>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jakub Michalak wygrywa ISPT Wembley ( €436.000 )

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik

Jakub Michalak wygrywa ISPT Wembley ( €436.000 )
Stało się! Turniej ISPT od samego początku posiadał wiele niewiadomych, ale gdyby sześć miesięcy temu powiedzieli mi, że jeden z naszych najlepszych turniejowców zajmie na nim pierwsze miejsce, oczekiwałbym z niecierpliwością na widok polskiej flagi na Wembley!
Co tu dużo mówić - czekaliśmy na taki przełom od shipu Wydrowskiego na WPT Praga. Tym piękniejsze jest to zwycięstwo, ponieważ to właśnie jego przyjaciel zgarnął dzisiaj tytuł mistrza International Stadiums Poker Tour oraz według informacji o dealu - 436 000 €! Jakubie, Kubo - serdecznie gratulujemy!
(zródło: PokerStrategy)
FT:
http://www.youtube.com/watch?v=97n3uKypvqY
...i wywiad:
http://www.youtube.com/watch?v=GbCu6SIKTf4
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
popijava 87

popijava

Użytkownik
Znam Kubę, ale obawiam się, że będzie miał teraz problem. Nie wiem, czy wróci do Sopotu, choć i w UK Rostowski z Kapicą dobiorą mu się do d...
Za duży rozgłos.
Kuba został właśnie przestępcą w świetle naszego &quot;prawa&quot;, a z podatkami to nawet nie wiem jak jest, bo nikt nie wie jak opodatkować wygrane z hazardu. Oby tylko nie trafił do pierdla.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Znam Kubę, ale obawiam się, że będzie miał teraz problem. Nie wiem, czy wróci do Sopotu, choć i w UK Rostowski z Kapicą dobiorą mu się do d...
Za duży rozgłos.
Kuba został właśnie przestępcą w świetle naszego &quot;prawa&quot;, a z podatkami to nawet nie wiem jak jest, bo nikt nie wie jak opodatkować wygrane z hazardu. Oby tylko nie trafił do pierdla.
A w jaki sposób mogą mu coś zrobić jeżeli jest w UK(o ile mogą mu cokolwiek zrobić w Polsce)?Wygrał prawie 2mln złotych to chyba doskonale wiesz co on kładzie na te łajzy z rządu;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Podatek musiałby chyba dopiero zapłacić jakby wpłacił te pieniądze na polskie konto. Teraz to go mogą cmoknąć, poza tym jak ma kasę to po co miałby wracać do tego syfu?
Ktoś może wie od kiedy gra w pokera? Ciekawe czy jak zaczynał to myślał o graniu na poważnie i zarabianiu na tym kasy.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Kuba został właśnie przestępcą w świetle naszego &quot;prawa&quot;, a z podatkami to nawet nie wiem jak jest, bo nikt nie wie jak opodatkować wygrane z hazardu. Oby tylko nie trafił do pierdla.
hehe za dużo idiotycznych komentarzy od pseudoekspertów się chyba naczytałeś. Jak pojedziesz na zbiory ogórków za granice i zarobisz parę groszy to też według polskiego prawa jesteś przestępcą ? Dochody które uzyskałeś za granicą również mogą podlegać opodatkowaniu. A taka wygrana to nic innego jak legalny dochód uzyskany za granicą.
 
Do góry Bottom