>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Japonia 2015

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Już jutro nad ranem rozpoczniemy nowy sezon w Yokohamie gdzie odbędzie się superpuchar Japonii :!: Zmierzą się ekipy Gamby Osaka z Urawa Reds.
Gamba - Urawa
Pojedynek dwóch najlepszych drużyn zeszłego sezonu do końca walczyły w lidze gdzie w końcówce Gamba wygrała z Urawa o 1pkt. i zdobyła mistrzostwo :!; po spadku i awansie :!: Świetną prace w tym zespole robi Hasegawa który postanowił zostać w ekipie na kolejny sezon i bronić tytułu mistrzowskiego, Do zespołu mistrza dołączył Akamine z Vegalty ruchliwy napastnik, doświadczony Fujigaya z Iwaty i Ogura z Marinos. Zespół opuścił Paulinho który pragnął wrócić do Brazylii, Gamba rywalizowało już w tym roku w AFC gdzie ulegli 2:0 Guangzhou w zespole udało się utrzymać Linsa, Patrica czy Usamiego trio napastników lubiących namieszać ponadto są Endo , Uchida, Futagawa czy Iwashita. Zespół jest mocny ale czy gotowy na spotkanie z Urawa myślę że tak Urawa natomiast mierzyła się także w AFC z Suwon zdecydowanie łatwiejszym rywalem lecz ulegli 2:1. W zespole pozotał Petrović który prowadzi zespół od 2011 roku co prawda widać progres ale w tym sezonie stawiają na mistrzostwo czy tak będzie zobaczymy zostały ku temu poczynione wzmocnienia zespół wzmocniło aż 9 graczy. W zeszłym sezonie zespoły rywalizowały ze sobą dwukrotnie wygrywali po razie :!:.
DNB Gamba Osaka @@ 1.80 ✅ ✅ Gładko 2:0 Gamba w tym sezonie będzie straszyć ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Kursy pochodzą z Betexplorera.
Przed nami pierwsze kolejka jak spiszą się Gamba z Urawa po ciekawym spotkaniu o superpuchar czy ktoś inny się wybije?.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Pierwszej kolejce będę się głównie przyglądał bo do typowania na dzień dzisiejszy nadaje się tylko Gamba a reszta to wielka niewiadoma.
Gamba Osaka - Tokyo
Gospodarze w Lidze Mistrzów nie radzą sobie najlepiej dwie porażki, wygrana w superpucharze Japonii robiła wrażenie dobrze poukładany zespół którego trenerem jest Hasegawa dobrze dowodzi swoimi graczami. Usami i Patric ten duet napastników będzie siał strach w lidze i jutrzejszy dzień mam nadzieje to potwierdzi, goście to niewiadoma tej ligi, najczęściej pojedynki wygrywali gospodarze w tych potyczkach na co wskazuje h2h jednak gospodarze mają poważne ambicję w tym sezonie o czym już wspominałem przy pojedynku pucharowym jutro powinni to potwierdzić.
Zwycięstwo Gamba @@ 2.00 ⛔ 2:2 jak można było to wypuścić z rąk fakt jest jeden że Tokyo w samej końcówce byłlo przy piłce przez 90% i mało brakowało żeby wygrali.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tosu - Gamba
Nie ukrywajmy Gamba w spotaniu z Tokyo pokazała dwa oblicza w pierwszej połowie rywal nie istniał na boisku by w drugiej połowie doprowadzić dosłownie w ostatniej akcji do wyrównania i sprawić że Gamba była bezradna fakt jest jeden podopieczni Hasegawy w drugiej połowie zlekceważyli rywala to było widać kto oglądał spotkanie na pewno to dostrzegł. Dzisiaj ich rywalem będzie ekipa Tosu która wygrała swoje pierwsze spotkanie 2:1 z Niigatą. Gamba ma wiele atutów w postaci znakomitych piłkarzy o których wspominałem wyżej jeżeli poważnie myślą o tym by obronić tytuł trzeba zacząć wygrywać fakt że dopiero za nami pierwsza kolejka działa na ich plus ale wynik pierwszego spotkania nie przynosi im chluby czas się zrehabilitować.
Dla odważnych Zwycięstwo Gamba @@ 2.20 ⛔
DNB 2 @@ 1.65 ⛔
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Gamba - Nagoya
Gamba jak nie jutro to kiedy ? Pytam nie tylko ja ale pewnie i kibice, niestety podopieczni Hasegawy nie za dobrze rozpoczęli sezon w lidze mistrzów słabiutko się spisują w lidze w trzech spotkaniach zaledwie 4pkt. bo tak można określić ich położenie styl gry w końcówka jest słabiutki szkoleniowiec miał trochę czasu by nad tym popracować jeśli zespół nadal będzie prezentował taką &#39;&#39;formę&#39;&#39; mogą polecieć głowy. Zmierza się z Nagoya która nie przegrała od trzech spotkań jednak ich styl gry nie zachwyca, obie ekipy spotykały się 24 razy , 11 zwycięstw Gamby, 9 Nagoyi i 4 remisy. Z osłabień poważniejszych brak ja natomiast próbuje ostatni raz w kierunku gospodarzy.
Zwycięstwo Gamba @@ 1.80 ✅
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Sanfrecce Hiroshima : Vissel Kobe 0:1 ⛔
Myślę że Sanfrecce w tym sezonie znowu będzie się liczyć w walce o tytuł mistrza J-League a dziś u siebie podejmuje Vissel Kobe które nie dość że w tym sezonie jeszcze nie wygrało to na boisku Sanfrecce gra im się wyjątkowo trudno bo bilans 9-4-0 i br 25:13 tak więc liczę że 3 pkt pozostaną w Hiroshimie a kurs całkiem do wzięcia oczywiście jak dla mnie .
- Sanfrecce Hiroshima wygra * 1.80* Bet365 ⛔
( za wcześnie chyba chciałem zrobić z Sanfrecce mistrza )
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
6 kolejka J-League 1:3
KASHIWA : KASHIMA
Zapowiada się ciekawie tym bardziej że patrząc jak obie się prezentują a konkretnie Kashima bez zwycięstwa u siebie natomiast Kashiwa bez zwycięstwa na wyjazdach i pytanie kto przełamie tą swoją niemoc , ja skupiam się na bramkach a konkretnie z obu stron i over 2.5 gola w meczu bo zaglądam do H2H i tu dosyć często te typy wchodzą
- obie strzelą / 1.57 / Bet365 ✅
- over 2.5 i obie strzelą / 1.90 / Bet365 ✅
- i ogólnie over 2.5 / 1.70 / Bet365 ✅
... zobaczymy co się ugra ? ✅✅✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kofu - Tosu
Gospodarze zamykają ligową tabelę ligową z dorobkiem 3pkt. Nie wygrali już od pięciu spotkań, w defensywie grają przeciętnie, goście jak dla mnie rewelacja początku sezonu z 9pkt. i stratą 2pkt. do lidera Urawy robią wrażenie. Zespół zbudowany głównie na graczach z Japonii w dodatku skutecznych, zespół na włąsnym terenie wygrał wszystkie trzy spotkania natomiast na wyjazdach nie zdołał jeszcze wygrać i czas na przełamnie.
DNB Tosu @@ 1.75 ✅ ✅

INNE TYPY :
Urawa - Yokohama 1 @@ 2.05 ✅ ✅ ✅
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Iwata : Verdy Tokio 2:0
Typ - over 3.5 gola ⛔
Kurs - 3.75 / Bet365
Obie ekipy ostatnio w dobrej formie i chociaż to dopiero 8 kolejka w J-League to Jubilo Iwata na miejscu 2 z bilansem 5-1-1 a gole bo mnie to szczególnie interesuje w tym spotkaniu to ich bilans 14:6 i są najskuteczniejsi jeżeli chodzi o strzelone gole , na swoim terenie bez porażki 3-1-0 i gole 9:3 i wygląda to w/g mnie bardzo dobrze , no i goście a ci są na 7 pozycji z bilansem 3-3-1 a bramki 11:9 czyli także dużo strzelonych no i stracone także , na wyjazdach bilans 0-2-1 i bramki 2:5 no tu trochę słabo jeżeli chodzi o zdobyte ale stracone pięknie , ostatni jednak pojedynek gości u siebie z Gifu to jednak prawdziwy majstersztyk i tak przegrywali do przerwy 0:3 by ostatecznie wygrać 4:3 i uważam że to mocno podbudowało Verdy i dziś spróbują iść za ciosem no i H2H pokazuje że pomiędzy nimi także były szalone mecze choćby wynik 4:4 dlatego liczę dziś że także możemy liczyć na sporo goli i tak też postawię !
Oprócz tego liczę na -
- obie strzelą .. 2.00 ⛔
- obie strzelą i over 2.5 ... 2.62 ⛔
No Verdy mnie zawiodło na !!!
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Gamba Osaka : Albirex Niigata
Gamba Osaka strzeli powyżej 3.5 gola
Kurs - 7.00 / Bet365
Myślę że warto chyba zaryzykować na gole w wykonaniu Gamby która ostatnio mknie z szybkością światła a żeby nie być gołosłownym to : ostatni pojedynek w LM AFC na wyjeżdzie w Chinach z Guangzhou R&amp;F a wynik 5:0 , w lidze dwa ostatnie mecze to wyjazdy a wyniki 2:0 i 3:2 u siebie pokonali Nagoyę 3:1 i myślę że i dziś sobie postrzelają tym bardziej że z Albirexem potrafią , w poprzednim sezonie kiedy przypomnę zdobyli potrójną koronę ( Mistrz , Puchar Japonii i Puchar Ligi ) pokonali Albirex 5:0 a ogólne H2H to 11-7-5 a gole 48:31 i tu już widać po bramkach że wygląda to dobrze a u siebie w Osace bilans 7-4-1 i gole 26:11 , Albirex w tym sezonie w trzech meczach wyjazdowych bez zwycięstwa jeden remis i dwie porażki a bramki 3 zdobyte i 7 straconych tak więc wszystko wskazuje na wygraną Gamby no ale wiadomo statystyka statystyką a rzeczywistość rzeczywistością ale spróbuję na worek goli Gamby !
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Kawasaki Frontale : Sanfrecce Hiroshima 0:1
over 2.5 gola i obie strzelą ⛔
Kurs - 2.00 / Bet365

Niewątpliwie meczem nr. 1 w dzisiejszym dniu jest starcie Barcy z Bayernem jednak ja decyduję się na Japonię gdzie zostanie rozegrana 10 kolejka a na mecz nr.1 wysuwa się spotkanie Kawasaki z Hiroshimą bo pod nieobecność Urawy i Gamby które walczą w AFC te drużyny są najwyżej w tabeli , Kawasaki ostatnio przeżywa chyba lekki kryzys bo dwa ostatnie pojedynki to dwie porażki i taka niefortunna seria jeszcze im się nie przytrafiła dwóch porażek pod rząd i osobiście liczę na lepszą grę tym bardziej że grają u siebie gdzie ich bilans 2-2-1 i br. 11:8 czyli w/g mnie nie żle , natomiast goście ostatnią idą jak burza i 4 ostatnie mecze to 4 zwycięstwa czego efektem jest 4 miejsce w tabeli , w meczach wyjazdowych też idzie im dobrze 3-0-1 i br. 6:5 tak wię tu także liczę na dobrą grę a co za tym idzie przynajmniej jednego gola , co do H2H to Hiroshima nie zbyt mile wspomina wyjazdy do Kawasaki bo bilans 9-3-3 no i gole 31:15 na korzyść dzisiejszego gospodarza ale jak wspomniałem dobra gra Hiroshimy daje nadzieję że dziś powalczą a osobiście stawiam na over 2.5 i bramki z obu stron gdyż myślę że to całkiem realne no ale to piłka a każdy mecz to nowa statystyka jak będzie zobaczymy !
Kryzys który dopadł gospodarzy wygląda na poważny bo to już trzeci mecz z rzędu przegrany a jakby tego było mało to nie zdobyli nawet bramki !
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Sanfrecce Hiroshima : Gamba Osaka 0:1
Gamba Osaka wygra i obie drużyny strzelą gola ⛔
Kurs - 5.50 / Bet365

Pojedynek pomiędzy Hiroshimą a Gambą niewątpliwie możemy nazwać meczem tej kolejki , Hiroshima na miejscu 3 natomiast goście to 4 drużyna ligi a różnica pkt to 3 oczka , obie drużyny są w doskonałej formie i tak gospodarze 5 ostatnich meczy to 5 zwycięstw natomiast Gamba co prawda przegrała swój ostatni pojedynek w lidze z liderem Urawą jednak myślę że ta porażka była bardziej spowodowana tym iż Gamba miała niezwykle ważne spotkanie za parę dni w rozgrywkach LM AFC z Seongnam które musiała wygrać aby wyjść z grupy i tak też się stało Gamba awansowała do fazy finałowej i wygrała to spotkanie 2:1 , dlatego dziś mogą w 100% skupić się na lidze i liczę że to oni dopiszą do swojego konta 3 pkt , zaglądając do H2H widać jak na dłoni że dla gospodarzy Gamba jest niezwykle niewygodnym rywalem i tak bilans 8-7-19 i br. 51:68 a tu w Hiroshimie 3-3-11 i br 26:35 , Gamba oprócz wspomnianej porażki z Urawą miała serię 6 zwycięstw pod rząd tak więc widać że w tym sezonie będą bronić tytułu mistrzowskiego z poprzedniego sezonu zresztą w ubiegłym sezonie sięgnęli po trzy korony bo oprócz tytułu mistrzowskiego zdobyli Puchar Japonii i Ligi a byli beniaminkiem w 2014 roku tak więc sukces marzenie .
Hiroshima na 5 pojedynków w tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa 1 remis i 1 porażka natomiast Gamba na wyjazdach 3 zwycięstwa i 2 porażki i dziś liczę na zwycięstwo nr. 4 w meczach wyjazdowych Gamby a zwycięstwo zrówna ich punktowo z Hiroshimą a na dodatek mają jeszcze jeden mecz mniej rozegrany tak więc trzymam kciuki za Gambą i liczę także na gole z obu stron !
no cóż zwycięstwo przewidziałem jednak liczyłem że gospodarze mogą zdobyć tutaj przynajmniej jedną bramkę ..... przeliczyłem się !
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Kashiwa Reysol : Shonan Belimare 0:0

Kashiwa win i over 2.5 gola ⛔
3.20 / Bet365

Dziś Japonia i pojedynek Kashiwy z Shonanem , gospodarze 4 druzyna poprzedniego sezonu nie zbyt dobrze zaczęła sezon 2015 i po 10 kolejkach daleko na miejscu 12 i pomimo że nie wygląda to najlepiej to gdyby dziś zgarnęli pełna pulę to przesuną się w tabeli wyżej a na dodatek mają jeszcze mecz zaległy tak więc może być dużo lepiej no ale wiadomo trzeba wygrać a dziś podejmują beniaminka który ma jeden mecz więcej i jest na miejscu 10 z dwoma punktami przewagi nad rywalem . Kashiwa w tym sezonie nie wygrała jeszcze meczu na własnym terenie ich bilans to 0-2-2 i br 3:6 tak więc czas chyba na pierwsze zwycięstwo , goście natomiast w meczach wyjazdowych 3-0-2 i br 5:8 i tu trochę dziwna sprawa bo bilans nie zły jednak gole na minus , no i moje ulubione H2H ..... wiem niekiedy w ogóle się nie sprawdza ale czasami dobrze podpowiada a tu podpowiada tak że gościom nie lezy gra z Kashiwą a bilans 6-1-0 i br 19:6 a tu na swoim terenie 3-1-0 i br 12:4 i w/g mnie nic dodać nic ująć i gram w stronę gospodarzy a że Kashiwa parę tych bramek już u siebie straciła to może goscie tu też zdobędą i tak wychodzi mi Ze Kashiwa wygra i over 2.5 gola po fajnym kursie . Zobaczymy jak będzie !
Dorzucę jeszcze :
- over 2.5 gola ... 1.90 ⛔
- BTS ... 1.80 ⛔
- over 2.5 i BTS ... 2.25 ⛔
- Kashiwa over 1.5 gola ... 2.00 ⛔ / wszystko w Bet365
Widać że w drużynie gospodarzy coś nie gra i gra pozostawia wiele do życzenia !!
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Urawa : FC Tokio 4:1
over 3.5 gola ✅
4.50 / Bet365


.... mecz na szczycie w J-League pomiędzy liderem Urawą i wiceliderem FC Tokio i liczę na ciekawe spotkanie no i oczywiście bramki .
Urawa w tym sezonie jeszcze nie doznała porażki i po 10 meczach ich bilans 7-3-0 i br. 17:8 , na swoim terenie 5 meczy i 5 zwycięstw a w bramkach 7:2 może robić wrażenie , goście natomiast mają jeden mecz więcej rozegrany i po 11 meczach ich bilans to 7-2-2 natomiast w bramkach 14:8 , z tych 7 zwycięstw aż 5 wygrali na wyjazdach gdzie jak do tej pory są najlepiej grającą drużyną ich bilans to 5-1-0 i br. 10:4 tak więc liczę że dziś przynajmniej raz zdołają ukąsić lidera i bramka z ich strony padnie , obie ekipy gdy się razem spotykają potrafią stworzyć ciekawe widowisko i sporo tych bramek strzelić choćby np. ich ostatni pojedynek z poprzedniego sezonu w Tokio i wynik 4:4 natomiast tu na stadionie Urawy padały takie wyniki jak 3:2 , 2:2 czy 3:1 tak więc liczę i dziś na przynajmniej 4 bramki no bo po tym co obie drużyny prezentują czyli Urawa u siebie a FC Tokio w delegacjach aż trudno nie wierzyć że bramek dziś nie zobaczymy no ale wiadomo może być z dużej chmury mały deszcz ja jednak liczę na bramki !
Pokuszę się jeszcze na -
- obie strzelą ... 2.25 / Bet365 ✅
- over 2.5 ..... 2.40 / Bet365 ✅
- powyżej 2.5 i obie strzelą .... 3.10 / Bet365 ✅:jupi::jupi::jupi:
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
J2-League
Roasso Kumamoto : Gifu 1:2
over 2.5 gola ✅
2.15 / Bet365


Dziś pozostaję w Japonii jednak zaglądam o poziom niżej bo do 2 ligi a tu 14 kolejka , wybieram pojedynek pomiędzy Kumamoto a Gifu czyli drużyn z niższego pokładu bo gospodarze na 20 pozycji czyli tej ostatniej bezpiecznej a zagrożonym na miejscu 21 Gifu , co prawda obie ekipy zgromadzili tyle samo pkt po 11 jednak gospodarze z lepszym bilansem bramek 10:21 (-11) natomiast goście 13:25 (-12) i już po tym bilansie uważam że na gole powinniśmy liczyć gdyż z obroną u obu drużyn nie jest najlepiej . Kumamoto w ostatniej kolejce w meczu wyjazdowym rozegrało szalone spotkanie z Sapporo wygrywając 3:2 co potwierdziło że w tym sezonie lepiej im idzie właśnie gra w delegacji niż u siebie gdzie w 6 meczach nie zanotowali zwycięstwa a bilans 0-3-3 no i gole 4 strzelone na 11 straconych , co do gości to ci zdecydowanie odwrotna sprawa bo lepiej im idzie przed własną publicznością 3-1-3 i br. 5:7 co potwierdzili wygrywając w ostatniej kolejce u siebie z Ehime 2:1 natomiast wyjazdy to tragedia 0-1-5 i br. 8:18 tak więc pytanie? kto przełamie dziś swoją niemoc bo H2H tu na boisku Kumamoto 4-2-3 i br. 15:15 co daje nam ładną średnią 3,33 a na tych 9 meczy 4x under 2.5 natomiast 5x over , w poprzednim sezonie Gifu wygrało tutaj 3:0 ale był też wynik odwrotny 3:0 albo szalony 5:2 tak więc patrząc na gole stracone obu drużyn to chyba możemy liczyć dziś na 3 bramki !
I dorzucę jeszcze :
- obie strzelą 1.83 / Bet365 ✅
- i over 2.5 i obie strzelą 2.50 / Bet365 ✅ :jupisdfgdfg:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Japonia / J. League Division 2 /

Roasso Kumamoto : Cerezo Osaka 0:0
- Cerezo Osaka over 2.5 gola ⛔
- Kurs 3.75 / Bet365

Pozostaję w Japonii , tym razem 2 liga i mecz spadkowicza z J-League Cerezo Osaka która rozegra swój mecz na wyjeżdzie z ostatnią drużyną Roasso Kumamoto i tu także typ na gole konkretnej drużyny , wiem nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki ale myślę że w tym pojedynku warto ( wiadomo to moje zdanie i można się nie godzić ) . Gospodarze jak już wspomniałem zamykają tabelę a ich bilans 2-5-7 i br 11:23 pokazuje że z obroną nie wygląda tu najlepiej , ostatnio przegrali z Gifu które straciło jeszcze więcej goli od nich tak więc widać jest żle , goście na pewno będą starać się odrabiać stratę aby włączyć się do czołówki bo jak na razie to są na miejscu 8 i powrót do grona J-League nie jest prosty , łatwy i przyjemny , tak daleka pozycja Cerezo to jednak dzięki słabej grze szczególnie na swoim terenie gdzie ich bilans to 3-0-4 natomiast wyjazdy wyglądają dużo lepiej 3-3-1 , ostatni wyjazd to wygrana 3:0 z Giravanz Kitakyu... i myślę że dziś przy takiej formie jaką prezentują gospodarze także mogą się pokusić o 3 bramki i na to liczę !
powiem że kompletnie jestem zawiedziony postawą Cerezo !!
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Japonia / J2-League /

Consadole Sapporo : C.Osaka 1:1
- Consadole Sapporo ⛔
- Kurs 3.50 / Bet365

Dziś w J2-League mecz kończący 16 kolejkę a na przeciw siebie staną C.Sapporo z C.Osaka i pomimo że buki widzą tutaj faworyta zespół z Osaki to ja myślę że można się pokusić na zwycięstwo Sapporo , gospodarze jak na razie na miejscu 7 jednak gdyby dziś pokonali rywala z Osaki to awansują nawet na miejsce 4 tak więc jest się o co bić , co do gości to jak wiemy spadkowicz z ubiegłego sezonu z J-League jednak jak to zwykle bywa spadkowicz nie zawsze dominuje od początku do końca sezonu a u gości to jest żywy przykład że jest ciężko bo w ostatnich 10 meczach zaledwie 4 wygrane 5 porażek i remis tak więc uważam że i dziś mogą mieć ciężko aby zdobyć komplet pkt tym bardziej że z C.Sapporo idzie im przeważnie ciężko i na 11 meczy bilans 6-0-5 a tu w Sapporo 4-0-2 i bramki 9:3 tak więc pokuszę się po dobrym kursie na zwycięstwo gospodarzy !
No i dam jeszcze coś takiego :
- over 2.5 / 2.35 ⛔
- BTS / 2.00 ✅
- over 2.5 i BTS / 2.75 ⛔
- i pokuszę się na gole C. Sapporo over 1.5 / 3.50 ⛔
Consadole Sapporo strzeliło co prawda dwie bramki z tym że jedna to samobój ...
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
⚽Japonia / J-League /
Kashiwa Reysol : Urawa Red Diamons 3:3
- Urawa strzeli over 2.5 gola ✅
- Kurs 4.33 / Bet365
W J-League odrabiają zaległości , lider Urawa wybiera się do Kashiwy i z taką formą i skutecznością nie wróżę dziś nic dobrego gospodarzom którzy nie są w dobrej formie i 4 ostatnie pojedynki to zaledwie 2 małe pkt a na dodatek w tym sezonie przed swoją publiką nie wygrali jeszcze ani jednego spotkania , oprócz tego ( trochę ryzykownego ) typu liczę jeszcze na coś takiego :
- over 3.5 / 3.00 ✅
- BTS / 1.66 ✅
- over 2.5 i BTS / 2.10 ✅
- Urawa win i BTS / 4.00 ... wszystkie Bet365 ⛔
No powiem że sporo z tych typów weszło i tak myślałem , ostatni typ trochę zawiódł ale i tak na + i to spory !! ???? ???? ???? ????
------------------------------------------------------------------------------------
Gamba Osaka : Kashima Antlers 2:0
- Gamba / 2.15 ✅
- Gamba i BTS / 4.00 ⛔
- over 2.5 / 1.75 ⛔
- BTS / 1.61 ⛔
- over 2.5 i BTS / 2.00 ⛔
- Gamba i over 2.5 / 3.25 ⛔
Aktualny mistrz Japonii i obrońca tego tytułu Gamba w ostatnim czasie pogubiła parę pkt i ostatecznie zajmuje 4 miejsce jednak co gorsze to strata do liderującej Urawy wynosi już 9 pkt tak więc czas znowu wrócić na właściwy tor i wygrywać , ostatnio ich najlepszy strzelec Usami jakby trochę zwolnił i nie strzela jednak obudził się inny snajper Patric dlatego liczę że Usami także się przebudzi i dziś ta dwójka poprowadzi Gambę do zwycięstwa co prawda z Kashimą mają ciężkie mecze ale uważam że dziś dadzą radę !
Spodziewałem się dużo więcej po gościach !!:-(
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
⚽ Japonia J2-League

Spotkanie - Cerezo Osaka : Tokushima Vortis
Typ - Cerezo Osaka strzeli over 2.5 gola
Kurs - 3.75 / Bet365


No tym razem J2-League i liczę na bramki konkretnej drużyny tym razem tą drużyną jest Cerezo Osaka które na 5 ostatnich kolejek tylko raz zdołali zdobyć komplet pkt jednak myślę że dziś chłopaki pokażą się z dobrej strony i wygrają to spotkanie zdecydowanie no bo z kim jak nie z drużyną z którą regularnie wygrywają . Cerezo jak na razie na miejscu nr.8 z bilansem 7-6-5 no i popatrzmy na gole a tu bilans 28:19 i te strzelone to jeden z lepszych wyników w J2-League , już dawno Cerezo nie zdobyło w meczu więcej niż jednego gola tak więc czas aby znowu przypomnieć sobie jak się strzela , ostatni mecz kiedy Cerezo zdobyło 3 bramki miał miejsce w meczu wyjazdowym 9 maja kiedy wygrali 3:0 z Giravanz K , co do gości to ci na miejscu 18 z zaledwie dwoma zwycięstwami na koncie 2-10-6 a br. 14:21 natomiast wyjazdy to 0-5-4 i br. 6:13 tak więc dziś nie wróżę im jakiegoś dobrego wyniku tym bardziej że jak wspomniałem wyżej z Cerezo nie potrafią wiele zdziałać a H2H jest takie : 9-3-1 i br. 28:10 a tu w Osace 6-1-0 i br. 18:6 tak więc jeżeli nie zmienią się dziś obyczaje to liczę że Cerezo powinno ten mecz wygrać łatwo , lekko i przyjemnie , no ale wiadomo że wszystko się może zdarzyć jednak mam nadzieję że zdarzy się tak jak to opisałem !
------------------------------------------------------------------------------------
Dodałbym jeszcze coś takiego :
-
Cerezo win i over 2.5 gola w meczu ... 2.75
- powyżej 2.5 i obie strzelą ...... 2.62
- over 2.5 gola w meczu ...... 2.07
- obie strzelą ..... 2.00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom