>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakie grać kontry do remisu?

S 0

strohanov

Użytkownik
Przykładowo dzisiaj gra Termalica z Legią i postawiłem na remis po kursie 3.75 za 100zł. Do wygrania mam 330zł. W trakcie meczu okazuje się jednak że po 60 minutach gry nic nie zapowiada remisu. I zastanawiam się jaką zagrać opłacalną kontrę do danego wyniku np kiedy Legia prowadziła będzie 0:2 czy 1:3 i każdy inny wynik. W skrócie proszę o wypisanie kontry do danego wyniku po 60 minutach.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Kontry gra się głównie i z myślą o pewnym zysku, ale mniejszym, kiedy zakład, który zagraleś wchodzi w danej chwili albo kupon składał się z czterech zdarzeń, trzy już weszły i zabezpieczasz się kontrą na czwarte spotkanie, żeby zmniejszyć wygraną, ale być jej pewnym ???? Bo postawiłeś dajmy na to ten nieszczęsny remis w dzisiejszym meczu w Niecieczy po kursie 3,75 za 100zł. Nie wiem, jaki był dokładny kurs na Niecieczę wtedy, ale koło 70 minuty w STSie było coś takiego mniej więcej:
1,38 - 3,85 - 8,30
Więc na remis postawiłeś, kurs był podobny do Twojego przedmeczowego. Zainwestowane masz 100zł, do wygrania 330zł. W jaki sposób przy takich kursach chcesz kontrować? Za każde 100zł postawione masz do wygrania:
1,38 * 0,88 * 100 = 121,44zł
8,3 * 0,88 * 100 = 730,40zł
Czyli inwestujesz 300zł, a w przypadku wygranej Niecieczy jesteś ⛔ 178,56, w przypadku remisu ✅ 30zł, w przypadku zwycięstwa Legii ✅ 430,40zł. Więc średni to biznes. Inna sprawa jest w przypadku, gdyby ten remis postawiony utrzymywał się do tej 60&#39;, nie wiem, jak rozkładałyby się kursy, ale pewnie coś na wzór:
5,5 - 1,9 - 3,5
Wtedy grając nawet po 50zł na gospodarzy i 75zł na Legię miałbyś w najgorszym wypadku ✅ 10zł mniej więcej, a w przypadku wejścia remisu 330zł - 100zł - 50zł - 75zł = ✅ 105zł
 
H 902

hank

Użytkownik
Piotrex007, w setkach meczy tygodniowo mamy remis w 60 minucie, gdzie kursy przedmeczowe rozkładają się podobnie jak w meczu Nieciecza- Legia, że Ty jeszcze z tymi swoimi wyliczeniami nie wyprzedziłeś Gatesa na liście Forbesa?
Drugi as, jeszcze lepszy, chce kontrować przegrany zakład, pewnie jeszcze tek żeby na nim zarobić.????
 
Do góry Bottom