>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem?

B 0

belluu

Użytkownik
Witam,
Otóż moi mili, nazywam się Bartek i chciałbym rozpocząć rozpocząć przygodę w typowaniem. Pewnie 3/4 tematów początkujących tak brzmi, więc opowiem coś o sobie i może dzięki temu będziecie w stanie mi podpowiedzieć. Do tej pory zajmowałem się giełdą oraz pokerem. Z giełdą skończyłem przygodę właściwie na break even czyli zbytnio nie zarobiłem ani nie straciłem. Z pokerem moja historia jest troszeczkę inna gdyż do tej pory dobrze wychodziłem na tym finansowo. Jak to się mówi na waciki było i nawet na jakąś kolację czy zachcianki pięknej kobiety ???? Parę dni temu zwinąłem pieniążki z portfeli pokerowych bo zachciało mi się trochę od tego odpocząć. Chciałbym zaczerpnąć odrobinę z życia typera ale szczerze mówiąc nie wiele mam pojęcia o strategii, taktykach itp. Na giełdzie zajmowałem się analizą techniczną wykresów oraz tym co się dzieję na największych giełdach i dzięki połączeniu tych dwóch czynności można było przewidzieć odrobinę ruchy na giełdzie. W pokerze moja gra to czysta matematyka, analiza przeciwnika pod względem statystyk + nutka szaleństwa. Z obstawianiem staję przed pustą kartką papieru i nie wiem czy mam narysować kwadrat, koło czy może pograć w kółko i krzyżyk. Nie jestem fanem żadnego sportu a dyscyplin jest masa nie mówiąc o przeróżnych ligach itp. Ogarnięcie jednej ligi w piłce nożnej zajęło by masę czasu a przecież cały czas wszystko się zmienia. Chce obstawiać mądrze i zabawa obstawiania wszystkiego na jedną kartę z nadzieją a nuż się uda mnie nie interesuje. Poker nauczył mnie bardzo dobrze co to jest bankroll managment ????

Czy mógłbym Was prosić o jakieś drobne rady czy informację które pomogłyby mi odnaleźć się w tym świecie? Każdy z Was zaczynał i myślę, że każdy zrozumie moje zagubienie gdyż kiedyś nie jeden z Was odczuwał to samo ????

Dziękuję bardzo za wszelaką aktywność w tym temacie.

Pozdrawiam,
Bartek
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Późno jest więc nie chcę się rozpisywać. Sport to sport, i bywa nieprzewidywalny. Nie wyliczysz tu nic matematycznie. Owszem często są faworyci, ale niestety wiele razy i faworyt przegrywa. Wtedy można przegrać duże pieniądze, szczególnie jak się czyta komentarze o jakimś super &quot;pewniaku&quot;. Kilka razy już miałem takie sytuację, wtedy często stawia się więcej niż zwykle. Bo przecież większość na forum twierdzi, że to nie może nie wejść. A później jest lipa. Oczywiście wiedzą sportowa się przydaje. Ale musisz mieć też szczęście. Niestety nie ma żadnych reguł.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Poczytaj sobie o valuebettingu - może to być coś dla Ciebie. Ale w dzisiejszych polskich okolicznościach raczej nikogo bym nie namawiał do rozpoczynania kariery w bukmacherce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

alneri

Użytkownik
Poczytaj tez o progresjach i róznych ciagach. Aczkolwiek w polsce systemy jakies i inne progresje sa malo oplacalne ze wzgledu na podatek .
 
M 27

milt

Użytkownik
michal89216 dał Ci dobrą radę, ja dodałbym też żebyś na początek zorientował się w chorej sytuacji prawnej w naszym kraju wokół bukmacherki. Za granicą b365, pinnacle itd. U nas fortuna, sts itd. zakazy, blokady, 12 procentowy haracz obrotowy... ręce opadają i nie wiadomo kiedy będzie normalnie.
 
M 0

mistrzunio358

Użytkownik
Bartek popieram moich poprzedników. Póki będzie ten złodziejski podatek oraz niskie kursy u buków, u których możesz grać w Polsce - gra na dłuższą metę nie ma sensu. Oczywiście zdarzają się mecze gdzie czuje się że dana drużyna raczej wygra i przy niezłym kursie można coś ugrać, ale to są sporadyczne sytuacje. Niezbędna jest tutaj bardzo dobra znajomość ligi, formy w jakiej jest w danym momencie drużyna ( nie koniecznie miejsce w tabeli, ale jak grała w ostatnich meczach) , kontuzje i kartki kluczowych zawodników i.t.p.
 
Do góry Bottom