>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak nie dostać limitu u polskiego buka?

H 5

huron314

Użytkownik
Witam, więc pare miesięcy temu zacząłem grać u bukmachera bet365 gdy jeszcze był legalny, w 3 miesiące udało mi się wyciągnąć 28 tysięcy złotych grając płaską stawką 1000 zł.Zrobiłem to gdyż korzystałem z usług płatnego typera który mi podawał dziennie 1, 2 typy.Nie dawno wróciłem z wakacji, chciałem dalej coś ugrać, natomiast dostałem informacje że polskie buki słyną z dawania limitów na prawo i lewo.A więc pytanie do was, przy graniu 50-60 typów miesięcznie ze skutecznością ok 70% z kursem ~1.80 za jaką stawkę powinienem grać aby nie zostać zlimitowanym na przykład na buku totolotek.pl?Czy jakbym grał tak jak na bet365 stawką za 1000 zł to czy jest szansa że dostane limit wyciągając ok 10000 zł miesięcznie czy raczej nie zostane zlimitowany?
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Polskie buki = polskie dziadostwo
Polskie buki słyną jedynie z dymania klienta kursami dla niewidomych. Tam już jesteś przegrany na wejściu bez gry (obciążenie stawki -12%) a później nie masz szans wygrać, bo ich kursy są mniejsze i masz mniej ponad 50% ewentualnej wygranej od średniej europejskich buków. Czasami ta różnica ew wygranej jest mniejsza o 90-100%
Tu nawet nie ma co życzyć wygranej, bo porażka jest pewna jak śmierć
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 924

radziooh

Użytkownik
Jeśli nawet piszesz prawdę i mimo że na polskich bukmacherach są kiepskie kursy i jest dość mało zdarzeń (szczególnie w totolotku) to gra i tak nie ma na dłuższą metę sensu... Powiedzmy że trafiłeś 70% z 50typów po kursie 1.8 po tysiąc zł. Odliczając podatek i stawkę na jednym typie masz zysk 580zł a więc 580zł razy 70% z 50typów czyli 35 trafionych = 20 300zł zysku odjąć 15 typów nietrafionych czyli 15000zł = końcowy zysk 5 300zł.
W przypadku gry tego samego u zabronionego bukmachera (już nawet zakładając że byłyby takie same kursy jak na polskich) 35 razy 800zł = 28000tys odjąc nietrafione 15000 zysk końcowy 13000tys zł!!! a więc płacisz aż 7 700zł podatku (13000zł - 5300zł) płacisz w tej sytuacji grubo ponad 50% podatku od zysków. poza tym jak kolejny miesiąc będzie gorszy to może być tak że na legalnym wyjdziesz na zero a u zagranicznego byłbyś na plusie. Ja rządowi kupę kasy zostawiłem grając od kwietnia u zagranicznych, a dla mnie mało co zostało. Polska to złodziejski kraj.
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Nie ma takiego państwa w cywilizowanym świecie jak Polska, gdzie naród jest aż w takim stopniu okradany. Tematy bukmacherskie to kropla w morzu. Wyprowadzają za granicę rok w rok nie miliardy, a już biliony złotych żerując na najbiedniejszych obywatelach Ci nasi pseudo politycy, pseudo biznesmeni i reszta tej całej zdradzieckiej agentury co rządzi i rządziła od zawsze tym krajem...
 
T 823

thereignman

Użytkownik
Polska to ciemnogród, na każdym rogu jest haracz dla kogoś do płacenia. Niby jesteśmy wolni, a realnie dojechani gospodarczo na maxa, a Państwo ma pilnować tylko tego aby ten wyzysk działał bezbłędnie, aż się wyczerpie potencjał w polskich idiotach, tutaj jest zero obrony obywatela, a tylko sprowadzenie ludzi do miana idioty. A jeżeli ktoś będzie chciał się wyłamać, bądź podwinie się noga, to w tedy oni zrobią swoje, tylko po to aby dalszy wyzysk działał bez przeszkód (liczy sie tylko dojechanie pojedynczej jednostki, czyli Nas w imię obrony dojenia Polaków)
Jesteśmy przerabiani przez państwo (agenture + pseudo biznesmenów), podawać przykłady z dowodami jak na dłoni to miesiąca za mało. Bez względu jaki figurant jest za sterami, czy PO czy PIS dzieje się cały czas to samo. Ludzie, Polacy, Polskie firmy budowały drogi, stadiony, do dziś nikt im nie zapłacił, padły firmy, miejsca pracy. Agentura która &quot;wygrała&quot; przetarg zgarnęła cała kasę i nie zapłaciła podwykonawcą i co sie dzieje dalej ? A no nic, w TV nawet słowem o tym nie mówią, tylko o biednych ludziach, którzy kradną bo jeść co nie mają. Tych ludzi ścigają wyspecjalizowane wydzialy Policji, a aresztuja jednostki antyterrorystyczne policji. A co się dzieje z tymi co na publicznych przetargach okradli Polaków na pow. 100 mlrd pln ? Kompletnie nic, nawet nie są przesłuchani. Oszukani podwykonawcy idą do więzienia, a nawet idą za to że mówią publicznie prawdę (takie uzasadnienie niedawno wydał sąd skazując niewinnych, biednych, uczciwych ludzi). Co mówią w TV ? A o jakiś glupotach idla ciemnej masy.
To samo agentura oszukuje Polaków na mlrd złotych ze wybudują mieszkania, budowy upadają, ludzie, tysiące ludzi jest oszukanych na kosmiczne kwoty, teren przejmuję Państwo, sprzedaje za grosze, a nikt nawet złotówki nie odzyska. A wiecie kto to dalej kupuje ? Pytanie retoryczne. O tym też nie powiedzą w TV.
Szkoda nerwów na przykłady funkcjonowania tego pseudo kraju
Jeszcze jedno wymienię, aktualnie na północy Polski pracują nielegalnie &quot;Chińscy niewolnicy&quot; widziałem to w TV krótki reportaż jakiś czas temu. Zysk z ich pracy jest wysyłany do chińskiego wywiadu, komuchow,. PIS o tym wie i nic nie robi.
Te gadanie tych naszych Ministrów Sprawiedliwości jak to było źle i że trzeba to rozliczyć trwa już tyle lat że straciłem rachube. Tyle że oni mówią to co wszyscy wiedzą a dowody są widoczne jak na dłoni. Żaden polityczny oszust na wielką skale nie został nawet przesłuchany. Oni tylko robią temat zastępczy, aby każdy myślał że trwa czystka i jest super, tylko że to zwykle gadanie i ich wersją oszukania opinie publicznej. Nikomu wlos z agentury nie spadnie i nikt przypadkowy nie zostaje Prezydentem i Tworzy własną partię. Agentura planuje wszystko minimum! 10-20 lat do przodu, jedynie grupy wpływów mogą się zmieniać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom