>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

L 234

lalus85

Użytkownik
Postanowiłem założyć temat ,który pomoże mniej doświadczonym kolegom w kontynuowaniu zabawy. Każdy pomysł może pomóc , także licze na waszą pomysłowość. To może ja zaczne :
1- wykupujemy wirtualny serwer np na amazonie - w ten sposob od razu omijamy problem z IP i blokowaniem doment w Polsce .
2- Znajdujemy osobe ,która może wystawic nam Proof of address w UK , czyli ktos w banku lub cos podobnego.
3- Zakładamy konto na bet365 podajemy adres znajomego , wplacamy kase , bierzemy 100funtów bonusu i bawimy się dalej .
4- Dokonujemy wpłaty tylko Skrillem ponieważ zakładając konto na zadres w UK musimy dysponowac rachunkiem w tamtejszym banku , bo na polski nie wyplacimy raczej
5- idziemy pod krzyż i plujemy kurduplowi i jego przydupasom prosto w twarz
I kolejna ważna informacja , ludzie ,którzy myślą ,żę wykupią sobie VPN i ominą temat są w błędzie . Raz ,że Skrill jak widzi adres IP przez VPN , a widzi , to od razu chca weryfikacje najlepiej razem z rozmiarem buta , a dwa ,że używając tego samego serwera co pozostali użytkownicy prawdopodbnie dostaniemy z automatu limit na becie
Jeśli ktoś ma problem z wypłatą środków obecnie z bet365 z powodu oczywistego korzystania z multikonta i została zarządzona dodatkowa weryfikacja , chętnie odpowiem na PW na pytania jak sobie z tym problemem poradzić i wypłacić pieniądze.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Dokładnie i tyle wystarczy. Po prostu trzeba mieć kogoś w UK lub kupić coś na necie..
Kupisz konto na necie , a pozniej sie okazuje ,ze nie mozesz kasy wyplacic bo chca weryfikacje weryfikacji , oni dobrze wiedza co sie kreci, a pomojam poziom inteligencji ludzi , ktorzy te konta zakladaja po 100 kont z jednej przegladarki bez trybu incognito = samoboj . Najlepiej sie dogadac z kims kto przyjmie podane przez Ciebie dane i wydrukuje Ci dowod lub prawko , albo wysle samo zdjecie i samemu sobie otworzysz . Raz ,ze masz pewnosc ,ze nikt na te dane wczesniej nic nie otwieral , a dwa , ze wyplacisz kase
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
To chyba dawno tego nie robiłeś skoro odbierasz bonus i to jeszcze w wysokości do 100£, chyba, ze od razu Ci drukują konto bankowe przez które wpłacasz, to co innego :]
 
S 26

shithead

Użytkownik
@lalus85 mozesz wyjasnic co masz na mysli piszac ze skrill &#39;widzi&#39; ze ktos korzysta z vpn-a? maja liste ip vpn-owskich? skad mawsz takie informacje jesli mozna wiedziec?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
@lalus85 mozesz wyjasnic co masz na mysli piszac ze skrill &#39;widzi&#39; ze ktos korzysta z vpn-a? maja liste ip vpn-owskich? skad mawsz takie informacje jesli mozna wiedziec?
Ja ogólnie grając bardzo długi czas na Ukrainę, Serbię, Niemcy i jak mam okazję Anglię i parę innych nie miałem problemu z grą oraz wypłatami jeśli konta były zakładane w odpowiedni sposób.

Aczkolwiek kolega ma rację, oficjalnie korzystanie z VPNa na Skrillu nie jest dozwolone a dowiedziałem się tego rozmawiając telefonicznie, jak nie mogłem hasła zmienić do jednego z polskich kont, bo logowałem się z IP Niemiec i wyjaśnili, że nie powinno się korzystać.
 
K 2

kyniu6

Użytkownik
Ja ogólnie grając bardzo długi czas na Ukrainę, Serbię, Niemcy i jak mam okazję Anglię i parę innych nie miałem problemu z grą oraz wypłatami jeśli konta były zakładane w odpowiedni sposób.

Aczkolwiek kolega ma rację, oficjalnie korzystanie z VPNa na Skrillu nie jest dozwolone a dowiedziałem się tego rozmawiając telefonicznie, jak nie mogłem hasła zmienić do jednego z polskich kont, bo logowałem się z IP Niemiec i wyjaśnili, że nie powinno się korzystać.
Czyli jeśli nawet ktoś założy konto bet365 angielskie to rozumiem, że skrill polski odpada? I też trzeba mieć angielskiego? to jak na niego się logować skoro vpn odpada?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Czyli jeśli nawet ktoś założy konto bet365 angielskie to rozumiem, że skrill polski odpada? I też trzeba mieć angielskiego? to jak na niego się logować skoro vpn odpada?
&quot;Nie powinno się używać&quot; ????
Ja przez rok nie miałem problemów z tym aczkolwiek taką informację usłyszałem przez telefon.
 
A 2

azbest1910

Użytkownik
Jeżeli ktokolwiek ma recepte na zalogowanie sie na bet365 i ogladanie meczow prosze o wiadomosc. Dodam ze mam konto na angielski adres niestety strona nie dziala poprawnie nawet przez vpn. Bede wdzieczny za pomoc
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Jeżeli ktokolwiek ma recepte na zalogowanie sie na bet365 i ogladanie meczow prosze o wiadomosc. Dodam ze mam konto na angielski adres niestety strona nie dziala poprawnie nawet przez vpn. Bede wdzieczny za pomoc
Podpinam się pod to. Da się jakoś wejść na bet365 żeby nie wyświetlał się komunikat o zamknięciu strony w PL ? Nawet nie chodzi mi o zalogowanie się na niej tylko wejście i śledzenie meczy na żywo poprzez tę symulację podgląd meczu co tam zawsze jest ? oglądałem sobie zawsze tak mecze i sprawdzałem statystyki a teraz lipa.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +5
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jeżeli ktokolwiek ma recepte na zalogowanie sie na bet365 i ogladanie meczow prosze o wiadomosc. Dodam ze mam konto na angielski adres niestety strona nie dziala poprawnie nawet przez vpn. Bede wdzieczny za pomoc
Niestety problem masz w VPN, ponieważ normalnie wszystko się otwiera, popróbuj z innymi.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jakiego VPN używasz?
Jeśli to z Opery, Tiger, Express, Ghost może już nawet Nord to masz odpowiedź.
 
Do góry Bottom