>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak nisko w tym sezonie spadnie Agnieszka Radwańska w rankingu WTA?

V 0

vidok

Użytkownik
Ostatnimi przegranymi meczami w 2018r Agnieszki Radwańskiej nie jestem zaskoczony. Jednak sądzę, że zarówno zwycięstwa, jak i porażki w tym roku nie będą miały odbicia w rankingu tzn.:nie jestem w stanie powiedzieć czy ostatnie mecze Agnieszki przesądzą o tym, jaki będzie miała sezon 2018 i ranking na koniec sezonu w ostatecznym rozrachunku, ale top 5 w rankingu na pewno jest poza jej zasięgiem. Jednakże Ostatnie porażki z Kasatkiną,Vickery,Giorgi, Su Wei Hsieh, Kvitovą na pewno świadczyły o tym, że nie mogła grać na najwyższym poziomie, takim jak dawniej grała, lecz jestem ciekawy czy nasza tenisistka dzięki odpowiedniemu przygotowaniu mogłaby wrócić na sam szczyt swego potencjału sportowca, jaki znam i czy ów szczyt by wystarczył, żeby grać z najlepszymi zawodniczkami w 2018r? To tego nie wiem.Szkoda też turniejów tego roku bo zawsze mogłyby na+ być.
 
D 4

donnavekic

Użytkownik
Ranking Agi już nie istotny, ona po prostu zagra byle co i byle gdzie, bo jej tenis tak wygląda. To już emerytka i powinna zakończyć karierę po tym sezonie. Jak tego nie zrobi, to będzie tylko żałować. Tego sie nie da oglądać!
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Tak słabego sezonu to chyba nikt się nie spodziewał. Aga wycofała się nawet z turnieju w Pekinie i właśnie zakończyła sezon. Był dramatycznie słaby i wszyscy zastanawiają się właśnie co dalej. Myśle, że sama tenisistka ma podobne myśli... W kuluarach mówi się, że są nawet rozważania o zakończeniu kariery. Podzielacie to zdanie? Moim zdaniem Agnieszka poważnie powinna pomyśleć już o zejściu z kortów zawodowych. Dlaczego? Nie jest najmłodsza, nic więcej nie osiągnie co już osiągnęła, a wyniki mogą być już tylko coraz gorsze. Organizm także jest już coraz bardziej narażony na poważne kontuzje.
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Zapewne spróbuje się przygotować do kolejnego sezonu i w 2019 roku wszyscy będziemy mądrzejsi (z Agą włącznie)
Zebranie ponownego oklepu nic jej w tym sezonie nie da, a wpisowe za Pekin nie naprawi strat marketingowych itp (Azja-Pekin to duzy rynek dla Agi).
PS
Jak nie wypali 2019, to 2020 raczej macierzyństwo ...
 
zion.williamson 303

zion.williamson

Użytkownik
Ja obstawaim pochyłą w dół ????
A czym tu sie martwić, to obca osoba dla nas. Takie inteligentne te Radwanskie i dobrze zorientowane w otaczającym nas świecie, czy samej Polsce, a w złodziejskim TVN-ie (powstal z wyludzonych $$$ z FOZ) reklamowala Ula swoje torby, a Aga wspiera pseudo fundacje Gortata... Niech sie bujają i z Krakozji nie wyjeżdżają!
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Do góry Bottom