>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (22-23.08.2017) REWANŻE

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


* Drugą połówkę meczów dołożę jak tylko wjadą kursy.
Fortuna - zakład bez ryzyka 110PLN + bonus 100% do 400zł - zobacz i graj
3-4 pary zapowiadają się arcyciekawie. Mecz w Rijece i w Bukareszcie wg mnie najlepsze ale i rewanż Kopenhaga-Karabach zapowiada się całkiem dobrze. Celtic po tej piątce do zera raczej już można przypisać do fazy grupowej. Reszta takiej pewności jeszcze nie posiada.​
Zapraszamy do dyskusji :wink:
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Maribor poniżej 1.5 @ 1,61
FCSB poniżej 1.5 @ 1,33
CSKA poniżej 2.5 @ 1,34
AKO 2,869 1xbet

Korzystam z tego, że rosyjski bukmacher bardzo szybko wychylił się z ofertą i zgarniam dobry kurs w akumulatorze. Gwarantuję, że do tych spotkań to pospada, więc warto &quot;zamrozić&quot; jakieś fundusze na te kilka dni. Ale do rzeczy, kilka słów na temat wtorkowego i dwóch środowych gier.
Na dobry początek zakład, który określić można mianem czystego value. Po takim kursie biorę z pocałowaniem ręki. Bardzo fajnie rozpracowaliście w dziale drużynę mistrza Słowenii, w zasadzie dokładnie tak jak zakładaliście wyglądało pierwsze spotkanie. Długa piłka do Tavaresa i liczenie na przebłysk geniuszu brazylijczyka, niewątpliwie legendy klubu. Ale pomysłu w tym nie było żadnego, faworytami w tym meczu są chyba tylko z racji własnego placu. Moim zdaniem rewanż będzie wyglądał podobnie, zwłaszcza że przy ewentualnym golu na 1-0 to oni będą jedną nogą w LM i wówczas zamurują własną bramkę nawet Tavaresem.
Dokładam do tego taki sam zakład na drużynę z Bukaresztu. Co prawda kurs niższy, ale przy tak znakomicie grającej obronie Sportingu wydaje się być formalnością. Nie widzę jakoś Nicolae Dica jako trenera, chyba za wysokie progi. Grają bardzo minimalistycznie w lidze, co prawda nie przegrali, ale bilans 3-3-0 z niezbyt wymagającymi rywalami chluby nie przynosi. Do tego tylko dwa razy przebili linię 1,5, i to w samych końcówkach. Nie wygląda to dobrze, coś ewidentnie nie funkcjonuje w ataku. Ze Sportingiem zagrali bardzo przyzwoicie, przywieźli cenny remis z Estádio José Alvalade, ale w rewanżu wcale nie musi być im łatwiej. Duet Mathieu-Coates to naprawdę solidna para stoperów, również tutaj prowadzenie gospodarzy zmusi ich do ultradefensywnej gry i bronienia wyniku, co działa na korzyść under 1.5 rumuńskiej ekipy.
Na koniec kolejna lekko rozczarowująca drużyna, a więc CSKA. Można powiedzieć, że to co los dał YB w poprzedniej rundzie, zabrał w meczu z drużyną rosyjską. Doprawdy kuriozalna bramka. Niemniej nie zmienia to faktu, że goście z Moskwy zaprezentowali się naprawdę słabo. Tak naprawdę ten samobój działa na korzyść tego zakładu, bo nie będą oni musieli atakować od samego początku mając handicap w postaci gola na wyjeździe. To będzie racjonalne operowanie piłką i wyczekiwanie rywala, któremu jedna bramka w kontekście awansu nic nie da. W zasadzie naprawdę szkoda YB, bo szykował się wyrównany rewanż, a tu taki klops. Fakt faktem, że CSKA strzela więcej goli niż FCSB, ale taką linię jak ta pokryli tylko raz, w pierwszej kolejce z Anży. Jak już kiedyś wspominałem, dominatorzy na własnych podwórkach powoli wchodzą w sezony i nie sądzę, że któraś z trzech powyższych drużyn się rozstrzela w swoim spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Rijeka oraz Maribor przegrały na wyjazdach ale pozytywem w ich wykonaniu jest to że wrócili z wyjazdów z golem co może się przełożyć przy dobrych porywach wiatru na ich awans do Ligi Mistrzów bo wystarczy im tylko 1:0 wygrać i nie oszukujmy się rywali nie mają najbardziej wymagających po prostu mogli trafić dużo gorzej.
CSKA już praktycznie z awansem bo wątpię bardzo w to żeby u siebie go stracili.
Slavia i Kopenhaga u siebie wydaje mi się że zagrają dużo lepiej niż w delegacjach choć czesi mają dużo trudniejsze zadanie co nie znaczy że niemożliwe.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
W Maribor nie zagra jeden z ich napastników Zahovic, który jest wyceniany najdrożej z całej kadry bo 1.4 mln. Wg mojej opinii Maribor nie awansuje, tak samo jak Kopenhaga będzie miała spory problem.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Ja mam postawione przed pierwszymi meczami awanse Liverpool , Napoli , CSKA , Beer Sheva , PAOK , Dynamo Kijów , Braga i tak się zatsanawiam co może zawalić sprawę.
Tak myślałem że w najmniej komfortowych sytuacjach jest Dynamo oraz Beer Sheva ale Dynamo u siebie powinno sobie poradzić ze słabym Maritimo. Tylko żeby nie stracili gola bo wtedy będzie problem.
Co do Beer Shevy to pojawia się duża szansa na historyczny awans.
Myślicie że w Słowenii nic nie strzelą ?? Mi się wydaję że bramkę powinni zdobyć a wtedy Mariborowi będzie niezwykle trudno. Oby tylko chłopaki z Izraela się w pewnym momencie nie zdekoncentrowali a powinno być chyba okej. A wy co myślicie ???
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Co do Beer Shevy to pojawia się duża szansa na historyczny awans.
Myślicie że w Słowenii nic nie strzelą ?? Mi się wydaję że bramkę powinni zdobyć a wtedy Mariborowi będzie niezwykle trudno. Oby tylko chłopaki z Izraela się w pewnym momencie nie zdekoncentrowali a powinno być chyba okej. A wy co myślicie ???
Spokojnie. Widzę po tym 2-1 w Izraelu zrobiła się spora panika związana z awansem Beer Shevy. Ale to Maribor ma problem i te teoretyczne 1-0 dające awans będzie strasznie ciężko ogarnąć w takim stosunku bramkowym czyli na zero z tyłu. Tak się składa, że oglądałem ich rewanż w Bułgarii z Ludogortsem. Wiecie jak stracili pierwszą bramkę? Po kontrze, którą sami sobie sprawili po rzucie rożnym. Kolejna bramka też była z akcji, gdzie popełnili głupi błąd. Tak naprawdę sami sobie są winni, że tak szybko dali Ludogortsowi odrobić straty z pierwszego meczu. 3-0 które Ludo wbiło oznaczało ich awans, ale Beer Sheva jednak do końca grała i wyciągnęli najpierw na 3-1 dające awans i jeszcze w końcówce zmarnowali rzut karny. I co najważniejsze, to fakt że Maribor nie dorasta do pięt Ludogortsowi. Także spokojnie, Beer Sheva fajnie wychodzi z akcjami, gdzie tak jak wspomniałem pierwszą straconą bramkę nie kalkulowali od początku. Mieli pomysł by zdobyć bramkę i w ten sposób zapewnić sobie awans, a nie bronić od pierwszej minuty zaliczki z pierwszego. Szanuje coś takiego. Mają niezłego dzika na 9iątce, polecam zobaczyć jego bramkę na 1-1 z pierwszego meczu. Oprócz awansu, który dawno temu mam obstawiony po 1,75 jak miałbym coś tu typować dodatkowo to jego bramkę jutro. W tej edycji pucharów już 4 bramki.
Nwakaeme gol @brak kursu
Rożne też ciekawa opcja, bo jak mówię oni za specjalnie nie będą stać przed swoim polem karnym. A jak już tak zdecydują to pozostaną szybkie kontry, ew gonienie wyniku też na plus dla typu. W Bułgarii po pierwszej połowie było 5-0 w rożnych dla Beer Shevy. A powinno być na odwrót przynajmniej teoretycznie.
Beer Sheva over 3,5 rożnego @1,71 ✅ 5
I nie może zabraknąć w tego typu meczach kartek. Tu grają o gruby hajs nikt się nie obrazi na to, że dostanie kartkę. Sędzia nie ważny. Ale akurat sędziuje znajoma morda z Serie A - Gianluca Rocchi. 8 czerwonych w 27 meczach w tamtym sezonie.
Over 4,5 kartki @1,86 ✅ 6
1xbet
O Matko Boska co Nwakaeme miał w 90 minucie... bramka i zarazem obrona na miarę LM. Klasyczne posranie w gacie Beer Shevy, zamiast grać swoje to natłukli im grę od początku z 5 z tyłu i to był gwóźdź do trumny. Izraelczycy nigdy dobrze nie bronili, ten pomysł był spalony. Jakby zaczęli normalnie to Maribor by tak nie hasał. Awans udupiony, dobrze że chociaż rożne i kartki ratują nawet dobrze całą sytuację.
Maribor jednak w LM, marzenia się spełniają.
 
badyll94 278

badyll94

Użytkownik
Ja przed pierwszymi meczami grałem awans Liverpoolu,Sevilli,Napoli i Kopenhagi.I szczerze napiszę,że obawiam się Duńczyków a raczej Azerów.
Ktoś coś na temat tego dwumeczu może powiedzieć ?
Kopenhaga już w poprzedniej rundzie miała podobną sytuację z Vardarem.Obiektywnie patrząc teraz chyba czeka ich trudniejsze zadanie.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Ja przed pierwszymi meczami grałem awans Liverpoolu,Sevilli,Napoli i Kopenhagi.I szczerze napiszę,że obawiam się Duńczyków a raczej Azerów.
Ktoś coś na temat tego dwumeczu może powiedzieć ?
Kopenhaga już w poprzedniej rundzie miała podobną sytuację z Vardarem.Obiektywnie patrząc teraz chyba czeka ich trudniejsze zadanie.
Fakt, na wyjeździe grali słabo, Karabach wygrał 1-0, ale spokojnie mogli 2,3 bo sytuacji mieli kilka, można nawet powiedzieć że Kopenhaga wręcz nie istniała, ale też u siebie są zawsze groźni, a 1 szybki gol tak jak z Vardarem i już mają 1-1 w dwumeczu, także myślę że oni nawet spokojnie mogą awans wywalczyć.

Rijeka niby wrócili z golem, ale tak patrząc na cały mecz to przecież Olympiakos mógł spokojnie wygrać, mieli tyle sytuacji, a Rijeka chciała te 0-1 utrzymać, a i tak dostali 2-1. W tym meczu gospodarze co najwyżej mogą remis ugrać, Olympiakos to wyższa półka, Grecy mają korzystny wynik, a awansu łatwo nie oddadzą bo faza grupowa LM to dla nich priorytet.

Rijeka - Olympiakos X2 @1,48 ✅
Astana - Celtic BTS @1,61 ✅
@2,38 Fortuna ✅ ✅

Prócz tego zagram typ z meczu Astany z Celtic. Wiadomo na swoim terenie Kazachowie czują się najlepiej, awans już jest przesądzony, nawet mi się nie śni żeby oni mogli tu ugrać 5 bramek, ale myślę że mimo wszystko powalczą, a Celtic pokazywał już rok temu w eliminacjach że ten teren im nie straszny i gola mogą zdobyć, dlatego ja w tym meczu gram BTS w dublu z X2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
areck 213

areck

Użytkownik
Panowie, STS się machnął, Maribor - Beer Sheva over 3,5 kartki po 1,6. ✅✅
Do dubla lepszej opcji nie znajdziecie. Grac45 już poruszył temat kartek w tym meczu
// mięciutko, zgodnie z planem
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 0

trikos

Użytkownik
Nice - Napoli

BTS - 1.6 PLN

Widzę tu duże prawdopodobieństwo typu gdyż o gościach - Napoli, pisane było już chyba wszystko i każdy widzi jaka to ofensywna i bramkostrzelna drużyna. Gospodarze zaś wzmocnieni doświadczeniem Sneijdera i powrotem Mariusa Balloteljusa powalczą, choćby o bramkę i honor. Napoli niby nie musi ale mając tyle armat z przodu, taka rywalizację o pierwszą 11kę i przede wszystkim dużo miejsc w obronie rywali chcących odwrócić losy dwumeczu widzę - VALUE.

Oprócz tego :

Hapoel B.S - Awans
Olimpiakos - Awans
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Faworytem jest mistrz Izraela, kilkuletni projekt który w końcu ma zaowocować Ligą Mistrzów. Wiele wskazuje, że tak właśnie będzie, Hapoel nieco lepiej się zaprezentował w dotychczasowych eliminacjach. Z Honvedem wygrali oba mecze, później trochę na farcie przeszli Bułgarów z Razgradu. Zasłużenie czy nie, są dalej. Maribor prześlizgnął się przez Bośniaków i Islandczyków, rywali deko słabszych (chyba).
Dobry czas ma wspominany Tavares. Wielu mówi, że jest stary i ma nadwagę. On prawie zawsze miał tendencje do nadwagi co nie przeszkadza mu być szybkim i bardziej zwrotnym od wielu teoretycznie lepiej wyglądających zawodników. 33 lata to wg mnie nie emerytura, jeszcze może postrzelać - a umie to robić.
Dyrektorem sportowym Mariboru jest Zlatko Zahović, słoweńska gwiazdka, myślę że wielu tutaj pamięta tego zawodnika jak szalał w Porto czy Benfice, próbował podbić też Valencie. To człowiek, który ma pojęcie o piłce i organizacji klubu. Gość się tu urodził, jest szanowany i doceniany, głównie za robotę wykonywaną dla słoweńskiej piłki. Zawsze wierzył w reprezentację i w słoweńskie biedne klubiki, obecnie ma możliwość się wykazywać dla jednego z nich, przypadkiem najlepszego. Od strony organizacyjnej klub jak najbardziej jest gotowy na Ligę Mistrzów, natomiast wiadomo że nie dysponuje za dużymi pieniędzmi więc kadra składa się w większości z piłkarzy mniej znanych.
Na bramce Jasmin Handanović, kuzyn bardziej znanego Samira. W ataku nie kto inny jak synek dyrektora Luka Zahović. Ale trzeba oddać, że chłopak umie grać i strzelać, nie zawsze mu wszystko wychodzi i nazwisko pomaga, ale jest zdolny. Obecnie to słoweński młodzieżowiec do lat 21. Generalnie w kadrze Mariboru dużo Słoweńców to byli lub obecni reprezentanci młodzieżówek a nawet seniorskiej kadry (Milec, Sme, Rajcević, Viler, Kramarić, Pihler, Mertelj i jeszcze kilku). Obok Zahovicia nadzieją miał być Stor, ale co tam z nim się dzieje to nie wiem.
Kibice Legii kojarzą napewno Marko Sulera. W Polsce jak wiemy kariery nie zrobił, ale to solidny gracz. W Belgii sobie radził, w Mariborze też czuje się bardzo dobrze, u nas jakoś mu nie poszło. Sporo pograł też w reprezentacji.
Dobrym grajkiem jest też Mesanović, dobry strzelec Zrjinskiego, debiutował też już w reprezentacji Bośni.
Zwróciłbym uwagę na to, że sporo zawodników gra w Mariborze już kilka lat i zespół jest zgrany. Inna jeszcze sprawa, oni nigdy nie grali jakiejś finezyjnej piłki i mimo to udało się niedawno zagrać w Lidze Mistrzów a i w LE do bicia nie służyli.
Nic nie twierdzę, natomiast to ciekawy zespół i nie skreślałbym ich tak łatwo.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
STS własnie usunął zakład na żółte kartki w meczu Rijeki (linia 4,5). Można więc założyć, że owa linia jest intratna na dzisiejszy wieczór. Polecam.
Edit: Linia w tym momencie wynosi 6,5...
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Maribor - Hapoel Beer Sheva
Typ: Under 1,5 bramki w pierwszej połowie
Kurs: 1.37
Buk: Fortuna

Pierwsze spotkanie w tej parze zakończyło się wynikiem 2-1 dla drużyny z Izraela. Wynik minimalnie promujący dzisiejszych gości, minimalnie ponieważ już wygrana 1-0 Mariboru daje tej drużynie awans do upragnionej Ligi Mistrzów. Duża stawka spotkania + nie duża różnica bramkowa gdzie każdy gol ma niesamowity wpływ na zmianę losów rywalizacji powoduje że drużyny raczej będą nastawione na defensywę i zabezpieczenie swojej bramki niż huraganowe ataki. Szczególnie pierwsza połowa powinna być czasem wyczekiwania, wzajemnego badania się przez obie drużyny. Maribor w tym sezonie grał na własnym boisku sześć spotkań i tylko w jednym ta linia została pokryta. Rywalem był wtedy Zrinskij. Co więcej w czterech spotkaniach linia ta nie była pokrywana nawet przez 90 minut. Gospodarze na swoim stadionie tracą bardzo mało bramek. Hapoel co prawda potrafił strzelić trzy bramki Honvedowi ale teraz stawka jest zupełnie inna i gra nie będzie otwarta.

Wynik 1:0 ( 1:0 )
Typ: ✅


Rijeka - Olympiakos
Typ: Over 1,5 bramki w całym spotkaniu
Kurs: 1.41
Buk: Fortuna

Linia taka sama jak w pierwszym typie ale kluczową różnicą jest tu czas. W spotkaniu mistrza Chorwacji z mistrzem Grecji stawiam na sumę bramek powyżej 1.5 w całym meczu. Faworytem tego dwumeczu jest bez wątpienia Olympiakos. Tydzień temu zaczął rywalizację od straty bramki przez co nerwowo musiał gonić wynik - ostatecznie ta sztuka mu się udała. Dziś gospodarze nie mają nic do stracenia. Jest to inny przypadek niż opisana wcześniej para gdzie rywalizują dwa zespoły na podobnym poziomie. Tu faworyt jest wyraźny i jeśli Chorwaci chcą coś ugrać to muszą czymś zaskoczyć. Nie oczekuje tu szaleńczych ataków od pierwszej minuty. Ale wraz z upływającym czasem Chorwaci będą musieli spróbować mocniej zaatakować. Rijeka ma również o wiele mniejsze międzynarodowe doświadczenie niż rywale. Każdy błąd będzie skrupulatnie wykorzystywany przez Greków. Gdy padnie pierwsza bramka - druga będzie tylko kwestią czasu. Rijeka pokryła tą linię w 6/7 spotkaniach domowych w tym sezonie. Olympiakos grał jeden wyjazdowy mecz i linię pokrył.

Wynik 0:1 ( 0:1 )
Typ: ⛔
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Win Astany wygląda kusząco. Wszyscy wiemy jak groźni są Kazachowie u siebie. A Celtic? A Celtic może dziś wyjść w klapkach i jak ich rywale by nie zagrali to nie, Szkoci nie stracą pięciu bramek.
Astana wygra - @3.02✅ - STS (hit dnia)
Napoli ma raczej awans w kieszeni + Mertens jest kontuzjowany (jednak zagrał) + Arek walczy o pierwszy skład + nie ma znaczenia czy Napoli będzie wygrywać/remisować czy przegrywać, Milikowi będzie zależało na jak najlepszym spotkaniu. W weekend wbił bramę w Serie A. Dobrze byłoby wejść dla niego w ten sezon tak aby pokazać trenerowi, że walka o miano strzelca #1 w drużynie jest otwarta.
Milik strzeli gola - @2.50⛔ - STS
Nie pojawił się na boisku w ogóle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Win Astany wygląda kusząco. Wszyscy wiemy jak groźni są Kazachowie u siebie. A Celtic? A Celtic może dziś wyjść w klapkach i jak ich rywale by nie zagrali to nie, Szkoci nie stracą pięciu bramek.

Astana wygra - @3.02 - STS (hit dnia)
Też kombinuję w tą stronę ???? W milenium jako typ dnia po 3,05 (jak interesują Cię z &quot;ziemniaków&quot; kursy). Ale to nie jest typ &quot;życia&quot; więc spokojnie ????
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Maribor vs Sheva over 2.5 + BTTS @ 2.36 1xbet ⛔
Liczę tutaj na otwarte spotkanie. Nie ma mowy o obronie wyniku gdyż 1 gol i Maribor ma awans. Drużyna z Izraela ma to do siebie, że w jej Europejskich potyczkach, często pada over 2.5, a nie sądzę aby był to mecz do jednej bramki, a meczu bez bramek już sobie wgl tu nie wyobrażam.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Skoro kartki licza z kwali licza sie potem w grupie to rewelka zakladami sa te na kartki Astany.
Celtic odgornie powinien miec zakaz zbierania kartek przy wyniku 5-0. Astana nakrecona, 3-2 w pierwszym meczu ale w faulach 21-9. W meczach z Legia nakosili sie. Bedzie motywacja itp ale nie odrobia 0-5 co wiazac sie bedziez irytacja.

LVbet pelna oferta na kartki .
Astana handi 0 1,88 ✅
Astana wiecej w 1 polowie handi 0 1,85 ZWROT
Astana wiecej w 2 polowie handi 0 1,88 ✅
Celtic ponizej 2,0zoltych 1,85 ✅
Pierwsza zolta Astana 1,85 ✅
Ostatnia zolta Astana 1,85 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom