>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

IV runda Speedway Euro Championship, Lublin 16.09 godz. 18:30

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Lista startowa:

Klasyfikacja przed ostatnimi zawodami:

Czy któryś z naszych ma szanse na podium w końcowym rozrachunku? Wydaje mi się,że nie. MIlik w wysokiej formie i tutaj uważam,że stać go żeby powalczyć z Łotyszem o wygraną. W to wszystko moze się wmieszać Łaguta. Który z naszych będzie najlepszy?
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW
 
J 6

jakubwedrowycz

Użytkownik
Prz. Pawlicki1.60 A. Jonsson2.05 TYP 1
Prz. Pawlicki1.57 K. Bjerre2.10 TYP 1
Prz. Pawlicki1.57 L. Madsen2.10 TYP 1
Chciałbym postawić na Przemka tylko nw w parze z kim bd najpewniejszy ;/, żeby nie było bez typu to postawiłem już na zwyciestwo Łaguty nad Lebiediewem 1.50 iForbet
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Osobiście pograłem go w parze z AJ.
Jonsson na swoim torze wykręcił dobry wynik ale tak to ma sezon bardzo przeciętny. Z tej trójki uważam,że to on jest najsłabszy.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
P. Pawlicki- A. Jonsson 2 2,05 iforbet
Ja bym grał zupełnie odwrotnie niż wyżej panowie .Faworyzujecie Przemka ,który na bardzo przyczepnym torze niewiele zdziała .Jak przegra start to nie widzę go kompletnie .Andreas walczy o medal ,świetny na trasie .Gdyby nie słabe starty to grałbym Jonssona na WIN .
 
J 6

jakubwedrowycz

Użytkownik
Zastanawiam się Ekspercie czy warto się pakować w Kasprzyk 1.85 vs Lebiediew 2.15 STS. Sorry że jeszcze głowę zawracam lecz nie chce wpaść na mine. Ja poszedł w Kasprzyka. Żebym nie był nieproduktywny to od siebie polecam Pogoń x2 z Wisła Płock oraz jakoś nie wyobrażam sobie zwycięstwa Canello z Golowkinem również polecam
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kasprzak i Lebiediev jak dla mnie zawodnicy nieobliczalni. Nie mam na nich dzisiaj pomysłu.
Milik czy Laguta w ich stronę uważam że warto pograć i ulokować pieniądze.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Milik i Łaguta to fakt , naturalni faworyci ale zobaczcie jak wygląda tor w Lublinie. Jeśli pojadą to będzie przyczepnie jak cholera i ci zawodnicy już nie koniecznie bedą brylować. Widze w takich warunkach szanse na tytuł Jonssona i dobre występy dwóch dunów Bech i MJJ
 
J 6

jakubwedrowycz

Użytkownik
dziś, 14 października 19:00 fortunie odwrotnie Przemek po 1.65 natomiast L. Madsen 1.98. Ja uważam ze warto pograć Przemka po 2,02 Sts ale nie jestem jakimś wielkim ekspertem co do żużla wiec uprzejmie proszę o pomoc ????
A może lepiej pograć go w parze z A Jonssonem na STS jest po 1.80 na obu ? Natomiast na fortunie jest na Przemka tylko 1.55 a na Jonsonna aż 2.15!!
 
adk 91

adk

Użytkownik
P. Pawlicki- A. Jonsson 2 2,05 iforbet
Ja bym grał zupełnie odwrotnie niż wyżej panowie .Faworyzujecie Przemka ,który na bardzo przyczepnym torze niewiele zdziała .Jak przegra start to nie widzę go kompletnie .Andreas walczy o medal ,świetny na trasie .Gdyby nie słabe starty to grałbym Jonssona na WIN .
Ty tak serio?
Przemek niewiele zdziała na przyczepnym torze? Chyba pomyliłeś zawodników.
Proszę sprawdzić sobie wyniki Szamka na torach w Szwecji czy w Danii, gdzie większość (jak nie wszystkie) tory są przygotowywane właśnie pod koło. Rozumiem, że liga to nie to samo co zawody indywidualne, ale nikt mi nie wmówi, że Przemek nie nadaje się na tzw. &quot;kopę&quot; i sobie na niej nie poradzi.
Co do Jonssona to uważaj, on jest strasznie nieprzewidywalny i chimeryczny. Potrafi wygrać zawody z kompletem a potrafi przywozić same śliwki i zakończyć zawody na samym końcu klasyfikacji. Tutaj myślę, że Przemek spokojnie sobie poradzi. Jonssona w Lublinie jakoś nie widzę.
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Przemek jest z Leszna to już wyklucza tezę że Przemo nie lubi przyczepy. To 1.80 na Przemka ja pobieram i myśle że to jest bet dnia jeśli chodzi o SEC. Dla przypomnienia Przemo wygrał swego czasu właśnie tutaj w Lublinie Złoty Kask.
Dziś nie powinien być tak &quot;hardcorowy&quot; tor jak w poprzednim terminie i to na pewno faworyzuje Polaka.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Ty tak serio?
Przemek niewiele zdziała na przyczepnym torze? Chyba pomyliłeś zawodników.
Proszę sprawdzić sobie wyniki Szamka na torach w Szwecji czy w Danii, gdzie większość (jak nie wszystkie) tory są przygotowywane właśnie pod koło. Rozumiem, że liga to nie to samo co zawody indywidualne, ale nikt mi nie wmówi, że Przemek nie nadaje się na tzw. &quot;kopę&quot; i sobie na niej nie poradzi.
Co do Jonssona to uważaj, on jest strasznie nieprzewidywalny i chimeryczny. Potrafi wygrać zawody z kompletem a potrafi przywozić same śliwki i zakończyć zawody na samym końcu klasyfikacji. Tutaj myślę, że Przemek spokojnie sobie poradzi. Jonssona w Lublinie jakoś nie widzę.
Człowieku patrz na daty !!!! pisałem posta 16 września .Dziś mamy 14 października więc prawie miesiąc i już dziś nie typowałbym tego .Przemek dużo poprawił w tym czasie .Wiec dziś zdecydowanie na Przemka bym grał 1,8 w tej parze
 
adk 91

adk

Użytkownik
Człowieku patrz na daty !!!! pisałem posta 16 września .Dziś mamy 14 października więc prawie miesiąc i już dziś nie typowałbym tego .Przemek dużo poprawił w tym czasie .Wiec dziś zdecydowanie na Przemka bym grał 1,8 w tej parze
Haha czyli przez miesiąc aż tak się poprawił ? ????
Przez miesiąc poprawił starty i nauczył się jazdy na przyczepnym ? Nie sądzę ????
Jeśli znasz się na żużlu, a ufam że tak jest, to ocenę trzeba przedstawiać na podstawie całego sezonu a nie miesiąca czy jednych zawodów. Reasumując, pomimo, że AJ walczy o medal w SEC, to tegoroczny sezon jest katastrofą w jego wykonaniu.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Haha czyli przez miesiąc aż tak się poprawił ? ????
Przez miesiąc poprawił starty i nauczył się jazdy na przyczepnym ? Nie sądzę ????
Jeśli znasz się na żużlu, a ufam że tak jest, to ocenę trzeba przedstawiać na podstawie całego sezonu a nie miesiąca czy jednych zawodów. Reasumując, pomimo, że AJ walczy o medal w SEC, to tegoroczny sezon jest katastrofą w jego wykonaniu.
Poddaje się ????
Czepiasz się ,a sam nic nie wnosisz swoimi postami.Miesiąc to bardzo dużo w żużlu jeśli chodzi o formę sprzętową jak i fizyczną.Jest to całkiem inna dyscyplina sportowa od chociażby piłki nożnej ????
Oglądam praktycznie wszystkie ligi i turnieje indywidualne od wielu lat.Typy podaję na zasadzie intuicji w danym dniu lub max dzień przed :znając pogodę ,formę zawodnika na podstawie lig itd .Te zawody są bardzo trudne do typowania.Wielu z zawodników już dawno nie widziałem na trasie.Poziom tych zawodników jest często sinusoidą .Praktycznie każdy może być w tych zawodach pierwszym i ostatnim .W dodatku żużel stał dyscypliną trudną do obstawiania .Teraz jak mamy tych polskich żenujących pseudobukmacherów z 12% podatkiem ( czyli 1,58 na 1,58 ) to wypada najlepiej nie typować tylko obejrzeć w spokoju . Bo w dystansie na typach solo może 1 % grających wyjdzie na plus .
 
adk 91

adk

Użytkownik
Typy podaję na zasadzie intuicji w danym dniu lub max dzień przed :znając pogodę ,formę zawodnika na podstawie lig itd
Jeśli mogę coś Ci zasugerować to przy obstawianiu zwracaj uwagę na takie rzeczy jak:
1. Numer startowy
2. Pola startowe danego zawodnika
3. Obsada biegów
4. Historie startów zawodnika na danym torze.
Na pewno ułatwi Ci to nieco obstawianie. Turnieje indywidualne rządzą się swoimi prawami, więc na formę nie masz co w 100% zwracać uwagi. Owszem jest ważna, ale nie najważniejsza. Liczy się dany dzień i dany turniej. Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom