają wszystko, ale co z tego jak poziom ligi jest słaby, dodatkowo jak piszesz &quot;ten zespół z Izraela&quot; pokonał u siebie i ostatecznie ograł Ludogorets, który był faworytem do gry w LM, a pokonanie Islandczyków i Zrinjskiego z BiH, nie sprawiają, że Maribor stanie się lepszą drużyną, a swoją drogą, jakby Zrinjski strzelił karnego na początku spotkania dwumecz potoczył by się inaczej, ale to już gdybanie.
Trochę źle mnie zrozumiałeś albo ja coś źle napisałem wybrałem moim zdaniem 3 najrówniej zapowiadające się spotkania, to może tak napisze chciałbym aby Slavia awansowała gdyż Apoel to nie jest żaden wyznacznik potęgi europejskiej a to że czesi wrócili u siebie w lidze do górnej połówki tabeli a nawet wyżej to fakt nie do obalenia w sensie ostatnich lat.
W meczu YB Berno żeby nie było daję większe szanse awansu CSKA bo wiadomo uznana marka napisałem tylko że jeśli YB Berno uzyska u siebie korzystny wynik czytać 1:0 lub 2:0 bez straty gola to może powalczyć w Moskwie. a tak po za tym Legia czy twój klub który reprezentujesz chcieliby i wzieliby z pocałowaniem reki takiego sulejmaniego lub Horeau.
Odnośnie meczu tego klubiku z Izraela to jedna jaskółka wiosny nie czyni i moim zdaniem Maribor wcale nie stoi na tak słabej pozycji jak sugerujesz trzeba pamiętać że to już ostatnia przeszkoda przed grupową ligą mistrzów i to też może swoje zrobić.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Co generalnie sądzicie o spotkaniu Hoffenheim vs Liverpool ?
Moim zdaniem ciekawa para, patrząc na ostatni mecz Liverpoolu z Watfordem mają mocną ofensywę Salah, Firmino, Mane, ale też obrona wyglądała średnio, zwłaszcza jakieś wszystkie dośrodkowania padały łupem graczy Watfordu - zwłaszcza w 1 połowie.

Dobrą opcją na to spotkanie wydaje mi się Over 2.5 kurs około 1.75-1.80 w zależności od bukmachera w moim przypadku pinnacle.

Sparingi Hoffenheim - sporo bramek, ale też sporo tracili, wydaje mi się, że w Niemczech Liverpool jest w stanie strzelić bramkę, może dwie, jednak nie wydaje mi się, alby potrafili zachować czyste konto.

Jakie są wasze opinie ?
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Luźne przemyślenia. Biorąc pod uwagę Kloppa i jego staż z piłką niemiecką, można się pokusić o stwierdzenie, że Liverpool nie powinien mieć większych problemów z awansem do dalszej fazy. Over 2,5 w pierwszym meczu wydaje się być rozsądnym pomysłem. Niemniej jednak ekipa &quot;Wieśniaków&quot; jest mi obca jeśli chodzi o styl gry i formę jaką prezentują, bo umówmy się, że Flashscore i wyniki sparingów, są nie do końca wymierne. Może jakieś rogi, ewentualnie over 1,5 gola Liverpool&#39;u?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W spotkaniu Hoffenheim spodziewam się sporo bramek, dwie ofensywnie ustosunkowane ekipy do tego ostatnie spotkanie Liverpoolu w BL wskazuje że dzisiaj będą chcieli zdobyć więcej niż 2 bramki, może warto pomyśleć o składzie że The Reds zdobędą więcej niż 2,5 gola.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Hoffenheim - Liverpool
Typ: BTS
Kurs: 1.60
buk: totolotek
Wynik:​

Czwarte miejsce Hoffenheim w Bundeslidze było ogromnym zaskoczeniem, lecz to wszystko zasługa drużyny jak i trenera Juliana Naglesmannie, który pomimo tak młodego wieku ma wielki talent jako manager. W nowym sezonie ciekawym wzmocnieniem powinien być z pewnością Serge Gnabry, a także defensywny pomocnik Havard Nordtveit. Klub niestety musiał pożegnać się z Niklas Sule, a także Sebastianem Rudy. Zespołowi będzie trudno ich zastąpić bowiem obaj panowie byli kluczowymi zawodnikami w poprzednim sezonie w ekipie Wieśniaków. W nowym sezonie ofensywa The Reds powinna być jeszcze mocniejsza, bo zespół wzmocnił czołowy zawodnik AS Romy z poprzedniego sezonu Mohammed Salah. Dzisiaj w ekipie The Reds zabraknie Coutinho, Sturridge czy też Clyne. Jednak siła ataku nie dużo straci na wartości gdyż są jeszcze Mane, Firminho i wyżej wspomniany Salah, który już w weekend wpisał się na listę strzelców. Dla ekipy Hoffenhaim jest to nowa przygoda z tym doskonałym trenerem. Jego drużyna gra interesujący i dobry futbol, a co najważniejsze futbol ofensywny na który się przyjemnie patrzy. W tym dwumeczu nie mają nic do stracenia, bowiem gość, który dwa lata temu utrzymał zespół w Bundeslidze, w poprzednim sezonie zajął z nim czwarte miejsce dziś może przejść do historii tego klubu i utrzeć nosa Anglikom. Na pewno ma do tego aspiracje i drużynę, która jest w stanie to zrobić. Klopp i Liverpool to ekipa, która jest już nam znana w tych rozgrywkach i bardzo doświadczona. Jednak odpadnięcie z tych rozgrywek było by dla mnie pstryczkiem w nos. Może nie spodziewam się dziś szalonego tempa, ale goli nie powinno tu zabraknąć. Tym bardziej, że na przeciw siebie stają ekipy, który prezentują ofensywny futbol.
 
typer-roku 62

typer-roku

Użytkownik
Ehh... Wszyscy na jedno kopyto. Over w meczu Liverpoolu. Tak, wiem, na pierwszy rzut oka to wydaje się dobry typ, bo Liverpool super atak, dużo strzela, dużo traci itd. Faktycznie tak to wygląda, w większości meczów, ale nie w najważniejszych meczach. Popatrzmy jak Liverpool rozgrywał te najważniejsze mecze w ubiegłym sezonie:
Vs:
Chelsea: 2:1, 1:1
Man United: 0:0, 1:1
Man City: 1:0, 1:1
Tottenham: 1:1, 2:0
Arsenal: 4:3, 3:1
Jak widać tylko z Arsenalem były overy i jeden z Chelsea. Na 10 meczów, ledwie 3 overy.
Popatrzmy dalej, jak Liverpool grał w swojej europejskiej kampanii dwa sezony temu:
W grupie vs:
Bordeaux: 2:1, 1:1
Rubin Kazań: 1:0, 1:1
Sion: 0:0, 1:1
W fazie pucharowej vs:
Augsburg: 0:0, 1:0
Manchester United: 2:0, 1:1
Dortmund: 1:1, 4:3
Villarreal: 0:1, 3:0
Sevilla: 1:3
Czyli znowu 15 meczów i tylko 4 razy over 2.5 bramek. W tym ten mecz z Borussią, który jako jedyny zapadł w pamięć.
Jasno widać, że w pucharach i ważnych meczach Liverpool gra ostrożniej.
Ponadto w pierwszych meczach zwykle pada mniej bramek niż w rewanżach.
Wszystko wskazuje tutaj na Under.

Ja gram:
Typ: Poniżej 2.75 (azjatycka suma bramek)
Kurs: 1.91
Buk: Pinnacle
Stawka: 3000 PLN
 
D 0

daniels56

Użytkownik
20:45 Sporting Lizbona FCS Bukareszt
TYP 2 drużyna strzeli gola : tak
Kurs2,30
Buk STS
Witam na dzisiaj proponuje ten oto typ .Drużyna FCS Bukareszt w dotychczasowych meczach w tym roku na wyjeżdzie nie strzeliła gola tylko w konfrontacji z Cfr Cluj gdzie padł wynik bezbramkowy .Warto dodać że lige jak narazie traktują drugoplanowo (Liga rumuńska gra systemem takim jak nasza ekstraklasa) bo sezon długi i ewentualną strate można .Sporting jak ktoś obstawia overy wie że w obronie nie są geniuszami szczególnie na arenie międzynarodowej chocby poprzedni sezon tylko Legia nie strzeliła im gola ,również sparingi przed sezonem kończyli ze straconą bramką na 8 meczów sparingowych tylko u siebie z Fiorentiną nie stracili gola . Dla bardziej ryzykujących polecam też opcje 1/tak czyli wygrana sportingu ale że straconą bramką po kursie 3,60
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Karabach Agdam - FC Kopenhaga
Typ: Karabach
Kurs: 2,30
bwin
Gospodarze dopiero w ten weekend zaczęli rozgrywki ligowe wygrywając w piątek z Neftczi Baku 3-1 na wyjeździe. Od czterech lat w tych rozgrywkach Karabach świętuje tytuł Mistrza Kraju. W tegorocznych eliminacjach do Ligi Mistrzów mają za sobą mecze z Gruzińska Samtredia 5-0 u siebie i 1-0 na wyjeździe oraz FK Sheriff Tiraspol tu z kolei na swoim obiekcie zremisowali 0-0 w Tiraspolu było już 2-1. W ubiegłym sezonie grali oni w fazie grupowej Ligi Europy gdzie zajęli w tabeli trzecie miejsce tracąc do drugiego PAOKu ledwie trzy oczka. Ograli PAOK dwukrotnie i zremisowali z Libercem. Goście z Kopenhagi natomiast rozgrywki ligowe zaczęli wcześniej i mają za sobą już pięć kolejek spotkań, jak dotychczas kibice są zawiedzeni ich formą, zajmują 8 miejsce z dorobkiem ledwie 6 oczek. Dodatkowym smaczkiem który przekonał mnie do śledzenia tego spotkania to polski akcent, zapewne w składzie gospodarzy wybiegnie Jakub Rzeźniczak. Śledzić go będzie można na Nsport+.
Poniżej grafika składu z meczu z Neftczi Baku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Panowie jak myślicie , warto pchać się w takie AKO na awanse :
CSKA , Napoli , Beer Sheeva , Liverpool ??
Chcę to walnać grubiej i chyba nikt z tych wymienionych zespołów nie powinien odpaść.
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Ja bym nie był taki pewny awansu Liverpoolu. Bierność na rynku transferowym, sytuacja z Coutinho, słaby mecz z watfordem. Do tego cienki kurs - około 1.3. Ogólnie, abstrahując już od ligi mistrzów to Liverpool mnie nie przekonuje i prędzej w tym dwumeczu zagrałbym awans Hoffenheim, z powodu większego kursu.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Liverpool jednak okazja do LM jest ogromna, i ten klub musi, Hoffenheim sukces to miejsce w poprzednim sezonie i oni nie muszą tylko mogą, kurs na awans Liverpoolu mały ale prawidłowy, ja nie korzystam, bo Hoffenheim zaskakiwało w Bundeslidze z najlepszymi i nic nie wiadomo.

Ja natomiast spróbuję awans Apoelu, totalnie nie rozumiem faworyzowania Slavii, przecież z Bate w pierwszym meczu ustawili sobie to spotkanie, szybką czerwoną kartką i golem z karnego, w rewanżu Bate tak cisnęło że Slavia w I połowie miała mało do powiedzenia, ostatecznie ugrali ten awans ale wcale nie tak łatwo, pościągali piłkarzy którzy chcą jeszcze spokojnie pograć, a APOEL to doświadczenie z roku na rok i według mnie nie są na tak straconej pozycji.

Prócz tego ciekawi mnie para Celtic - Astana. Celtic kiedyś z Legią grał już pamiętamy, Astana ostatnio przeszła Legię nie powiem że łatwo, ale awansowali, Celtic z Rosenborg męczył sie u siebie, na wyjeździe ledwo 1-0. Kurs na awans Astany ok 3,30. Chyba spróbuję, a co wy myślicie o tym dwumeczu ? ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Hoffenheim(+0,5) - Liverpool 1 @ 1.7 Sbobet - 5/10j ⛔
Pójdę tutaj w stronę zwycięstwa gospodarzy, bądź remisu, bo HC +0,5 gwarantuje nam obie te opcje. Jeżeli Hoffenheim myśli tutaj o awansie to nie może przegrać spotkania u siebie. Ciężko tutaj pisać o formie obu zespołów, bo oba zespoły zagrały dopiero po 1 oficjalnym spotkaniu w tym sezonie. Niemcy pokonali w Pucharze Niemiec niżej notowanego rywala, natomiast Anglicy w 1. kolejce zremisowali z Watfordem.
Co do sytuacji kadrowych to Hoffenheim wyjdzie w swoim praktycznie najmocniejszym zestawieniu. Szkoleniowiec Liverpoolu nie jest już w takiej kolorowej sytuacji, bo nie zagrają: Philippe Coutinho, Adam Lallana, Nathaniel Clyne i Daniel Sturridge.
Julian Nagelsmann to świetny trener taktyk. Myślę, że jest on w stanie wymyślić świetną taktykę na dwumecz z Liverpoolem. Na pewno jego celem głównym będzie nie przegrać w 1. spotkaniu.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Karabach-Kopenhaga
Karabach 1p @3.05 unibet ✅

W poprzedniej rundzie Karabach namęczył sięł z Sheriffem Tiraspol remisując u siebie 0-0 jednak z przebiegu to oni byli wyraźnie lepszą drużyną, brak bramek w tym meczu to nie tyle efekt nieskuteczności co pecha (a okazje były wyborne, nawet już na samym początku) no cóż takie mecze czasem się zdarzają, ważne że Karabach wziął rewanż i jest w kolejnej rundzie, mając na wyciągnięcie ręki LM oraz zapewniony start w LE.Teraz jednak może być o wiele ciężej w rewanżu i już w tym meczu Karabach musi zadbać o odpowiednią zaliczkę, eliminując błędy z poprzedniego pojedynku.
Kopenhaga w pierwszym swym meczu przegrała jako faworyt z Vardarem w Macedoni 1-0, jednak u siebie odrobili stratę z nawiązką wygrywając 4-1, co prawda losy Duńczyków ważyły się do 75 minuty, jednak swój cel osiągnęli.
Karabach wygrywał u siebie i nawiązywał równorzędną walkę z lepszymi iod Kopenhagi, Azerowie starają się cisnąć od pierwszej minuty i często już w pierwszej połowie trafiają do siatki.Typ na luziku bez szaleństw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom