>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaka oferta zachęciłby was ?

Status
Zamknięty.
pele69 3

pele69

Użytkownik
Witam,
mam pytanie do najbardziej aktywnych użytkowników tego forum. Jakie zakłady związane z tenisem skusiłyby was to obstawienia kuponu. Jak wiadomo więkoszość profesjonalnych firm bukmacherskich ma w swojej ofercie szeroki wachlarz zakładów( handicapy, sumy gemów, setów). Jakie zakłady musiałyby proponować firmy żeby zachęcić fanów tenisa do obstawianie-o ile jeszcze tego nie robią;)
Czy skusiłyby was zakłąady np na:
Kto więcej asów serwisowych lub DF w danym mecz?
Na 3 tyg przed austalią, nie znając drabinki zakłady na to który zawodnik wygra więcej gemów w turnieju lub zagra więcej asów, który zawodnik wygra więcej setów w turnieju, np Djoko-Murray.
Ciekawi mnie co takich fanatyków tenisa zachęciłoby do bettingu:&gt;
 
januask 48

januask

Użytkownik
przy dużych turniejach gamebookers proponuje naprawdę przeróżne opcje typów...
począwszy od tego kto zdobędzie więcej asów, kto kogo pierwszy i ile będzie przełamań a skończywszy na np. dokładnym wyniku każdego z setów... dla każdego coś innego, oferta spora... ja osobiście rzadko bawię się w &quot;egzotykę&quot;, ale gra na ilość setów, gemów, czy przewidywanie czy padnie tie-break jak najbardziej.
Sumując oferta jest i tak już na tyle rozbudowana, że jak ktoś gra to zawsze coś dla siebie znajdzie...Dodatkowo gra tenisa na Live to kolejne możliwości obstawiania danych spotkań w innych wariantach ;)
 
ester 87

ester

Użytkownik
Jak dla mnie takie zakłady to kompletne dno.
Czemu? A gdyby był zakład kto więcej asów w meczu Karlovic - Przysiężny, kursy 1,9 -1,9 to też uważałbyś za dno? ;) Wszystkie zakłady, których prawdopodobieństwo podlega analizie i nie zależy tylko od losu są godne uwagi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom