>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IV runda kwalifikacji Ligi Mistrzów (22-23.08.2017) REWANŻE

Status
Zamknięty.
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Skoro kartki licza z kwali licza sie potem w grupie to rewelka zakladami sa te na kartki Astany.
Celtic odgornie powinien miec zakaz zbierania kartek przy wyniku 5-0. Astana nakrecona, 3-2 w pierwszym meczu ale w faulach 21-9. W meczach z Legia nakosili sie. Bedzie motywacja itp ale nie odrobia 0-5 co wiazac sie bedziez irytacja.

LVbet pelna oferta na kartki .
Astana handi 0 1,88
Astana wiecej w 1 polowie handi 0 1,85
Astana wiecej w 2 polowie handi 0 1,88
Celtic ponizej 2,0zoltych 1,85
Pierwsza zolta Astana 1,85
Ostatnia zolta Astana 1,85
Bardzo fajny pomysł. Zerknij na 1xbet. Tam na -1 kartek dla Astany masz aż kurs 4!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Kto więcej kartek Nicea/Napoli
Nicea po kursie 1.95 w forBet
Napoli pojedzie grać spokojnie nic nie muszą a Nicea jeżeli myśli o awansie musi zatakować i nie może dopuścić do straty gola i mysle ze za wszelka cena beda bronic w myśl zasady piłka może przejść ale piłkarz już nie.
Co o tym sądzicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Nikt nie napisał ani słowa na temat meczu Sevilli. Ja mam typ do dubla idealny z 1xbet
Sevilla - Basakhesir / 1X + under 4.5 @1,34 ✅

Dziś pod lupę wziąłem spotkanie hiszpańskiej Sevilli. Klub z Andaluzji to zespół dużo lepszy, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Turkowie to ciekawy zespół, można by rzec - gwiazdy w zespole.... Tak - na emeryturze. Clichy? 32 Adebayor? 33 Elia? 30 a pamiętam jak zaczynał. Inler? 33. Nie wątpię w to, że dalej posiadają ogromne umiejętności i doświadczenie, ale wątpię aby goście w takim wieku gdzie najlepsze lata gry mają za sobą, przeszkodzili dziś Sevilli w awansie do LM. Jak wiemy hiszpańskie ekipy zawsze grają w europejskich pucharach. Niezależnie czy to LE czy LM. Andaluzyjczycy wygrali już pierwsze spotkanie 1-2 dlatego jeżeli dziś zremisują, nikt za złe mieć im nie będzie. Choć wydaje mi się, że wygrają 1/2-0 aby przypieczętować awans.
Zrobili niezłe transfery: przyszedł Kjaer, Corcchia, Pizarro, Muriel wrócił Banega czy Navas. No po prostu nie chcę mi się wierzyć na to, że mogą to przegrać.
Sevilla skora do bramek jakoś nie jest. Jak patrzyłem na ich ostatnie występy w europejskich pucharach z drużynami dużo lepszymi od siebie, wiadomo, że przegrywali ale Ramos Sanchez Pizjuan to raczej niezła twierdza i taki klub jak Basakhesir nie powinien zagrozić im w awansie.
Golami też nie rozpieszczają, więc wątpię aby w tym meczu było 5 bramek. Turcy może strzelą bramkę ale czy będzie 4-1 bądź 5-0? Bo 2 bramek raczej nie pozwolą im strzelić. No według mnie mało prawdopodobne, ale jednak jakieś szanse są. Mam nadzieję, że jednak nie dziś i nie będą specjalnie się przemęczać bo w weekend czeka ich wyjazd do Getafe a tam może być trudniej niż w Turcji, dlatego liczę na skromną wygraną, bądź nawet remis, bez gradu goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
kartki w Astanie latwiutko to dzialamy dalej.

Nice-Napoli rozne

Napoli -0,5 w 1 polowie 2,10 ✅
Napoli -1,5 w 1 polowie 3,20 ✅
Napoli over 3,5 rogow w 1 polowie 3,75
✅
forbet (dorzucamy Mali w kosza i Wlochow w siatke zeby byl mnoznik 1,00 czyli bez podatku)

Napoli zacznie ostro zeby strzelic szybko bramke i zakonczyc ten dwumecz i myslami byc juz na meczu z Atalanta. W 1 spotkaniu w 1 polowie 6-0 i deklasacja. Potem rozluznienie i 9-2 sie skonczylo.
Dzisiaj tez od poczatku usiada na Nicei. Obrona tam kuleje wybijaja co sie da spanikowani. Czekalem z typem na sklad a sklad identiko co w 1 meczu wiec jedziemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik

W ww. rewanżowym spotkaniu widzę wygraną drużyny z Lizbony. Prawda jest taka, że Sporting zawalił kompletnie pierwsze spotkanie - próbowali, próbowali i nic nie wrzucili do bramki rywali.

Mimo wszystko, Sporting jest drużyną zdecydowanie lepszą od Rumunów, którzy prezentują gorszy poziom niż kilka lat temu.

Pierwszy mecz 0-0, więc z wyniku powinni być zadowoleni gospodarze, ale biorąc pod uwagę potencjał ofensywny drużyny z Lizbony, nie ma tragedii, bo do awansu wystarcza im nawet bramkowy remis.

Moim zdaniem - Sporting zrobi wszystko, żeby nie doprowadzić do nerwowej końcówki i wygra dzisiejsze spotkanie.

W lidze Steau na razie bez rewelacji - bilans 4-3-0, a biorąc pod uwagę niezbyt wysoki poziom tej ligi, wynik dość średni. Co więcej - na własnym obiekcie zanotowali 3 remisy po 1-1, więc jak widać nie jest to hegemon na własnym terenie.

Sporting nastawił celowniki w ostatnim spotkaniu, gdzie wygrali na wyjeździe z Guimaraes aż 5-0, a po 2 bramki strzelili Fernandes i Dost.

Sporting - bilans w lidze 3-0-0 i 8-0 w bramkach.

Dzisiaj pewne zwycięstwo Sportingu.

1.90
STS



CSKA Moskwa - Young Boys
over 1.5
1.25
STS


Pierwszy mecz na wyjeździe wygrali gracze z Moskwy, co stawia ich na dobrej pozycji przed dzisiejszym rewanżem. YB mają mocną ofensywę, świetnie grają na własnym terenie, co akurat ostatnio im nie wyszło, ale dzisiaj nie mają nic do stracenia i powinniśmy zobaczyć bramki - bo wynik rzędu 2-1 dla YB daje im awans. Jedynym ryzykiem jest wynik 0-1, ale nie spodziewam się takiego obrotu spraw, bo CSKA ma wiele atutów z przodu, które są jeszcze większe gdy grają u siebie.


Slavia Praga - Apoel
over 1.5
1.35
STS


Wynik pierwszego spotkania 0-2 dla Apoelu. Sytuacja jak wyżej - Slavia musi rzucić wszystko na jedną szalę i spróbować doprowadzić minimum do stanu 2-0 i dogrywki. Ryzykiem jest stan, gdy Apoel strzeli pierwszy bramkę, ale mimo to myślę, że wtedy Nasi południowi sąsiedzi nie spuszczą głów i będą walczyć o jak najlepszy rezultat.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
FC Kopenhaga - Qarabag
Over 1.5 w całym meczu
Kurs: 1.40
Bukmacher: Totolotek

Pierwsze spotkanie w tym dwumeczu zakończyło się niespodziewanie wygraną Azerów 1-0. Wynik ten zmusza dzisiejszych gospodarzy do wzmożonych ataków już od pierwszego gwizdka sędziego. Wynik 1-0 daje im jedynie dogrywkę a dodatkowo jest bardzo ryzykowny gdyż każda bramka zdobyta przez przyjezdnych będzie oznaczała konieczność zdobycia dwóch przez Duńczyków. W takich warunkach boiskowych typ over 1.5 bramki w całym spotkaniu po kursie 1.40 jest w mojej opinii wart zagrania. Tak jak już wspomniałem Duńczycy muszą atakować co jest na rękę Azerom, którzy spokojnie mogą wyprowadzać kontry. Qarabag w trzech rozegranych w tym sezonie spotkaniach wyjazdowych dwukrotnie pokrył linię. Nie miało to miejsca jedynie w meczu z mistrzem Gruzji - Samtredią ale tam losy dwumeczu rozstrzygnęły się tydzień wcześniej gdzie nowa drużyna Kuby Rzeźniczaka wygrała pierwszy mecz 5-0. Gospodarze natomiast w tym sezonie rozegrali sześć spotkań w roli gospodarzy w których pięć razy pokryli linię.

Wynik 2:1
Typ: ✅


Liverpool - Hoffenhaim
Under 11,5 rożnego w meczu
Kurs: 1.55
Buk: Totolotek

Drugim moim typem na dzisiejszy wieczór z Ligą Mistrzów jest under rzutów rożnych w meczu Liverpool - Hoffenhaim. Obie drużyny rozegrały dotychczas po trzy oficjalne spotkanie w bieżących rozgrywkach i w ŻADNYM z nich nie przekroczyły podanej przeze mnie linii. Podopieczni J.Klopa na początku sezonu nie są jeszcze w wybornej formie, nie prowadzą tak ofensywnej gry jak można się było po nich spodziewać. Mimo nie najlepszej gry - udało im się uzyskać na wyjeździe bardzo dobry wynik. Niemcy za pewne będą atakować ale nie są drużyną, która &quot;nabija&quot; rzuty rożne w dużych ilościach. Linia ustawiona według mnie za wysoko i ja próbuję ją pograć.

Suma rożnych: 8
Typ: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kopenhaga-Karabach
over 6,5 rożnych gospodarzy 1.81 unibet✅

Karabach dzieli jedynie 90 minut od upragnionego awansu do Ligi Mistrzów, wygrali u siebie 1-0 mając pewną kontrolę na boisku.Ciężka jednak przeprawa szykuje się dla nich w stolicy Danii, miejscowe Lwy na swoim terenie są wiele groźniejsze, w 3r eliminacyjnej przegrali wyjazd z Vardarem Skopje również 1-0, jednak wzięli rewanż aż 4-1 (Kopenhaga musiała się jednak trochę namęczyć, losy awansu przechyli na swoją korzyść dopiero 15 minut przed końcem)
Idę w tym meczu na stałe fragmenty gospodarzy, są tu faworytem i muszą odrabiać stratę więc powinni być bardziej aktywni, muszą jednak być czujni, strata bramkowa zmusza gospodarzy do wygranej min. dwoma bramkami, ale i w takim wypadku to może korzystnie podziałać na typ.Karabach powinien zagrać cofnięty i liczyć na kontry, presja awansu też może tutaj zadziałać.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Niemcy za pewne będą atakować ale nie są drużyną, która &quot;nabija&quot; rzuty rożne w dużych ilościach.
Może Hoffenheim nie jest drużyną która nabija niezliczoną ilość rzutów rożnych, aczkolwiek do mojego typu, jakim jest over 4,5 rzutów rożnych gości, pasują mi idealnie. Po pierwsze wynik pierwszego spotkania wymusza na przyjezdnych grę ofensywną od pierwszej minuty. Zakładając, że plan zdobycia bramki jako pierwsi nie powiedzie się, co jest prawdopodobne, będą musieli podkręcić tempo w ofensywie jeszcze bardziej. Pięć rzutów rożnych w całym spotkaniu po stronie gości, moim zdaniem bardzo prawdopodobne. Kurs też zachęca.
Hoffenheim over 4,5 rożnego @2,02 (STS)
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Kopenhaga - Karabach

BTS @2,05 ✅ ✅
Karabach strzeli gola @1,68 ✅ ✅
Fortuna

W pierwszym meczu zdecydowanie lepszy Karabach, u siebie mógł spokojnie wygrać 2-3 do zera a nie 1-0. Mnóstwo nie wykorzystanych sytuacji, Kopenhaga zagrała bardzo słabo, teraz są u siebie a straty są małe do odrobienia. Mimo tego nie przekreślał bym tak mocno Azerów. Kopenhaga u siebie mimo twierdzy jaką zbudowali potrafią stracić gola i to nie jednego. Ostatnio mecz z Sonderjyske wygrany 3-2 na własnym terenie. Przewaga w tym meczu ogromna, ale goście mimo kilku sytuacji mogli urwać punkty Kopenhadze. Karabach z tego co czytałem w wygranym meczu z Inter Baku 1-0 zagrał w składzie z rezerwowymi zawodnikami co zrozumiałe, LM jest dla nich ważna i oszczędzają najlepszych na dzisiejszy mecz. Tak jak pisałem teren ciężki, ale gola tam można strzelić pokazał to już Vardar w rewanżu, czy chociażby Zilina która wygrała nawet 2-1. Dodatkowo to gospodarze muszą odrabiać a nie goście, a jedna kontra i gol Karabachu może bardzo utrudnić zadanie Duńczykom. Myślę że wyżej podane typy jak najbardziej do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
A ja Wam powiem tak... jeśli Rumuny chcą awansować to muszą zaskoczyć przyjezdnych. Spodziewa się ktoś po nich dobrej, ofensywnej gry? Jeśli Sporting wbije gospodarzom bramę to Ci będą musieli do 90 minuty strzelić dwie. Ciężej się goni wynik niż prowadzi mecz, prawda? Sporting już rok temu pokazał, że wyjazdy w ważnych meczach &quot;o coś&quot; wgłąb Europy im nie zawsze wychodzą (vs Legia, &#39;16).
Steaua strzeli w pierwszej połowie - @2.85✅ - Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A ja Wam powiem tak... jeśli Rumuny chcą awansować to muszą zaskoczyć przyjezdnych. Spodziewa się ktoś po nich dobrej, ofensywnej gry? Jeśli Sporting wbije gospodarzom bramę to Ci będą musieli do 90 minuty strzelić dwie. Ciężej się goni wynik niż prowadzi mecz, prawda? Sporting już rok temu pokazał, że wyjazdy w ważnych meczach &quot;o coś&quot; wgłąb Europy im nie zawsze wychodzą (vs Legia, &#39;16).
Steaua strzeli w pierwszej połowie - @2.85 - Unibet
Kolego, ale tu nie ma czego porównywać. Sporting już nie miał szans wtedy na awans do fazy grupowej Ligi Mistrzow i po prostu nie chciał grać na wiosnę w Lidze Europejskiej, tylko skoncentrować się na lidze. Było zimno jak cholera wtedy i jeszcze padał śnieg. Gościom z południa po prostu źle się grało. Dodatkowo wtedy jeszcze ta murawa na Legii.
Btw. Chciałem tylko pokazać, że to nie będzie taki sam.mecz jak Sportingu w Warszawie.
Trener Sportingu sam mówi, że mają doświadczenie w graczach na arenie europejskiej i jeśli będzie trzeba - będą cierpieć w obronie, byle tylko awansować do LM. Sporting w tym sezonie rozegrał 4 mecze oficjalne i nie stracił ani jednego gola. Sam się zastanawiam nad typem &quot;obie drużyny strzelą gola? NIE&quot; po kursie 1.80.
Albo po prostu na wygraną Sportingu.
Sporting przekonuję mnie transferem Fernandesa z Sampdorii. Rzadko kiedy gracz wyróżniający się w klubie z Serie A idzie do Portugalii.
Dodatkowo mocna obrona jak na Sporting. i ciekawy gość z Bragi na Defensywnym pomocniku przyszedł. Kibice portugalscy są bardzo zadowoleni z tego transferu.
 
D 12

denison

Użytkownik
Witam, sam zastanawiam sie nad zagraniem sportingu, jesli patrzec na cala otoczke to powinni awansowac, lepsi zawodnicy, bogatsi itd tyle ze no wlasnie im wystarczy nawet remis bramkowy wiec czysta wygrana nie musi byc.. Nie ma co porownywac meczu z legia bo tak samo mozna porownac ich pierwszy mecz w lidze mistrzow z realem gdzie przegrali dopiero w doliczonym czasie gry.. Do tego sklad sie troche zmienil wedlug mnie na plus np ruiz juz praktycznie nie gra i licza ze odejdzie z klubu.. To wszystko sklania mnie do zagrania na nich kurs 1.9 w sts
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Steaua vs Sporting 1x @ 1.98 1xbet ⛔ twierdza zostala rozjebana
Piękny kursik na to zdarzenie. Ostatni mecz, o stawkę, jaki Rumunii przegrali na swoim obiekcie był w marcu w ramach pucharu krajowego. Przegrali wtedy z Bukaresztem, ale jak wiadomo krajowe puchary rządzą się własnymi prawami. Dzisiaj przyjeżdża Sporting, czyli teoretycznie mocna i znana marka w Europie. W Portugali wbijają bramki hurtowo, ale w Europejskich pucharach mają już z tym problem. Rumunii na wyjeździe zagrali bardzo dobrze, o czym świadczą statystyki. Nie widzę powodu dla którego w swojej twierdzy mieliby nie zagrać jeszcze lepiej. Kurs na Sporting 1.9 nie jest przypadkowy i na bank wielu się na Niego skusi, ale ja uważam, że remis to jest max co ugrają.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Steaua - Sporting
Jak to się mówi z dużej chmury mały deszcz jeśli chodzi o Sporting w pierwszym spotkaniu. Okej robili jakieś akcje, coś kreowali byli więcej pod grą ale to Steaua miała w 76 minucie najlepszą sytuację w meczu, gdzie zmarnowali sam na sam. Wcześniej też było kilka ciekawych i groźnych sytuacji pod bramką Sportingu.
Sporting jest wyraźnie stawiany jako faworyt za równo w pierwszy meczu, gdzie nie potwierdzili za nic tych kursów i teraz gdy ma przyjść do rewanżu na wyjeździe. Najpierw Steaua w Lizbonie była +@8 a teraz u siebie jest +@4,5? Zero wyciągniętych wniosków z pierwszego meczu.
Wracanie do meczów Sportingu jest bez sensu. Bo ja mogę przytoczyć wynik z Ligi Europy z dwóch sezonów temu i wyniku Skenderbeu - Sporting 3-0 w Albanii i co? Tak samo porównywanie wyników ligowych. Steaua w dużej mierze rotowała sobie co spotkanie składem, takim prawdziwym najlepszym rzadko kiedy grała o ile nie wcale. 5-0 Sportingu z kelnerami z Gumaraies to ma być argument przed dzisiejszym meczem w Bukareszcie?
Porównajcie sobie skład ligowy Steauy z tego weekendu;

FC Steaua Bucuresti
: Nita – R. Benzar, Nedelcu, Artur Jorge, Pleasca – Pintilii, Filip (62 Budescu) – Man (80 Grecu), D. Benzar (46 Achim), De Amorim – Gnohere
Wszyscy najważniejsi odpoczywali.
Mecz strasznie ciężki do typowania z racji tego, że gol Sportingu zmienia praktycznie całą sytuację. Jeśli już miałbym wybierać czy zwycięstwo Sportingu czy Steaua z podpórką wybieram drugą opcję i wolę grać na gospodarzy.
Kadra Sportingu
Brak Mathieu i Podence względem 11stki z pierwszego meczu.
Mathieu jednak w składzie, z kolei Bas Dost zaczyna na ławce.
Steaua bez wykartkowanego Pintilliego, ale za to z powracającym do gry Budescu. Ważna postać.
W pierwszym meczu osiem kartek. Linie już mocno ubite.
W drugiej połowie co by się nie działo, to raczej mało prawdopodobne że nie wyrobią takiej linii. W pierwszym spotkaniu 7 + czerwona były w drugiej połowie. (Szukam czegoś innego niż marnej linii 5,5 ze słabym kursem jaki teraz jest).

Over 3,5 kartki w drugiej połowie @1,76 1xbet ⛔
Fabio Coentrao kartka @4,25 UNI ⛔
Bramki i rożne pozostają na live, pre nie ma sensu się pchać. Nie wiadomo, kto tu pierwszy będzie gonił wynik.
Nie było opcji, Steaua przy drugiej bramce Sportingu odpuściła już na amen.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Kopenhaga zaliczyła wg mnie wpadkę tydzień temu w Azerbejdżanie. Dzisiaj zmierzą się na własnym obiekcie w meczu rewanżowym. W dwumeczu na razie Karabach wygrywa 0:1, ale czy to jest wynik, który zapewnił im awans? Jak dla mnie całkowicie i jednoznacznie nie. Kopenhaga za wszelką cenę będzie chciała wywalczyć awans z Azerami, którzy nie oszukujmy się, ale prezentują niższy poziom niż duńska drużyna. Lwy na własnym obiekcie radzą sobie zwykle bardzo dobrze, a więc i dzisiaj liczą na to, że tak właśnie zagrają i wywalczą awans do fazy grupowej LM, na co ich jak najbardziej stać. Co prawda wartość rynkowa zawodników nie gra, ale za pieniędzmi idzie także prezentowany poziom poszczególnych zawodników, gdzie wg transfermartku Duńczycy są wycenieni aż o 16 mln € więcej (&quot;aż&quot; ponieważ oba kluby nie mają super wielkich budżetów transferowych, a 16 mln € to sporo na średniej klasy zawodnikach). Gospodarze w tygodniu wygrali ligowy mecz na własnym obiekcie 3:2 czym zakończyli serię trzech meczy bez wygranej. Natomiast goście kontynuują serię zwycięstw, która traw od czterech meczy, ale jak dla mnie ciężko porównywać wyniki z azerskiej ligi do duńskiej przez różnicę poziomu rozgrywek. Kopenhaga przez sezon wzmocniła się w zasadzie na każdej formacji, Karabach dokonał pięciu transferów, z czego jeden to nasz rodak, były kapitan Legii Warszawa - Jakub Rzeźniczak (któremu życzę jak najlepiej, jednak dzisiaj jego drużyna będzie miała bardzo ciężkie zadanie). Goście mieli około 10 godzin lotu do Kopenhagi, to też na pewno wpłynie na ich przygotowanie, do tego w końcu Duńczycy będą grali przy temperaturze powietrza takiej do jakiej są przyzwyczajeni, a nie dwa razy takiej jak to było w ubiegłym tygodniu.
Stawiam, że gospodarze odrobią straty i prędzej czy później awansują do dalszej części rozgrywek.
Kopenhaga awans @2,55 Fortuna ⛔

Kolejny mecz to mistrz Czech przeciwko mistrzowi Cypru. Slavia w tygodniu zagrała mecz ligowy, który zremisowała, jednak praktycznie cały skład bym zmieniony względem meczu, który odbył się na Cyprze, co daje do zrozumienia, że nie zamierzają odpuścić tego meczu, i powalczyć o upragniony awans, mimo, że będzie bardzo ciężko odrobić stratę dwóch bramek. Podobna sytuacja jak do wyżej opisanego typu - Czesi są wycenieni na dwukrotnie wyższą kwotę niż zawodnicy Apoelu. W pierwszym meczu Sparta przeważała, ale stracone gole w 2 i 10 minucie podcięły skrzydła, a Cypryjczycy mogli się po prostu bronić. Nie wiem czy Slavi uda się wywalczyć awans, ale jestem pewien, że ta drużyna wygra dzisiejsze spotkanie, jeżeli tylko ustawią lepiej celowniki względem pierwszego meczu.
Slavia @1,63 Fortuna ⛔

skuteczność w obu przypadkach woła o pomstę do nieba..
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Lpool vs Hoffenheim. Lpool i under 3.5 bramki 2.76 Fortuna
Tutaj znow Klopp bedzie wyczekiwal rywala. Wygrac nie musi, w niedziele Arsenal. Prowadzi 2:1. Ja tu widzę wygrana Lpoolu na spokojnie 2:0 lub 3:0. Hoffenheim spoko ekipa ale Klopp na wazne mecze potrafi ustawic defensywe a i ukłuć rywala potrafi.
Tutaj powinien być over 3.5 bramki. 4:2 Lpool.
Kopenhaga vs Qarabagh . Kopenhaga wygra i over 1.5 bramki w meczu 2.35 Fortuna.
Kopenhaga u siebie wyglada solidnie. Owszem tracą dużo bramek ale też wiele zdobywają. Jest to wyjazd, Azery czy Kazachy zawsze slynely z groźnej gry u siebie , na wyjazdach grajac piach .. Tutaj od razu ruszą duńczycy do boju, cos na pewno wcisną, wynik 3:1 zadowolilby wszystkich. Nie róbmy z Qarabaghu Tottenhamu.
2:1 Kopenhaga.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
CSKA - YB Brno / 1X + under 4,5
Steaua B - Sporting L / 1 (+1,5 AH)
LFC - Hoffenheim / 1X + under 4,5
Kopenhaga - Karabach / 1X
@3,20 1xbet

CSKA to lepsza ekipa od Helwetów, w pierwszym meczu wygrana 0-1, dziś grają na własnym boisku. Przede wszystkim mają lepszy skład, oraz większe ogranie i doświadczenie w europejskich pucharach. Nie wypuszczą awansu z rąk. Zapewne wygrają, ale do awansu wystarczy im remis, dlatego podpieram się tym, a kanonady bramek się nie spodziewam, a tu zawsze kurs wyższy o 0.2 dlatego pobieram  
Steaua to dobra drużynka, w meczach &quot;o coś&quot; u siebie są praktycznie nie do pokonania. Przez ostatnie 10 miesięcy, u siebie przegrali tylko 2x pomijając mecz towarzyski. Raz w lidze 0:1 z Gaz Metan, ale to każdemu kiedyś noga się powinie. Drugi raz to puchar z Dinamo. Dziś stawka dużo wyższa bo gra o dużą kasę, nawet jeżeli przegrają to nie będzie to przegrana dwubramkowa. W Portugalii było 0-0, Rumuni dzielnie się bronili, spodziewam się, remisu i awansu Sportingu, ale mimo wszystko liczę, że LeĂľes nie wygrają dwiema bramkami.
Co do Liverpoolu, mają wygraną na wyjeździe i to bardzo dobry wynik bo 1:2. Nawet 0:1 daje im awans, ale wątpię aby robili sobie taką nerwówkę. Do awansu wystarczy im remis a w niedzielę mecz z Kanonierami. Niemałe szanse, że wygrają ale ja sobie minimalizuję ryzyko ile można w miarę przyzwoitości kursu a na 1X + under 4,5 @1,57 to ja biere z pocałowaniem ręki. Hoff może strzelić bramkę, myślę, że nie więcej ciężko wyobrazić mi sobie w tym spotkaniu więcej niż 4 bramki, ale wszystko się może wydarzyć to w końcu Liga Mistrzów.
Kopenhaga, wg mnie to gra na Kopenhagę czysto dziś jest warta świeczki. U siebie Duńczycy są mocni. Azerowie się już pokazali z dobrej strony u siebie, wątpię aby powtórzyli ten wynik na boisku mistrza Danii. Większe ogranie a Kopenhaga pomijając mecze towarzyskie, przegrała u siebie tylko raz w ciągu ostatnich 9 miesięcy, ostatnio z Żiliną 1:2, drugi raz nie popełnią tego błędu.
Powodzenia! ;)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 CSKA - Young Boys
Typ: goście powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.74
buk: unibet
Wynik: 9​

Szybko bo mecz za niecałe 1,5h. W pierwszym spotkaniu CSKA wygrało skromnie 1:0 bo błędzie obrońcy, który strzelił gola samobójczego w 91 minucie spotkania. Goście niemają nic do stracenia, bo porażka 0:1 w pierwszym spotkaniu jest do odrobienia. Wybrałem rzuty rożne. Young Boys w pierwszym meczu nabił ich aż jedenaście!, a w weekendowym spotkaniu ligowym przeciwko Zurych na wyjeździe nabił siedem!. Dziś może nie powtórzą tego wyniku z eliminacji, ale jeśli są myślami przy awansie to po 15. minutach gry powinni rzucić się na swojego rywala. Buk zaoferował nam fajną niską linię po dobrym kursie. Myślę, że warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom