>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak wyplacic pieniadze?

K 0

kanonier714

Użytkownik
Czesc.
Niedawno skończyłem 18lat i założyłem konto na buku.
Wplacilem kase z konta kolegi, bo ja jeszcze owego nie posiadam. teraz gdy chciałem wyplacic przyszła mi wiadomosc, ze wyplata zostala cofnieta poniewaz musze wyplacic na konto, ktorego wlasciciel jest taki sam jak dane na buku.
Trochę szkoda, ze wplacic mozna z kazdego konta a wyplacic juz nie.
Czy moge w jakis sposób wyplacic te środki?
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Sam sobie odpowiedziałeś....
Jedyne co możesz zrobić to przelać wygraną na konto tego kolegi,a on ci da tę kasę.Módl się jedynie, żeby nie poprosili o wyciąg z konta tego kolegi i okaże się że dane są inne niż osoby zarejestrowanej u buka(czyt. Ciebie) Wtedy zapomnij o jakiejkolwiek kasie.
Ech, po h. zawsze kombinujecie
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czesc.
Niedawno skończyłem 18lat i założyłem konto na buku.
Wplacilem kase z konta kolegi, bo ja jeszcze owego nie posiadam. teraz gdy chciałem wyplacic przyszła mi wiadomosc, ze wyplata zostala cofnieta poniewaz musze wyplacic na konto, ktorego wlasciciel jest taki sam jak dane na buku.
Trochę szkoda, ze wplacic mozna z kazdego konta a wyplacic juz nie.
Czy moge w jakis sposób wyplacic te środki?
To po co wpisywałeś jako dane własciciela konta Kolege a nie Siebie ? Skoro wpłacałeś z konta kolegi na swoje konto i przeszło to w drugą stronę tak samo by przeszło gdybyś nie wpisał Kolegi jako własciciela konta.
Sam sobie utrudniłeś życie, do przelewu wystarczy numer rachunku dane możesz podać byle jakie a jeżeli podałeś dane kolegi to na tacy im podałeś że konto nie należy do Ciebie a wpłata od osób trzecich jest zakazana więc nie zdziwiłbym się jak bym Ci anulowali wszystkie wygrane.
 
K 0

kanonier714

Użytkownik
No moja niewiedza. ;/
Jeśli nic nie da się zrobić to fajnie zacząłem moją przygodę. 200zł zamrożone .
A jeszcze jeślibym założył swoje konto bankowe to mógłbym wtedy wyplacic?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A jeszcze jeślibym założył swoje konto bankowe to mógłbym wtedy wyplacic?
Onie nie mają pojęcia do kogo naprawdę należy konto, teraz to jedynie mogą chcieć od Ciebie wyciąg bankowy, wtedy ewentualnie będa mogli wypłacić, ale twój problem polega na tym że złameś ich regulamin a oni nie sa raczej chętni wypłacać wygrane ludzią którzy łamią regulamin. Napisz do nich i powiedz ze taka sytuacja wynikała z twojej nie wiedzy nie wiem czy to coś da ale spróbować można.
 
Do góry Bottom