>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jak grać dalej na bet365 - poradnik

sven@ 808

sven@

Użytkownik
Z tym PVC się zgodzę, że te listy nie zawsze są od razu wysyłane i trzeba się upomnieć i wtedy jest reakcja chociaż także nie natychmiastowa w niektórych przypadkach.
 
marti55 4,5K

marti55

BOSS
Ktoś, kto gra poważnie, nie będzie trzymał kilka k ojro na nie swoim koncie, bo takie zachowanie nie ma nic wspólnego z powagą.
a ile będzie trzymał euro na takim koncie? Jak ktoś gra na poważnie to gra po kilka tysi euro na jeden zakład kolego...
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
a ile będzie trzymał euro na takim koncie? Jak ktoś gra na poważnie to gra po kilka tysi euro na jeden zakład kolego...
ta sprobuj wplacic jednorazowo pare tys euro na &quot;fake&quot; konto ciekawey czy wytrzyma dluzej niz dzien ????
 
marti55 4,5K

marti55

BOSS
ta sprobuj wplacic jednorazowo pare tys euro na &quot;fake&quot; konto ciekawey czy wytrzyma dluzej niz dzien ????
heh...wiadomo, że za wpłatę kilku tysi euro limit do kosci jest...bez dalszego obstawiania...zawsze mozna na raty wpłacać przez kilka dni szykując sie na perłe za kilka tysi euro....kto kumaty to wie
 
M 0

marwis

Użytkownik
Witam Grał ktoś dzisiaj mecz towarzyszki Red Bulla? Mecz trwał 2x 30 min Nie było żadnej informacji na stronie buka. Mecz nawet znikł z oferty na Live. Mozna składać reklamacje żeby rozliczyli jako zwrot? Dzięki
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Wszystkie rynki są oparte na wyniku na koniec wyznaczonych 90 minut gry, chyba że podano inaczej. Jest w to wliczany czas doliczony, ale nie jest wliczana dogrywka, czas przeznaczony na rzuty karne lub złoty gol.
Wyjątkiem od tej reguły są mecze towarzyskie, gdzie wszystkie rynki meczowe zostaną rozliczone na podstawie aktualnego wyniku po zakończeniu meczu (bez jakiejkolwiek dogrywki), niezależnie od tego, czy rozegrano pełne 90 minut,
 
lowca 719

lowca

Użytkownik
Witam,
Dawno nikt nic nie pisał w tym temacie... czy sposób założenia konta na kogoś kto mieszka w UK i granie w PL na VPN dalej jest możliwe czy są problemy ?
Wszystko jest do obejscia, nie trzeba mniec konta z UK i VPN zeby grac na becie. Sa o wiele latwiejsze sposoby aby wrocic do gry na becie.
Wszystko spoko do czasu podpadnięcia i dodatkowej weryfikacji. Wtedy leżysz i kasa utopiona. Ludzie, którzy handlują kontami na b365 rozkładają ręce, bo oni tylko skan dowodu mają + ewentualnie selfie z dowodem. A co dopiero jak b365 prosi o kod wysłany pocztą na zagraniczny adres + 2 dodatkowe dokumenty (poza ID) + umowa z pracy/najmu mieszkania?
Generalnie przez cały czas szło sobie poradzić, ostatnie tygodnie/miesiące to jednakże ewidentny znak, że bet365 się dla kombinujących skończył. Mówię tu oczywiście o sytuacji gry na poważnie na cudzym koncie, tu zablokowane konto i strata kwot po kilka tys. EUR już boli.
Dlatego sie kupuje konta juz z kodem PVC i po problemie ???? .
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
,,Wszystko jest do obejscia, nie trzeba mniec konta z UK i VPN zeby grac na becie. Sa o wiele latwiejsze sposoby aby wrocic do gry na becie.&quot;
lowca - rozwiń myśl
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Jak masz kogoś znajomego w UK to niech ci podeśle karte SIM tamtejszego operatora a konto zakładasz na znajomego adres (oczywiście na siebie konto), weryfikujesz PVC i do tego trzeba skrill na angielski adres tak samo zweryfikowane i tyle. No ale jak nie chcesz się cackać z kumplami z UK to konto kupujesz a SIM można z allegro zamówić.
 
markol1973 220

markol1973

Użytkownik
Jak masz kogoś znajomego w UK to niech ci podeśle karte SIM tamtejszego operatora a konto zakładasz na znajomego adres (oczywiście na siebie konto), weryfikujesz PVC i do tego trzeba skrill na angielski adres tak samo zweryfikowane i tyle. No ale jak nie chcesz się cackać z kumplami z UK to konto kupujesz a SIM można z allegro zamówić.
Wiesz, że potrzebny jest jeszcze wyciąg bankowy bądź inny dokument-rachunek itp.
 
lowca 719

lowca

Użytkownik
Po co sie bawic w jakies zakladanie kont i weryfikacje jak mozna kupic gotowe konto z bangladeszu w cenie od 60 do 100e.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Dla kogoś kto nie gra max stake, to oszczędność 3 stów a roboty nie jest wiele przy zakładaniu konta. Poza tym większa pewność gry, bo konto na siebie a nie na Ahmeda Beguma. I jeszcze z mojego punktu widzenia oferta na koncie z BG jest dość ograniczona przy ofercie która występuje na koncie angielskim - może to nie jest wielka różnica ale sporo &#39;ciekawych&#39; meczy nie można grać w bangla.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Dla kogoś kto nie gra max stake, to oszczędność 3 stów a roboty nie jest wiele przy zakładaniu konta. Poza tym większa pewność gry, bo konto na siebie a nie na Ahmeda Beguma. I jeszcze z mojego punktu widzenia oferta na koncie z BG jest dość ograniczona przy ofercie która występuje na koncie angielskim - może to nie jest wielka różnica ale sporo &#39;ciekawych&#39; meczy nie można grać w bangla.
Dokładnie :]
 
lowca 719

lowca

Użytkownik
Dla kogoś kto nie gra max stake, to oszczędność 3 stów a roboty nie jest wiele przy zakładaniu konta. Poza tym większa pewność gry, bo konto na siebie a nie na Ahmeda Beguma. I jeszcze z mojego punktu widzenia oferta na koncie z BG jest dość ograniczona przy ofercie która występuje na koncie angielskim - może to nie jest wielka różnica ale sporo &#39;ciekawych&#39; meczy nie można grać w bangla.
Niby tak, ale nie majac kogos bliskiego w UK tez nie zalozysz tam konta na jakiegos znajomego za friko, cos bedzie trzeba odpalic, czy to jednorazowo czy tam %. Oczywiscie oferta na koncie UK jest poszerzona o tzw. ligi ryzyka, lecz na obecna chwile konta na bet365 padaja jak muchy wiec nie wiem czy jest warto meczyc sie z weryfikacjami UK365 i skrilla(z tego co wiem tez robia ostatnio klopoty) czy nie wybrac innego kraju z regularna oferta jak np. bangle.
 
kwwwk 14

kwwwk

Użytkownik
Bardzo proszę o pomoc. Mój znajomy z UK założył konto na siebie po to abym mógł na nim grać. Jednak nie mogę wejść na beta przez vpn(żadna lokalizacja angieska nie może się połączyć z b365), korzystam z Expressvpn oraz VyprVPN i jest lipa niestety. Czy możecie polecić jakiś inny vpn, który da z tym radę? A co gdybym logował się np. z Hiszpanii? Mogliby zablokować konto z takiego powodu, że zostało ono założone w UK a zakłady zawierane byłyby cały czas z Hiszpanii?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Niby tak, ale nie majac kogos bliskiego w UK tez nie zalozysz tam konta na jakiegos znajomego za friko, cos bedzie trzeba odpalic, czy to jednorazowo czy tam %. Oczywiscie oferta na koncie UK jest poszerzona o tzw. ligi ryzyka, lecz na obecna chwile konta na bet365 padaja jak muchy wiec nie wiem czy jest warto meczyc sie z weryfikacjami UK365 i skrilla(z tego co wiem tez robia ostatnio klopoty) czy nie wybrac innego kraju z regularna oferta jak np. bangle.
Dlatego pisałem, że jak pykasz sobie nie po stawkach limitowych to konto od razu nie pójdzie do kosza. Inna sprawa jeśli klikasz co chwila &#39;max stake&#39; to wtedy jak zauważyłeś nie opłaca się robić takiej akcji
 
Do góry Bottom