>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (15-16.08.2017)

Status
Zamknięty.
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Karabach vs FC Kopenhaga
Widziałem spotkania drużyny z Azerbejdżanu w poprzedniej rundzie i prezentowali się zupełnie nieźle. Kulała skuteczność i w sumie za bardzo starali się na grę na zero z tyłu, ale myślę, że zwycięstwo 3:1 na wyjeździe podczas inauguracji ligi oraz szansa na grę w fazie grupowej LM spowoduje większą koncentrację wśród zawodników i będą skutecznie wykańczać akcje. Kopenhagi w tym sezonie jeszcze nie widziałem, ale lubią tracić bramki, a z pewnością będą chcieli przynajmniej jedną bramkę wpakować, a może i więcej.
Nie wyobrażam sobie tego, że to spotkanie zakończy się 0-0 czy underem. Goście chcąc być dalej w grze muszą coś wcisnąć, a gospodarze też nie mogą być zbyt pasywni i skupiać się tylko na obronie. Liczę tutaj na bramki z obu stron, ponieważ obie ekipy lubią je tracić, a poza tym jakby nie patrzeć ten mecz jest o dość dużą stawkę.
Duńczykom wynik 0-0 nic nie da, a przy stanie 1-1 Karabach z całą pewnością będzie chciał przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Niby under bramkowy jest dość oczywisty, ale ja wchodzę w over po całkiem przyzwoitym kursie. Gram delikatnie i bez szaleństw.
Karabach vs FC Kopenhaga over 2,5 @2,55 Totolotek⛔
Wynik: 1-0.
Azerowie mieli kilka sytuacji, ale znowu trochę spartaczyli, a szkoda.
Duńczycy kompletnie nic nie pokazali w tym spotkaniu. Totalny piach na poziomie Legii Warszawa. Jedynie bramkarz się starał. Oby nie awansowali.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Nie rozumiem w ogóle faworyzowania Czechów w spotkaniu z APOELem. Cypr to bardzo trudny teren do zdobycia, drużyna z Nikozja jak ktoś wspomniał potęga nie jest, ale na pewno jest solidnym zespołem na dobrym poziomie, szczególnie grając u siebie. Slavia, bo ?! Chińczycy sypneli kasą, zdobyli mistrzostwo w sezonie gdzie Sparta całkowicie dała dupy, nie wspominając o Pilznie. Ta drużyna w ogóle mnie nie przekonuje. Zero.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Hoffenheim - Liverpool
Skład Liverpoolu identyczny co w lidze, więc z jednej strony dobrze i źle. Obrona w meczu z Watfordem wygląda bardzo źle jednak jestem zdania, że już drugi raz tak słabo nie zagra. Inaczej sprawa wygląda z ofensywą &quot;The Reds&quot;, która gra genialnie już od bardzo dawna. Kwartet Coutinho-Firmino-Mane-Salah miał zapewniać najwięcej goli w lidze angielskiej i po pierwszej kolejce wygląda to dość dobrze. Trzech ostatnich ma po 1 bramce. Zapewne wielu z was dziwi się dlaczego ująłem tutaj Coutinho. Brazylijczyk ma odejść ale czy tak będzie tego nikt nie wie. Póki co &quot;podobno&quot; chce grać dla Barcy jednak to &quot;The Reds&quot; są w lepszej sytuacji, gdyż tak naprawdę nie muszą zaakceptować żadnej oferty z innego klubu. Moim zdaniem Cou wróci i będzie dopełnienem tego kwartetu. Nie mniej jednak Liverpool czeka trudny dwumecz z Hoffenheim. Ekipa z Niemiec w zeszłym sezonie nie przegrała meczu na własnym boisku jednak przecież ekipa Kloppa nie przegrała meczu wyjazdowego od lutego. Ewidentnie liga niemiecka jest słabsza od angielskiej, więc wyczyn Hoffenheim mimo, że świetny nie jest jakiś ekscytujący. Do tego styl jaki prezentuję ekipa gospodarzy powinien może być dla nich strzałem w stopę. &quot;Wieśniaki&quot; grają mega ofensywny futbol, a przecież taki styl to woda na młyn dla ekipy z Anglii. Liverpoolczycy mimo, że lubią grać dużo piłką to jeszcze lepiej potrafią stosować pressing i wyprowadzać szybkie kontry. Mane i Salah na skrzydłach są zawodnikami o niesamowitej prędkości i to właśnie jest duży plus LFC. Na szpicy Firmino o, którym pisałem w typach przedsezonowych Premier League. Moim zdaniem będzie to jego sezon, a dziś tym bardziej jest to dla niego ważny mecz, ponieważ wraca do zespołu w, którym grał. Od tego czasu sporo się zmieniło w klubie jednak sentyment zapewne nadal będzie odczuwał. Dla niego to większa motywacja do lepszej gry, a przecież grając na szpicy będzie miał wiele sytuacji do strzelenia gola. Osobiście jestem zdania, że LFC dziś nie przegra i wywiezie dobry wynik z Niemiec żeby potem dopełnić to na Anfield. Z jednej strony BTTS jest pierwszym betem jaki można rzucić na to spotkanie. Z drugiej jednak strony wyczuwam, że Mignolet i spółka zagrają dzisiaj dobre spotkanie. Idę w LFC, bo widzę w nich value.
Liverpool DNB - 1.76/1xbet ✅
Firmino gol - 2.7/1xbet ⛔
LFC awans - 1.35/1xbet
1/2 ✅
Rewanż to już tylko formalność ???? hoffenheim świetne ale Mignolet bohater
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
L 6

lukas89kce

Użytkownik
Napoli - Nicea

Faworytem tej rywalizacji jest oczywiście Napoli , jednak przestrzegalbym przed graniem na Napoli w tej parze. Kurs na Napoli jest żenujaco słaby a Nicea to nie są takie ogóry żeby wystawiać 1.3 na Napoli. Liga włoska jeszcze nie rozpoczęła sezonu , natomiast za Nicea dwumecz z Ajaxem i dwie kolejki ligowe (oba mecze przegrane 1 bramka). Trzeba pamiętać też że Nicea zajęła trzecie miejsce w poprzednim sezonie do końca depczac po piętach Monaco i PSG. I co najważniejsze - historia jest przeciwko Włochom. Spójrzmy jak grały włoskie drużyny w 4 rundzie eliminacji w ostatnich latach :
16/17 Porto - Roma 1-1 i 3-0. Awans : Porto
15/16 Lazio - Bayer Leverkusen 1-0 i 0-3. Awans - Leverkusen
14/15 Napoli - Athletic Bilbao 1-1 i 1-3. Awans Bilbao
13/14 PSV - Milan 1-1 i 0-3. Awans Milan
12/13 Braga - Udinese 1-1 i 1-1. Awans po karnych Braga
11/12 Arsenal - Udinese 1-0 i 2-1. Awans : Arsenal
10/11 Werder - Sampdoria 3-1 i 2-3. Awans Werder
09/10 Sporting Lizbona - Fiorentina 2-2 i 1-1. Awans Fiorentina

Jak widać włoskie drużyny mają problem z przejściem tej fazy. Warto zwrócić uwagę na bilans pierwszych meczów - 1 zwycięstwo, 5 remisów i 2 porażki. Na 8 prób tylko 2 razy Włosi przeszli dalej. Dlatego myślę że warto to mieć na uwadze i myślę że dobrze było by coś pograć w stronę gości.
Jak dla mnie dobrym typem jest Nicea +2. Napoli może się męczyć w tym meczu , może nawet tego meczu nie wygrać a jeśli nawet to nie przewiduje tutaj rozstrzelania Francuzów.

Nicea +2 2 Betfair
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Beer Sheva - Maribor
Beer Sheva to był największy hit do stawiania zaraz po losowaniu. Teraz z kursami rzędu @1,5 wygląda zupełnie inaczej. Oglądałem często ten zespół w zeszłej edycji, u siebie są bardzo groźni. W zasadzie już rok temu byli o mały włos od fazy grupowej. Najpierw walnęli Olympiakos i później ten dwumecz z Celtikiem. Gdyby nie fatalny początek meczu w Szkocji (3-0 do przerwy) ostatecznie 5-2 i stracony gol w samej końcówce przekreślił ich ostatecznie w rewanżu, gdzie w sumie jeszcze mniej zabrakło (2-0). Zespół opuścił tylko jeden ważny zawodnik co jest mega ważne, gdy cały team powtarza rok później znowu dobre kwalifikacje i jest na ostatniej prostej mając... najsłabszego przeciwnika. Ostatni rywal Ludogorets to zupełnie inna półka jak Maribor, który do tej rundy się prześlizgnął na takich rywalach jak... Żrijnski i Hafnafjordur. Rok temu odpadli z Qabalą w ramach LE.
Jeszcze fajna statystyka - Beer Sheva u siebie w pucharach;
eLM:
3-2 Sheriff
1-0 Olympiakos
2-0 Celtic
------ LE:
0-0 Southampton
3-2 Inter
0-1 Sparta
1-3 Besiktas
---------eLM
Honved 2-1
Ludogorets 2-0
Porażka ze Spartą to typowe zabicie z kontry przez gości i generalnie ten mecz im nie wyszedł. Besiktas ich wyjaśnił, było sporo błędów kiedyś musieli porządnie dostać.
Maribor nic innego nie pokaże jak murowanie bramki i ewentualne pogodzenie się z porażką 1-0. To nie jest zespół na fazę grupową, bądźmy poważni. Ja już przed losowaniem, gdy Maribor był rozstawiony bez względu na kogo by nie trafił grałbym przeciwko, każdy rywal z nierozstawionych prezentuje wyższy poziom.
Beer Sheva win ✅ 2-1
Beer Sheva over 5,5 rożnego @2,12 Uni ✅ 6

--------------------------
Olympiakos - Rijeka
Szkoda mi Chorwatów, że to właśnie oni nie dostali w prezencie Mariboru a w zamian jest najtrudniejszy przeciwnik z możliwych. Ich premierowa przygoda skończy się na fazie grupowej LE wydaje mi się, że to w sumie idealne miejsce dla nich. Olympiakos u siebie w Grecji nie może tego wypuścić, z ścieżki mistrzowskiej to jest najlepsza drużyna z całego zestawu. Żeby ten mecz był w Chorwacji można by powątpiewać co się wydarzy, ale tutaj kwestia awansu zwłaszcza dla Greków leży jutro w Pireusie. Nie chce mówić, że Rijeka jest w kryzysie bo dwa szlagiery ligowe do tyłu, ale dwie porażki zaliczyli. Na pewno fakt, że mają już 3 kolejki ligowe za sobą działa na ich korzyć, bo w przeciwieństwie do nich Olympiakos jest tylko po dwóch spotkaniach z Partizanem. Innym problemem jest kontuzja Gavrinovica 1z3 najważniejszych ogniw w ofensywie z zeszłego sezonu. Na jutro zostanie tylko Gorgon bo trzecie ogniwo zostało sprzedane a konkretnie Andrasijević do Gentu. Wyjmując te nazwiska odchodzi nam 27 bramek ich autorstwa. A jeszcze był na Bezjak na 9ątce z 7 bramkami obecnie drugoligowe Darmstadt.
Olympiakos win ✅ 2-1
--------------
Napoli - Nizza
Żeby nie było szanuje mocno Luciana Favre bo to jest zdecydowany top jeśli chodzi o trenerkę w ostatnich latach co z resztą potwierdził robiąc w rok z Nizzy czołową ekipę w kraju. I jak się zastanowić to Napoli dostało najgroźniejszego rywala, ale prawda jest taka, że na tą chwilę Napoli przerasta wszystkich zainteresowanych grą w fazie LM. Cały obóz udał się w 99%, zero kontuzji, zdrowa rywalizacja na prawe każdej pozycji. Bo jednak nadal brakuje dobrego bramkarza, gdzie Reina w tej chwili nie ma z kim przegrać &quot;rywalizacji&quot;. Reszta składu z ofensywną na czele, jest tak nabita, że taki Leonardo Pavoletti został pominięty do grania w LM, po prostu zabrakło miejsca dla wszystkich.
@lukas89kce
Nie ma co sobie głowy tym zawraca. Napoli 3 lata temu było kompletnie nie przygotowane przez Beniteza do machnięcia Bilbao. Rok później Lazio jeszcze gorzej wyglądało, a to co zrobiła rok temu Roma a w zasadzie czerwone kartki w obu meczach, gdzie Roma w dwumeczu miała łącznie 3 czerwone to w ogóle inna bajka. Kto by zapomniał tego co Daniele De Rossi odwalił.
Napoli na dzisiaj to jest zdecydowanie najmocniejsza ekipa od lat, która przystępuje do kwalifikacji LM. Zespół od roku nic nie robi tylko wpaja zamysł gry Sarriego, żadnych kłótni, żadnej zadymy transferowej. Spokój cisza i pełen gaz w przygotowaniach do sezonu.
Śmiechem żartem mówiąc, pozostałe kluby z Serie A się jednoczą i tak w tym tygodniu; Fiorentina podkupiła za 3,5 miliona Eysseryic&#39;a (4 bramki 7 asyst), a Inter wziął się za Dalberta, który kosztował całe 20 baniek. Do tego ciężka kontuzja Cyprein&#39;a (8 bramek, 3 asysyty).
Trener Lucien Favre podał listę powołanych piłkarzy na środowe spotkanie. W składzie Nice zabraknie Mario Balotelliego oraz nowo sprowadzonego Wesleya Sneijdera. Oto zestawienie:
Bramkarze: Cardinale, Benitez, Clémentia
Obrońcy: Souquet, Burner, Le Marchand, Sarr, Jallet, Boscagli, Dante
Pomocnicy: Tameze, Seri, Lees-Melou, Walter, Marcel, Lusamba, Koziello, Makengo
Napastnicy: St-Maximin, Plea, Mahou
Napoli: Reina; Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Allan, Jorginho, Hamsik; Callejon, Mertens, Insigne
Napoli u siebie bierze to z handi i jedzie na spokojny rewanż nad lazurowe wybrzeże.
Napoli -1,5 @1,87 ✅ 2-0 (Chociaż można było śmiało pobierać ponad @2)
-----------------------
Beer Sheva + Oly + Napoli @3,04 Uni ✅✅✅
5 typów ✅ 100%
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Basaksehir - Sevilla FC BTS/ o2.5
Bardzo ciekawa para. Turcy na pewno i siebie tanio skóry nie sprzedadzą, ale muszą zagrać ofensywnie, by coś ugrać. Sevilla nie była w ostatnich latach mocna na wyjazdach. Ani pod wodzą Emereya, ani Sampaoli tego nie odmienił. Teraz mamy nowego trenera Berizzo i zobaczymy co ugra ten pan z tym zespołem.
Oczywiście obie ekipy mają w składzie niesłychanie groźnych zawodników z przodu. Po stronie Turków - Adebayor, Visca, Elia. U gości Ben Yedder, Banega, Navas, Nolito i paru innych. Defensywa już taka mocna nie jest. Nie wyobrażam sobie jakiś szachów w takim spotkaniu.

Celtic - Astana
Jeżeli miałbym coś grać, to najchętniej zagrałbym awans Astany po ciekawym kursie przekraczającym granicę @3. Myślę, że Kazachowie zastosują podobną taktykę co w meczu z Legią. Może nie będą aż tak schowani, bo teraz jest 0-0 i niespecjalnie jest czego bronić, ale Celtic Park to groźny teren i oni dokładnie to wiedzą, bo odpadli tutaj bodaj rok temu w rewanżu i ogólnie po głupich błędach w dwumeczu. Szkoci bez Dembele też nie są aż tak mocni. Na pewno próbowałbym rożne na Celtic i to jest taka pierwsza opcja do gry, jeżeli chodzi o 1 mecz tego dwumeczu. Niespecjalnie pchałbym się w taki kurs na zwycięstwo.
Hapoel Beer Sheva - Maribor
Tutaj już wiele zostało napisane i kurs zbity do takiej granicy, że lepiej poczekać na live i pograć na Izraelczyków. Maribor i tak już za daleko zaszedł. Hapoel też sporo szczęścia, ale u siebie potrafili zniszczyć Łudogorec to powinni też sprostać Słoweńcom. Jak podskoczy do 1.7-1.8 to można grać.
Neapol - Nicea
Szczerze to nie mam zdania.
Olympiakos - Rijeka
Tutaj zadawałem sobie wiele pytań. Na co stać Olympiakos, czy to już max Rijeki, jak może się potoczyć to spotkanie?
Grecy na pewno kadrowo są mocni i chyba dawno nie mieli tak silnej kadry. Ale też nie zapominajmy, że na ławce jest niezawodny Hasi.
Z Partizanem zagrali wesołą piłkę. Oczywiście Serbowie nie byli łatwym rywalem, bo walczyli jak lwy, ale zabrakło umiejętności, co skrzętnie wykorzystali już w 1 meczu Grecy i w rewanżu nie było potrzeby zwycięstwa. W każdym razie kontrolowali sytuację tego dwumeczu i widać, że trzeba się z nimi liczyć. Jednak Olympiakos miał według mnie trochę ułatwione zadanie, bo grał rewanż u siebie. W 1 meczu to mistrz Serbii musiał grać ofensywnie i indywidualności mistrza Grecji zaważyły. Ciekaw jestem jak sobie poradzą z Rijeką, która zagra 1 mecz na wyjeździe i na pewno nie pójdzie na wymianę ciosów, tylko będą grać swoją zrównoważoną piłkę z solidnymi tyłami i grą z kontry. Potrafią utrzymać piłkę, choć zawiodłem się z Salzburgiem, że z przodu brakuje im trochę jakości i nie potrafili wygrać meczu z mistrzem Austrii, choć powinni.
Gdybym miał wybierać to raczej awans Olympiakosu, ale w 1 meczu liczę na spokojną walkę w środku pola obu zespołów z niewielką ilością sytuacji podbramkowych.
0-0HT @2.55 uni
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Polecam dzisiaj śledzenie spotkania w Izraelu i ewentualne atakowanie na żywo. Beer Sheva gra z Mariborem. Izraelczycy lubią dobrze otworzyć mecz by potem nieco uspokoić tempa i grać kunktatorsko. Maribor ma naprawdę wielkie szczęście w tych losowaniach i trzeba przyznać, że potrafią ślizgać się po tych rundach. Oglądałem ich kilka meczy i to nie jest poziom nawet na fazę grupową Ligi Europy. Bukmacherzy wystawiają niskie linie na rożne i spodziewają się kartek bo linia na 5,5. Mecz sędziuje Jonas Eriksson. Jest duża dysproporcja w kartkach u niego jeśli chodzi o mecze międzypaństwowe i klubowe. W meczach klubowych jest dużo mniej. Ten mecz zapowiada się na agresywny. Z mojego punktu widzenia do przerwy może być mało kartek , linie będą zaniżone i atakować over bo II połowa to może być istne kopanie się po kostkach. Co do rożnych spodziewam się sytuacji odwrotnej - Beer Sheva siądzie na rywalu, a potem będzie pilnowała czystego konta o ile takowe będzie wcześniej. Maribor nie ma czym straszyć , jak oni strzelą bramkę w Izrealu to będę naprawdę zaskoczony, a szczególnie jeśli to będzie z jakieś składnej akcji.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Liga Mistrzów (20:45)
Basaksehir - Sevilla
Typ: Obie drużyny strzelą @ 1,70
+
Liga Mistrzów (20:45)
Napoli - Nice
Typ: Napoli @ 1,27
Fortuna
Nie ma się co tutaj długo rozpisywać. Dwie kulejące defensywy z niezłymi zawodnikami w formacjach ofensywnych. Sevilla na pewno na papierze lepsza, ale stawianie dzisiaj na Andaluzyjczyków jest sporym ryzykiem. Trenera Sampaolego, który przejął reprezentacje Argentyny zastąpił Eduardo Berizzo, a z klubu odszedł szkielet zespołu - lider defensywy Adil Rami wzmocnił Marsylie, kapitan Vitolo przeniósł się do Atletico, Vincente Iborra odszedł do Leicester a Yewhen Konoplanka wzmocnił Schalke 04, Mariano do Galatasaray czy Benoit Treumoulinas pozostał bez klubu. Po za tym po wypożyczeniach do swoich klubów wrócili Kranevitter, Jovetic, Samir Nasri czy Luciano Vietto. Gołym okiem widać braki w defensywie po takich ruchach transferowych. Przyszli do klubu Ever Banega, Nolito czy Jesus Navas. To znakomici zawodnicy, ale ofensywni. Defensywa dzisiaj będzie kuleć moim zdaniem. Niespodziewani mistrzowie Turcji również mają swoje problemy z defensywą, gdzie brakuje im ogranych na wysokim poziomie zawodników, natomiast z przodu mają kim straszyć (Adebayor, Elia)
+

Tutaj analiza w zasadzie zbędna. Nice po rewelacyjnym zeszłym sezonie się ostro wyprzedało - Dolbert czy Eysserik. Do tego dziś z różnych powodów nie zagrają Mario Balotelli, nowo sprowadzony Wesley Snejder czy Cypien. Nice sezon ligowy zaczęło od dwóch porażek. Z Ajaxem również nie wyglądali dobrze (dwa remisy). Napoli dopiero rozpoczyna sezon, ale myślę że Mauricio Sarri doskonale przygotował zespół. Nie było szaleństwa na rynku transferowym. Nie odszedł żaden znaczący zawodnik. Do tego Sarri ma od początku do dyspozycji wszystkich zawodników. Nikt nie jest wykluczony z gry ani nie pauzuje przez kontuzje. Dzisiaj moim zdaniem Stadio San Paolo obejrzy zwycięstwo swojej drużyny, która moim zdaniem będzie miała miażdżącą przewagę nad 3 zespołem ostatniego sezonu Ligue 1.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Napoli - Nicea / 1 + over 1,5 @1,57 1xbet
Aż się zdziwiłem gdy zobaczyłem kurs do tego typu. Czysta wygrana Napoli - 1.27, over 1,5 - 1,16, oba połączone w jedno - 1.57. Miałem grać czysto Napoli, ale jednak ciężko uwierzyć, że taka ekipa jak Azzurri wygrają (o ile wygrają) ledwo 1-0. W składzie nie brakuje nikogo, wszyscy kluczowi piłkarze zostali w zespole. Inaczej sprawa ma się w 3-cim zespole Ligue 1. Z klubem pożegnało się dwóch czołowych zawodników - Dalbert oraz Eysseric, obydwaj powędrowali do Serie A, a w dzisiejszym meczu nie zagra nowo sprowadzony Wesley Sneidjer, Balotelli oraz Cyprien z powodu kontuzji. Nie wiadomo czy wystąpi też Le Bihan.
Forma gości nie napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem we Włoszech. Ostatnie 2 mecze - 2 porażki, z Saint-Etienne i u siebie z Troyes. Jak tę pierwszą można jeszcze zrozumieć, tak ta druga dość nieoczekiwana. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, świetne Napoli powinno z dużą łatwością ograć Niceę przed własną publiką. Napoli na pewno celuje w LM a dobrze byłoby zrobić zaliczkę przed wyjazdem do Francji. Co prawda we Włoszech liga się jeszcze nie zaczęła, ale wydaje mi się, że Azzurri są na tyle przygotowani aby wygrać dzisiejsze spotkanie przy czym wydaje mi się, że padnie tam więcej niż jedna bramka. Nice może, nie musi, swoją robotę w tamtym sezonie i tak zrobili, Napoli ? Powinno a wręcz musi. Dla takiego klubu sezon bez LM to kiszka. Na dobrą sprawę klub z Włoch, powinien sam ten over pokryć i najprawdopodobniej tak będzie, ale kurs na czystą jedynkę nie jest wystarczający, a powiększony o over 1,5 robi już dużo lepszą robotę. Oby wszystko się ułożyło po naszej myśli !
PS. Mecz sędziować będzie Szymon Marciniak, broń Boże nic nie mówię o jego możliwej stronniczości, ale w Napoli gra dwóch Polaków, może będzie gwizdał delikatnie pod Neapol, kto wie

Napoli - Nice / 1
Real - Barcelona / 1X
Basakhesir - Sevilla / over 1,5
Olympiakos - Rijeka / 1X
@2,76 - 1 / 10

O Napoli pisałem już analizę wyżej.
Co do Realu, no obecnie nie ma drużyny równej z nimi. Niestety Barca raczej nie będzie dziś miała czego szukać na Bernabeu, zwłaszcza, że do składu Madrytu wraca Modrić a z Barcy wyleciał Iniesta. W pierwszym meczu Real całkowicie zasłużył na wygraną. Blaugrana robiła mało szumu pod bramką Navasa, mówię to z bólem serca jako ich fan. Dziś raczej nie przegrają.
Co do meczu w Turcji, ciężko coś powiedzieć, nie widziałem ich w akcji, za to widziałem Sevillę, ofensywna drużyna z brakami w obronie. Dwie bramki to nie dużo jeśli mówimy o LM. Sevillę stać na to, żeby sami ogarnęli ten over, a może i stracą, dobrze wiemy jak się gra na tureckich boiskach.
Olympiakos - podobna sytuacja jak wyżej, ogromny kocioł na ich meczach. Rijeka trafiła na najtrudniejszego rywala. Swoją drogą wydaje mi się, że Olympiakos wygra to spotkanie, ale mimo wszystko minimalizuję ryzyko. Chorwaci to nie słaby zespół, aczkolwiek dwa ostatnie mecze w lidze w papę. Ciężko będzie im coś zapunktować w Grecji, wątpię aby Olympiakos przegrał na własnym obiekcie. Przez ostatnie 10 miesięcy na własnym obiekcie przegrali tylko 2x. Raz w pucharze, raz z AEKiem Ateny. Mają mocną kadrę, liczę, że dziś nie przegrają.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Dziś analiza mocno lakoniczna...
Celtic - Astana

Sporo dziś gry w stronę Kazachów. Czy słusznie? Mam mieszane uczucia... Z jednej strony Celtic u siebie może powalczyć praktycznie z każdym a z drugiej Astana może się dobrze zamurować i grać na zero z tyłu. Mam jakieś dziwne przeczucie że Celtwie wygrają to spotkanie minimalnie...a do drugiej rundy awansują...goście...
Celtic kurs 1,50 STS ( superoferta )
wynik 5:0 FT

Hapoel Beer Sheva - Maribor
Kurs na Żydów 1,45...Zgrany maksymalnie...Patrząc na to możnaby pomyśleć że to kurs na Barcelonę czy Real... Naprawdę aż tak duża jest różnica klasowa pmiędzy obiema ekipami? Nie byłbym sobą, gdybym nie spróbował zagrać tu na małą niespodziankę...

Maribor x2 kurs 2,50 STS
wynik 2:1 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
S 1

sanitari

Użytkownik
Napoli-Nicea

Obie drużyny strzelą ? TAK

2.00 iforbet

Spotkanie dwóch drużyn na których grę patrzy się z przyjemnością. Napoli posiada niesamowity ogień w ofensywie i pewnie będą chcieli już u siebie na 99% zapewnić sobie awans. Brak LM w takiej organizacji jaką stał się Neapol w ostatnich latach byłoby dużym rozczarowaniem. Natomiast po drugiej stronie mamy Francuzów, których na jedną bramkę na pewno stać mimo osłabień. Dwumecz z Ajaxem pokazał jaki charakter posiada ta drużyna. Nie sugerowałbym się zbytnio meczem ligowym i porażką 1-2 z Troyes, w klubie na sto procent określone są pewne priorytety na początek sezonu i raczej nie jest to liga. Liczę na otwarty mecz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom