>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

M 0

martines-151793

Użytkownik
No ja szukam cały dzien od 11:30 dzialajacego VPN i wszystkie sa poblokowane w bet365. Móglbys Sven lub Slukasz123 podeslac na priva jakiegos dzialajacego VPN z logowaniem do beta?
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Witam. Od kilku lat gralem w sts ostatnio na bet365. Nie ukrywam ze to najlepszy bukamcher i udawalo mi sie sporo wygrywac u nich. Ale wiadomo juz ich nie ma przerzucilem sie na 1xbet ale lipa u nich jednak to nie to samo i robia problemy z wyplatami. Mam kilka dobrych znajomych ktorzy zyja w Angli takze nie byloby problemu z zalozeniem konta. Problem jest w tym ze nie wiem jak to zrobic a jestem troche zielonhy w tych sprawach.Oczywiscie nie chce nic za darmo ale za mala pomoc moge Ci zaplacic badz regularnie podsylac typy ktore w wiekszasoci wchodza. Prosze o mała przysluge ???? pozdrawiam
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Jak masz znajomych w Anglii, to powiedz im, żeby na ciebie wystawili jakiś rachunek - proof of address - tyle wystarczy i grasz za pomocą skrill/neteller/paypal. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

pyjter

Użytkownik
.... żeby na ciebie wystawili jakiś rachunek - proof of address ....
Czy możesz rozwinąć mam 80% rodziny w Anglii tylko muszę im napisać dokładnie co mają zrobić... Mają na mnie coś otworzyć czy na siebie ??
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Siema mam takie pytanie. Mieszkam w niemczech ale nie posiadam tutaj zadnego zameldowania, nie posiadam niemieckiego numeru konta, co mam zrobic zebym mogl spokojnie i bez obaw o kase Grac w bet 365.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Zrobić normalnie konto i przejść normalną procedure weryfikacji ?

Zgadza sie ???? to juz dawno zrobione tylko jak mam im potwierdzic
Moj adres zamieszkania skoro na dowodzie adres zameldowania. To polska ????
Pytanie czy to nie moze okazac sie problemem.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Zgadza sie ???? to juz dawno zrobione tylko jak mam im potwierdzic
Moj adres zamieszkania skoro na dowodzie adres zameldowania. To polska ????
Pytanie czy to nie moze okazac sie problemem.
Nie, możesz być Polakiem i grać za granicami państwa. Ew. daj prawo jazdy jakieś do weryfikacji i wpisz normalnie niemiecki adres tam gdzie mieszkasz, a zapewne przyślą list do weryfikacji. Przepiszesz kod i hulaj dusza piekła nie ma ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
domel206 802

domel206

Użytkownik
Nie, możesz być Polakiem i grać za granicami państwa. Ew. daj prawo jazdy jakieś do weryfikacji i wpisz normalnie niemiecki adres tam gdzie mieszkasz, a zapewne przyślą list do weryfikacji. Przepiszesz kod i hulaj dusza piekła nie ma ;)
No ok to teraz pytanie odnosnie wplacania kasy i wyplacania ? Sluszalem ze w gre wchldzi tylko skril np ? I dane na bet365 i skril musza byc takie same ? TN ze muszs teraz
Na skrilu zmienic dane adresowe zamieszkania w tym wypadku na niemcy ?


Czy moze normalnie bede mogl legalnie korzystac mojego polskiego konta w banku
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
No ok to teraz pytanie odnosnie wplacania kasy i wyplacania ? Sluszalem ze w gre wchldzi tylko skril np ? I dane na bet365 i skril musza byc takie same ? TN ze muszs teraz
Na skrilu zmienic dane adresowe zamieszkania w tym wypadku na niemcy ?


Czy moze normalnie bede mogl legalnie korzystac mojego polskiego konta w banku
Imię i nazwisko ma się zgadzać a przelewanie prosto z Beta na konto to jednak trochę ryzyko jak grasz grubiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
domel206 802

domel206

Użytkownik
Imię i nazwisko ma się zgadzać a przelewanie prosto z Beta na konto to jednak trochę ryzyko jak grasz grubiej.


Czemu ryzykowane skoro gram legalnie z innego kraju i place tam
Podatek? A jakiego konta uzywam
To juz chyba nie powinno ich intersowac ?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Czemu ryzykowane skoro gram legalnie z innego kraju i place tam
Podatek? A jakiego konta uzywam
To juz chyba nie powinno ich intersowac ?
Jak grasz z Niemiec i płacisz normalnie podatek 5% to możesz przelewać normalnie na konto
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Taa, jak grasz w innym kraju niż PL, to spokojnie na konto przelewaj. Jesteś Polakiem ale mieszkasz w innym kraju, to obowiązuję cie ich zasady.
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Witam. Dziekuje za odpowiedz. Czyli rozumiem ze mam zrobic tak szwagier zaklada na siebie tam konto na swoj adres przechodzi weryfikacje ja mu wplacam kase on mi daje dane i spokojnie sobie gram? tylko teraz pytanie jak przejsc blokade? co zrobic i gdzie szukac tak abym normalnie z Polski mogl grac? odwdzięczę sie za pomoc w 100% ???? Pozdrawiam! aa i wtedy na skrillu tez zmieniam konto i adres?
 
Do góry Bottom