• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Jakie ligi na jakich kanałach?

Temat na forum 'Sport' rozpoczęty przez partyboyu, Listopad 24, 2009.

Więcej tematów od partyboyu
    1. partyboyu Nowy użytkownik

partyboyu
      Polubienia:
      0
      Gdzie moge obejrzeć?

Dzisiejszy mecz ligi mistrzów FC Barcelona - Inter Mediolan??
      Bardzo prosze o pomoc, zerkam w gazete a tu zonk ani na tvp 1 ani tvp 2 (moze na jakims niemieckim lub czeskim kanale?). Ludzie ratunku ! :)

2. snoopdogg Forum VIP

snoopdogg
      Polubienia:
      0
      na pewno będzie na stronie internetowej fromsport lub atdhe a największy wybór masz na N cyfrowej telewizji bo wszystkie mecze będą transmitowane więc do koloru do wyboru

3. raczek Nowy użytkownik

raczek
      Polubienia:
      0
      Witam, mam pytanie. Interesuje mnie piłka nożna oraz NBA. Chciałbym się dowiedzieć jakie kanały/stacje mają wykupione prawa do emisji meczy i jakich lig. Chciałbym zmienić operatora z kablówki na coś innego. Rozważam między Cyfrą+ a N. Z góry dzięki za wszystkie sugestie

4. robson United ModTeam Członek Załogi

robson United
      Polubienia:
      55
      Angielska PremierLeague , SerieA, Hiszpania, Francja ,Polska - C+Sport
      Bundesliga - Eurosport2
      SerieA ,Holendia, Rosja , Szkocja, Liga Europejska, 1 mecz LM - Polsat Futbol
      Liga Mistrzów - Nsport
      Brazylijska, Argentyńska, Belgijska, Angielska CocaCola Championship - Sportklub
      Unibet 1 liga - TVP Sport
      Portugalską bodajże Orange SPort pokazuje.

NBA z tego co się orientuje to ma C+Sport.

CHyba te najważniejsze już wymieniłem.

5. snoopdogg Forum VIP

snoopdogg
      Polubienia:
      0
      zgadza się Canal+ ma NBA ale jeśli chodzi o platformy to jest najdroższy, najlepszy jak dla mnie jest cyfrowy polsat poniewaz ma rozne dyscypliny. Jeśli jesteś tylko fanem piłki nożnej i koszykówki polecam Canal+. Żeby CIę nie skłamać aby mieć canal plus i dostęp do meczy będzie abonament w granicach 60 zł chyba, że jest promocja na św. Cyfra wymiata bo mają najlepsze ligi europy w tym Polską.

6. bufu Dobrze znany użytkownik

bufu
      Polubienia:
      0
      Orange Sport ma też NBA

7. jaruone Dobrze znany użytkownik

jaruone
      Polubienia:
      0
      Też to nie raz przerabiałem - wydaje mi się że najlepszym wyjściem jest zakup Cyfry + - masz tam wszystkie główne ligi Europy (jak wykupisz pakiet komfortowy masz Eurosport 2 z Bundesligą i TVP Sport z Unibet 1 Ligą) do tego Orange Sport za 10 zł żeby oglądać wszystkie mecze naszej Ekstraklasy i oprócz LM masz niemal wszystko - NBA,jakiś ciekawy pojedynek bokserski, sporty zimowe na Eurosportach, PLH na TVP Sport - aż za dużo by wszystko ogarnąć ;)

Mając taki wybór nawet nie mam wielkiego ciśnienia, na to że nie oglądam LM - przez weekend naoglądam się tyle że aż ma człowiek dość. Zapewne jakbym się uparł to za kilka zł można dorzucić Telewizję na Karte z n-sportem w SD.

Polsat - cóż jak miałem w kablówce Polsat Sport i Polsat Sport Extra czasem obejrzałem derby Glasgow czy mecz Eredivisie - teraz nakombinowali z Polsat Futbol żeby przeciętny "familijny" za wiele sobie nie pooglądał - dno. Jak mam płacić za ligę rosyjską tyle co za Premiership czy Primera Division w C+ wybieram C+

Tu macie bieżący cennik z promocjami
      Kod:
      [url]http://satkurier.pl/news/51202/swiateczne-doladowanie-od-8-grudnia-w-cyfrze.html[/url]
      Jak ktoś dobrze się zakręci lub przedłuży umowę to za ok. 40 - 50 zł może sobie DUŻO pooglądać. Konkurencja leży i kwiczy (bo czym n-ka czy polsat błysną - teraz pucharów nie ma i co?? Lipka)
      Jakby C+ z Orangem i TVP przejęły puchary europejskie konkurencja zostałaby zniszczona :grin:
      Tyle że tam chyba za słabi ludzie pracują by wykorzystać ten potencjał a CV wizjonerów mego pokroju lądują w koszu więc jest jak jest i polskiej Al Jazeery sport nie mamy ;) :grin:

8. midel Dobrze znany użytkownik

midel
      Polubienia:
      0
      Tak, ale Polsat deklasuje resztę mając wszystko z siatkówki i piłkę ręczną.

9. panmam2 Dobrze znany użytkownik

panmam2
      Polubienia:
      0
      na sport klubie lecą ważniejsze mecze lig ameryki łacińskiej.

Poleć forum