>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak bezpiecznie wypłacać z buka?

R 76

radler

Użytkownik
Wiadomo jeśli chodzi o wpłatę można bezpiecznie przez przelewy 24 ale zaś ta opcja nie obsługuje wypłat. Wypłaty realizowane są tylko z konta bukmachera na nasze konto. Jak więc mogę bezpiecznie móc wypłacać gdy wpłaciłem właśnie przez przelewy a nie mogę przez nie zrobić wypłaty. Bardzo proszę o pomoc, z góry dzięki.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jeżeli to nie jest duża kwota to możesz wypłacić i z firmy bukmacherskiej normalnie na polskie konto. Nic się nie powinno stać i raczej nic Ci nie grozi.
Cała afera z firmą Bet-at-home wyszła na jaw bo WYCIEKŁY informacje... Założę się, że do dzisiaj ludzie robią normalnie przelewy z konta w banku na konto u bukmachera i nic się z tego powodu poważnego nie dzieje.
Lepiej być jednak przezornym - zawsze ubezpieczony. Załóż konto Skrill i tyle, problem z głowy na przyszłość.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Niby kwota wolna od podatku w Polsce to tak około 3000 zł, ale nie wierzcie w to, jak przekroczycie tą kwotę nic się raczej nie stanie, nie powinniście dostać żadnego wezwania do skarbówki - tak to by każdy budowlaniec pracujący na czarno musiał tłumaczyć się urzędom, a tak jak dobrze wiemy nie jest.
Przelewy które bank musi zgłaszać to są chyba powyżej 10 tysięcy €, ale nie powiem Ci dokładnie bo nie wiem. Jak będziesz wpłacał na konto po 500 zł przykładowo czy tam nawet 1500 zł to uwierz mi, ale na 99% nic się nie powinno stać. To jest trochę tak jak z przejściem na czerwonym świetle.
Wypłać tą kwotę którą masz i załóż portfel internetowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
M 13

maniek1906

Użytkownik
Witam, jakbym zrobił kilka wypłat po 1000 zł z bet365 tak jedna po drugiej to raczej też nie rzuci się nikomu w oczy prawda?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Normalnie zakładasz konto na skrillu. Zasilasz skrilla, następnie wpłacasz do buka. Późniejsza wypłata z buka idzie do skrill. Następnie ze skrilla, albo wypłacasz na konto bankowe (wypłacającym jest skrill, nie bukmacher więc jesteśmy 100% bezpieczni). Albo alternatywnie, wyrabiamy dodatkowo kartę mastercard skrill. I natychmiastowo, wypłacamy kasę z bankomatu. Plusem tego rozwiązania jest to, że niektórzy bukmacherzy/kasyna wypłacają nawet natychmiastowo (po weryfikacji) na skrill również w soboty/niedziele i święta. Mając kartę skrill (koszt wyrobienia 10 euro), mamy natychmiastowy dostęp do kasy. Bez czekania na przelewy bankowe.
 
Do góry Bottom