>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

J&S Cup 2006 - WTA Warszawa

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Agnieszka Radwańska pokonała dzisiaj Anastazję Myskinę 2-1 6-4 4-6 6-4.


[center:4bb1833c73]Agnieszka Radwańska[/center:4bb1833c73]


[center:4bb1833c73]Anastazja Myskina[/center:4bb1833c73]

Być może urodą nie dorównuje utytuowanej Rosjance ale talentem jak najbardziej. Agnieszka ma dopiero 17 lat. Rok temu wygrała Wimbledon juniorek, teraz czas na sukcesy seniorskie. Na pewno będę na nia stawiał. Po tym gdy zobaczyłem jej zwycięstwo, tzn. wynik, obudziłe się we mnie patriotyzm. Czuję, że dzisiaj będzie polski dzień, nie tylko w tenisie. :wink:
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Równiez jestem pod wrazniem wygranej naszej polskiej tennisitki Agnieszki Radwańskiej...Przypominam ze Agnieszka występuje w Warszawie dzięki &quot;dzikiej karcie&quot; przyznanej przez organizatorów.Myśle ze Polkie stać , na dotarcie do cwiercfinalu ????


p.s co do urody ???? To Agnieszka ma fajne nogi ;D
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Jak Agnieszka grała w drugiej rundzie, zapomniałem na nią postawić bo jechałem rano do pracy, ale teraz jest już w trzeciej rundzie i gra z Dementievą. Kurs z betgun na Agnieszkę 4.13 a spadł od wczoraj prawie o 1 gdyż jeszcze wieczorem wynosił 5.15. Myślę, że Agniszkę stać na awans do półfinału. Sam zagrałem to skromnie bo lekko ponad 3zł. :wink:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Widze,ze strasznie biednie w tym temacie :zy3ou: Od jutra postaram sie troche rozruszac temat zwiazany z tenisem....ktos pozmoze:p?

Jutro moje typy i małe analizy;p
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech dzisiejszy finał bedzie fantastyczny, bardzo możliwe ze beda 3 sety ale faworytke skazac naprawde b.ciezko!!

Druga rakieta na swiecie- Clijsters, ktora w ostatnich dwoch meczach turnieju jakie widziałem grała poprostu fantastycznie nie ma zawodniczki ktora bedzie mogła z nią wygrac! Tylko jak dzisiaj zagra? Hm......

Kuznetsova w ostatnich tygodniach gra b.dobrze wygrywa turniej za turniejem wygrywa z najlepszymi zawodniczkami świata wiec na pewno dzisijszy finał nie bedzie dla niej czyms nowym. Lecz dzisiaj straciła jedynie DWA GEMY i to na pewno jest jej ogromna przewaga, Kim musiała w ostatnich dwoch spotkaniach dac z siebie naprawde duzo, ale czy 100?! Watpie!

Jej ostatnie spotkania:

2005-06-17 Semi Final K. Clijsters - S. Kuznetsova 6-4 3-6 6-4
2005-04-30 Semi Final K. Clijsters - S. Kuznetsova 6-2 2-6 3-6
2003-08-08 1/4 K. Clijsters - S. Kuznetsova 6-3 6-1

Spotkanie bedzie naprawde b. wyrownane wiec mozemy sie spodziewac kazdego wyniku, mam nadzieje ze spodobała sie wam moja analiza i pomoze wam w dobrym obstwieniu tego spotkania. Może cos dodacie?!
 
T 0

tubinho

Użytkownik
jesli chodzi o h2h to zauwaz ze wygrana swiety byla na clayu,a dokladnie na kortach Warszawianki ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Noi zwyciesczynia Warszawskiego turnieju została Kim Clijsters, ktora wygrała z Kuznetsova po dosyćmjednostronym wydowisku 2:0. Ja jednak zagrałem dzisiaj Belgijke ciekawe czy ktos jeszcze zkorzystał z mojej analizy?! ????

K. Clijsters 7 6
S. Kuznetsova 5 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom