>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jak znaleźć adres osoby mając jej imie nazwisko i nr kom.

Status
Zamknięty.
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Witam , mam taki niecodzienny problem ... gdyż, potrzebuje dowiedzieć się o adres pewnej osoby, lecz mam jej tylko imie i nazwisko oraz nr kom. Idzie to jakoś sprawdzić? tylko nie piszcie mi żebym wynajął detektywa.Osoba ta nie jest z mojego miasta. Pozdrawiam i licze na poważne odpowiedzi.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Zadzwoń do niej, powiedz że jesteś z jakiegoś biura i że robisz ankietę, poproś o adres i gitara ????
A co chcesz do jakiejś laseczki wysłać kwiaty ? ????
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Na nk tego nie znajdę :p , nie chodzi o panne, musze pilnie znaleźć jednego typa..
Ankieta czuję że nie wypali bo raczej gosc jest taki ze odrazu by rzucił słuchawką.
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
To zadzwon sie zapytaj czy sluchal kiedys radia Opole bo wlasnie zostal wylosowany do nagrody glownej czy cos ????
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
A skąd mam wiedzieć na kogo jest zapisany telefon i czy ma telefon z TPSA ? ;p mam tylko nr kom. A książki z nr kom jeszcze nie widziałem bo nie ma.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Jak coś poważnego to policja go znajdzie raz dwa, przynajmniej ma takie możliwości ale czuję że ktoś ci za skórę zaszedł i ta opcja w grę nie wchodzi ????
Może by z tą książką telefoniczna wypaliło jeśli znasz miejscowość. A jeśli miejscowość jest mała to pojedź i każdy każdego może bedzie znał.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Dobrze odgadłeś :p tak znam miejscowość , ale nie wiadomo na kogo jest tel domowy i czy wogóle ma ;/ i to jest lipa ... chyba zrobie jakis przekręt typu &#39;&#39; wygranie czegoś&#39;&#39;
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam , mam taki niecodzienny problem ... gdyż, potrzebuje dowiedzieć się o adres pewnej osoby, lecz mam jej tylko imie i nazwisko oraz nr kom. Idzie to jakoś sprawdzić? tylko nie piszcie mi żebym wynajął detektywa.Osoba ta nie jest z mojego miasta. Pozdrawiam i licze na poważne odpowiedzi.
zapytaj Vadera, on wie wszystko.

a swoją droga to nieźle debilny temat.
 
feever 5

feever

Użytkownik
Jak dla mnie jakbys mial glowe na karku to bys do niego zadzwonil i zrobil wkrete.. Jak nie masz do tego daru to popros kogos innego co ma dobre gadanie i niech go wkreci.. Ludzka psychika jest tak slaba, ze sam sobie z tego sprawy nie zdajesz..
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
dzwoni inna osoba ...
Ladnie bez smiechu sie przedstawia ...
Pyta czy Pan taki i taki ?
i czy jest Pan posiadaczem telefonu/abonamentu/ etc z ... (siec jaka? sprawdz po numerze) ... i ze wylosowany zostal Pana numer wraz z innymi 10 .
Wygral jakis tam bon do czegos itd ...
Prosisz o adres dla potwierdzenia presylkii tyle.
Najlepiej niech dzwoni kobita, to nie bedzie tak podejrzliwy ????

3maj sie Jacek ;*
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Dzięki za wszysstkie sugestie ! A Ty co tak ostatnio zamilczales na gadu :p bys sie odezwał do wujka. .. Pozdr=**
Do zamknięcia bo widze że pomysły się wyczerpały a nikt nie miał podobnie jak ja , jedynie ktoś mi na gg pisał o czyms takim. Pozdr!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom