>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jaki telefon wybrać ??

S 0

shadowangel

Użytkownik
Chce kupić jakiś fajny telefon zastanawiam się nad nokią n73 będe miał 500zł i tak czy jest sens kupować używke za 450zł można w sumie i nową za 500zł kupić ale do tego karta 2gb szmery bajery i zamknie się w granicach 580 ;/ używka 450zł ze wszystkim i teraz takie pytanie są jeszcze jakieś fony tego typu tzn głównie chodzi mi o to że nokia sama w sobie to jest marka i tyle pozatym bardzo głośno gra muzyka myslałem nad n95 ale podobno jest cichsza pozatym szkoda mi tyle kasy pomóżcie mi lub podpowiedzcie co kupić i za ile najbardziej mi pasuje ta n73 tylko ceny są gigantycznie różne ...
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Chce kupić jakiś fajny telefon zastanawiam się nad nokią n73 będe miał 500zł i tak czy jest sens kupować używke za 450zł można w sumie i nową za 500zł kupić ale do tego karta 2gb szmery bajery i zamknie się w granicach 580 ;/ używka 450zł ze wszystkim i teraz takie pytanie są jeszcze jakieś fony tego typu tzn głównie chodzi mi o to że nokia sama w sobie to jest marka i tyle pozatym bardzo głośno gra muzyka myslałem nad n95 ale podobno jest cichsza pozatym szkoda mi tyle kasy pomóżcie mi lub podpowiedzcie co kupić i za ile najbardziej mi pasuje ta n73 tylko ceny są gigantycznie różne ...
ale nokie z serii n są strasznie wielkie, i to jest chyba jedyna jej wada, a nie możesz kupić czegoś z półki xpress music np. to co ja miałem na oku &quot;5310i&quot; malutka, aparat 2mpx ... i z tego co wiem krystaliczny dźwięk na słuchawkach :spokodfhgfh:
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Pakiet 20mb za 5 zł albo 50mb za 10zł. Spokojnie 20mb starcza na miesiąc jak ktoś sprawdza tylko livescore czy żeby coś w buku zagrać, a jak na jakieś fora czy nk to więcej ciągnie. ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
SE W850i ????

nie chcę mi się o nim pisąc, jak chcesz to w necie jest tego duzo - osobiście używam go do dzwonienia, pisania smsów i słuchania mp3 w czym sprawuje się najlepiej ????

jedyna wada to grubośc tego telefonu, ale mozna sie przyzwyczaic ????

 
S 0

shadowangel

Użytkownik
Pomogliście mi ???? tzn tak powiedzcie mi jeszcze za jaką kase można kupić n73 bo na allegro ceny są tak różne że sam nie wiem ;/ wydaje mi się że 500zł za nową np od kogoś to cena całkiem ok ale dodając do tego koszty np karty 2gb - 60zł i wyjdzie 600zł a używke to sam nie wiem ile za używke moge dać ;/ n73 podoba mi się z tego względu np. dobry aparat glośne mp3 internet jak w kompie + wiele innych najważniejsze nie strace tak na niej bo nokie się trzymają ceny ???? a SE lecą na łeb na szyje
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
no ale uzywana sprzedales, tak?
shadow - n73 z karta 2gb + przesylka wyszlo mi 720zł, ale to byla nowa ze sklepu. nie od czlowieka :] wszystko zapakowane, zaklejone itp. ????
 
massive 0

massive

Użytkownik
Używana, najtańsza jaką udało mi sie wtedy znaleźć(550zł), dołożylem karte. Łącznie wyszło mnie to 600 zł. Po dwóch próbach sprzedania poszła za 500 z kartą 2 gb.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
odswieze nieco temat ;P

panowie - LG KE970 Shine czy Samsung SGH-D900i? zrobilem male porownanie wyszlo na to ze sa nie mal identycznie z tym ze SGH ma troche lepszy aparat ale to akurat mniej istotne tylko slyszalem ze jest problem z ustawieniem wlasnego mp3 na dzwonek sms w Shine. Ma ktos ten badziew zeby sie mogl wypowiedziec? ;P
 
matex 0

matex

Użytkownik
moja ciotka go ma i chwile sie nim bawiłem - z pewnością ta rolka to wg. mnie (i ciotki) szajs jakich mało, a o reszcie sie nie wypowiem bo trzymałem go w reku 5 minut ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
polecam kazdemu E51
super telefonik, wielka zaleta to super szybki proc i duzo ramu, symbian smiga jak szalony, mam poinstalowane duzo programow (m.in. nawigacje) i wszystko doslownie smiga, to juz nie te symbiany co kiedys, nic sie nie wiesza, nie muli... jakby nie symbian
co do zalet symbiana to chyba nie musze przekonywac, multum aplikacji, mozna miec chyba wszystko, poczynajac od jakichs odtwarzaczy mediow, czytaczy e-bookow na grach i nawigacjach konczac
e51 to naprawde bardzo udany model, polecam
 
ciufass 0

ciufass

Użytkownik
Polecam nokię n73, sam ją posiadam telefon jest bardzo fajny, mi jednak nie przeszkadza że jest duży tak jak to napisał ktoś wyżej ;-), pisałeś że karta 2gb, spokojnie wystarczy czy 1gb ;).
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Mam też n73 zajefajny fonik wszystko ma niczego nie brak kupiłem za 460zł z folią bez gwar ale hula n73 music edition polecam każdemu
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A co powiecie o N95? Bo tak sie zastanawiam nad nowym fonem, slyszalem ze slabo bateria trzyma, ma ktos i moze cos powiedziec?
 
Do góry Bottom