>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak analizować mecze? - Poradnik

rush 17

rush

Użytkownik
Wiem ze na forum kilka osób bardzo często i trafnie obstawia overy i undery rzutów rożnych. Chciałbym zapytac jak analizować dane typy. Jak do tego podchodzicie - czy bardziej liczą się tu statystyki czy zarys gry danych drużyn?
 
D 8

dawdtip

Użytkownik
Ja nie doradzam obstawiania tylko meczów które nas interesują (bo lecą w tv) ale głównie takich, które po analizie wydają się nam być pewniakami. Wiadomo - pewniaków nie ma ale możemy do jakieś procentu bezpieczeństwa oszacować kto wygra konkretny mecz jeśli okoliczności ku temu są sprzyjające. Jeśli chcemy zarabiać to nasze prywatne preferencje powinny zejść na drugi plan.
 
C 0

caleb.parker

Użytkownik
Ważne jest zachowanie zimnej krwi i chłodnego osądu. Rzetelna analiza to podstawa a jeśli nie jesteśmy obiektywni możemy jedynie stracić.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Żeby zarabiać na bukmacherce właśnie trzeba wcielić w swoją grę te proste banalne porady które większość zna lub je powtarza. Chłodna głowa, nie podnoszenie stawek, mądre zarządzanie kapitałem, wykluczenie czegoś takiego jak Alinka i jakoś to będzie. Chyba nie ma innego sposobu na regularne zarabianie co nawet pokazują przykłady z forum z działu VIP. Żelazna konsekwencja, śledzenie kilku sportów, trzymanie się z góry założonego planu.
Trzeba zdać sobie sprawę, że zakłady bukmacherskie to nie instytucja do szybkiego zarabiania łatwych pieniędzy, a żeby zarabiać dobre pieniądze tak jak w życiu jest ze wszystkim, trzeba się na tym po prostu znać i być w tym dobrym. Obojętnie czy malujesz obrazy, robisz bity, obstawiasz mecze, grasz w pokera czy ćwiczysz na siłowni. Jak chcesz mieć super efekty, musisz w to włożyć i poświęcić odpowiednią ilość czasu, podnieść jakość pracy, wrażać jakieś nowe zmiany itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miles87 63

miles87

Użytkownik
Wiem ze na forum kilka osób bardzo często i trafnie obstawia overy i undery rzutów rożnych. Chciałbym zapytac jak analizować dane typy. Jak do tego podchodzicie - czy bardziej liczą się tu statystyki czy zarys gry danych drużyn?
Warto brać pod uwagę statystyki danej drużyny jak i również jej sposób grania. Kolejną kwestią jest ustawienie przeciwników. W sumie sporo czynników wpływa na granie overów rożnych. Często korzystałem z tego rozwiązania głównie w lidze hiszpańskiej. Drużyny które lubią grać skrzydłami i gdy są faworytami ( gospodarzami) to był zazwyczaj mój wybór.
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Żeby zarabiać na bukmacherce właśnie trzeba wcielić w swoją grę te proste banalne porady które większość zna lub je powtarza. Chłodna głowa, nie podnoszenie stawek, mądre zarządzanie kapitałem, wykluczenie czegoś takiego jak Alinka i jakoś to będzie. Chyba nie ma innego sposobu na regularne zarabianie co nawet pokazują przykłady z forum z działu VIP. Żelazna konsekwencja, śledzenie kilku sportów, trzymanie się z góry założonego planu.
Trzeba zdać sobie sprawę, że zakłady bukmacherskie to nie instytucja do szybkiego zarabiania łatwych pieniędzy, a żeby zarabiać dobre pieniądze tak jak w życiu jest ze wszystkim, trzeba się na tym po prostu znać i być w tym dobrym. Obojętnie czy malujesz obrazy, robisz bity, obstawiasz mecze, grasz w pokera czy ćwiczysz na siłowni. Jak chcesz mieć super efekty, musisz w to włożyć i poświęcić odpowiednią ilość czasu, podnieść jakość pracy, wrażać jakieś nowe zmiany itp.
Dużo w tym racji, ale ja pozwolę sobie postawić nacisk na zarządzanie kapitałem i odpowiednie stawkowanie. Umiejętne zarządzanie bankrollem to kluczowa kwestia, dlatego polecam osobom które mają z tym problem pograć w pokera ( zwłaszcza duże turnieje nawet na 10 0000 osób) tak jak w pokerze karty nie są najważniejsze tak tutaj mecze często odgrywają drugorzędną rolę( oczywiście nie w takim stopniu jak w poksie).
 
szczeniak76 0

szczeniak76

Użytkownik
Uważam, że statystyki są ważne. Ale zawsze zdarzenie sportowe może się potoczyć w sposób &quot;wykraczający&quot; poza dotychczasowe statystyki.
 
lazar 109

lazar

Użytkownik
Witam,
a czy przydaloby Wam sie sledzenie wahań kursowych u różnych buków?

Ostatnio nad tym myslalem przy browarku i moglbym napisac taka apke mobilną, która co jakis czas pokazywałaby zmiany kursów wybranych zdarzen do momentu ich rozpoczecia.

Troszke z tym jednak jest roboty i w jakis serwer musialbym zainwestowac, dlatego zbieram info czy komus sie to przyda oprocz mnie ;)

Ewentualnie jak macie moze jakies inne propozycje/pomysly to chetnie wykorzystam, o ile bedzie to mozliwe do zrobienia, heh

Dajcie znac czy to w ogóle ma sens wg Was.
 
lazar 109

lazar

Użytkownik
Czyli sens ma ;)

Dzieki Edi8 - przeanalizuje to, zawsze cos od siebie mozna jednak w takiej apce dodac
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Bardzo ważnym aspektem jest weryfikacja swoich poczynań, wyciąganie wniosków z przegranych, znalezienie odpowiednich rynków do swoich predyspozycji i czytanie ze zrozumieniem. Bez tego przechodzenie do analizy konkretnych spotkań nie ma większego sensu.
 
glodny-119195 0

glodny-119195

Użytkownik
Sprawa to troche jak temat z jedzeniem i otyłością, każdy wie jak jeść, w tv jest mnóstwo porad, w szkole, itd, jedz 5 posilków dziennie ble ble... i tu tez tak samo jest.
Jak emocje są silniejsze, nałóg i inne te sprawy to przegrana gwarantowana prędzej czy później.
 
H 0

halller

Użytkownik
Sprawa to troche jak temat z jedzeniem i otyłością, każdy wie jak jeść, w tv jest mnóstwo porad, w szkole, itd, jedz 5 posilków dziennie ble ble... i tu tez tak samo jest.
Jak emocje są silniejsze, nałóg i inne te sprawy to przegrana gwarantowana prędzej czy później.

Dokładnie, co kraj to obyczaj, nie ma złotego środka.
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Nie polecam analizować meczów na livescore. Jest tyle błędów kartkowych że to dramat, sam się dziś przejechałem na tym i lepiej sprawdzać oficjalne strony klubowe niż to
 
Do góry Bottom