>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

wersus 18

wersus

Użytkownik
ale kombinacji :wowsdf:...jakby życie od tego zależało. Ja sposób znalazłem: bede grał w STS lub eFortuna a że kurs trochę niższy - przecież nie gram zawodowo więc ważne żeby w ogóle wygrywać a nie ryzykować swoją kasę że zablokują mi konto i właśnie pieniądze.
Tak jak lalus85 wyżej napisał przecież tam idioci nie pracują i nagle setki polaków gra z IP z Wietnamu lub podobnego kraju i będzie lipa !! błagam Was dorośli ludzie .... przecież trzeba będzie się pogodzić a nasi krajowi bukmacherzy pewnie ofertę zakładów powiększą bo bet365 to chyba numer 1 jeśli o to chodzi ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
ale kombinacji :wowsdf:...jakby życie od tego zależało. Ja sposób znalazłem: bede grał w STS lub eFortuna a że kurs trochę niższy - przecież nie gram zawodowo więc ważne żeby w ogóle wygrywać a nie ryzykować swoją kasę że zablokują mi konto i właśnie pieniądze.
Tak jak lalus85 wyżej napisał przecież tam idioci nie pracują i nagle setki polaków gra z IP z Wietnamu lub podobnego kraju i będzie lipa !! błagam Was dorośli ludzie .... przecież trzeba będzie się pogodzić a nasi krajowi bukmacherzy pewnie ofertę zakładów powiększą bo bet365 to chyba numer 1 jeśli o to chodzi ????
Nie od dziś to działa a uwierz, że przez już teraz ponad rok grania na zagranicy człowiek nauczył się naprawdę wiele i jak był bonus w UK od Skrilla 1000zł to dopiero cyrki były i nie było blokowań jak ktoś to mądrze robił.
Aczkolwiek fajnie, że zaznaczyłeś, że nie grasz zawodowo, bo żeby grać dalej na Bet365 w taki sposób, trzeba trochę więcej zainwestować a dla weekendowego gracza jest to po prostu nieopłacalne ????
 
R 0

rad86

Użytkownik
Siemanko, zalozylem konto w bet365 na kolezanke z Czech i chcialbym wrocic do gry. Niestety nie wiem, którego VPN uzyc zeby sie polaczyc z bet365. Czy moglibyscie podac, ktory VPN na 100% polaczy sie z bet365? testowałem kilka darmowych i niestey lipa.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Siemanko, zalozylem konto w bet365 na kolezanke z Czech i chcialbym wrocic do gry. Niestety nie wiem, którego VPN uzyc zeby sie polaczyc z bet365. Czy moglibyscie podac, ktory VPN na 100% polaczy sie z bet365? testowałem kilka darmowych i niestey lipa.
Sprawdź Norda lub Expressa chociaż niedługo i one mogą się skończyć.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Siemanko, zalozylem konto w bet365 na kolezanke z Czech i chcialbym wrocic do gry. Niestety nie wiem, którego VPN uzyc zeby sie polaczyc z bet365. Czy moglibyscie podac, ktory VPN na 100% polaczy sie z bet365? testowałem kilka darmowych i niestey lipa.
Jak założyłeś na koleżanke z Czech, jak Czesi mają takiego samego bana jak i my ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jak założyłeś na koleżanke z Czech, jak Czesi mają takiego samego bana jak i my ????
Zależy w którym momencie zakładał, bo też na dniach wycofali ich z oferty.

VPNów jest naprawdę sporo dobrych więc jeszcze nie ma tragedii.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
jak zalozyl na kolezanke to niech bedzie przygotowany na szczegolowa weryfikacje, bo wg bukmacherow kobiety nie obstawiaja zakladow wiec kazda kobieta to potencjalne &#39;oszustwo&#39; .
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
jak zalozyl na kolezanke to niech bedzie przygotowany na szczegolowa weryfikacje, bo wg bukmacherow kobiety nie obstawiaja zakladow wiec kazda kobieta to potencjalne &#39;oszustwo&#39; .
Parę razy dają się oszukać jednak gdy kobieta mnoży kasę to często się przyglądają. :cool:
 
typer.uk 0

typer.uk

Użytkownik
Jako mieszkaniec UK powiem wam jedno: pewnie przez jakiś okres czasu będzie możliwość założenia konta na jakieś potwierdzenie adresu lub na znajomego, znając podejście firm w uk będą wymagali pewnie wkrótce bardziej sensownego dokumentu np potwierdzenia rachunku za media (internet) lub komórkę (dużo firm w uk ignoruje np rachunki za telefony komórkowe przy weryfikacji) ewentualnie skończyć się to może potwierdzeniem zarejestrowania w komisji wyborczej - tak więc róbcie to z głową bo później nie było płaczu.
 
L 3

lenovo007

Użytkownik
Mam problem z łączeniem się na bet365 za pomocą vpn, aktualnie korzytam z Express Vpn podobno najlepszy vpn na bet365, ale niestety podczas łaczenia sie za strona bet365 bardzo czesto odpala sie nie pełna strona bez livebetting albo szara strona bez jakichkolwiek opcji. Czy to normalne ?

P.S
Korzystał ktoś z Liberty Shield ?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Mam problem z łączeniem się na bet365 za pomocą vpn, aktualnie korzytam z Express Vpn podobno najlepszy vpn na bet365, ale niestety podczas łaczenia sie za strona bet365 bardzo czesto odpala sie nie pełna strona bez livebetting albo szara strona bez jakichkolwiek opcji. Czy to normalne ?

P.S
Korzystał ktoś z Liberty Shield ?
Normalne dla słabego połączenia związanego z VPN.

Jeśli będziesz miał dobry i stosował się do prostych zasad, jak czyszczenie itp to bez problemu będziesz się łączył.
Testowane ponad rok.
 
R 0

rad86

Użytkownik
Otworzyłem konto na ziomka z wielkiej Brytanii, jednak wciaz nie moge sie zalogowac do beta. Poprzez VPN opera wyskakuje informacja:

Nasze oprogramowanie wykryło, że najprawdopodobnie próbujesz uzyskać dostęp do naszej strony z niedozwolonego terytorium. Jeśli uważasz, że dana informacja jest błędna, prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać pomoc

Ma ktoś jakiś dzialajacy VPN na logowanie sie z Polski?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Otworzyłem konto na ziomka z wielkiej Brytanii, jednak wciaz nie moge sie zalogowac do beta. Poprzez VPN opera wyskakuje informacja:

Nasze oprogramowanie wykryło, że najprawdopodobnie próbujesz uzyskać dostęp do naszej strony z niedozwolonego terytorium. Jeśli uważasz, że dana informacja jest błędna, prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać pomoc

Ma ktoś jakiś dzialajacy VPN na logowanie sie z Polski?
Kurcze, wiele tych tematów, tu już nie będę wstawiał screena, że działa bo w innych to robię ale na otwartym forum jak podam dobrego VPN to znowu zmniejszy mu się przepustowość.

Jest ich jeszcze kilka, sam używam, wystarczy chwilę pogrzebać i jak sam znajdziesz, wtedy nie będzie taki popularny.
 
R 0

rad86

Użytkownik
Przeglądać strony mozna na wiekszości VPN-ów ale nie znalazłem jeszcze zadnego na którym mozna sie zalogować na zagraniczym koncie. Komuś się udało?
 
Do góry Bottom